Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88) Allien


Allien
veterán

No, esemény !!! Tegnap (hétfőn) felhívtam a Visiont, és azt mondták, lehet, hogy meglesz, éppen szállítás van. Mondtam, majd holnap újra érdeklődöm. Ami ugye ma eljött, és lőn csoda, meghozták az Ozakimat!!! :C 14:00- kor már jöttem is ki a bótbol. A helyszínen azért leellenőriztem. Első benyomásaim: valszeg használt lehet, vagy legalábbis, valaki visszahozta. :( De, úgy voltam vele, csak addig bírja ki, amíg letesztelem. Aki megnézi a honlapon, nem sokat lát belőle. Felraktam a fejemre, még ott, és felfelé húzza magát. Mintha fel akarná húzni a fejem tetejére, viszont az eladót nem hallottam, amikor eltakarta a füles a fülemet. :DDD A kialakítása, elég ''műanyagossan'' néz ki. Viszont a csatlakozók tényleg be vannak ''aranyozva'' (leellenőrizni az anyagot nem tudom). Ami még gázos lehet, hogy a zsinórján tényleg van tekerentyű (kisméretü, tojás alakun), méghozzá nem is egy, hanem 3 darab, külön a front, és hátsó ''sugárzóknak'', illetve a centernek. Még van rajta egy dvd/cd kapcsoló (hogy minek, még nem tudom). Majd otthon össze barkácsolom. A mikrofon viszont frankón néz ki, felhajtható, a füles mellé, és flexibilissen állítható! EZ pozitív, ha már van rajta. :) Terveim szerint az adaptert megpróbálom berakni a számitógép ház aljába, és onnan kivezetni a madzagokat, de ez még bizonytalan. Ami még ''érdekes'', hogy nem volt benne semmi dokumentáció. Ezért is gondoltam, hogy ezt használta már valaki. Végül is, 3 napon belül visszavihetem :)) Maximum, elzavarnak.
Mielött BÁRKi is rohanna, és venni akarna, elmondom, hogy még nincsen bent a szállítmány, tehát a nagykerben sincsen! Mindegy, megyek haza, oszt jön a próba, és holnap majd írok 1-2 előzetest! :B

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.