Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) lúzer válasza Vertigo18 (#3800) üzenetére


lúzer
veterán

ezért elnézést kérek, mert mégiscsak emberhalál volt, de hol volt 100 milla díj a móri bankrablásnál?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3802) biggamer válasza Vertigo18 (#3800) üzenetére


biggamer
veterán

Azért az elkövetőket / tuti hogy +lesznek idővel / jól +fogják mérni. :K

Ha 2nél többen vannak akkor csoportosan, előre kitervelten, különös kegyetlenséggel / bár ez nem biztos / több emberen elkövetett emberölés, plusz lőszerrel lőfegyverrel való visszaélés.

Volt kiskorú az áldozatok között, az is minősíti szerintem a bcs-t szerintem.

Nem tudom, ha etnikai inditék miatt van / ha nem romák voltak :U / az minősíti-e ?

(#3801) lúzer
Ott nem volt ekkora nyomás a " nagy emberek "-re. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3803) lúzer válasza biggamer (#3802) üzenetére


lúzer
veterán

na bammeg, most hallgatom, melyik nagykutya kit rendelt be, ki szakítja meg szabiját, meg nem kizárt hogy nemzetközi segítséget kérünk.

kitől, mitől?
bár ha IMF hitelre gondoltak, hogy ki tudják fizetni a 100 millát akkor értem :U

hiába no, itt megbecsült állampógárokról van szó

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3804) biggamer válasza lúzer (#3803) üzenetére


biggamer
veterán

Az F.B.l. -tól szoktak segítséget kérni, de a fene tudja, hogy lesz-e értelme.
/ persze nem a topiktársunkra gondoltam ;] /

Ha mondjuk hárman vannak az elkövetők és az egyiknek van egy kis esze, bevág a másik kettő közé mondjuk egy gránátot oszt le van varrva a szál vége.

Nem fog kiderülni, hogy hárman voltak hanem balesetre gondolnak majd meg arra, hogy csak kettő elkövető volt.

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3805) -NOKIA- válasza lúzer (#3801) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Volt ott is, de nem 100 millió. Ennek az összegnek talán a fele.

(#3806) lúzer válasza -NOKIA- (#3805) üzenetére


lúzer
veterán

15-re emlékszem

biggamer: :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3807) -NOKIA- válasza biggamer (#3802) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Végül is mindegy, hogy mi lesz a minősítős, viszont egy biztos, a vastagon kiemelt rész:

1978. évi IV. törvény
a Büntető Törvénykönyvről

Emberölés

166. § (1) Aki mást megöl, bűntettet követ el, és öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) A büntetés tíz évtől tizenöt évig terjedő, vagy életfogytig tartó szabadságvesztés, ha az emberölést

a) előre kitervelten,

b) nyereségvágyból vagy

c) más aljas indokból, illetőleg célból,

d) különös kegyetlenséggel,

e) hivatalos személy vagy külföldi hivatalos személy ellen, hivatalos eljárása alatt, illetőleg emiatt, közfeladatot ellátó személy ellen, e feladatának teljesítése során, továbbá a hivatalos, a külföldi hivatalos vagy a közfeladatot ellátó személy támogatására vagy védelmére kelt személy ellen,

f) több emberen,

g) sok ember életét veszélyeztetve,

h) különös visszaesőként,

i) tizennegyedik életévét be nem töltött személy ellen

követik el.

(3) Aki emberölésre irányuló előkészületet követ el, bűntett miatt öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(4) Aki az emberölést gondatlanságból követi el, vétség miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(5) A különös visszaesés szempontjából hasonló jellegű bűncselekmény

a) az erős felindulásban elkövetett emberölés (167. §), a népirtás [155. § (1) bekezdés a) pont];

b) az emberrablás és az elöljáró vagy szolgálati közeg elleni erőszak súlyosabban minősülő esetei [175/A. § (4) bekezdés, 355. § (5) bekezdés a) pont];

c) a terrorcselekmény, a légi jármű, vasúti, vízi, közúti tömegközlekedési vagy tömeges áruszállításra alkalmas jármű hatalomba kerítése és a zendülés súlyosabban minősülő esetei, ha a halált szándékosan okozva követik el [261. § (2) bekezdés a) pont, 262. § (2) bekezdés, 352. § (3) bekezdés b) pont].

