Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) xxxjjjkkk válasza ariel96 (#1849) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Nekem akkor is hiányzik pár részlet.

"A hitelkérelmemet nem juttatták el a bankhoz, viszont elintézték, hogy sehol ne kapjak hitelt. Ez nem tűnik jogszerű eljárásnak. :U"

Nem lehet, hogy mégis nálad a gond?
Honnan értesültél róla? Bankkal beszéltél? Bar listás vagy?
Teljesen ellentmond a jozan észnek amit írsz.
Tekintsünk el attól, hogyha nem megy nem kell erőltetni, te erőszakosan meg akartad venni az xy konyhagépet? de akkor is mi oka lenne erre?

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1852) ariel96 válasza xxxjjjkkk (#1851) üzenetére


ariel96
tag

"Tájékoztatni szeretnék, hogy a beküldött dosszié továbbításra nem alkalmas - a csatolásban pdf. formátumban küldött nyomtatványokat kinyomtatva, kitöltve, eredetiben aláírva kérjük postázza vissza részünkre!" - ezt az emailt pénteken zárás előtt küldték. Nem írtak semmit arról, mi hiányzik - szombat délelőtt hívtam őket telefonon (munkaidőben), nem vették föl... Ezután néztem meg a facebook oldalukat, ahol letaglózó vélenényeket olvastam - nem eredeti csomagolásban sérült, hiányos árut küldtek...

A hétfő reggeli emailből kiderült, hogy az A3-s formátumú általános tájékoztatót nem küldtem el (ebben a pdf csomagban rengeteg tájékoztató jellegű oldal van). Viszont ebben az email-ben egyúttal közölték velem, hogy a hiteligénylésemet megszüntették a facebook oldalukon írtak miatt.

Nincs tartozásom, mem vagyok BAR listán.

Úgy gondolom ez nem jogszerű eljárás. :U

Valahogy megoldom a mosógépet, csak nagyon csalódott vagyok a történtek miatt.

"elintézték, hogy sehol ne kapjak hitelt" - a többi cégnél is a Cetelem adta volna a hitelt. :U

[ Szerkesztve ]

(#1853) xxxjjjkkk válasza ariel96 (#1852) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Na már csak pár dolgot nem értek:

Honnan veszed, hogy máshol se kapsz hitelt?

Szóval akkor beszóltál nekik fb-n? Erre ők besértődtek?

Ezeket a kiemelt idézeteket honnan szedted?

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1854) ariel96 válasza xxxjjjkkk (#1853) üzenetére


ariel96
tag

Miután elolvastam az emailt, pár óra elteltével másik cégnél próbálkoztam online hiteligényléssel - sikertelenül. Másnap, kedden fölhívtam a bank ügyfélszolgálatát, és azt a tájékoztatást kaptam, egyik velük kapcsolatban álló cégnél sem tudnak nekem semmit ajánlani. A hölgy azt mondta, többet nem mondhat, írjak levelet a banknak.

Emailt írtam a banknak, már kaptam választ - nem kötelesek megindokolni... :U

Az idézet a cégtől jött email másolata.

(#1855) xxxjjjkkk válasza ariel96 (#1854) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Na elolvastam a fb bejegyzést a témában.
Egy pár dolgot megint kihagytál, biztos véletlen:

Tertivevényes levél nekik
Ők többször tájékoztattak arról, hogy milyen dokumentumok szükségesek még, valószínű, nem véletlen
Már ekkor beszéltél a cetelemmel telefonon, aztán pedig a cégre panaszkodtal nekik
Nekem mostmár az sem tiszta, hogy a rendelést kinek a kérésére törölték.

Maradjunk annyiban, hogy a másik fél verziója is érdekelne.
link

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1856) ariel96 válasza xxxjjjkkk (#1855) üzenetére


ariel96
tag

"Ők többször tájékoztattak arról, hogy milyen dokumentumok szükségesek még," - ez HAZUGSÁG!

