Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#569) Dilikutya válasza HaroWerks (#543) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem hinném, hogy a film több értelmet nyerne, és jobb lenne, ha 38 perccel tovább nézném, amint egymást kaszabolják. Látványos lenne, ez tény, de az egész már az alapoknál el van cseszve, ezen egy kis plussz vér sem segít. Amúgy milyen véresebb akciókra gondolsz?:) 1-2 ember halála lett csak megcenzúrázva, gondolom amikor az Idegenek és a Predatorok ölik egymást azt csak nem cenzurázzák ki, abban tényleg semmi káros nincs. De én nem tudom elképzelni, hogy olyan nagyon látványos harcjelenetek maradtak volna ki belőle, van összvissz 3 predator, meg pár Idegen, ebből ennél sokkal többet nem lehet kohozni, mint amennyit a filmben láttunk. Az emberi tényező pedig a csaj kivételével gyakorlatilag jelentéktelen, nem játszik szerepet.
Az Alien 1-ben a 120 perc alatt több duma van, mint akció, de valahogy eszembe se jutott a felénél abbahagyni. Persze manapság a párbeszédekre nem fektetnek túl nagy hangsúlyt, ez a film is élvezhető volt szinkron nélkül, sőt igazság szerint még angoltudás sem nagyon kell hozzá, kb a film felétől emberi szó gyakorlatilag el sem hangzik, a néger csaj egymagában nem nagyon beszélget :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.