(#3808) BioNiCMaN válasza a Csabibácsi (#3790) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

"Az áldozat rokonai az Index tudósítójának elmondták, hogy a szomszédok éjfél körül hallották a lövéseket, páran ki is néztek az utcára hogy mi történik, de mivel nem láttak semmi szokatlant – se idegeneket, se ismeretlen autót –, azt gondolták, hogy valaki petárdázott, így megnyugodva tértek vissza aludni."

Ezt most hogyan kell értelmezni? Ismerős arcok tették? :F

Egyébként érthető, hogy miért ment vissza mindenki bubukálni, augusztus 20-ra készülődve petárdáztak... :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#3809) samfishR válasza a Csabibácsi (#3790) üzenetére


samfishR
senior tag

Érdekes, csak kurucon látni olyan híreket, ahol pl egy magyar asszonyt BRUTÁLISAN szétkéselt a megélhetés bt., máshol hallgatás meg sunyítás van róla, de ellenkező esetben még nemzetközi is segítséget kérnek+100milliós vérdíjat tűznek ki. Enyhén átlátható......

(#3807) -NOKIA-: már hiányzott 1-2 idézés a btk-ból.

[ Szerkesztve ]

(#3811) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A lényeg, hogy egymásra figyeljünk itt kis hazánkban és közbe ne lássuk a TV bámulása mellett, hogy rabolnak ki minket.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3812) -NOKIA- válasza lúzer (#3803) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Az ember élet ami számít.

samfishR: rád gondoltam amikor azokat a sorokat írtam. ;]

(#3813) Biriboyka válasza spyduck (#3810) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Keress rá google-ban hátha....

Fogadjunk, hogy a sorozat "bérkilövők" között van valamilyen fegyveres erők tagja is!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#3815) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Remélem sikerül megfogni őket anélkül, hogy valaki kívülálló segítene, mert ha ki kell fizetni a 100 millát, akkor megint év végéig gyalogos szolgálatom lesz... :U

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3816) szasanyi válasza Vertigo18 (#3815) üzenetére


szasanyi
félisten

...mert ha ki kell fizetni a 100 millát, akkor megint év végéig gyalogos szolgálatom lesz...

(#3817) -NOKIA- válasza szasanyi (#3816) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

botrány.

(#3818) biggamer válasza Biriboyka (#3813) üzenetére


biggamer
veterán

Az se biztos, hogy magyarok.

Lehet, hogy valami szerb ex-kommandósok, katonák, zsoldosok akik átugranak egy éjszakai bulira jó pézééé. :F

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3819) szasanyi válasza -NOKIA- (#3817) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem nekem, és "különben sem látszik", mert nem tudják mi a helyzet. Én már csak nevetek rajta - igaz, nem jóízűen -, de nem érint. És ez bizony nagyon lényeges körülmény! :)

(#3820) lúzer válasza szasanyi (#3816) üzenetére


lúzer
veterán

ugyan már, úgyse fizetik ki
bár véletlenül egy magas beosztású komancs indiánnak még lehet fülese

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3821) biggamer válasza Vertigo18 (#3815) üzenetére


biggamer
veterán

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele de én még nem hallottam sehol, hogy a dúsgazdag romák felajánlottak volna zsééét annak fejében, hogy hamarabb megkerüljenek a testvíííreiket lemészároló elkövetők.

Pedig már mióta megy a dolog.

Biztos nem fussa a rája az 50 kg fux mellett a szegíny móóónak. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3822) Biriboyka válasza biggamer (#3818) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Lehet, de azért annyit tudok, hogy a határokat nem gyengén figyelik ez okkból.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#3823) Csakénvagyok válasza Bubu79 (#3793) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Paranoia? Vagy honnan szeded, hogy utaznak rád?
Dehogy utaznak, egyszerűen statisztika. Míg mást soha életében nem igazoltatnak, a nagyátlagot alig jópárévente egyszer, addig engem egy-két havonta. Még egy srácot ismerek aki szintén erre panaszkodik. S most ne gondolj valami huligán kinézetre, csupán nekik biztosan azt tanítják hogy az olyan karaktereket mint mi vagyunk állítgasság meg.

Milyen autóval jársz, hogy pont rád lesznek figyelmesek mindig?
Hogy milyen kocsival járok? Egyszerü Combo, családi autó. De hát mióta beadtam egy keresetet egy rendőr ellen aki elvette a hajtásimat (külön story, nem megyek bele) furcsamód sokszor leszednek az útról, de még egyetlenegyszer sem találtak ilyenkor semmit. Ja, tudjuk, létezik a rendszerük amivel a lopott kocsikat próbálják kiszürni. Hát oda szerinted nem lehetséges egy gyanús kategóriába beszúrni valakit?