SOHA SEMMIRŐL NEM TÁJÉKOZTATTAK!!!!!!!!!!!!!!!

Egyszer fölvették a telefont, de semmiben nem tudtak segíteni!!! A BANK HITEL OSZTÁLYÁNAK ÜGYFÉSZOLGÁLATA SEGÍTETT.

1-2 nap alatt - 2016.06.29-én tértivevénnyel, elsőbbséggel postáztam a "dossziét", és a 2016.07.08-án zárás előtt írt emailben sem tájékoztattak arról, miért nem továbbítható a dosszié (ezt az emailt már előbb bemásoltam).

What can I do against the liars? :U

[ Szerkesztve ]

(#1857) xxxjjjkkk válasza ariel96 (#1856) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Írtam nekik fb-n, ha akarnak reagálnak itt.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1858) ariel96 válasza xxxjjjkkk (#1857) üzenetére


ariel96
tag

Meghívtad őket ide, a fórumra? :C

[ Szerkesztve ]

(#1859) ariel96 válasza xxxjjjkkk (#1857) üzenetére


ariel96
tag

Válaszoltak neked?  :U

(#1860) ariel96 válasza xxxjjjkkk (#1857) üzenetére


ariel96
tag

Mikor jön a klímapont fórumozni???? :F

A FB-ot jobban szeretik, mint a melóhelyet, ott még munkaidőn kívül is ott vannak.

Az egyik 5 csillagot adó - Csipak Anna a cégnél dolgozik, és valószínüleg a főnök neje. Azért ez nem vall túl sok sütnivalóra, hogy a vásárlói 1 csillagokat saját maguk igyekszenek ellensúlyozni.

A "dosszié" föladása 750 Ft-ba került (és nem írták meg mi a gond) - még föladhattam volna néhányszor.

geckowize, xxxjjjkkk: Ahelyett, hogy a a helyesírást firtatjátok, adhatnátok inkább tanácsokat! Nekem úgy tűnik Szerecska nem magyar anyanyelvű, és valószínüleg nem is angol.

(#1861) ariel96 válasza xxxjjjkkk (#1857) üzenetére


ariel96
tag

Szia!

Már van mosógépem, nincs szükségem áruhitelre. Ettől függetlenül panasszal fordulok az illetékes hatósághoz, mert nem volt jogszerű az eljárás.

(#1862) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

erről a boltról van valami tapasztalat? Monitort szeretnék venni. rufusz

Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#1863) sepsi0 válasza Jazz (#1862) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!
Én már vettem tőlük pár kisebb dolgot (bill, mikrofon,...) korrekten megadják a gyártói garit és nem trükköznek a szállítási díjjal.
Rosszat nem tudok...

(#1864) TIT válasza Jazz (#1862) üzenetére


TIT
veterán

Én is vettem 1-2 dolgot(patron,webcam,bill) nem volt gond.
Haver gariztatta is a bill.-t 2 hét volt,de nem is ment utána,hogy mikor lesz kész.
Nem egy kókány bolt.A szervíz sincs messze.

(#1865) orion1025


orion1025
őstag

Extreme Digital... Elég vicces a sztori, ennyire ostoba helyzetbe rég nem futottam bele, de gondoltam maradjon csak szépen nyoma, többet úgy sem akarok rendelni tőlük, mert gyötrelem.

2016. 07. 24. az a becses nap, ahol le mertem adni a rendelésem PickPack átvétellel. Négy nappal később mertem telefonálni, hogy mégis miért állt meg a folyamat "összekészített állapotnál"?! Azt a választ kaptam, hogy megszűnt a kiválasztott átvételi pont, ezért válasszak másik szállítási módot, vagy helyszínt. Választottam másik PickPackPontot, majd pénteken nézem, hogy a rendelésem törölve lett. Újabb telefon, náluk is felszívódott, de az ügyintéző segítőkész volt, hamar újra élesbe ment a rendelés. Az már jó pont, hogy úton van a csomag, elvileg pénteken érkezik meg, HA minden jól megy. Számomra vicces, hogy bő két hét fog eltelni, olyan dolgok miatt amik raktáron voltak, azonnal szállíthatóak, illetve b@sztak szólni, hogy mi is van.

