Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) -NOKIA- válasza DdavidHero89 (#4850) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

vagy inkább 90 netto okostojás.
Állj kinn érte te is -15ben a moszkvatéren 24órát hülyegyerek.

(#4852) DdavidHero89 válasza -NOKIA- (#4851) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Azért mondtam, hogy tudom Pesten mi a helyzet... Vidékre gondoltam inkább! :(((

[ Szerkesztve ]

(#4853) Lauda válasza DdavidHero89 (#4852) üzenetére


Lauda
félisten

Mert hol keres 130 nettot a jaror? Epp azok vannak a legszarabbul megfizetve, akiknek el kell turniuk a sok boszmet.

[ Szerkesztve ]

(#4854) -NOKIA- válasza Lauda (#4853) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Hát igen, ez így van.

(#4855) DdavidHero89 válasza Lauda (#4853) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Jah múltkor volt, hogy a rendőrségben 10 ezer fős a tiszti állomány! Azért érdekesen hangzik, titeket ez nem idegesít, hogy a fejre megy el a sok pénz?? :((

(#4856) -NOKIA- válasza DdavidHero89 (#4855) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

én nem csodálkozom ezen amíg mindenféle jött mentből tisztet csinálnak ma Magyarországon.
A recept: 0 év rendőr iskola, bármilyen gagyi ócska diploma, pár hónap átképző és kész is a tiszt úr.

(#4857) DdavidHero89 válasza -NOKIA- (#4856) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Tényleg?? Ezt nem is tudtam, bár kapcsolatokkal itthon mit nem lehet elérni?? :((

(#4858) Lauda válasza DdavidHero89 (#4855) üzenetére


Lauda
félisten

Miert idegesitene? A nyomozo is tiszt, meg a lokikepzo haverom is. A tisztekre ne ugy gondolj, mint valami milliokert dozsolo bagazsra. Biztos van sok ilyen is, de a legtobbje komoly feladatokat vegez.

(#4859) DdavidHero89 válasza Lauda (#4858) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Főként az irodában ülő döbrögiékre gondoltam!!

(#4860) Lauda válasza DdavidHero89 (#4859) üzenetére


Lauda
félisten

De konkretan kikre, milyen munkakorben dolgozokra gondolsz? Ismersz egyaltalan olyan valakit, aki ott dolgozik, vagy csak szimplan fikazod oket?

(#4861) DdavidHero89 válasza Lauda (#4860) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Pl. a környékünkön a megyei közlekedési osztályon jóval többen dolgoznak mint más fontosabb osztályokon. Nem kell messzire menni nézzük meg csak a Teve utcát, hány ember dolgozik ott feleslegesen és mennyi nagy beosztású ember van szolgálati kocsival és jó kis fizukkal fent! Nem kell félreérteni nem a dolgozókkal van a bajom, az épp nem dolgozókkal akik feleslegesek! :((( :((

(#4862) Lauda válasza DdavidHero89 (#4861) üzenetére


Lauda
félisten

Ertem mire celzol, de honnan veszed, hogy hanyan dolgoznak ott feleslegesen. Van valami infod errol, honnan tudod? Nem vedem oket, de alaptalanul nem is fogom szidni.

[ Szerkesztve ]

(#4863) DdavidHero89 válasza Lauda (#4862) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Nézd meg a MÁV-ot, a BKV-t, a honvédséget, a parlamentet és.... itt semmi se úgy működik ahogy kellene!

(#4864) Lauda válasza DdavidHero89 (#4863) üzenetére


Lauda
félisten

Latom csak puffogtatsz mindenre es mindenkire, megalapozott tenyek nelkul. Egyetlen konkretumot nem irtal meg, csak fikazol folyamatosan. Ennek igy nem sok ertelme van am. :N

(#4865) Vertigo18 válasza DdavidHero89 (#4850) üzenetére


Vertigo18
addikt

130 nettó? Hahaha... :DD Persze te még ezt is jobban tudod! :W

Egyébként meg a vidéknek is, meg a nagyvárosnak is megvannak az előnyei, hátrányai...

