Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) a Csabibácsi válasza Vertigo18 (#4049) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

"Valaki nem tudja, mi lesz 22-én Pesten már megint??? Mert fent leszek, protectorban... "
Politikai nyomásra fogsz szolgálni, ennyi lesz.
Kíváncsi vagyok azért, hogy hány embert visznek be most fehér ing miatt, vagy hányat vernek össze..... :W :W :W
Egyébként Gárdaavatás úgy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#4052) Vertigo18 válasza DdavidHero89 (#4050) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha te engem eszköznek nevezel, akkor egy műremek címe jut eszembe...

És én téged "Minek nevezzelek"?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4053) DdavidHero89 válasza Vertigo18 (#4052) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Úgy látom azok a nagy "általánosítások" bizonyos vonásokban rátok is illenek, bár Nokia meg FBI jó tag :)

(#4054) biggamer válasza DdavidHero89 (#4053) üzenetére


biggamer
veterán

És szerinted rád mi illik ennek alapján ??? :F [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4055) DdavidHero89 válasza biggamer (#4054) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Hát én adtam egy ötletet ami nem jó megoldás, de hatásos ha már a vadászok és az önkormányzat sem segít! Azt hittem az ügy komolyabb mint amit Amd leírt, de most már látom ez is csak egy felháborodás, aminek a megoldására nem született értelmes válasz még mindig :)

(#4056) finest válasza Vertigo18 (#4049) üzenetére


finest
őstag

Használj valami megkülönböztető jelet, pl. nagy PH! transzparenst vigyél a kezedben, h megismerjünk a TV-ben! -De legalább integess majd a kamerának! ;)

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4057) -NOKIA- válasza Vertigo18 (#4049) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Reméljük nem lesz rendbontás.
Mostanában én is elég sokat dolgozom, remélem nem rángatnak be még a hétvégén is, akiket meg berángatnak, bízom benne hogy nem lesz gondjuk...

(#4058) a Csabibácsi


a Csabibácsi
csendes tag

Hát nem tudom, kinek mi a rendbontás....
Mert ha ugye a fűre lépni tilos, akkor intézkedni kell....

(#4059) -NOKIA- válasza a Csabibácsi (#4058) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

ha maguktól nem mennek...

(#4060) a Csabibácsi


a Csabibácsi
csendes tag

Én erre már nem tudok mit mondani...

(#4061) biggamer válasza -NOKIA- (#4059) üzenetére


biggamer
veterán

Nem húsvétkor készült véletlen a kép ? ;] ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4062) samfishR válasza Vertigo18 (#4049) üzenetére


samfishR
senior tag

biztos vmi ellenzéki felvonulás, nyilván nézelődni mentek a protektorból kiindulva :) kormánybácsit meg kell védeni :)

biggamer: beszarok a röhögéstől, akkora poént engedtél be :DD :DD :DD " ;) "

[ Szerkesztve ]

(#4063) Csakénvagyok válasza Vertigo18 (#4049) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Látunk megint balhét tévében :C ?

(#4064) Róth


Róth
aktív tag

"Vadászatról hazafelé tartó, szolgálaton kívüli rendőröket zaklatott és fenyegetett meg életveszélyesen egy csapat járőröző cigány a napokban Nyírmihálydiban – értesült a Magyar Nemzet. Ez már a harmadik hasonló eset néhány napon belül. A harminc-negyven, szekercékkel, késekkel és husángokkal felfegyverkezett roma arra hivatkozva inzultálta a két rendőrből és egy vállalkozóból álló vadászcsapatot, hogy „biztosan ők a sorozatgyilkosok”. Ezt a következtetést abból szűrték le, hogy látták, sörétes puska van az autójukban"

Ez nem volt rendbontás, csak a fűben ülő gárdisták? A pofámról leégne a bőr a helyetekben.

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4065) kételkedem válasza Róth (#4064) üzenetére


kételkedem
addikt

Ebből még valami tragédia lesz, ha így megy tovább. A gyilkosságokkal kapcsolatban boldog - boldogtalan nyilatkozik mindenféle hülyeséget. Vadászpuskát emlegetnek, hát gyanúsak a vadászok, sötét terepjárót emlegetnek, ezért gyanúsak a terpjárósok stb stb.

A "járőröző" ??? szabadcsapatok meg fognak lincselni valakit csak azért, mert sötétedés után a környéken autózik

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4066) Vandit. válasza kételkedem (#4065) üzenetére


Vandit.
addikt

Bezzeg, ha a magyarok járőröznének, akkor már a TESZ is ott lenne és le lennének tartóztatva. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4067) Vertigo18 válasza Róth (#4064) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem is a te helyedben... :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4068) Róth válasza kételkedem (#4065) üzenetére


Róth
aktív tag

"Vadászpuskát emlegetnek, hát gyanúsak a vadászok"

Várom, hogy bedobjanak a "profilalkotó szakemberek" egy pedagógust vagy egy orvost, aztán tovább eszkalálódhat a balhé.
Ja, a minap olvastam egy szakértést, amelyben elképzelhetőnek tartotta a faszi, hogy szociológus lehet az elkövető felesége. :DD :DD :DD

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4069) Csakénvagyok válasza Róth (#4064) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

két rendőrből és egy vállalkozóból álló vadászcsapatot...

