Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2364) W-Man válasza Kiscsoki (#2363) üzenetére


W-Man
tag


Nem lehettél valami boldog. Nekem két ismerősöm is van számtekboltos, csak bennük bízom. A magyar kereskedői-morál borzalmas. Még egy árlistát is félve merek csak kérni ha netán betévedek valami nagyker-kiskerbe. Még a Celeron-D -k idejében tapasztaltam a legrosszabbat, de hagyjuk ezt. Az embert ott basszák át 500 Ft-ért akár, ahol csak lehet. Tisztelet a kivételnek persze. Meg ugye én szarok az ÁFA -ra és ezért is jó ha van egy két ismerős arc, aki ezt elnézi neked, különben csak a K betűs rendszámmal kezdődő újgazdagok autóinak további listáját gyarapítod.

Na de leírom megint. Három adat.

tRC= 15/14

tRFC= 18/16

tRRD= 3 ( és az a lényeg !!! )

Ezért nem hajlandó néha 480 mhz fölé kúszni. Az aszinkront el kell felejteni. Szinkronban kell tolni neki mindent. DDR500 -on még 4x256-al is faszán fog működni minden (legalábbis a ''Toledo'' mag esetében ezt bizton merem állítani). Szóval lőd be ezt a három értéket így és toljad neki, meglásd nem lesz kékhalál :) Alapjáraton (SPD) ezek az értékek visszább vannak osztva, de DRR500 -on ezeket is illik módosítani, azaz picit feljebb tornázni és még 2.8 volt sem biztos hogy kell majd a ramnak (azaz elég a 2.7 is). Nekem olyan masszívan megy minden, hogy csak na. Ha ez megvan tolj neki egy Everest bench-et és nézd meg a DDR2 Pentium ''csodák'' mellett hol is foglal helyet. Meg fogsz lepődni :DDD

W-Man

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.