Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) Snoop-y válasza dabadab (#3849) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ez valami politikai puncs. Az indulatok gerjesztésén kívül semmi értelme.
De az is kiderülhet, hogy az ég egy adta világon semmi köze egymáshoz a többi esetnek.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3852) Csakénvagyok válasza Snoop-y (#3851) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

De legalább erős a Jobbik

(#3853) biggamer válasza Csakénvagyok (#3852) üzenetére


biggamer
veterán

" De legalább erős a Jobbik "

Tudod, alapelvek. :K
Nincs politika. :(

Viszont érdekes módon a gyilkos román rendőr ügyéről semmi nagatív kommented, hogy is van ez ? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3854) Csakénvagyok válasza biggamer (#3853) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Én semmilyen összefüggést nem feltételeztem, csak ténymegállapítás volt :U

(#3855) a Csabibácsi


a Csabibácsi
csendes tag

Légyszíves tekintsetek el a cikk stílusától. Egy rendőr véleményére lennék kíváncsi, ugyanis nekem roma barátunk vagdalkozása tömeg elleni izgatásnak tűnik. Igazam van?
[link]

(#3856) brownus válasza Snoop-y (#3851) üzenetére


brownus
veterán

áá dehogy, tutira direkt mennek ilyen kispicsa falukba cigányokat ölni...

egy korábbi roma gyilkosságnál (is) kiderült, hogy egymást ölték

(#3857) dabadab válasza a Csabibácsi (#3855) üzenetére


dabadab
titán

"tömeg elleni izgatásnak tűnik. Igazam van?"

Ilyen nincs, ami van:

"Közösség elleni izgatás

269. § Aki nagy nyilvánosság előtt

a) a magyar nemzet,

b) valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoport vagy a lakosság egyes csoportjai ellen

gyűlöletre uszít, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
"

Ez meg max. a kurucinfora illik.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#3858) a Csabibácsi válasza dabadab (#3857) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

Szerinted ismertem a pontos kifejezést? Nem kell egyből arcoskodni, aszzem szépen kérdeztem.

(#3859) dabadab válasza a Csabibácsi (#3858) üzenetére


dabadab
titán

"Nem kell egyből arcoskodni, aszzem szépen kérdeztem."

Nem kell egybol duhongeni, mert en meg szepen valaszoltam.

DRM is theft

(#3860) biggamer válasza a Csabibácsi (#3858) üzenetére


biggamer
veterán

Bocsi, de egy kicsit unalmas már ez a képecske. :K
Szerintem.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3861) a Csabibácsi válasza biggamer (#3860) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

Bocsi, volt ilyen kérdés? :(

(#3862) Csakénvagyok válasza a Csabibácsi (#3855) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Kurucinfót alapból nem olvasok.

(#3863) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Egy olyan kérdésem volna ha éppen egy külföldi forgalomban levő autót vezetek aminek lejárt a forgalmija azért megbüntethet a rendőr itthon?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3864) Csakénvagyok válasza Snoop-y (#3863) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Meg

(#3865) biggamer válasza a Csabibácsi (#3861) üzenetére


biggamer
veterán

Attól még unalmas. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3866) BioNiCMaN válasza dabadab (#3857) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Az a baj, hogy nem tettél sehova kacsintó szmájlit. ;) :N ;]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#3867) samfishR válasza biggamer (#3860) üzenetére


samfishR
senior tag

Mondjuk az sem újdonság, hogy belekötsz mindenbe :B

(#3868) biggamer válasza samfishR (#3867) üzenetére


biggamer
veterán

Na, bagoooly mondja verébnek. ;] :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3869) samfishR válasza biggamer (#3868) üzenetére


samfishR
senior tag

:(

(#3870) -NOKIA- válasza a Csabibácsi (#3858) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Most már legalább pontosan tudod! :D

De azért még tudok újat mondani:

1978. évi IV. törvény a Büntető Törvénykönyvről
Közösség tagja elleni erőszak

174/B. § (1) Aki mást valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoporthoz vagy a lakosság egyes csoportjaihoz tartozása vagy vélt tartozása miatt bántalmaz, illetőleg erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekményt

a) fegyveresen,

b) felfegyverkezve,

c) jelentős érdeksérelmet okozva,

d) a sértett sanyargatásával,

e) csoportosan,

f) bűnszövetségben

követik el.

