Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) DdavidHero89


DdavidHero89
csendes tag

A veszprémi rendőrök rászísták! :D A főnökúr igazi szakember, azt még valaki hisz is neki! :\
[link]

(#4752) AMD Power


AMD Power
titán

Lehet ,hogy megfogtok kövezni de arra gondoltam 27 évesen ,hogy elmegyek rendőrnek. Vagy is még nem biztos de érdekel a dolog. Bele s olvastam mi ,hogyan történik. Elég sok rendőr ismerősöm is van szerintem fogok is beszélni velük.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4753) DdavidHero89 válasza AMD Power (#4752) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Ha nincs a környékeden jobban fizető állás akkor tökéletes. Fix meló, nem egy fizikai munka, ha ügyes az iskolán te választhatod meg hova kerülj és ha normális a hozzáállásod akkor még a rendőrség hírnevén is javíthatsz!!! :) De vannak itt hozzáértők majd ők válaszolnak szakmai szemmel! :)

(#4754) DdavidHero89


DdavidHero89
csendes tag

De ha betesznek 1 mérőkocsira ahol a kormánynak fejed a népet, akkor mentél volna kőművesnek inkább!!! :(( :(( :((

(#4755) -NOKIA- válasza AMD Power (#4752) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Remélem hogy nem Rendészeti Szakközépiskolába akarsz menni: [link]
Felhívjuk a Tisztelt Érdeklődők figyelmét, hogy a nappali tagozatos, 2 éves rendészeti szakközépiskolai képzés jelentkezési határideje 2010. február 01.
Rendőrtiszti Főiskola: [link]
jelentkezés: 2010. FEBRUÁR 15.

(#4756) AMD Power válasza -NOKIA- (#4755) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor az most kilőve. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4757) benvolio válasza AMD Power (#4756) üzenetére


benvolio
őstag

Pedig a Rendőrtiszti jó hely lehet: [link] :D :D :D

(#4758) -NOKIA- válasza benvolio (#4757) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nemtom te mennyire vagy jártas a főiskolás bulikban, de nekem az összes cimborám röhögött mikor ezt mondtam nekik, mert ennél százszor meg ezer cifrább dolgok történnek civil helyeken nap mint nap, de ha a Rendőrtisztin történik egyszer ilyen... Nahát... Az már szenzáció!

(#4759) benvolio válasza -NOKIA- (#4758) üzenetére


benvolio
őstag

Én ezt egy poén hozzászólásnak írtam. Hidd el nem kell bemutatni nekem a főiskolás bulikat, volt benne részem. A szakközépiskolai évekről nem is beszélve, bár ott nem kollégista voltam, ott házibulikra jöttünk össze, de ami ott is ment......... Amúgy én se értem miért kellett ezt így felfújni. Ahogy te is írod "nap mint nap" történik.

szerk.: nem tudom arra emlékszel-e amikor a füzesabonyi /kereszténydemokrata/ polgármester a videotékába a saját szexvideokazettáját vitte vissza. :D

[ Szerkesztve ]

(#4760) DdavidHero89 válasza -NOKIA- (#4758) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Nem csak a rendőröknek van pisztolyuk! :DD :DD :DDD

(#4761) -NOKIA- válasza DdavidHero89 (#4760) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

:D

(#4762) AMD Power válasza -NOKIA- (#4755) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a fősulis lehet ,hogy érdekelne. De a nappalin 3 év estin 4 év. Közben gondolom minimálbér van. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4763) -NOKIA- válasza AMD Power (#4762) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Csak nappalira mehet a civil.
Levelező a már rendőr kollégáknak van.
Alapösztöndíj első félévben 22ezer ft-volt, mert ugye akkor még nincs tanulmányi átlagod, utána pedig 14ezer ft 3,5 esetén, aztán tizedenként 2 ezer ft. Tehát ha 5ös tanuló vagy ( ami igen nehéz nálunk, és kevés ilyen van, mert rengeteg jogot kell tanulni) akkor megkaphatsz 35-40ezret is.

