Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) a Csabibácsi válasza Vertigo18 (#4098) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

De ha a boltos előre megmondja hogy be se menj, mert nem kapsz tejet, úgyis csak a benzined bánja, akkor nem fogsz boltba menni...

(#4102) biggamer válasza a Csabibácsi (#4101) üzenetére


biggamer
veterán

Miért ne kapnál tejet, csak Tőled függ, hogy kéred-e.
Ő nem erőszakol6ja rád a dolgot, hogy vegyél.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4103) Vertigo18 válasza a Csabibácsi (#4101) üzenetére


Vertigo18
addikt

És mégis hogyan mondaná a boltos, amíg nem mész be? Egyébként meg nem azt mondta a boltos, hogy nincs tej, hanem azt, hogy nem épp a legjobb minőségű, de erről nem Ő tehet...

Átfejtve: a rendőr nem tehet arról, hogy elmondta neked azt, ami történni fog, te meg azt mondtad neki, hogy akkor hagyjuk...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4104) DdavidHero89 válasza Vertigo18 (#4098) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Hát rendőrségen belül ugye vannak prioritási ügyek? Akkor azt nem értem miről beszélünk? ;)

Kicsit keresgettem a neten és rájöttem mi az ÁVH-ban és a rendőrségben a közös! Az hogy az ÁVH parasztgyerekekkel dolgozott mivel ők "butábbak" voltak ennek köszönhetően nagyszerűen lehetett irányítani őket. A helyzet ma sem változott a rendőrségnél, ez több tényezőnek köszönhető, de leginkább a gyenge felvételi követelmény a ludas! :(( :((

(#4105) a Csabibácsi


a Csabibácsi
csendes tag

Tehát akkor összegezzük a dolgokat: A rendőrségnek köze nincs hozzá hogy kit tud elkapni és kit nem, vagy kit tud elriasztani a bűnözéstől.
Az hogy fel merek háborodni már alapból bagatell, továbbá nem ártana hogyha rosszul is érezném magam amiért voltam olyan hülye hogy bementem a rendőrségre, én akit megkárosítottak.
Hogy milyen p*csa hülyék ezek az átlagemberek hogy ennyit nem értenek meg nem?

[ Szerkesztve ]

(#4106) biggamer válasza a Csabibácsi (#4105) üzenetére


biggamer
veterán

Az a baj, hogy a külföldiek ezen képek / hírekben, újságokban / és a történtek alapján általánosítva itélik meg Magyarországot és a magyarokat. :O

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4107) DdavidHero89 válasza biggamer (#4106) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Nézd meg a szlovákokat ők leszarják mit mond külföld és nem meg tehetik?!

(#4108) Avicularia


Avicularia
veterán

Most nemrég készült,Margit hídra felkanyarodó sávban álldogált az úr,hogy ne lehessen felhajtani a hídra.
Nem túl jó minőségű a kép,de érdemes megnézni mi van a szájában :)

(#4109) biggamer válasza DdavidHero89 (#4107) üzenetére


biggamer
veterán

Hááát ja.

De mi vagyunk a hülyék. :K

Nemzetiségi műsorok minden nap a TV-ben / román, szlovák, német stb / , nemzetiségi házak tömkelege, nemzetiségi napok és fesztiválok oszt ezt kapjuk érte.

Meg is érdemeljük, nyaljuk csak a seggüket. :W
Meghálálják sokszorosan. :(((

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4110) lúzer válasza Avicularia (#4108) üzenetére


lúzer
veterán

mi van?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4111) lúzer válasza biggamer (#4109) üzenetére


lúzer
veterán

nem mi nyaljuk, hanem a farkast vonyító farkasok :U

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4113) a Csabibácsi válasza biggamer (#4106) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

Ezzel a gondolkodásmóddal van a baj. Egyenlőre Magyarországon élsz, senkit nem érdekel külföld.
Ezen kívül, attól hogy jó médiát kap az ország még mindig rühellni fognak minket ha idejönnek és az első sarkon két Duna töltelék lenyúlja mindenüket.... Ha már téged ennyire érdekelnek a külföldiek...

(#4114) Róth


Róth
aktív tag

Állítólag elfogtak hat embert a cigánygyilkosságokkal kapcsolatban.

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4115) a Csabibácsi válasza Róth (#4114) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

Nem bocsátkozok találgatásokba, még úgy sem lehet tudni semmit. Nemsokára úgyis meglátjuk.

(#4116) biggamer válasza a Csabibácsi (#4115) üzenetére


biggamer
veterán

Most mondták a híradó előzetesben, hogy 4 férfit fogtal el :C akik ezen bcs.-kkel gyanúsíthatóak és hogy nem romák.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4117) a Csabibácsi válasza biggamer (#4116) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

Nem olyan rég mondta egy cigány vezető hogy az elkövetők is cigányok, BAZ megyéből.
Eltelt egy kis idő, csattant is a bilincs. Én egyelőre kivárok.