Az hogy egy felelőtlen hülye, már automatikusan azt is jelenti, hogy a többi is az?
Nyilvánvalóan a rendszer rossz ami megvédi őket. Ittas vezetésért, halálos karambolt okozni s úgy megúszni hogy még priusz se maradjon, mivel akadályozza a hivatása elvégzésében, hát az tuti hogy mindenki szent a rendőrségen, az ügyészségen és a bíróságon hogy senkinek sem tűnik fel.

Ó, persze én vagyok a gonosz, akit tüzes vassal kel üldözni.

(#3824) Vertigo18 válasza Csakénvagyok (#3823) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én azt nem értem, hogy ha szerinted ennyire rád vannak szállva, akkor hogyhogy soha nem találnak semmit??? Ha valakit meg akarok büntetni, azt meg fogom, nincs olyan autó, amin minden tökéletes...

Ezért nem értem a történetedet... Szerinted ki akarnak veled b@cni, de sose sikerül nekik... :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3825) Bubu79 válasza Csakénvagyok (#3823) üzenetére


Bubu79
addikt

A Combo dobozos, vagy bebútorozott?

Ha dobozos simán nézhetik cégautónak, azokat gyakrabban állítják le.

Érdekes, hogy bár már pár éve vezetek, a céges dobozos vason kívül még nem állítottak meg semmivel - nyilván rám nem utaznak...

Ha tényleg meg akarnának fingatni, meg is fingatnának ellenőrzéskor...

mióta beadtam egy keresetet egy rendőr ellen aki elvette a hajtásimat (külön story, nem megyek bele) furcsamód sokszor leszednek az útról, de még egyetlenegyszer sem találtak ilyenkor semmit. Ja, tudjuk, létezik a rendszerük amivel a lopott kocsikat próbálják kiszürni. Hát oda szerinted nem lehetséges egy gyanús kategóriába beszúrni valakit?

Pedig biztos érdekes lenne, hogy miért vette el a jogsidat ( gondolom az a hajtási ) - azt ugyanis csak úgy nem lehet elvenni senkitől - legalábbis mifelénk...

Nyilvánvalóan a rendszer rossz ami megvédi őket. Ittas vezetésért, halálos karambolt okozni s úgy megúszni hogy még priusz se maradjon, mivel akadályozza a hivatása elvégzésében, hát az tuti hogy mindenki szent a rendőrségen, az ügyészségen és a bíróságon hogy senkinek sem tűnik fel.

Jé - előbukkant valami a fröcsögésen kívül, ami mintha azt mutatná, hogy kicsit messzebb látsz, mintha csak a sz@r, szemét, korrumpálható rendőrséget látnád - egy személyben, általánosítva...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3826) Vertigo18 válasza Bubu79 (#3825) üzenetére


Vertigo18
addikt

Van olyan, hogy hajtási engedély...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3827) Bubu79 válasza Vertigo18 (#3826) üzenetére


Bubu79
addikt

A céges gépekre megbízólevelem ( Meghatalmazás ) van :F

A hajtási valami más?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3828) Biriboyka válasza Csakénvagyok (#3823) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Az hogy egy felelőtlen hülye, már automatikusan azt is jelenti, hogy a többi is az?
Nyilvánvalóan a rendszer rossz ami megvédi őket. Ittas vezetésért, halálos karambolt okozni s úgy megúszni hogy még priusz se maradjon, mivel akadályozza a hivatása elvégzésében, hát az tuti hogy mindenki szent a rendőrségen, az ügyészségen és a bíróságon hogy senkinek sem tűnik fel.

Csak, hogy tudd engem már megfogtak ittas vezetésért és meg is büntettek. Priusz is volt és az mellett isteni szerencsém, hogy nem rúgtak ki! Igaz ez majd 20 évvel ezelőtt volt amikor nem volt ennyire kemény a cég! Igaz ez volt az első és utolsó ilyen, mert nem iszok alkoholt! Akkor fiatalon eléggé alkoholista voltam, de leálltam a piával. Ez mellett a cigiről is sikerült leszoknom, most már csak a nőkröl kéne, mert qrva sok pénzt visznek el.
Talán át kéne térni a fiúkra? :U :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Hajtási engedélynek hívják a környező országok magyar ajkú emberei a vezetői engedélyt.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#3829) Ybear válasza Vertigo18 (#3826) üzenetére


Ybear
tag

Egyértelműen: hajtási=jogosítvány.
Romániában nincs külön másra "hajtási engedély".
(Biriboyka gyorsabb volt)

[ Szerkesztve ]

Ha menni kell, hát menni kell.