(#4764) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

(#4765) AMD Power válasza -NOKIA- (#4763) üzenetére


AMD Power
titán

Huh. Az nem jó. A "sima" szakközép és -e között mi a differencia? Ha valaki itt végez illetve ha a szakközépben végez? A "szakközepes" rendőr miben más? Sorry a hülye kérdésekért de ezek nekem mind kínaik!:) A Szakközépnél van 2 évig a minimálbér ugye?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4766) -NOKIA- válasza AMD Power (#4765) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ott nem tudom hogy van, de úgy tudom hogy sajnos ők még kevesebb pénzt kapnak arra két évre amíg tanulnak.
Más rendfokozatban végzel, és ezekkel más beosztás tölthető be.
Nyilván a Rendőrtisztin tisztként végzel, és többet kereshetsz, a szakközépben pedig tiszthelyettesként végzel, aki kevesebbet keres.
Néhány példa:
Rendészetivel például járőr leszel kb netto 100ezerért, a rendőrtisztivel meg például bűnügyi vizsgáló vagy nyomozó, aki kb. 170-180 nettót visz haza.

(#4767) AMD Power válasza -NOKIA- (#4766) üzenetére


AMD Power
titán

Egy rendőr ismerősöm azt mondta ,hogy minimálbér jár mellé. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4768) -NOKIA- válasza AMD Power (#4767) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Attól függ milyen rendőr akarsz lenni.
Ő valószínű a Köztársasági Őrezredhez szerelt fel objektum őrnek.
Ők első naptól hivatásosak, máshová nem mehetnek el dolgozni azzal az objektumőri néhány hónapos sulival, és 1évig próbaidősek és addig a fizetésük felét kapják.

(#4769) Debilon válasza AMD Power (#4767) üzenetére


Debilon
addikt

akik a 2 éves szakközépbe járnak, azok valami 14-15 ezret kapnak (ha még igazak az infoim)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#4770) AMD Power válasza Debilon (#4769) üzenetére


AMD Power
titán

Nah én akkor nem leszek rendőr. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4771) -NOKIA- válasza AMD Power (#4770) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nem értem egyébként a meglepődést, civil főiskolákon meg képzéseken egyátalán nem fizetnek..

(#4772) AMD Power válasza -NOKIA- (#4771) üzenetére


AMD Power
titán

Persze persze. Csak akkor az ismerösöm miért mondta ezt a minimálbért. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4773) BioNiCMaN válasza Ł-IceRocK-Ł (#4744) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Mennyivel lettél volna boldogabb, ha testi sértés ( látlelettől függően könnyű, vagy súlyos ), és/vagy csoportos garázdaság miatt becipeltek volna téged meg a másik 10 embert... :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#4774) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Most voltam a Morrison's 2-ben. Az egészet elárasztották a rendőrök, mindenkit igazoltattak. Kb. 100 rendőr volt ott. 8 kisbusz és kb. ugyanennyi járőrkocsi. Azt nézték, hogy elmúlt-e az emberke 18 éves. Egy értelmesebbnek tűnő rendőrt megkérdeztem, hogy mégis miért van ez. Azt mondta, hogy az V. kerületi rendőrkapitány fokozott ellenőrzést rendelt el. Nem tudom, hogy utána folytatódott-e a buli, én inkább hazamentem...

(#4775) -NOKIA- válasza WonderCSabo (#4774) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nagyon helyes.

(#4776) WonderCSabo válasza -NOKIA- (#4775) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egy francot! Szerettem volna végre egy jót bulizni, ehelyett elcseszték az estémet. Egyébként is, Morrison's elég biztonságos hely, én még semmi problémát nem észleltem, pedig sokat járok oda. Mentek volna inkább a Leonardo Da Vinci utcába ellenőrizni...