(3) Aki a közösség tagja elleni erőszakra irányuló előkészületet követ el, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(#3871) Reno7


Reno7
senior tag

Megszelelték hogy leváltják a rendőri vezetőket,megeshet hogy külföldi nyomásra szakérői vezérkar lesz,ha valóban csere lesz?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#3872) Biriboyka válasza Reno7 (#3871) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Jó lenne ha így lenne, de nem ott kellene rendet rakni. Elég lenne először a fejekben.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#3873) Vertigo18 válasza Reno7 (#3871) üzenetére


Vertigo18
addikt

"A remény hal meg utoljára"...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3874) pohár válasza Vertigo18 (#3873) üzenetére


pohár
félisten

Hali! A csalásnak mennyi az elévülési ideje? :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3875) -NOKIA- válasza pohár (#3874) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Elég kevés amit leírsz, kell a konkrét büntetés amit kiszabott a bíró.
Vagy még folyamatban van az ügy?
Az ide kapcsolódó jogszabályok egyébként:

1978. évi IV. törvény a Büntető Törvénykönyvről

A büntethetőség elévülése

33. § (1) A büntethetőség elévül

a) olyan bűntett esetén, amely életfogytig tartó szabadságvesztéssel is büntethető, húsz év;

b) egyéb bűncselekmény esetén a büntetési tétel felső határának megfelelő idő, de legalább három év elteltével.

34. § Az elévülés határidejének kezdő napja

a) befejezett bűncselekmény esetén az a nap, amikor a törvényi tényállás megvalósul,

b) kísérlet és előkészület esetén az a nap, amikor az ezeket megvalósító cselekmény véget ér,

c) olyan bűncselekmény esetén, amely kizárólag kötelesség teljesítésének elmulasztásával valósul meg, az a nap, amikor az elkövető még a büntető törvényben megállapított következmény nélkül eleget tehetne kötelességének,

d) olyan bűncselekmény esetén, amely jogellenes állapot fenntartásában áll, az a nap, amikor ez az állapot megszűnik.

35. § (1) Az elévülést félbeszakítja a büntető ügyekben eljáró hatóságoknak az elkövető ellen a bűncselekmény miatt foganatosított büntetőeljárási cselekménye. A félbeszakítás napján az elévülés határideje ismét elkezdődik.

(2) Ha a büntetőeljárást felfüggesztik, a felfüggesztés tartama az elévülés határidejébe nem számít be. Ez a rendelkezés nem alkalmazható, ha a büntetőeljárást azért függesztik fel, mert az elkövető ismeretlen helyen tartózkodik vagy elmebeteg lett.

(3) Az elévülés határidejébe nem számít be az a tartam sem, amely alatt személyes mentesség folytán a büntetőeljárás azért nem volt megindítható vagy folytatható, mert a törvényben biztosított mentelmi jogot a döntésre jogosult nem függesztette fel, illetőleg az eljárás megindításához vagy folytatásához a hozzájárulását nem adta meg. Ez a rendelkezés nem alkalmazható olyan magánindítványra büntethető bűncselekmény esetén, amely miatt a vádat a magánvádló képviseli.

(4) Próbára bocsátás (72. §) esetén a próbaidő tartama az elévülés határidejébe nem számít be.

(5) Ha az ügyész a vádemelést elhalasztja, ennek tartama az elévülés határidejébe nem számít be.

A büntetés elévülése

67. § (1) A főbüntetés elévül:

a) tizenöt évi szabadságvesztés, valamint ennél súlyosabb büntetés esetén húsz év,

b) tízévi vagy ezt meghaladó szabadságvesztés esetén tizenöt év,

c) ötévi vagy ezt meghaladó szabadságvesztés esetén tíz év,

d) öt évet el nem érő szabadságvesztés esetén öt év,

e) közérdekű munka vagy pénzbüntetés esetén három év elteltével.