(#4118) biggamer válasza a Csabibácsi (#4117) üzenetére


biggamer
veterán

" cigány vezető " :Y :Y :Y

Vajda ?

Most olvasom a texten, hogy 28 és 42 év közötti debrecen és környéki lakosok.
A Négy férfi előzetesben van már.

Egyébként 16.55-kor híradó at ATV-n.

Ja, és ezennel gratulálok mindenkinek akinek szerepe volt a gyilkosok kézrekerítésében, legyen az roma vagy magyar. :R :R :R

Már mint aki segített. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4119) pohár válasza biggamer (#4118) üzenetére


pohár
félisten

Jaj, csak nehogy apám is köztük legyen :N :DDD Vagy én :Y :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4120) biggamer válasza pohár (#4119) üzenetére


biggamer
veterán

Otthon van az öreged, nincs nagy nyüzsgés a lakásotokban ??? ;] :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4121) pohár válasza biggamer (#4120) üzenetére


pohár
félisten

Hát elment az előbb itthonról az X6-tal, aszonta' vadászni megy :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4122) biggamer válasza pohár (#4121) üzenetére


biggamer
veterán

Ha nem vitték, akkor no problémóóó. :DDD ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4123) biggamer


biggamer
veterán

Egyébként remélem, hogy a büntetési tételek kiszabásánál / gondolom el fog húzódni az eljárás vagy 5-10 évig mire kimondják az itéletet / példát fognak statuálni. :(((

Persze csak akkor, ha ők az elkövetők. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4124) Vertigo18 válasza biggamer (#4123) üzenetére


Vertigo18
addikt

talán kiderül...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4125) Róth válasza biggamer (#4118) üzenetére


Róth
aktív tag

"ezennel gratulálok mindenkinek akinek szerepe volt a gyilkosok kézrekerítésében"
"Persze csak akkor, ha ők az elkövetők"

Csatlakozom ;)

[ Szerkesztve ]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4126) a Csabibácsi


a Csabibácsi
csendes tag

CKÖ vezetőről beszéltem biggamer, csak a nevét elfelejtettem, és most nem tudok keresgélni.
A példát meg akkor kell statuálni hogyha minden hasonlóan felháborító bűnténynél megteszik. Még meglátjuk mi lesz Cozma gyilkosaival például(a 30-ból azzal a 3-mal akik meg vannak).

(#4127) Róth


Róth
aktív tag

A Jobbik és a gárda olyanok mint a vonatsinek, ugyan oda vezet útjuk és elválaszthatatlanok - mondta nem sokkal délután 3 után a Jobbik alelnöke, Murányi Levente a szentendrei telken. A politikus elmondta, hogy bár elképzelhetőnek tartja, hogy létezik tisztességes rendőr, ő olyannal még nem találkozott

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4128) Gyuri27 válasza Róth (#4127) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig van. Legalábbis a elején mind az. Viszont tisztességes főrendőrrel még nem találkoztam. Sőt nem is hallottam olyanról aki látott egyett valaha.
Hiába no annó is az volt a szlogen: a korrupció az a kétezer forintos ökörség amit a járőr csinál.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4129) biggamer


biggamer
veterán

Na, most mondták a híradó előzetesben, hogy már készültek a következő támadásra a sorozatgyilkosok. :(((
Megtalálták az elrejtett fegyvereket is.
/ szerintem tőlük dalolt valaki, ha a nagyon eldugott fegyvereket is megtalálták :F :K /

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4130) Róth válasza biggamer (#4129) üzenetére


Róth
aktív tag

Óvatosan a kommentekkel, nehogy beégés legyen belőle. :)

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4131) biggamer válasza Róth (#4130) üzenetére


biggamer
veterán

Úgy sem fogjuk +tudni, hogy ki énekelt, nem ? ;] :N

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4132) Róth válasza biggamer (#4131) üzenetére


Róth
aktív tag

Hacsak a bíró nem meséli el a tárgyaláson :))
Egyébként nem az éneklésre gondolok, hanem az egész ügyre.