Szerk.: Egyébként valszeg drogosokat is kerestek, mert a vécéket is bezárták. Végül is helyes dolog, de sztem pont nem ezzel a hellyel kéne csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#4777) Vandit. válasza WonderCSabo (#4774) üzenetére


Vandit.
addikt

Hogy a Dokkban, Play-ben, stb helyeken ilyen miért nincs soha... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4778) Lauda válasza WonderCSabo (#4774) üzenetére


Lauda
félisten

Az ellenorzes jo azert, de miert kellene, h 18 felett legyen az user? :F

Vagy direkt arra ment, hogy ki legyen fingatva a hely estere.

[ Szerkesztve ]

(#4779) Vertigo18


Vertigo18
addikt

18 alatt nem lehet szeszes itallal kiszolgálnia vendégeket, feltehetően emiatt kérdezték a kort...

Egyébként meg nem biztos, hogy a Rendőrkapitány saját kútfőből döntött a hely ellenőrzése mellett, nálunk is volt rá példa, hogy a helyi jegyző küldött eg levelet, melyben közölte, hogy a tudomására jutott, miszerint fiatalkorúakat szolgálnak ki szeszes itallal egy szórakozóhelyen. Ilyenkor valamit kell intézkedni...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4780) WonderCSabo válasza Lauda (#4778) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az simán meg lehet. A helyi biztiőrök sem engednek be, ha nem vagy 18. Mert akkor rögtön piálnál, ami meg már törvénybe ütközik stb. Sőt asszem az ilyen szórakozóhelyekre egyáltalán nem mehet be U18 a törvény szerint, de ebben nem vagyok biztos.

Vandit.: Bár van egy pár tippem, pontosan nem tudom, hogy mire utalsz.

(#4781) samfishR


samfishR
senior tag

[link]

Magyarországon egy ilyenért a rendőrt vennék elő, lefokoznák, kirúgnák, eltiltanák, meglincselnék, stb. Ott pedig a rendőrnek adtak igazat, teljesen érthető módon. Hagy bömböljön csak ;]

Más: mostantól már ott is megállhatnak mérni, ahol nem is lehetne, ha jól tudom. TV-ben csak annyit hallottam, hogy addig megállhatnak, amíg nem zavarják "túlzottam" a közlekedést. Ez mit takar pontosan? Mert ebbe a szóba aztán sok mindent bele lehet magyarázni.

(#4782) Vertigo18 válasza samfishR (#4781) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért kíváncsi vagyok, hogy ha ugyanezt csinálná egy Magyar Rendőr, akkor mi lenne az eljárás vége? Mert ez nem volt önvédelem, nem volt testi kényszer... Mindegy, jó volt látni! :C

Az a baj, ha már úgy nyitunk egy törvény felé, hogy "mit lehet belemagyarázni"... Nem egyszerűbb, ha betartjuk? Ezesetben nem hajtunk gyorsan? Kövezzetek meg, ha nincs igazam!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4783) kételkedem válasza samfishR (#4781) üzenetére


kételkedem
addikt

Azért a rendőr is meglepődött a fülestől! Egyébként a az intézkedése teljesen arányos volt! :D Az USA-ban lehet, hogy kapott volna az asszony a sokkolóval!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4784) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Azt hittem már nem tudok semmi sem meglepődni, de hát fiatal vagyok még... Lövések sem állították meg a markolóval rendőrautót zúzó férfit

(#4785) Vertigo18 válasza -NOKIA- (#4784) üzenetére


Vertigo18
addikt

És az ilyenek egyre gyakoribbak lesznek!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4786) -NOKIA- válasza Vertigo18 (#4785) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Remek..

(#4787) trassher


trassher
addikt

Egy rövid szösszenet olvashattok a bejegyzéseim közt. Annyit mondok csak, ma voltam kihallgatáson és elég érdekesre sikeredett.

Redmi Note 7

(#4788) -NOKIA- válasza trassher (#4787) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

-Te is és más kedves "ügyfél" is elfelejti hogy amiket te meglepőnek és megalázónak tartassz, az a nyomózhatóság tövényben leírt kötelessége.

-Ez egy rongálás, 20 ezren felüli a kár, tehát bűncselekmény, a felejelentést megtették, a nyomozóhatóság KÖTELES eljárni benne (ez esetben a RENDŐRSÉG), és a rabosításkor is törvényben leírt KÖTELESSÉGÉT teljesítette (mindegy hogy rongálásról vagy emberőlésről beszélünk, bűncselekmény esetén ez az eljárás).

