Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) Dluinet válasza *Ropi* (#22450) üzenetére


Dluinet
nagyúr

2-300 méterről nézve nem kell olyan nagy felbontás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#22452) general válasza *Ropi* (#22446) üzenetére


general
addikt

az Alt Gr nem műxik PS alatt. látom, hogy amúgy ott a szögletes zárójel, de az nem működik itt.

másnak ötlete esetleg? biztosan megvan a magyar shortcut is erre, csak én nem találom sajna.
BonFire esetleg? (az aktuális ALATT vagy FELETT lévő réteg kiválasztása kéne anélkül, hogy rákattintanék - ok feljebb-, ami az angol billentyűn az Alt+szögletes zárójel)

(#22453) general


general
addikt

(Select backward layer)

(#22454) *Ropi* válasza Dluinet (#22451) üzenetére


*Ropi*
félisten

Pontosan ezért kérdeztem a várható nézési távolságot. :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#22455) marilllyo


marilllyo
veterán

Egyelőre még nem vettem meg.

Azért meg kell osszam veletek ezt a sztorit.

Első körben egy árlistán lesz rajta a kép... 60 nővel dolgozok együtt. Nagyjából megcsináltam a vázlatot...de még csak a sima stock fotó van rajta...nem vettem még meg. Körbemutatom a vázlatot a házba, hogy kinek hogy tetszik ...egyik csaj elkezdi.." húú ez tök jó...meg ez a vízjeles design is milyen állatul néz ki a csajon".

[link]

;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#22456) Jinxb1rd válasza marilllyo (#22455) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Akkor már meg se kell venni. :DDD

We are only Stardust...

(#22457) *Ropi* válasza marilllyo (#22455) üzenetére


*Ropi*
félisten

Vízjelezd le az egész plakátot és akkor amellett, hogy a képet nem kell megvenni nem feltűnő, mert dizájnnak tűnik. ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#22458) INTELligent válasza marilllyo (#22455) üzenetére


INTELligent
senior tag

Valakinek nagyon szemészetre kellene akkor mennie, vagy csontkovácshoz helyre rakatni az ízlésficamját ;]

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#22459) #16514048 válasza marilllyo (#22455) üzenetére


#16514048
törölt tag

A nagyobbat vedd. A0 méretben a 31 MP-es kép kb. 120 dpi-s felbontást jelenthet, én ez alá már nem mennék. Tényleg a nézési távolságtól függ az egész, lehet azért látni A0-s árlistákat olyan helyeken is, amit akár 1 méterre is meg tudsz közelíteni, ott például már nagyon látható a különbség. Aztán ki tudja, lehet szükség lesz még később is a képre nagy méretben...

(#22460) marilllyo válasza #16514048 (#22459) üzenetére


marilllyo
veterán

Az árlista az csak A4. Igazából azon filóztam, hogy a max amire kellhet a kép az az A0. De jah...legyen a nagyobb.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#22461) BonFire válasza general (#22452) üzenetére


BonFire
veterán

„BonFire esetleg?”

Nincs ötletem ilyenre, esetleg annyi, hogy az actiont mindig szerkesztés közben rögzítjük, és ha kiválasztasz egy alul lévő réteget, akkor azt fogja az action is keresni. Ebben az esetben törekedni kell rá, hogy maradjanak a program saját elnevezései, mert a réteg nevét fogja keresni és nem a számát (ami nincs is neki). Nem lehet rétegre csak névvel hivatkozni, ha jól tudom. Sok action azért nem működik, mert nem megfelelően vannak elnevezve a rétegek a képen.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#22462) general válasza BonFire (#22461) üzenetére


general
addikt

pont ez a lényeg, hogy ne névvel hivatkozzak egy rétegre. rögzítem az action-t, és a köv lépés az például, hogy az aktuális és az alatta lévő réteget kiválasztva csoportot csinálok, akkor normális esetben Shift lenyomásával rákattintok az alatta lévőre=kijelölve és Ctrl+G. igen ám, de az action ilyenkor azt rögzíti, hogy Select (mondjuk ) Layer 2 (mondjuk épp ez a neve az alatta lévő rétegnek) és stb... ami munkafolyamat közben nem így lesz, mert ki tudja, mi lesz a neve a rétegeknek.
ezt küszöböli ki, hogy shortcuttal - rákattintás nélkül - kijelölöm az alatta lévő réteget.
és mondom, az angol billentyűvel ez ennyi: Alt+szögletes zárójel (nyitó vagy záró= alatta vagy felette lévő réteg). szóval csak van a magyar billentyűzeten is shortcut valahol....