[ Szerkesztve ]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4133) DdavidHero89 válasza Róth (#4132) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Érdekes lett volna ha cigányok az elkövetők, mert ebben az országban ez nem megengedhető! Szinte mint a mesékben a kamuhírek után megtalálták az elkövetőket! Ez még mindig egy vicc :D:D :DDD :DDD

(#4134) finest válasza Vertigo18 (#4124) üzenetére


finest
őstag

Mesélj, milyen volt a családi nap Szentendrén?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4135) mityku


mityku
aktív tag

Arra kíváncsi lennék, hogy vezényeltek-e rendőröket Szentendrére Győr - Moson Sopron megyéből. Azért vetődött fel bennem a kérdés, mert a 85-ös főút mentén élek Győr után nem sokkal ( Győr - Sopron szakasz) és tegnap 17:00 fele egy kisebb konvoj haladt arra ( Sopron irányába - persze mehettek Csornára, Kapuvárra is). Elől egy csapatszállító teherautó ( mint a Honvédségnél lévők csak rendőrség felirattal az elején [ színe tényleg olyan mint a Honvédségi]), majd ezt követte 2 kisbusz (tele volt) [ típusa talán Ford Transit :F ]. Vasárnap délután / este fele. nem szokott ilyen mértékű mozgolódás lenni erre.

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#4136) Vertigo18 válasza finest (#4134) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jobb, ha nem tudjátok mire adtuk ki a súlyos adóforintjainkat...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4137) Róth válasza Vertigo18 (#4136) üzenetére


Róth
aktív tag

Egy másik fórumon 900 millió ft-ra számolta ki egy csóka az egész napos jelenlét költségét. Helikopterestül ("ventilátor" :DDD ), mindenestül. Hogy szakszerű volt-e a kalkuláció, azt nem tudom megítélni.

[ Szerkesztve ]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#4138) Vertigo18 válasza Róth (#4137) üzenetére


Vertigo18
addikt

A kulcsszó a mondatodban tudod mi? A "jelenlét"... Olyanoknak is fizetnek (nem keveset), akik nem voltak jelen... Ezt gondoljátok át...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4139) -NOKIA- válasza DdavidHero89 (#4104) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Te kis hülye gyerek, azt sem tudod mik a felvételi követelmények!
Kicsit tájékozódj mielőtt megszólalsz. Remélem ismered már a számokat, mert fogok említeni párat. Amikor én kezdtem, 5000 jelentkező volt, és 90 embert vettek fel (Rendőrtiszti). A Rendészeti Szakközépiskolákba is 1000-1500 jelentkező szokott lenni a 150 helyre. Volt olyan évfolyamtársam, aki ötödszörre(!) tudott csak bekerülni hozzánk.
Úgyhogy állj inkább a tükörrel szemben és parasztozd magadat.

[ Szerkesztve ]

(#4140) Vandit.


Vandit.
addikt

Bencze József: "Rasszista indíték a legvalószínűbb" ...hát persze ez nyilvánvaló, de amikor ők öldösnek, meg szúrkálnak az gyerekcsíny. :U Szánalmas. :(

NOKIA: Azért az a felvételi követelmény tényleg nem vmi odaverős. Más kérdés, hogy a rendészetin ment a szivatás felvételin.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4141) a Csabibácsi válasza Vertigo18 (#4138) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

Én már azt sem értem miért kell egy magánterületen megtartott !!!MOZGALOM!!! avatóval egybekötött családi naphoz rendőrségi biztosítás.

Erre az egészre csak a pénz megy el... Aki ott van azt megijeszteni nem tudja a kormány(mert nekem senki ne mondja hogy e mögött nem ők állnak), ha meg oszlatásra került volna sor akkor csak az eszközök fogynak, és később fizethették volna a jogos kártérítéseket.

(#4142) DdavidHero89 válasza -NOKIA- (#4139) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Hát látom a szakszerű reakciódat, de a helyzet az hogy a parasztot az egyszerű emberre értettem aki mindennap dolgozik éli kis világát! A helyzet az hogy itt az megy rendőrnek aki nem tudja mi akar lenni és hát jó oldalai a dolgoknak, hogy biztos állás, aránylag jó fizetés. Sajnos ezzel a hozzáállással és a szecska felvételi alapanyag miatt történhetnek meg ilyen dolgok. Egy egyszerű példa 6 fiatal ismerősömből 3 azon törte a fejét, hogy fog majd zsebre dolgozni, így pedig szép ábránd lehet a segítőkészség ha a pénzről szól minden. Ezek után a "Szolgálunk és Védünk" szlogen jelentését még ma is szó szerint értjük csak az a kérdés, hogy kit?