Nekem ez tetszik.

(#4070) DdavidHero89 válasza Róth (#4068) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Ha megfigyeltétek mindig kinyomnak 1 kamutalálgatást, hogy a média meg a púrnép bevegye! De ki veszi be ezeket a találgatásokat amik a tvben neten jelennek meg a nyomozásról hivatalosan? :D Az a helyzet, hogy szart se tudnak ezt próbálják egy amerikaiashoz hasonló vetítéssel álcázni!
Addig lesznek ezek a megállítások még összegépelnek pár magyart és akkor is mi lesz semmi, mert nekik lehet! Kár volt ilyen lovat adni alájuk az első esetben már példát kellett volna statuálni, hogy ez így nem mehet Mo.-n! :(( :((

(#4071) kételkedem válasza Róth (#4068) üzenetére


kételkedem
addikt

Jelen állás szerint egy családot keresnek, ahol apa jól menő vállalkozó volt, de most nem megy olyan jól neki, inni vagy drogozni kezdett, vasárnap kimarad éjszakára.

A társa akár egy nő is lehet, aki kérdezőbiztosnak, vagy szociális munkásnak adja ki magát, így deríti fel a terepet.

El ne feledjem, apa korábban rendőr, katona vagy kommandós is lehetett, ahol különleges kiképzést kaphatott. Sötét terepjáróval járnak, amiben "vadászpuska" ( értsd: sörétes fegyver ) van.

Szimpatizálnak a Ku Klux Klánnal, hiszen azok is a sor végén élő embereket zaklatták előszeretettel. Ezt az agyatlanságot azt hiszem a stop.hu-n olvastam, ha jól emlékszem

Nehéz eldönteni mi az információ és mi a dezinformáció ebben az egészben.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4072) Róth válasza kételkedem (#4071) üzenetére


Róth
aktív tag

"aki kérdezőbiztosnak, vagy szociális munkásnak adja ki magát"

Na, a szociális munkásoknak is annyi. Meg a médiának, hiszen valahol ők is kérdezőbiztosok. :))
Pap nem lehetett? Azok már Szamueli óta gyanúsak.

Eszembe jutott egy Hobó dal:

Talán lehetett egy ifjú herceg,
Kinek az anyám csak egyszer kellett.
Német katona, orosz hadnagy,
Magyar őrmester, mind itt voltak.

Maga az ördög, vagy egy püspök,
Kocsis, kancellár, vagy az elnök.
Részeges vadőr!!!!!, rút kentaúr,
Előkelő vendég, kövér nagyúr.

[ Szerkesztve ]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4073) Vertigo18 válasza Róth (#4072) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én legjobban a fekete terepjáróra vonatkozó infókat szeretem... Amióta azt bedobták, azóta valahogy mindenhol látni vélnek egyet, amikor ilyen esemény történik...

Tömegpszichózis... :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4074) Róth válasza Vertigo18 (#4073) üzenetére


Róth
aktív tag

A típusa is megvan a fekete terepjárónak:

[BMX5]
2:20-nál kerül említésre.

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4075) Vandit. válasza Vertigo18 (#4073) üzenetére


Vandit.
addikt

Sötétben minden terepjáró fekete... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4076) biggamer


biggamer
veterán

Hoppá, hoppá : [link] ;] :B

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4077) pohár válasza Vandit. (#4075) üzenetére


pohár
félisten

Ez jó :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4078) Róth válasza Róth (#4064) üzenetére


Róth
aktív tag

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője a hírt megerősítette. Az állítólagos életveszélyes fenyegetésekről úgy nyilatkozott: ha tényleg megtörtént, az legfeljebb zaklatásnak minősül, amely magánindítványos ügy. :Y

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4079) biggamer válasza Róth (#4078) üzenetére


biggamer
veterán

Bezzeg, ha rendőrök tartottak volna vissza indokolatlanul cigányokat már a vérüket kívánnák. :((( :W

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4080) DdavidHero89


DdavidHero89
csendes tag

Nah látom elérték a céljukat nézzetek csak magatokra!! :) :)

(#4081) kételkedem


kételkedem
addikt

A gyerekeim a haverokkal (8-11 évesek) focizni mentek a közeli gimi pályájára. Ott körbe vette őket egy gyerek és fiatalkoruakból álló társaság és az órájukat, pénzüket próbálták megszerezni. A srácok ügyesek voltak, hazarohantak, nem esett bántódásuk.

Nem valósult meg a cselekmény, nem rabolták ki őket. Gyerekkorú elkövetőként büntethetőséget kizáró ok is védi a támadókat. Tegyek bejelentést a rendőrségen, vagy hagyjam a fenébe az egészet?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4082) #51736960 válasza kételkedem (#4081) üzenetére


#51736960
törölt tag

te ezt most komolyan kérdezed?

szerk: amúgy hol történt az eset?