(2) A kiutasítás végrehajthatósága elévül:

a) ötévi vagy ezt meghaladó tartam esetén tíz év,

b) öt évet el nem érő tartam esetén öt év

elteltével.

(3) A pénzmellékbüntetés három év elteltével évül el.

(4) Nem évül el az 1945. évi VII. törvénnyel törvényerőre emelt és az 1440/1945. (V. 1.) ME rendelettel módosított és kiegészített 81/1945. (II. 5.) ME rendelet 11. és 13. §-ában meghatározott háborús bűntettek miatt kiszabott tizenöt évi szabadságvesztés vagy ennél súlyosabb büntetés, valamint az emberiség elleni egyéb bűncselekmény (XI. fejezet) miatt kiszabott büntetés.

68. § (1) A főbüntetés elévülésének határideje a büntetést kiszabó határozat jogerőre emelkedésének napján, ha pedig a büntetés végrehajtását felfüggesztik, a próbaidő leteltének napján kezdődik. Ha az elítélt a szabadságvesztés végrehajtása alatt megszökik, az elévülés határideje a szökés napjával ismét elkezdődik.

(2) A kiutasítás elévülésének határideje, ha főbüntetés mellett alkalmazzák, a főbüntetés végrehajtása befejezésének, illetőleg a végrehajthatósága megszűnésének napján, egyéb esetben a határozat jogerőre emelkedésének napján kezdődik.

(3) A pénzmellékbüntetés elévülésének határideje a főbüntetés végrehajtása befejezésének, illetőleg végrehajthatósága megszűnésének napján, ha pedig a szabadságvesztés végrehajtását felfüggesztik, a próbaidő leteltének napján kezdődik.

(4) Az elévülést félbeszakítja az elítélt ellen a büntetés végrehajtása végett tett intézkedés. A félbeszakítás napjával az elévülés határideje ismét elkezdődik.

(5) A pénzmellékbüntetés alkalmazása esetén akár a főbüntetés, akár a mellékbüntetés végrehajtása iránt tett intézkedés mindkét büntetés elévülését félbeszakítja.

Csalás

318. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz, csalást követ el.

(2) A büntetés vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztés, közérdekű munka vagy pénzbüntetés, ha a csalás kisebb kárt okoz, vagy a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó kárt okozó csalást

a) bűnszövetségben,

b) közveszély színhelyén,

c) üzletszerűen

d)

követik el.

(3)

(4) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a csalás nagyobb kárt okoz,

b) a kisebb kárt okozó csalást a (2) bekezdés a)-c) pontjában meghatározott módon

követik el.

(5) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a csalás jelentős kárt okoz,

b) a nagyobb kárt okozó csalást a (2) bekezdés a)-c) pontjában meghatározott módon

követik el.

(6) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a csalás különösen nagy kárt okoz,

b) a jelentős kárt okozó csalást a (2) bekezdés a)-c) pontjában meghatározott módon

c)

követik el.

(7) A büntetés öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a csalás különösen jelentős kárt okoz,

b) a különösen nagy kárt okozó csalást a (2) bekezdés a)-c) pontjában meghatározott módon,

c)

követik el.

(#3876) pohár válasza -NOKIA- (#3875) üzenetére


pohár
félisten

Húú, ez egy 5 éves dolog, már lassan 6, de nem volt feljelentés (nem tudom miért nem :U )

Úgy kezdődött, hogy volt egy ismerősöm, aki telefonokat árult, mondom ebből csinálok egy kis hasznot, koliban el is kezdtem kérdezgetni hogy kinek kell olcsón teló, szobatársamnak egy Nokia 6230-at hoztam volna, úgy, hogy az övé be lesz számítva. A srác bejött Debrecenbe (ott voltam kolis), megnézte a beszámítani kívánt telót, mondta itt van a Piac utcán aki bevenné, odaadja neki és megnézi hogy beszámolja-e. De nem jött vissza, és mivel egy városban laktam ezzel a kis szarházival, faterral elmentünk hozzá, azután hogy másnap (az incidens után) már voltam náluk előtte hogy kéne vissza a teló, de már nem volt otthon se a teló, se kis mocsok, az anyja mondta hogy reggel ébresztett valami, szal még akkor meg volt a teló is...
Így hát faterral felnéztünk, ígért fűt-fát, de semmi se valósult meg, nem is keresett utána... :U