A kivonulásról meg annyit, hogy szép számokkal nagy szavakkal lehet hülyíteni az embereket. De a helyzet az hogy beszartak valamitől és most le kell járatni az "ellenséget" minden eszközzel lehet az propaganda, kamu terrorveszély... sorolhatnám. A dolgokban az a szép, hogy pár hónap és fordul a kocka addig is megpróbálnak amerikai módon vezetni minket a propagandájukkal! A 900 millára az a válaszom szép számok, de nyugaton 25 milliárdból 2 új hidat építenek, a 4es metró árából meg egy M0-t és az egész felszíni közlekedést lehetne felhúzni, az M7 meg...., az M6 :D:D Fölöslegesen dobálják a milliárdokat és a végén a saját pénzemből vett gumibot fog elverni, ha kinyitom a számat (nem törés zúzás, barikád építésre gondolok!) :):) :(( :(( :((

(#4143) Vertigo18 válasza a Csabibácsi (#4141) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tökéletesen egyet értek veled, azonban azzal te is érts egyet, hogy ami tilos, az magánterületen is tilos. Ha törvény azt írja, hogy "közterületen" tilos, akkor azt lehet csinálni magánterületen. Mondok egy triviális példát: Emberölést sem szabad elkövetni magánterületen... Tudom, durva példa, de szemléletes...

Egyébként tényleg egyet értek veled, és hidd el, te semmit sem tudsz még az egésznek a pénzügyi hátteréről. Teszem azt egy példa: jelen pillanatban kb. 2000 rendőr pereli a Rendőrséget egy bizonyos pótlékért, ami elméletileg járt volna nekik az elmúlt 36 hónapban, de nem kapták meg. A pótlék mértéke nettó (!!!) 20k/hó... Szerinted???

DdavidHero89 : Rád meg reagáljon a T.J. Hooker! :W

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4144) a Csabibácsi válasza Vertigo18 (#4143) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

Szerintem ha a rendőr elvtársakat 20 éve szétzavarják, most nem itt állnánk se mi se ti(mert nekem senki ne mondja hogy nem a fejétől bűzlik a hal).
A tilos dolgokról meg annyit hogy én úgy tudom hogy egy mozgalomban mindenki magánszemélyként vesz részt, olyan ruhában amilyenben csak akar, hogyha azon nincsenek tiltott önkényuralmi jelképek, és legjobb tudomásom szerint azt még nem lehet büntetni ha egy frissen alakult mozgalom köthető egy korábban bíróság által feloszlatott egyesülethez.

[ Szerkesztve ]

(#4145) DdavidHero89


DdavidHero89
csendes tag

Sajnos sokan nem tudják már az alapvető különbséget a rendőr és a hatalom szolgája közt! :( :( :(

(#4146) Vertigo18 válasza a Csabibácsi (#4144) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen-igen, látom tökéletesen egyet értesz azzal, amivel a Magyar Gárda érvel... :P

Persze nem is jogutód az "Új Magyar Gárda", igaz? Szinte semmi köze sincsen a feloszlatott "Magyar Gárdához", igaz? :D Mi lesz, ha ezt is feloszlatják? Lesz egy "Új Magyar Gárda Csendőrség ZRT."???

Világosan kellene látni azt, hogy a hatalom szerint a Magyar Gárda nem kívánatos ebben a formában jelenleg Magyarországban.

És most lököm a meglepőt: a hatalomnak pedig világosan kellene látnia már azt, hogy nem a Magyar Gárda az ellenség! A probléma az, ahogy tálalja mindkettő a saját igazát...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4147) a Csabibácsi válasza Vertigo18 (#4146) üzenetére


a Csabibácsi
csendes tag

Mozgalmat mióta lehet feloszlatni?

Másik dolog hogy szerintem, hogy a hatalom pontosan látja hogy nem a magyar gárda az ellenség, hanem ők! Minden értelmes ember látja hogy a cigányokat a hatalom juttatta a mostani szerepkörébe az elmúlt 20 év alatt.
Ami most Magyarországon folyik az a hatalom tudatos átmentése(már amennyire az lehetséges), és minél több pénz lenyúlása bizonyos emberek számára. Ez az én véleményem.
Ja és ne feledjük, EZ a párt AZ a párt....

(#4148) Vertigo18 válasza a Csabibácsi (#4147) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezt én értem, csak azt nem értem hogy ti, átlag állampolgárok miért gyűlölitek ennyire a cigányokat? Félreértés ne essék, én sem szeretem őket, de senkinek, hangsúlyozom SENKINEK nem lehet velük annyi rossz tapasztalatuk, mint nekünk. Az, hogy hallja a sok negatívumot, néha látja, egyszer-egyszer megéli... Pfff...

Én pl. ebben élek!!!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4149) Vandit. válasza Vertigo18 (#4148) üzenetére


Vandit.
addikt

...mert évi nagyságrendileg 200Mrd megy el a segélyezésükre hasztalanul, mert büntetlenül bántalmazhatják az embert, mert előjogokat élveznek... Soroljam még? :U
...és igen. Mi is ebben élünk...

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4150) Vertigo18 válasza Vandit. (#4149) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezért írtam, hogy "amit hallotok"... Attól még nem "ebben élsz", csak hallod, meg érzed! Én látom minden nap, hogy milyenek! Te csak hallod, meg NÉHA látod. Hidd el, hozzám képest csak NÉHA...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.