(#3830) Vertigo18 válasza Biriboyka (#3828) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hozzátenném: Magyarországon a hajtási engedély az állati erővel vont járművek hajtására kell...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3831) Bubu79 válasza Vertigo18 (#3830) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor nem csodálom, hogy nem ismerős - olyanra nekem nincsen :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3832) Csakénvagyok válasza Bubu79 (#3825) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

5 űléses a Combó, saját, nem céges, így tehát felirat sincs rajta

A jogsit (hajtási) elvették mivel nem adtam elsőbbséget egy villogó járőrnek. Nem mentegetőzés (50nel, lakott területen, egyenes szakaszon, úgy hogy szemből nem jött semmi), én nem vettem észre, de aki vezetett már Opel Combót, aminek kétfelé nyílik a hátsó ajtaja tudja milyen jó a kilátás hátrafele. Na mindegy, akkor én hibáztam, de mivel szükségem volt a könyvre, megpróbáltam legalább nyújtani az időt. Ha felebezel míg nincs érvényes bírósági határozat visszaadják a jogsit (mondjuk nem kaptam vissza)

Amúgy tegnap történt. Galati megyében (Románia) egy rendőr hatszor belelőtt (négyet helyben, kettőt mikor már menekült) egy férfiba, mivel túl hangosan hallgatta a zenét az autójában.Természetesen az illető meghalt. Google translate link

Ennyit a pszihológiai vizsgáról

[ Szerkesztve ]

(#3833) Csakénvagyok válasza Biriboyka (#3828) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hajtási engedélynek hívják a környező országok magyar ajkú emberei a vezetői engedélyt.

Én nem magyar ajkú ember vagyok, én magyar vagyok, ezt kikérem magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#3834) Bubu79 válasza Csakénvagyok (#3832) üzenetére


Bubu79
addikt

Fogalmam sincs, hogy mik kint a rendelkezések ez ügyben - így arról sincs, hogy csak ezért elvehető-e. Tény, hogy a Combóból szarul lehet kilátni hátra ( a középső tükör nagyszerűen mutatja a két ajtó középső oszlopait és nagyjából ezen kívül semmi mást ) és a dobozos verzióból oldalra is ( van szerencsém hozzá ). Az oldalsó tükörből viszont látszik valami a mögöttes forgalomból - tekintve, hogy nem véletlenül kerülnek rá az elefántnyi fülek...

Ha elvette, gondolom indokolta is és talán annyira nem fafejű, hogy saját magával kicsesszen egy mondvacsinált ürügy miatt - ha mégis, akkor így járt.

A cikket megpróbáltam elolvasni, de a google tolmácsa ügyelt arra, hogy esélyem se legyen megérteni, úgyhogy azt passzolnám.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3835) Csakénvagyok válasza Bubu79 (#3834) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Persze,megindokolta. Nem engedtem el.
Már csak adalék hogy 9 Km múlva állított meg, úgy hogy végig a hátánál 100-200 méterre mentem (50 bent, 70-80 kint), majd egy kanyar, dobra felfele, hirtelen előttem, beszélget egy kollégájával, mindketten az út közepén megállva, úgyhogy majdnem beléjük hajtottam. Na, mind1, ez már mentegetőzés

A link angolul olvashatóbb. A cop in the county of Galati and he lost control and fatally shot a man to listen to loud music near a terrace near the block.

(#3836) Biriboyka válasza Csakénvagyok (#3833) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Apám, te tényleg kötekedő vagy! Nem csoda ha szívatnak!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#3837) Vertigo18 válasza Biriboyka (#3836) üzenetére


Vertigo18
addikt

:C

A legkeményebb a "Román rendőr lövése" sztori! Ez valóban sokat elárul a Magyar Rendőrök pszichológiai vizsgálatáról... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3838) szasanyi válasza Biriboyka (#3836) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezért van itt! ;] De ez van, ő ilyen és ezen nem tudsz/tudtok változtatni. DE ti persze rendszeresen felveszitek a kesztyűt, és ráharaptok a gumicsontra... :N

(#3839) Csakénvagyok válasza Vertigo18 (#3837) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hoppá, mert nálatok nincsenek betegek, esetleg egy standard teszt mindent elárul.