remélem érthető.
de itt egy videó, amiben rátaláltam a megoldásra, amit kerestem action készítéshez, csak éppen ebbe az angol billentyűzet problémába ütköztem:
15:00-tól látható

max az lehetne a megoldás, hogy szerzek egy angol kiosztású billentyűzetet, megcsinálom az action-t aztán visszateszem.... (hm, ha esetleg átváltok simán angolra...? kipróbálom)

(#22463) tikshow válasza general (#22462) üzenetére


tikshow
addikt

Mi a banatert nem allaitod at Windowsba a bill kiosztast amerikaira? Photoshopnak es ezen belul az Actionnek teljesen mindegy, hogy melyik billentyuzetkombinacioval ered el a speci karaktereket.

(#22464) general válasza tikshow (#22463) üzenetére


general
addikt

ezt írtam épp a végén, hogy ki fogom próbálni (a komment írása közben gondoltam én is rá)

(#22465) tikshow válasza general (#22464) üzenetére


tikshow
addikt

Bocs, nem láttam. :)

(#22466) BonFire válasza general (#22464) üzenetére


BonFire
veterán

Bármit leprogramozhatsz magyar billentyűre is. Nekem ecsetméret, rács be-ki, Crop, meg még néhány dolog van átprogramozva. Az a lényeg, amire van menüparancs, azt eksönben rögzíteni lehet.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#22467) general válasza BonFire (#22466) üzenetére


general
addikt

értelek, tudom, hogy le lehet programozni, csak éppen nem találom sehol ezt a Select backward layer parancsot sehol, ezért kérdeztelek titeket..:-)

(#22468) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Kedves fotóboltos fórumtársak!

Tisztelettel szeretnék megkérnék valakit egy kis fényképbuherálásra. Lent látható egy eléggé rosszul sikerült kép, ezt kellene valamilyen szinten alkalmassá tenni egy asztali háttérképnek.

A kutyákat kellene valahogy élesíteni elsősorban, de ha valaki nagyon kreatív és hajlandó több időt szánni a dologra, akkor az sem lenne rossz, ha a három kutyust az ajtókeret mentén kivágva át lehetne helyezni valami normálisabb, hangulatos környezetbe, esetleg közelebb rakni őket a kép középpontjához, mert most egy kicsit magasan vannak, a kép tetején.

Itt található a kép, a segítséget előre is köszönöm!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#22469) Met válasza KubanitoS (#22468) üzenetére


Met
nagyúr

Az ilyen rossz minőségű képeket nem nagyon lehet élesíteni úgy hogy szép is legyen.
Ez még háttérképnek is nagyon szar..

Kivágatod a kutyákat és milyen háttérre akarod? A két szélsőnek hiányzik a lába.

Amit javaslok, keresni egy dekoratív képkeretet, az mögé berakni ezt a képet úgy hogy a keret takarja az ajtófélfákat, így nem feltűnő hogy hiányoznak részek a kutyákból. A kereten kívül eső részt letörölni, az egészet a kép közepére tenni kicsit kicsinyítve (ennek a képnek jót tesz a kis méret) és a háttérbe berakni egy falmintát (téglafal, festettfal, tapéta minta), mintha egy falon lenne a kép.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#22470) marilllyo


marilllyo
veterán

Pontos színkódok... ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#22471) BonFire válasza KubanitoS (#22468) üzenetére


BonFire
veterán

Ne haragudj, de ez a fénykép kukába való. Semmit nem lehet vele kezdeni. Telefon helyett legközelebb próbálj meg fényképezőgéppel, normális fényviszonyok között fotózni, mondjuk nem az ajtóban a kutyákat, mert egyfelől nem illenek a környezetbe, másfelől szemből kapod a napot, és csak a sziluettjük érvényesül. Hadd süssön az a nap a kutyák szemébe, akkor majd jó lesz a kép. És feltétlenül nagyobb felbontásban fényképezz.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#22472) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!
Keresek olyan embert aki tudna nekem 2 azaz kettő fotót csinálni, amire fel kell helyezni egy pár objektumot ( terméket ártáblával, kellene rápakolni boltbelsőre ). Nem vagyok milliomos de ezért fizetnék mittomén 5 karvalyorrút.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#22473) *Ropi* válasza bitpork (#22472) üzenetére