Köszönöm szépen Lauda... :R

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4866) DdavidHero89 válasza Lauda (#4864) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Olvasd el!
[link]
Hozzáteszem, hogy a fejlett nyugaton még a mai napig látni biciklis, lovas és gyalogos rendőröket! :) Itthon meg Pesten látni elvétve, a lényeg hogy van még mit tanulni a nyugattól! :)

(#4867) Lauda válasza DdavidHero89 (#4866) üzenetére


Lauda
félisten

Elolvastam. De azt meg mindig nem ertem, mi alapjan allitod, hogy a teve utcaban, vagy barmely masik kapitanysagon mennyi ember dolgozik feleslegesen.

Elkezdted a tisztek fikazasaval, aztan jottel a sok feleslegesen dolgozoval. Mondjal mar konkretumot is legyszives.
Tudod egyaltalan, hogy kik tartoznak a tisztek koze, vagy egy rendorkapitanysag hogy epul fel?

[ Szerkesztve ]

(#4868) DdavidHero89 válasza Lauda (#4867) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

"De a megoldáshoz sem visz közelebb, hiszen egy rendőrőrsön két, az utcán szolgálatot teljesítő rendőrre hat másik, adminisztratív munkát végző jut. Hiába növekedik tehát látványosan a rendőrök száma, a ténylegesen közrendvédelmi munkát végzőké továbbra is alacsony marad."

Ergo ez is állami szervezet mint a MÁV, ahol sok oda nem illő ember van nagy fizetéssel, itt is ez a helyzet csak az egyenruha más! De a lényeg mindkettőnél ugyanaz aki dolgozik az nem kereshet jól! :) (Persze nyomozók, közlekedésiek akik dolgoznak jól keresnek, de most nem is velük van a baj!:) )

De ha nem akarod azt meglátni amit mindenki lát akkor...

[ Szerkesztve ]

(#4869) Lauda válasza DdavidHero89 (#4868) üzenetére


Lauda
félisten

Olvastam ezt is, de mivel nem ismerjuk a rendorseg felepiteset, nem tudhatjuk melyik munka mennyire fontos. Szerintem mindegyik legalabb annyira, mint a masike.

Tudom mire gondolsz hidd el es latom is mi folyik sok allami cegnel, de akkor sem gondolom azt, hogy egy rendorsegnel dolgozo berszamfejto, vagy konyvelo csak a tokeit vakargatja napi 8-10 oraban. :) Biztos ott is van ilyen, mint mindenhol, de en semmilyen konkretumot nem tudnek felhozni arra, hogy xy kapitanysagon ez meg az az ember felesleges.

(#4870) Vertigo18 válasza DdavidHero89 (#4868) üzenetére


Vertigo18
addikt

Érdekes, hogy az általad 130k-t keresőnek titulált (egyébként 90-100) közrendvédelmi járőrt nem sorolod fel a "dolgozók, jól keresők" közé...

A másik érdekes, hogy "A Te Világodban" Pesten vannak a járőrök, akik gyalogolnak, és például én, aki vidéken a 12 órás szolgálatából 7-et kötelező jelleggel útirányterv szerint gyalogosan töltök, én nem létezek... Megint csak vagdalkozol...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4871) DdavidHero89 válasza Vertigo18 (#4870) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Hát rokonom 5 éves munkaviszony után kap 125 nettót ki! De van itt olyan KMB-s akinek nem sok dolga van mégis megkapja a 160-at!! Úgy látom nektek szar helyetek van :D Rokon mesélte múltkor, hogy annak örülnek, ha régi járőr kocsit kapnak, mert nincs benne GPS és lehet pihenni nyugodtan! :D

(#4872) Lauda válasza DdavidHero89 (#4871) üzenetére


Lauda
félisten

Mar ne is haragudj, de Neked aztan van bor a kepeden. Ennek tudataban:

Rokon mesélte múltkor, hogy annak örülnek, ha régi járőr kocsit kapnak, mert nincs benne GPS és lehet pihenni nyugodtan

jossz, es kijelentesz ilyeneket:

titeket ez nem idegesít, hogy a fejre megy el a sok pénz??

Főként az irodában ülő döbrögiékre gondoltam!!

nem a dolgozókkal van a bajom, az épp nem dolgozókkal akik feleslegesek! :((( :((

Holott pont a Te rokonod az egyik, akit paros labbal kene kirugni a rendorsegtol.