Biriboyka Ja, te akkor egy magyarul tudó lény vagy

[ Szerkesztve ]

(#3840) Biriboyka válasza Csakénvagyok (#3839) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Én MAGYAR vagyok, te egy romániai magyar vagy és a kettő nem ugyanaz!!!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#3841) Vertigo18 válasza Csakénvagyok (#3839) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bibibii, nem veszem fel a kesztyűt!!! :D:D:D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3842) szasanyi válasza Vertigo18 (#3841) üzenetére


szasanyi
félisten

Van értelme? A válaszhoz visszaolvasol esetleg, vagy fejből is megy? :N

MÁS: a HírTV SMS híreiben olvastam valamit arról, hogy már nyugdíjban lévő rendőri vezetőket hívnak vissza, és belőlük hozzák létre az un. Vének vagy bölcsek (?) tanácsát. Tőlük/velük remélik megoldani az eszkalálódó, romák ellen elkövetett bűncselekményeket. :U

Erről eszembe jutott egy régi vicc:

Telefonáló: - Jó napot kívánok! Okos urat keresem.
Központos: - Pillanat kérem, utána nézek... ... uram sajnálom, de nálunk nincs Okos úr.
Telefonáló: - Hát maguknál mindenki hülye?

:))

[ Szerkesztve ]

(#3843) pohár válasza szasanyi (#3842) üzenetére


pohár
félisten

Csodás... :U

Csak azt az egyet nem értem, hogy ha fordítva történne ugyanez, akkor is ekkora hajcihő lenne az ügy körül? :U
Meg hát ők ölhetnek majdnemhogy kedvükre, kap 2 évet azt jóvan, most meg akkor felhajtás van mintha a pápát ölték meg volna Magyarországon :D

Ezt nem értem én... :(

Vertigo... ez a 100 millás jutalommal kapcsolatos dolog amit mondtál, szánalom a köbön... :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3844) szasanyi válasza pohár (#3843) üzenetére


szasanyi
félisten

Hogyne! :( De van rá - sajnos - gyakorlati példa is: a móri bankrablás, és annak során elkövetett mészárlás. :((( A második bekezdés túlzás, azzal azért nem értek 1et, de sajnos nem alaptalan a megjegyzés. Mégpedig azért nem alaptalan, mert a törvényhozás és alkalmazás nem elég szigorú, és a legtöbb esetben nincs megfelelő (egyes esetekben, egyes emberere meg semmilyen) visszatartó ereje.
Amúgy én sem értem, de ne aggódj: nem 2en vagyunk. :N

(#3845) ChromeX válasza pohár (#3843) üzenetére


ChromeX
addikt

akkor már 3an, mert ezt, hogy a legeslegnagyobb hír az hogy megöltek bocsánat, egy kisebbségi szármzásút minden e körül forog tényleg mi történik itt, ha mint mondtad fordítva történik hogy lelőnek egy magyart hol fogják megmondani hogy kisebbségi volt a támadó és milyen származású, ezer százalék, hogy nem lesz belőle ekkora ügy, bár azt be kell valljam nem tudom most ki őlte meg a nőt, de ez akkor is ...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3846) Csakénvagyok válasza Biriboyka (#3840) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hogy te micsoda vagy, azt nem tudom, de ha magyar lennél nem így beszélnél

Vertigo18: Bibibííí, pedig felvehetnéd :P

[ Szerkesztve ]

(#3847) Biriboyka válasza Csakénvagyok (#3846) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Miért? Hogy beszélnék? :U

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#3848) Vertigo18 válasza pohár (#3843) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szánalom-szánalom... de igaz! :O

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3849) dabadab válasza pohár (#3843) üzenetére


dabadab
titán

Most komolyan ennyire hulye itt mindenki?

Vagy szerintetek egy sorozatgyilkos, aki/akik mar negyedszer csapnak le, nem hir, nem komoly dolog?

DRM is theft

(#3850) a Csabibácsi válasza dabadab (#3849) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

Egy szakértői vélemény: [link]

Mert ugye kicsit logikátlan azért mindenkinek hogy ilyen profi csapat találomra, tényleg(legtöbb esetben) lényegében ártatlan cigányokat öl, a nyakig véres tezsvíreket meg hagyja tovább ténykedni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.