*Ropi*
félisten

(#47883) bitpork:

Nem véletlenül: nem mondtad meg, hogy pontosan mit és mennyit kell a két képre tenni. Nem mindegy, hogy csak 2-3 db, könnyen a környezetbe illeszthető elemet vagy 20-30 db nehezen retusálhatót (mert gondolom hihetően kell kinéznie a képnek, nem úgy mint amit Pistike dobott össze pár óra alatt). Nem mondtad meg, hoyg mekkora méretben kell: webre vagy óriásplakátra...Fotózással együtt ez nagyon minimum 5 órányi munka, amiben érteni kell egyrészt a fotózáshoz, másrészt a grafikához (az arányokhoz, hogy hitelesnek tűnjenek az utólag betett dolgok) és a Photoshophoz...A magánvéleményem, hogy egyszerűbb és olcsóbb kulcsrakészen megfotózni, mint PS-ben összetákolni. Ez a kép viszonylag egyszerű volt, csak 2 képből áll és 4+ óra alatt raktam össze: nem azért tartott ennyi ideig mert lassú vagyok, hanem mert a Tejúton sokat kellett tekerni, hogy színben harmonizáljon a Kopaszi gát világításával és a párra irányított vakuval). Egy több alkatrészből álló, komolyabb képet nagyságrendileg sokszorosa idő összerakni: ezáltal a költsége is több. Nem tudom, mennyire vagy tisztában az árakkal: ha megszorzod a mostanit 5-tel (+ÁFA, gondolom számlásan, cégnek kell, mert termékeket akarsz elhelyeztetni rajta) akkor talán már elgondolkozik rajta valaki, hogy rámozduljon (egy számlaképes fotós és egy számlaképes grafikus akik ebből élnek, hogy értenek hozzá, külön-külön is elkérnek ennyit) - de előre tisztázzátok, hogy pontosan mit és mennyit kell, mert ha utólag derül ki, hogy 2 helyett 10 kép és képenként 20 helyett 30 kütyü kell, akkor arányosan több az időráfordítás és ezáltal a költség is. Attól, hogy nem vagy milliomos még pénzt akarsz keresni vele és mások, akik grafikai munkákból vagy fotózásból tartanák fent a vállalkozásukat, szintén pénzt akarnak keresni, hogy fizethessék a számláikat. Tehát ez nem kibúvó, hogy nem vagy milliomos: ők sem azok, főleg ha egy diákmunkás bérezését ajánlod fel egy kvalitásilag jóval komolyabb munkáért. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#22474) bitpork válasza *Ropi* (#22473) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Egy egyszerű fotónak kell maradnia, nem plakát, nem hirdetés , hanem egy előzetes bemutató adott nyelvterületre, e-mailhez csatolva. Az lenne a menet hogy a nyakamba veszek minden boltot, de csak ma elmentem Szegeden belül 50+ km-t ebben a hőségben, és nem találtam megfelelő helyet. Lehet hogy elbukom emiatt a boltot, de a család fontosabb mint ez a szívesség, uh nem várok el én olyat amit nem lehet :R Köszönöm szépen a felvilágosítást, sajnos ez minden irányból meghaladja a lehetőségeimet.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#22475) *Ropi* válasza bitpork (#22474) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha csak kis méretben (e-mail csatolmányként) kell, akkor annyit lehet trükközni, hogy oda esetleg nem kell olyan pontos kidolgozás mint egy nagyobb méretű és jóval részletgazdagabb képnél: ezzel valamennyi időt lehet spórolni, de nagyságrendileg még akkor is sok...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#22476) bitpork válasza *Ropi* (#22475) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Már letettem róla, és mint említettem tőlem egy szívességként kérték, azzal hogy lehet neki jövőbeni hozadéka. Sajnos minden irányból több a bekerülése mint amit nem tudok engedni magamnak. Még egyszer köszönöm szépen.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#22477) *Ropi* válasza bitpork (#22476) üzenetére


*Ropi*
félisten

Rendben, nincs mit! Én mondjuk mostanában rá sem értem volna a saját munkáim miatt, de hátha más a topicból...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#22478) general válasza tikshow (#22463) üzenetére


general
addikt

működik a dolog, megcsináltam szépen az actiont is. ha átváltunk angol kiosztásra, akkor az "ő" és az "ú" a két szögletes zárójel.