Szobatársam telója odalett, így hát kitalálta azt, hogy most neki nincs telója, adjam el neki az enyémet, mert így neki nincs telója...
Írtunk egy adás-vételit és odaatdam a kb 3 hónapos SE K700-amat, így nekem nem volt telóm, majd ha visszaszereztem az övét, akkor visszacseréljük a telót...

Szóval le lettem húzva egy 40k-s telóval, és nem lett feljelentve aki lenyúlta szobatársam telóját se, pedig ez nem az első volt neki, ezt üzletszerűen csinálta... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3877) sasa311 válasza pohár (#3876) üzenetére


sasa311
veterán

Hülye kérdés következik, de ez hogy juztott így 6 év után eszedbe, hogy fel kéne jelenteni? :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3878) Csakénvagyok válasza Reno7 (#3871) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

leváltják a rendőri vezetőket,megeshet hogy külföldi nyomásra szakérői vezérkar lesz

Izé, azt már nehezem hiszem el hogy személyi dolgokba egy félkatonai szervezetnél külföldi nyomásra engednek valamit is. Ez már a szuverenitás lábbal tiprása.

(#3879) Vertigo18 válasza Csakénvagyok (#3878) üzenetére


Vertigo18
addikt

El se hiszem, de veled is egyet értek...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3880) Reno7 válasza Csakénvagyok (#3878) üzenetére


Reno7
senior tag

EU tagok vagyunk,és ráadásul Schengeni egyezményben is benne vagyunk. Nézzük csak a Cozma ügyet,a gyanúsítottak simán kilógtak volna Olaszországba ha nincsenek az osztrákok,tehát mi nagyszerű ország vagyunk a megbújni kívánó bűnözőknek,és ahogy romlik a rendőrség teljesítménye ez csak rosszabb lesz...nem csak előnye van ennek a "szabad mozgásnak". Nem véletlen hogy az Egyesült Királyság csak rendőri egyezménnyel van jelen Schengenben,mert ott még ellenőriznek minden beutazót.
Tehát ez nem csak magyar érdek,hanem valamilyen szinten külföldi is,szóval nem elképzelhetetlen a "külföldi nyomás" legyen az média,politika,vagy fű alatt :U

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#3881) pohár válasza sasa311 (#3877) üzenetére


pohár
félisten

Nem akarom, többet érek vele ha egyszer megtalálom és szarrá verem :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3882) Vertigo18 válasza Reno7 (#3880) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért az osztrák rendőrök sem kapták volna el őket, ha nem szólunk nekik gyorsba...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3883) Csakénvagyok válasza Reno7 (#3880) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Személy kérdésben nem, mondjuk ha kiderül róla hogy volt náci talán, de az már más kérdés

Vertigo18: Mér' ne?

[ Szerkesztve ]

(#3884) Vertigo18 válasza Csakénvagyok (#3883) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jah, ez jó válasz... :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3885) dabadab válasza Vertigo18 (#3882) üzenetére


dabadab
titán

Mintha a multkor az lett volna, hogy az egyik fickot azelott kaptak el, mielott a magyarok szoltak volna nekik. (Persze, amekkora kodosites ment ott, kivulallokent utolag nem egyszeru rekonstrualni a tortenteket.)

DRM is theft

(#3886) Vertigo18 válasza dabadab (#3885) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jaja, propaganda, hogy hogy is történt...

Az meg a Magyar Rendőrségnek nagyon gyenge...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3887) -NOKIA- válasza pohár (#3876) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ezzel az üggyel már nem nagyon tudnának szerintem a kollégák mit kezdeni.
Már aznap mikor eltűnt a telefonnal, menni kellett volna a Rendőrségre.