A másik a Merlinhardver... Náluk is 07.24. óta pörög a megrendelésem, de még a fele pakk nem érkezett be hozzájuk... Régen nagyon sokat rendeltem tőlük, de biztos, hogy ez volt az utolsó.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#1866) #61903104


#61903104
törölt tag

Az itechshop.hu -ról van valakinek véleménye? Jóval olcsobban adják a GTX1060at mint máshol, csak félek a megrendelésétől mivel egyáltalán nem ismerem a boltot :S

(#1867) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Sziasztok!
Megosztanék veletek egy kedves sztorit.
Elöljáróban annyi,hogy akinek van esze kerülje a PureMobile-t,mert egy igazi kamu banda,egy deka jóérzés és tisztesség nélkül!!!
Én sajnos bedőltem a csupa 5 csillagos kamu értékelésnek,de nagyon nagy fail lett ebből az egészből.
Rendeltem egy Doogee x5 Pro Max típusú telót 07.24-én (akciós ár 39-ért).Az oldalon szállítás 4-8 munkanapról szólt.Ezek után baromi türelmesen vártam,de semmi életjel a cég felől.
08.01-kor meguntam és írtam nekik.

"Tiszteletem!
Érdeklődni szeretnék a Doogee X5 Max Pro várható átvételéről.A termék ajándékba lenne és szűkös a határidő.
Válaszukat előre is köszönöm!

Válasz is érkezett...

Tisztelt Jánószki István!
Rendelt telefonkészülékére sajnos még várnunk kell a beszállítónktól, legjobb esetben pénteken tudjuk feladni és így Ön jövőhét elején kapná kézhez.

Erre én...

DHCP : Csak cégek vásárolhatnak,magán személyek nem,ezért olcsók.

A jövő heti átvétel még beleférne,jövő hét péntekig bezárólag. Esetleg tudnának értesíteni, ha a fenti idő nem tartható?
Előre is köszönöm!

Újabb válasz...

Ez esetben nagyon köszönjük megtisztelő türelmét, minden esetben küldünk tájékoztatót amelyik napra ki tudjuk szállítani a készüléket és ha legrosszabb esetben netalán tovább csúszna a rendelés teljesítése az esetben is.
További szép napot!
"

Persze pont lesz@rtak engem és semmi infó,majd 9-én (újjabb 8 nap) megint írtam nekik,mire ők telón (két kollégájuk) is előadták a beszállítós dumát,de a végén már az is baj volt,hogy fehéret rendeltem fekete helyett. :W
Megkértem őket,hogy ha nem megy akkor inkább hagyjuk,mert szülinapra lesz.
Azt mondták a fekete kéne már ma odaadnák,de a fehér színű hétfőn lesz.Mondom az jó,mert szabin leszek és mentünk volna el nyaralni,ügy intézni,stb...de sebaj nekem van időm.
Persze hétfőn szó nélkül lesz@rt@k.
Felhívtam őket (itt már 08.15-ről beszélünk) és ecseteltem nemtetszésem,de még mindig kulturáltan,mire ők biztosítottak,hogy a vám,meg Poseidon isten is tud róla,hogy szerdán megkapják ők és csütörtökön,de legkésőbb pénteken megkapom,tutira.Csütörtökön (08.18),persze megint semmi nem történt,nincs sms értesítés,nincs beígért teló,vagy email.
Felhívtam őket,mire újabb hazugsággal fogadtak,hogy a vámon van,majd most már nem tudják,hogy milyen színt rendeltek ami egyébként péntekre meglesz és ha az atomok és a bolygók is úgy akarják esetleg hétfőre (08.22-re meglesz) :U . Erre mondtam,hogy ugye most vicceltek?Olyan mintha ez az egész ügy hátrafelé haladna,ja és kösz,de tőletek radírt se vennék,majd bontottam a vonalat.
Persze erre egyből kaptam emailt-hogy változott a státusz lemondásra,pedig 07.24-óta beszerzésen állt,én meg arra gondoltam,hogy lefagyott a szerójuk.
A sztorihoz hozzá tartozik,hogy a rendelésem után felnyomták az árát 44-ropira és valószínű soha nem is akarták ezt a telót odaadni nekem (járt is így náluk vásárló csak vele ki akarták fizettetni az emelt árat) 39-ért amit köszönök is nekik mert az MM-ben 19-órakkor megrendeltem,majd 5 perc után már jött is az email,hogy fáradjak be a telóért (na ennyit a beszállítós/színes hazugságokról),mindezt 37-ért :)

