Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max

Hozzászólások

(#4004) Menthirist


Menthirist
veterán

hát csak elpicsáztak grafikából... olyan szinten szépen írtam le a fényeket, optikai tulajdonságokat és egyéb nyalánkságokat, hogy esküszöm tutorialba elment volna, ehhez képest csak annyi maradt meg a tanárban, hogy csúnyán írtam, és zavaros :S miért lett volna zavaros, de erre nem válaszolt (szerintem egyszerűen csak annyit írtam, hogy cseszett elolvasni, rákeresett gyorsan, hogy említem-e a szavakat amit keresett, és abban a formában nem találta) raytracing-et is lehúzták, sőt még a színkeverésemet is kifogásolták (4-ből 3 pontot kaptam csak)
tanulság: nem szabad ennek a tanárnak többet írni a kelleténél, nem érdekli, hogy tudom-e vagy nem, csak az, hogy azt lássa, amit akar...
ráadásul hálóból is elvágtak, bedobtak egy 3x nehezebb sort, mint eddig valaha is, de még ebből is jobbat írtam, mint a multkor, de így is csak 4,5 pontot kaptam (5 pont lett volna a határ, és a tanár csak fél vagy egy pontot ad, ergo ennél ha több pontot kapok, az már elég...)
mindegy, következő szerdán ugyanez a kombó ugyanígy, csak előtte kedden lesz még egy adatstruktúrám :(

amúgy a Miskolci Egyetemre járok, és igen, most volt ilyen tantárgyam, hogy Számítógépi grafika, ami valójában 70% opengl, 30% elmélet

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.