(#22479) agoka07


agoka07
senior tag

Üdv!
Ezt a konstrukciót szeretném elkészíteni viszont a 4. pontnál elakadtam. Valaki tudna segíteni, hogy hogyan kell tovább lépni? :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#22480) BonFire válasza agoka07 (#22479) üzenetére


BonFire
veterán

Lemásolod az original (Background) réteget Ctrl+J-vel, majd megfogod, és a megrajzolt háromszög fölé húzod (Layer paletta). Ha ez megvan, a háromszögből csinálsz egy vágómaszkot, méghozzá úgy, hogy lenyomva tartod az Alt billentyűt, majd a háromszög és a fölötte lévő réteg közé kattintasz. Ahogy viszed az egérmutatót, az megváltozik egy lefelé mutató nyílra. Na, akkor kell kattintani. Így a háromszög fölött elhelyezkedő tartalom „belevágódik” a háromszögbe.

Utána tetszés szerint nagyíthatod a vágómaszk tartalmát, vagy akár a maszkot, vagy akár a kettőt együtt.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#22481) agoka07 válasza BonFire (#22480) üzenetére


agoka07
senior tag

:R

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#22482) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok!

Unokatesóm szeretné ezt a figurát pólóra nyomtatva. Egy PhotoShop mesetert megkérnék, ha van pár perce és nem nagy meló kiretusálná nekem a kép törtfehér hátterét áttetszőre ha lehetséges. (vagy esetleg sima fehérre, mert fehér pólóra megy).

Kép

Köszönöm előre is a segítségetek!

Üdv, Feri

(#22483) newmoonlight válasza Fr3eWar (#22482) üzenetére


newmoonlight
senior tag

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#22484) Fr3eWar válasza newmoonlight (#22483) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Köszönöm szépen!

Tökéletesen megfelel!

(#22485) BonFire válasza Fr3eWar (#22484) üzenetére


BonFire
veterán

Ez kicsi lesz pólóra. Nem fogod tudni megcsinálni, max tenyérnyi méretben, vagy kisebben.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#22486) artiny


artiny
őstag

Iyen kepet hogyan lehetne szerkeszteni ? Letezhet ra letoltheto action ? feher/vilagos hatteru keppel is meglehetne csinalni?

(#22487) *Ropi* válasza artiny (#22486) üzenetére


*Ropi*
félisten

Multi exposure / double exposure néven fut. Többféle módon érhető el a kívánt hatás: ha már eleve a kamerából készen kell kiesnie akkor egy kockára több képet készítesz, vagy hosszú záridővel és stroboszkópszerű vakuval kapod el a különböző pillanatokat ugyanabban az egy expóban, vagy ha utólagos szoftveres mókolás is engedélyezett akkor ugyanazokkal a beállításokkal meglövöd a képeket és utána PS-ben egymásra rétegzed ízlés szerint. Action szerintem nincs rá: egyrészt mert egyszerű megcsinálni, másrészt meg ahány kép annyiféle lehetőség, tehát nincs univerzális action ami mindre jó lenne. ;) Egyébként a kompozit képek is multiexpóként foghatók fel: elég gyanús, hogy a Kopaszi gátról nem látszik a Tejút nyári éjszakákon. :D Bármilyen képekkel meg lehet csinálni. ;)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#22488) minek?:S


minek?:S
őstag

Üdv!

Barátnőmnek tetszik ez a póló: [link]. Szerettem volna venni neki egyet, de sehol sem találok már. Megtaláltam azt a két "összetevőt" amik alkotják a képet, tudtok nekem egy olyan képet összedobni? Hálás lennék nagyon.

Emberke

aláírás

Üdv.:M.

(#22489) indigo


indigo
aktív tag

Sziasztok!