[ Szerkesztve ]

(#1868) Milka 78 válasza #61903104 (#1866) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Csak cégek vásárolhatnak,magán személyek nem,ezért olcsók.

(#1869) #61903104 válasza Milka 78 (#1868) üzenetére


#61903104
törölt tag

Köszönöm szépen [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#1870) orion1025 válasza Milka 78 (#1867) üzenetére


orion1025
őstag

Én nem is tudom mit vártok az ilyen noname, semmire való helyektől... Jó indulattal vártam volna egy hetet, aztán csókolom...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#1871) Milka 78 válasza orion1025 (#1870) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Halálosan igazad van,de próbáltam normálisan hozzáállni,máshol nem volt elérhető a teló (ami azóta megváltozott).Nagy hiba volt,na meg annak a sok kamu 5*-nak is bedőltem.
Alapból nem vásárolok ilyen zugcégnél ez kivételes eset lett volna :B

(#1872) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Újabb infó a Pruemobilról.Törölgetik a hozzászólásokat az árú keresőről is :C

(#1873) TIT


TIT
veterán

Gagyi cég gagyikat árul :)

(#1874) Vgergő válasza Milka 78 (#1872) üzenetére


Vgergő
újonc

Bakker, 2 napja rendeltem ès most olvasom ezt a kommentet..😲😭
Xiaomi redmi 3 at rendeltem 54 rongyert 4-8 napos határ idővel .
Nem sürgős a telefon.. De adok nekik egy eselyt hátha..
Amúgy sztd fake telefonokat árulnak?

(#1875) mukurisho válasza Vgergő (#1874) üzenetére


mukurisho
tag

Én a helyedben vissza mondanám... és megvenném mondjuk EUSTOCK-ból.
egyrészt olcsóbb is, másrészt itt a fórumon is ismert, és megbízható.
:R

(#1876) Archttila válasza mukurisho (#1875) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

+1 EUSTOCK :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1877) Nestor16


Nestor16
senior tag

Van egyáltalán megbízható bolt? :D

Sony Bravia KDL-50W755C, Sony Bravia KDL-50W805C
TV-t fogunk venni, ráadásul olyan bolt kéne, ami Miskolci székhelyű is, hogy ha el kell állni a vásárlástól ne fájjon 10 ezer forintba. MM és edigital. MM persze jó, de drága (és nem szeretem az üzletpolitikájukat), az edigital-al sincs bajom, de másnak igen. Esetleg euronincs, ez is szidva van. :D Még emag, aki ingyen vissza is vinné, de ez meg román cég. A többi lehetőség Budapesti csak székhelyű, ha egyáltalán van boltjuk.
Egyáltalán mégis hova adjuk a pénzt, amelyik meg is érdemli?! :F :)) Támogatnám én a kis cégeket is, de van egyáltalán lehetőség rá?