-Tipp: legközelebb egy nagy áruház parkolójában virgonckodjatok!

-A logoutodban leírtakba inkább nem folynék bele, mert azokat színvonlalon aluli és buta hozzászólásnak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#4789) trassher válasza -NOKIA- (#4788) üzenetére


trassher
addikt

Én ezzel egyet értek csak az a gondom hogy valótlant állítanak. Tegnap kihallgatás után kimentünk a pályára és semmi kár nem keletkezett benne.
Számomra ezek nem megalázó dolgok hanem inkább röhejesek. Bár itt ez is nagy dolognaks zámít mert max falopáson kapnak szinesbőrűeket.

Redmi Note 7

(#4790) Vertigo18 válasza trassher (#4789) üzenetére


Vertigo18
addikt

Elolvastam a blogodat is, és a hozzászólásokat is. Ez utóbbiakat kár volt...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4791) Zscca


Zscca
tag

a bűnmegelőzés az a rendőröknél előrelépés? mi az végülis?

(#4792) DdavidHero89 válasza trassher (#4789) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Itt a példa SCS-103-as (amit egy 50 ezres lézerblokkoló is meg tud gyilkolni) szuperlézerből 50 darabot vettek aminek darabja 5 milla körül van! Az a probléma, hogy azokat nem iskolák és egyéb veszélyes helyeken fogják használni, hanem ahol tudják fejni a népet! Szerencsére Guardian Laser G9 megoldja a gondot, inkább a kocsit szereltem fel mint hogy a rendőrségnek fizessek :D :DDD De mi a dolog lényege arra van pénz és energia amire akarnak, ez az általános igazság az egész országra! Jó lenne már megtanulni :):)

Trassher nem kell megijedni nálunk van itt egy körzeti megbízott ügyes gyerek, kopasz, cigányoknak nyalizik, bunkó mint a raklap és még ő okoskodik nekem ugyan már :D Nettó 160ért még esze sincs ezek után ne csodálkozzunk, hogy több a negatív vélemény mint a pozitív! :K :K

(#4793) -NOKIA- válasza DdavidHero89 (#4792) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Info csak neked:
nem rendőrség kapja a tarifól befolyt zsét, hanem az állam. Most akkor ki a sötét?
A többit mondatodat ismét eléggé színvonalon alulinak és butának tartom, ezért nem is kívánok veled vitába elegyedni.

(#4794) -NOKIA- válasza Zscca (#4791) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nem a rendőröknek előrelépés, hanem a társadalomnak.
Kevesebb bűncselekmény történik, kevesebb lesz az áldozat.
De ez egy igen nagy terület, erről nem lehet két mondatban beszélni, ha érdekel használd a google-t és olvass utána.

(#4795) Gyuri27 válasza trassher (#4787) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az én véleményem is olvashatod. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#4796) -NOKIA- válasza Gyuri27 (#4795) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

ez így igaz! :K

(#4797) Zscca válasza -NOKIA- (#4794) üzenetére


Zscca
tag

de azok inkább a nagyobb fogásokra mennek,nem?
Meg a kábszeres dolgokra
amúgy ha igazoltat egy járőr az utcán akkor az azért teszi mert gyanússá váltam?
és ha épp nincs nálam semmi akkor bevihet?

(#4798) Gyuri27 válasza Zscca (#4797) üzenetére


Gyuri27
félisten

Valamit nem értesz. A nyomaték a megelőzésen van. Tehát a bcs-t még nem követték el.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4799) Vertigo18 válasza DdavidHero89 (#4792) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jézus Mária!!! :W :W :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4800) DdavidHero89 válasza Vertigo18 (#4799) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Ezzel azt akartam nyomatékosítani, hogy a rendőrök is emberek. Lehetséges, hogy nem hivatásból bunkók! :) De találkoztam már ennek az ellenkezőjével is szerencsére :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.