A következőkben kérem a segítségeteket, mert nem jövök rá, pedig egyszer már megcsináltam.
Action/Művelet-ben kellene egy meghatározott méretű (1772x1182px) kijelölést rátölteni képre.
Ennek a méretnek a lényege, hogy 300DPI mellett pont 10x15cm-es a kép, amelyet utána nyomtathatok.
A munkafolyamatom az, hogy módosítást (fehéregyensúly, kontraszt, stb.) követően átméretezem a képet és utána (egy billentyűvel) ráeresztem az Action-ben/Műveletben megírt kijelölést és megvágom a képet.
Na most, mivel nem jövök rá, hogy korábban hogyan készítettem ezt az Action-t/Műveletet, ezért jelenleg úgy csinálom, hogy létrehozok egy új üres képet ezzel mérettel, majd Ctrl+A (kijelölés) és egérrel ezt a kijelölést áthúzom a feldolgozandó képre, és megvágom. Ez így macerás, mert mindig nyitva kell lennie egy ilyen méretű üres képnek, és mindig át kell rá ugranom, a kijelölést átrángatni a feldogozandó képre.
Van-e valami tippetek? Köszi a válaszokat!

(#22490) BonFire válasza indigo (#22489) üzenetére


BonFire
veterán

Akkor mi történik, ha a kijelölés elmented egy Marquee-presetbe? Majd művelet közben a Fixed Size opciót választod, és a kiválasztott presettel készíted a kijelölést?

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#22491) indigo válasza BonFire (#22490) üzenetére


indigo
aktív tag

Elmentettem Marquee-presetbe a rögzített mérettel (Fixed Size) és Action/Művelet létrehozásakor kiválasztom ezt a Marquee preset-et. Így működik. Köszönöm a megoldást/ötletet!

(#22492) BonFire válasza indigo (#22491) üzenetére


BonFire
veterán

Amúgy is hasznos bizonyos méretű kijelöléseket elmenteni, ha gyakran dolgozol velük. A Crop Toolba is tudsz ilyen preseteket menteni. Hasznosak.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#22493) minek?:S válasza minek?:S (#22488) üzenetére


minek?:S
őstag

valaki?

Üdv.:M.

(#22494) BonFire válasza minek?:S (#22493) üzenetére


BonFire
veterán

Mind a két kép nagyon kicsi. Ebből nem lesz póló, de ha igen, nem a mi kezünk által. Ekkora képet maximum tenyérnyi méretben lehet kinyomtatni.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#22495) minek?:S válasza BonFire (#22494) üzenetére


minek?:S
őstag

Azt már én valahogy megoldom, csak össze kéne szerkeszteni a két képet úgy, mint a pólón látszik. Vagy egyáltalán nem lehetséges?

Üdv.:M.

(#22496) BonFire válasza minek?:S (#22495) üzenetére


BonFire
veterán

Hát, ha te a kis felbontású képből nagyot csinálsz, akkor te varázsló vagy, vagy festőművész. De akkor egy ilyen dolgot, hogy a kettőt egymásra pakolni, gyerekjáték. Megnyitod az alakos képet, meg az aláírást, aztán az aláírást áthúzod az alakra és kész. PNG, tehát transzparens a háttere.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#22497) peterszky


peterszky
őstag

Egy kicsit lehet hogy off, de talán tudtok rá válaszolni:

Van X db képem, plusz mellé egy másik képem és azt szeretném, ha az utóbbit az előbbi x darab képből mozaikszerűen állítanám elő. Nem tudom, hogy létezik-e valamilyen eljárás erre.

What else you gonna do on a Saturday?

(#22498) INTELligent válasza peterszky (#22497) üzenetére


INTELligent
senior tag

Ps-ben nem tudom hogy lehet-e, de van rá valami ingyenes program, keress rá pl. mosaic makerre. 2. találat http://www.heise.de/download/tile-mosaic-maker-1169925.html

[ Szerkesztve ]

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#22499) newmoonlight válasza peterszky (#22497) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Ez a legjobb magyar nyelvű: http://artensoft-photo-mosaic-wizard.en.softonic.com/download
(Próbaverzió.) Mondjuk ahhoz, hogy normális legyen a mozaik (hogy ki tudja válogatni a program a megfelelő árnyalatokat), kb. 3-400 fotó kell(ene). :)

[ Szerkesztve ]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#22500) INTELligent


INTELligent
senior tag

Tud valaki ajánlani valami normális fontkezelőt, ami nem vár órákig, míg betölti a betűtípusokat?

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.