(#4873) Vertigo18 válasza DdavidHero89 (#4871) üzenetére


Vertigo18
addikt

Arról meg ne is beszéljünk, hogy amennyiben én lennék az a rokonod, és megemlítenéd azokat a nézeteket, amiket itt olyan bátran vallasz, akkor nem vagyok benne biztos, hogy nem taposnám ki a beledet... Persze ez csak szigorúan hipotézis, csak akkor lenne, ha én lennék a rokonod... :B

Nah, akkor a tiszta víz kedvéért: minden járőr az országban ELMÉLETILEG ugyanazt a pénzt kapja, ha ugyanabban a rendfokozatban van és ugyanannyi ideje rendőr. A kollégám 10 éve járőr és 95k-t kap kézhez...

Természetesem ez így nagyon le van egyszerűsítve (pl. éjszakai pótlékban, megyei pótlékban...) lehetnek eltérések, de nem akkora, mint amiket te hangoztatsz...

Jah, legközelebb a "rokonaidnak" említsd meg, hogy csak léhűtők, és szereljenek le, aztán számold a fogaidat... :B

GPS nálunk már minden kocsiban van, eszerint mi nem vagyunk "szerinted" feleslegesek, naplopók?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4874) DdavidHero89 válasza Lauda (#4872) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Mondtam én, hogy szeretem? :D Amúgy azon én is csodálkoztam, hogy 125-öt hogyan hozott össze!

(#4875) Vertigo18 válasza DdavidHero89 (#4874) üzenetére


Vertigo18
addikt

Milyen beosztásban van és hol?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4876) DdavidHero89 válasza Vertigo18 (#4875) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

BP. IX. Kerület és talán törzsőrmester! Nálatok amúgy van golyóállómellény meg komolyabb fegyver az örsön, vagy ez csak az amerikai filmekben van??

(#4877) kali válasza DdavidHero89 (#4876) üzenetére


kali
legenda

nem hiszem, hogy ilyen információt szabadna kiadni... :U

(#4878) Vertigo18 válasza DdavidHero89 (#4876) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha ki is adhatnánk, akkor sem adnánk ki pont neked...

Sok rendőrnek lettél a szíve csücske, nem gondolod?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4879) philoxenia válasza DdavidHero89 (#4876) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen amerikai filmeket nézhetsz Te, ahol a magyar rendőrség őrseit mutatják.... :F :Y :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4880) kali válasza philoxenia (#4879) üzenetére


kali
legenda

azért van például olyan - ha jól emlékszem, akkor talán francia - akciófilm, amiben a budapesti üvegpalotát mutatják, illetve lövik szét! :)

(#4881) DdavidHero89 válasza Vertigo18 (#4878) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Hallottam szép dolgokat a felszerelésekről! Kíváncsi vagyok, hogy a választások milyen változásokat hoznak a rendőrségben! :):)

(#4882) Debilon válasza DdavidHero89 (#4881) üzenetére


Debilon
addikt

semmilyet

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#4883) -NOKIA- válasza DdavidHero89 (#4876) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nekünk lézerkardunk van

(#4884) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nálunk ionágyú.. .:D

Pont ma lőttem vele.. .:D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4885) philoxenia válasza Vertigo18 (#4884) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kiszerelted egy CRT monitorból? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4886) zolisx4


zolisx4
őstag

Sziasztok
Elég elég érdekes dolgokat irtok, ahogy vissza olvastam főleg a pénzel kapcsolatban, hát ha 130 at keresne egy járőr az jó lenne, főleg a fiatal rendőrökre gondolok . :K
A lézerkard az jó duma ,
DdavidHero89
Hű de kiváncsi vagy ;)

[ Szerkesztve ]

(#4887) philoxenia válasza zolisx4 (#4886) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A rendőri munka egy jelentős előnye jelenleg a korai nyugdíj, több velem egyidős korábban rendőr ismerősöm nyugdíjas már, sőt, szinte mind..../tábornokokat és főtiszteket nemigen ismerek... :D /

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4888) zolisx4 válasza philoxenia (#4887) üzenetére


zolisx4
őstag

Én ezt nagyon jól tudom, 1 éve vagyok nyugdíjas ,azért vissza emlékezve nem volt az rossz ,

Azóta fórumozok :U

[ Szerkesztve ]

(#4889) philoxenia válasza zolisx4 (#4888) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Akkor kb. egyidősek vagyunk, de nekem még kinéz kb. 18-20 év meló.... :O

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4890) kali válasza philoxenia (#4889) üzenetére


kali
legenda

lassan a rendőrségnél is lefaragják az említett kedvezményt - már meg is tették az első lépéseket...