(#3888) -NOKIA- válasza pohár (#3881) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ebből meg még a végén neked lesz ügyed... :N

(#3889) lúzer válasza -NOKIA- (#3888) üzenetére


lúzer
veterán

mé' feladja magát a mocsok?
"bocs csaló vagyok, megvertek"

én is megraknám

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3890) finest


finest
őstag

Miért szólít valakit a rendőr igazoltatáskor a keresztnevén? Felmerült ebben a topikban: [link]. Bár gépjármű ellenőrzéskor állítottak meg már, de nem emlékszem, h keresztnéven szólítottak volna. Mindenesetre elég fura. Szerintem nyugodtan lehetne mondani, h talán maradjunk a vezetéknév uram / asszonyom megszólításnál.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3891) BioNiCMaN válasza lúzer (#3889) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nem feltétlenül ezekkel a szavakkal fog bemenni, erre fogadni mernék. :N

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#3892) Snoop-y válasza lúzer (#3889) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem adja fel simán csak annyit mond, hogy békésen sétált az utcán és te odarohantál megverni. Ha nem idén barnult akkor meg rasszista is leszel egyből...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3893) lúzer válasza finest (#3890) üzenetére


lúzer
veterán

letisztázza rögtön, hogy egy senki vagy.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3894) -NOKIA- válasza lúzer (#3889) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Az ilyen sz@r alakok - ahogy azt Snoop-y is írta - elég gusztustalan dolgokra képesek.

finest:
ez a helyes eljárás:

62/2007. (XII. 23.) IRM rendelet a Rendőrség Szolgálati Szabályzatáról

A szolgálati fellépés módja

4. § (1) A rendőr az intézkedést - ha az a rendőri intézkedés eredményességét nem veszélyezteti - a napszaknak megfelelő köszönéssel, az intézkedés alá vont nemének, életkorának megfelelő megszólítással, ha egyenruhát visel tisztelgéssel, és a tervezett intézkedés megjelölése és célja, valamint neve és azonosító száma közlésével kezdi meg. Az intézkedő rendőr az intézkedés megkezdése előtt - ha az a rendőri intézkedés eredményességét nem veszélyezteti - szolgálati igazolványát vagy azonosító jelvényét is felmutatja.

(#3895) finest válasza lúzer (#3893) üzenetére


finest
őstag

Nem, a keresztnév+magázódás kombó bizalmasabb megszólítás a vezetéknév uram / asszonyom stb. helyett. Pl. régi ismerősök, munkatársak között tartom megfelelőnek. Szerintem olyan bizalmaskodást jelent, ami a helyzetből adódóan nem helyénvaló. Ha azt akarná tudatni, h senki vagy, simán tegezne. Ha mégis ilyen okból tennék, akkor nincsenek tisztában a megszólítási formák jelentésével.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3896) Vertigo18 válasza finest (#3895) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért már velem is előfordult, hogy egy intézkedés során magázódva bár, de a keresztnevén szólítottam a "pácienst". Ez általában akkor fordul elő, ha jó kedvem van és tudom, hogy úgyis elengedem...

Szerintem nincs abban semmi baj, ha magázódok, és keresztnevet használok, de aki megjegyzi, hogy neki ez probléma, azt megértem...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3897) biggamer válasza Vertigo18 (#3896) üzenetére


biggamer
veterán

Miért, volt aki itt a topicban azt kérdezte, hogy miért nem lehet ismeretlenül letegezni a rendőröket. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3898) finest válasza biggamer (#3897) üzenetére


finest
őstag

:DDD

Vertigo18
: Csak nehogy meggyanúsítson miatta egy jó csaj zaklatással! ;]

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3899) Vertigo18 válasza biggamer (#3897) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jaja, emlékszem...

De én sose tegezek senkit, a hét végén a megasztáros Tóth Lüszit is magáztam... :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3900) Reno7 válasza Csakénvagyok (#3883) üzenetére


Reno7
senior tag

Mindegy...Abban azért reménykedem,hogy ez a cigány história hoz magával valamilyen pozitív változást.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.