Az http://avplanet.hu/ tévéje elég jó árban van, de egyrészt kiállított darab, másrészt beleolvastam a szerződési feltételek menüpontba, ahol meg is bukott már nálam elméletben a bolt: Fontos tudnia, hogy amennyiben a megvételt követően használatba vette a terméket, már nem állhat el a vásárlástól. Erről a boltról van valakinek tapasztalata, véleménye?

Üdv, Dávid

(#1878) Vgergő válasza mukurisho (#1875) üzenetére


Vgergő
újonc

Adok nekik 1 esélyt.😶
Remélem ha esetleg kihozzák akkor nem fake lesz

[ Szerkesztve ]

(#1879) TIT válasza Nestor16 (#1877) üzenetére


TIT
veterán

Emag csak akkor viszi vissza ingyen ha ő forgalmazza és pénzt is csak számlára utal vissza.
Most küldtem vissza egy tabletet mert 1gb helyett csak a fele volt benne.
AVplanetnél vettem 1 fényképezőt aztán ennyi,akkor nem volt gond,de nem is lehetett.
Aquát,hardverkert megpróbálhatod,de azok nincsenek ott.

[ Szerkesztve ]

(#1880) Milka 78 válasza Vgergő (#1874) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem sem volt sürgős...1 hónap után :DDD ruppótlan,gerinctelen banda.Valószínű hogy gagyit nem adnak,de én ezt nem tudom,mert semmit sem kapta tőlük.Stocktól rendeltem volna én is de nekik nem volt sajnos

[ Szerkesztve ]

(#1881) woker válasza Nestor16 (#1877) üzenetére


woker
aktív tag

Hát nem tudom, azért az avplanet kitétele eléggé érdekes. Tudtommal ott még nem tartunk, hogy egy üzlet felülírhatja a hatályos jogszabályokat és netes rendelésnél az elállási jog 14 napot biztosít és ugye nem tudhatod, hogy valóban tökéletes lesz a készülék amíg ki nem próbálod azaz üzembe nem helyezed. Lásd pl. az ED oldalán[link]
Szóval én egy ilyen kiírás alapján inkább nem rendelnék tőlük mert ha gond van akkor annak szívás lehet a vége.

(#1882) TIT válasza woker (#1881) üzenetére


TIT
veterán

ED is csak a bontatlanokra és lehet az MM is.
Csak így semmi értelme,senki nem tárolja 40 napig origináltan.

(#1883) woker válasza TIT (#1882) üzenetére


woker
aktív tag

Hát a kiírásuk szerint nem csak a bontatlanokra vonatkozik legfeljebb ha sérül ez idő alatt a termék akkor kell fizetni vagy levonják a visszafizetendő összegből.

(#1884) patomi válasza TIT (#1882) üzenetére


patomi
őstag

A fogyasztónak minősülő vásárló a szerződéstől 14 naptári napon belül (beleértve a 14. naptári napot is) indokolás nélkül elállhat.

A 40 nap, csak plusz hab a tortán a bolt magán akciója. A törvényi rendelkezést ők is betartják.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1885) Nestor16 válasza woker (#1881) üzenetére


Nestor16
senior tag

A Sony topikban egy ilyen válasz is érkezett: [link]

Én is úgy tudom, hogy a törvény a kipróbálás mellett van.

Üdv, Dávid

(#1886) Nestor16 válasza Vgergő (#1878) üzenetére


Nestor16
senior tag

Na eddig mi történt? Kérlek mesélj, én még nem mertem megrendelni...
Azt sem tudom, hogy a garancia gyári vagy bolti, illetve csak 1 évet adnak rá.

Üdv, Dávid

(#1887) Vgergő válasza Nestor16 (#1886) üzenetére


Vgergő
újonc

Ma járunk a 4. Napnál
Azt mondták csütörtökre itt lesz.
Amugy a PureMobilnak van egy üzlete pesten és oda érvényes a garancia és igen 1 èv de elvileg hosszabbítható.
Én bízom benne hogy csütörtökön már a kezembe lesz. Akkor lesz a 7nap

[ Szerkesztve ]

(#1888) Nestor16 válasza Vgergő (#1887) üzenetére


Nestor16
senior tag

Szia.