(#4891) zolisx4 válasza philoxenia (#4889) üzenetére


zolisx4
őstag

Én nem, nekem elég volt ,a munka ,rá vagyok kattanva a számítógépre csak sokba van :U

[ Szerkesztve ]

(#4892) philoxenia válasza kali (#4890) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért írtam, hogy jelenleg, a mai fiatal pályakezdők már biztosan később mehetnek el, de valószínűleg azért az átlagnál jóval korábban... Most ez 15-20 év különbség... Ha csak 5-10 év marad még az is jobb mint a semmi...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4893) Vertigo18 válasza kali (#4890) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez így van, így amit a kedves moderátorunk írt már nem igaz...

És biztos vagyok benne, hogy fogok én még 60 évesen fiatal bűnözők után futkosni... :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4894) zolisx4 válasza Vertigo18 (#4893) üzenetére


zolisx4
őstag

Minden kedvezményt nem vehetnek el, így is elég nagy a baj ,de ezt tudod te is ,igy sincs rendőr elég ,ha még a kedvezmény elveszik ??akkor még ennyi sem lesz ,ahol lakom 12 km re van egy őrs 13 falu van nekik 1 autó és két rendőr ugye ez az elmélet de már annyian sincsenek,hogy a szolgálatot kiadják és polgárőr van a járőr mellet azért ez nem gyenge ,,
És inkább le sem írom :(((

[ Szerkesztve ]

(#4895) Lauda válasza DdavidHero89 (#4874) üzenetére


Lauda
félisten

Nem mondtad, de a lenyeg nem is ez volt az egeszben. :)

(#4890) kali Nagyon helyes szerintem, h elveszik a kedvezmenyt. Semmivel sem veszelyesebb es felelossegteljesebb egy rendor munkaja, mint pl egy kamionsofore. De csak a hasamra csaptam, rengeteg helyet fel lehetne sorolni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4896) kali válasza Lauda (#4895) üzenetére


kali
legenda

felőlem aztán elvehetik, engem különösebben nem érint, de egyre kevesebb lesz a rendőr, és egyre több a bűncselekmény, és majd kiderül, hogy mi a jó... :U
a többiről meg nem vitázok, mert mondhatni egyedi véleményem van, de sajnos tudom, hogy miért kellene megfizetni a rendőrt - és nem tudnál olyan munkát említeni, ahol az a feltétel adott, ami a fegyveres szervek bizonyos beosztásaiban...

[ Szerkesztve ]

(#4897) Lauda válasza kali (#4896) üzenetére


Lauda
félisten

Ha valaki ezert megy rendornek, marmint a korai nyugdijert az olyan is en azt mondom.
Meg kene fizetni, ez teny, de kit nem? :)

(#4898) zolisx4 válasza Lauda (#4897) üzenetére


zolisx4
őstag

Aki most megy rendőrnek, vagy már most rendőr nem tudja pontosan mikor lesz nyugdíjas mikor mehet nyugdíjba, a szolgálati viszony alapján , akik 1984 ben felszereltek azok sem tudták pontosan hogy mi lesz 2009 ben vagy később :K

[ Szerkesztve ]

(#4899) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Végre már tudjuk majd, mikor látunk rendőrt és mikor utcaseprőt messziről....[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4900) Lauda válasza zolisx4 (#4898) üzenetére


Lauda
félisten

Ertem, arra gondoltam, hogy akinek eleve az is jar az agyaban, hogy no majd akkor jo hamar nyugdijba megyek, hat az nem biztos, hogy jo rendor lesz. De persze ez csak a sajat velemnyem. :) Nyilvan kicsit sarkos a tema, de ez nem olyan, mint mikor gondolkodik az user, hogy esztergalyosnak vagy komuvesnek menjen-e. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.