- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Négymagos Xeon(!) CPU LGA775-ös deszkában
- MasterDeeJay: Asus Q170M-C coffeetime mod!
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- talmida: Változások 2. rész
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
-
LOGOUT
Airsoft
Új hozzászólás Aktív témák
-
petymeg
addikt
válasz
jozsi252
#32052
üzenetére
Személy szerint a chest riget preferálom.
Kétfélét használok: Emersongear Chest Rig Gen IV, hasitasival és camel bag-gel milsimekhez, vagy real/lowcap táras fegyverekkel, belemegy összesen 8 tár, vagy 6 tár, 1 gránát, 4 tár 2 gránát, plusz rádió, szerszámok, apróságok. A hámot egy kicsit át kellett alakíttatnom mert gyári állapotban nem a mellkasomnál volt, hanem inkább a hasamnál (lehet egy 2 méteres 120 kilós embernél pont jó...).
A másik Emersongear Easy Chest Rig, ebbe gyárilag 4 AR tár fér el plusz az apróságok és a molle miatt lehet mást bővíteni, pl tárzsebek, gránát, rádiózsebek, az Emerson camel baggal kompatibilis ez is, leginkább rohangászós gyakjátékokra használom, amikor nem kell a tárakon kívül nagyon mást hordani.
Még szoktam felvenni merev battle beltet is azon van a stukker, plusz 1 db AR tárzseb, 1-2 pisztoly tárzseb, tárdobó, meg hátul egy szélesebb tasi. A nagyobb rig+a b.belt együtt szűkösen elég is egy napi cucchoz, hátizsák sem kell.
Próbáltam sok mindent az évek alatt, (plate carriert, széles hámos battle beltet) nekem ezek jöttek be.
Pár csapattársam a Novritsch féle megoldást preferálja, az teljesen személyre szabható, praktikus. Az is jó lehet, ha nem számít az autentikus katonai megjelenés. Amiket én hordok, az mind valamelyik katonai cucc másolata, nálam ez szempont.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban tilos hirdetni!
"Alapelvek III.10.16. A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni."
- Lexus, Toyota topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Télbúcsúztató hardvermix
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Villanyszerelés
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5600 32GB DDR4 512GB SSD RX 9060 XT 16GB Zalman S2 TG Cooler Master 700W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 3600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 4060 8GB Zalman S2 TG Cooler Master 650W
- PCIe 5.0/4.0/3.0 Riser kábelek 90-os hajlított csatlakozóval (220mm/300mm)
- AKCIÓ! Asus TUF A16 2024 FA607NUG Gamer notebook - R7 7445HS 16GB DDR5 1TB SSD RTX 4050 6GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