Hogy állsz a TV-vel? Bár már lekerült az árukeresőről, de azért érdekel, hogy mik lesznek a tapasztalatok ezzel kapcsolatban.

Üdv.

Üdv, Dávid

(#1889) Vgergő válasza Nestor16 (#1888) üzenetére


Vgergő
újonc

Szerintem ez nem nekem jött.
Amúgy a telefonról annyit hogy már 1 hetes késésben van de tegnap hívtak hogy már itt van belföldön.

(#1890) Milka 78 válasza Vgergő (#1889) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ennek fényében érdekes a sok 5 csillagos,"minden gyorsan,precízen ment" értékelés amit a bolt vett...bocsánat kapott ;]

(#1891) Nestor16 válasza Vgergő (#1889) üzenetére


Nestor16
senior tag

De neked ment, csak én olvastam félre, azt hittem, hogy a TV-t próbáltad be. :B Kíváncsi lettem volna, hogy mit kapsz 40k-val olcsóbban. Én nem mertem bevállalni, inkább biztos forrásból vettem, + 3 év garival MM-ból, nem akarok pár ezer forint miatt szívni később se.

Akkor sok sikert a telóhoz! :R

Üdv, Dávid

(#1892) Vgergő válasza Milka 78 (#1890) üzenetére


Vgergő
újonc

A kedvencem,hogy 2 naponta +10 új értékelés és persze 5 csillagos

(#1893) Milka 78 válasza Vgergő (#1892) üzenetére


Milka 78
nagyúr

4x küldök róluk rossz értékelést és nem jelenik meg!!! :W Ennyit az árúkeresőről! :U Te is írj róluk,kíváncsi vagyok neked megjelenik e.
Szerintem írok az árúkeresőnek is,hogy hogy is képzelik ezt...

(#1894) Azgo válasza #61903104 (#1866) üzenetére


Azgo
csendes tag

Én befürödtem velük. Komplett gépet raktam össze, náluk a memóriát rendeltem, mert csak ott találtam akkor 16GB 3600-os RipJaws5 DDR4-t.
Mindent egyszerre rendeltem, hogy összerakva pár nap tesztelés alatt kiderüljön, ha vmi esetleg hibás.

Harmadnapra írtak (az ígért átvétel napján), hogy bocsi, készlethiány van, 2 hét múlva hoznak, kérem-e.
Felrobbant az agyam az idegtől, borult az egész szervezésem miattuk, és addigra már sehol máshol sem volt ebből a RAMból.

Árgépen van pár hasonló vélemény róluk. Azt látom, hogy sokszor jóval a piaci ár alatt kínálnak, de erős sejtéssel nem fogod megkapni a rendelésed.

+36706392946

(#1895) Tompie


Tompie
őstag

Valakinek van friss tapasztalata a bestmarkt bolttal?

Köszi

(#1896) TIT válasza Tompie (#1895) üzenetére


TIT
veterán

Múltkor a hardverkerből rendeltem volna valamit és átirányítottak a bestmarkhoz,egymás mellett vannak.

(#1897) Tompie


Tompie
őstag

Egy gyors kérdés, Aqua vagy iPon? :)
Köszönöm

(#1898) Nestor16 válasza Tompie (#1897) üzenetére


Nestor16
senior tag

Szerintem mindegy, amelyik szimpatikusabb.

Üdv, Dávid

(#1899) orion1025 válasza Tompie (#1897) üzenetére


orion1025
őstag

Nekem egyikkel sincs rossz tapasztalatom, pedig nem kis értékben rendeltem tőlük mostanában is.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#1900) Tompie válasza orion1025 (#1899) üzenetére


Tompie
őstag

oké köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.