[ Szerkesztve ]

(#4083) DdavidHero89 válasza kételkedem (#4081) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Sok értelme nincs szerintem! Ismerősünk szólt a cigányoknak ne égessenek már 5 házzal arrébb, rá 3 napra a kukáját ellopták! Bement a rendőrségre a válasz az volt "nincs elég ember". Bezzeg mikor kérdőre vonta hogy 2-en mérnek a kocsiba, 2-en nézik a stop táblát, 2-en meg kocsikáznak akkor miért nincs elég ember? A választ az urak sem tudták :)

[ Szerkesztve ]

(#4084) samfishR válasza kételkedem (#4081) üzenetére


samfishR
senior tag

Tökéletesen felesleges bemenni a rendőrségre :)

(#4085) kételkedem válasza #51736960 (#4082) üzenetére


kételkedem
addikt

Kisvárdán

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4086) #51736960 válasza kételkedem (#4085) üzenetére


#51736960
törölt tag

sok bodzaszedő van arrafelé?

(#4087) Róth válasza kételkedem (#4085) üzenetére


Róth
aktív tag

Jelentsd fel őket, aztán majd találkoztok a tárgyaláson :))

A bíró majd szépen felkonferál a publikumnak:
- Kérem Kételkedem Jakab, Kisvárda, Futrinka u. 8 szám alatti lakost tanúkénti meghallgatásra. :DD :DD

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4088) biggamer válasza DdavidHero89 (#4080) üzenetére


biggamer
veterán

Miért is ? :F
És kinek szól egyébként a hsz ? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4089) kételkedem válasza #51736960 (#4086) üzenetére


kételkedem
addikt

ezt a vonalat hagyjuk inkább ;)

Róth ezen már túl vagyok, 16 évig voltam biztonsági őr, elég sokan pontosan ismerik a címemet. Az a röhej, hogy volt olyan eset, mikor direkt kértük, hogy rejtve legyenek a személyi adatok, de az is nagyjából így zajlott le. :((

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4090) Csakénvagyok válasza biggamer (#4076) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hoppá, hoppá [link]. Ez már régi mese ;]

(#4091) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Persze szakmai vélemény senkit nem érdekel, a sok kókler már elmondta, hogy mit kell tenned... :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4092) kételkedem válasza Vertigo18 (#4091) üzenetére


kételkedem
addikt

Engem érdekel minden vélemény, a szakmai is! :K

Azt viszont nem tudom, kinek címezted a hszt :F

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4093) biggamer válasza Csakénvagyok (#4090) üzenetére


biggamer
veterán

Én nem írtam, hogy új. :N

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4094) DdavidHero89 válasza Vertigo18 (#4091) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Mi a tapasztalatainkat írtuk le és nem a BTKban lévő sorokat :DDD :DDD

(#4095) #51736960 válasza Vertigo18 (#4091) üzenetére


#51736960
törölt tag

én csak saját tapasztalat alapján mondtam neki, hogy felesleges a rendőrségre mennie:

érden egy haveromnál voltam látogatóba, a főút mellett van a házuk. véletlenül észrevettem, hogy a kocsim körül álldogál 5 suhanc, kimegyek, hát látom hogy a benzint szívják le éppen (fényes nappal).
szóltam nekik, hogy mi a f*szt csinálnak, erre az egyik elővett egy kést, és életveszélyesen megfenyegetett.

elmentem a rendőrségre, kábé elkezdtem leírni, hogyan néztek ki, de végig se tudtam mondani, egyből szóltak, hogy ismerik a bandát, de kiskorúak, úgysem tudnak velük semmit csinálni.

amúgy udvariasak voltak a zsaruk, mondták, hogy jegyzőkönyvezhetünk, meg minden, de inkább felejtsem el az egészet és a jövőben parkoljak az udvarban, ne az út mellett...

(#4096) Róth válasza kételkedem (#4089) üzenetére


Róth
aktív tag

"Az a röhej, hogy volt olyan eset, mikor direkt kértük, hogy rejtve legyenek a személyi adatok"

A móri tárgyaláson is beolvasta a bírónő az egyik tanú elérhetőségét, ráadásul védett tanúnak nevezve idézte vallomástételre :C Egy pillanatra azt hittem, hogy a Holló színház előadását látom a tévében. :)) :))

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4097) DdavidHero89


DdavidHero89
csendes tag

... Moderálva. - Grafiqs

[ Módosította: Grafiqs ]

(#4098) Vertigo18 válasza #51736960 (#4095) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tehát nem tettél végül feljelentést, a rendőrök meg nem csináltak semmit? Nem mondtad jegyzőkönyvbe a történteket, Ők meg nem indítottak eljárást?

Szerinted miért nem lett belőle semmi?

Képzeld, a múltkor nem mentem el boltba tejért, így nem lett kakaóm... :( A hülye boltosok!!! :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4099) biggamer válasza DdavidHero89 (#4097) üzenetére


biggamer
veterán

Szerintem ha ráhúzod magadat, már nyugodtan elindul6tok az útra, akkor legalább majd szó szerint lehet értelmezni a masina nevét. ;] :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4100) Vertigo18 válasza biggamer (#4099) üzenetére


Vertigo18
addikt

:DDD

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.