Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1551) zszabika válasza kelzsoca (#1550) üzenetére


zszabika
aktív tag

recovery-clockwork-4.0.1.5-blade-gen2-update_signed.zip
recovery-clockwork-4.0.1.5-blade-gen2.img
A kettő közül melyiket töltsem?

#1552 kelzsoca: Köszönöm!Azt hiszem több kérdésem nincs is mára. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1552) kelzsoca válasza zszabika (#1551) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az első az recoveryből frissíthető, a második meg mondjuk terminalból vagy fastboot-al rakható fel (átnevezés nem árt)

https://vertigostore.eu

(#1553) nLali


nLali
senior tag

Próbált már valaki pengébe normális hangszórót tenni? Egyszerűen használhatatlan telefonálásra...Mindig próbáltam mindenre fogni, hogy miért nem hallom a másik felet. Unom, hogy vissza kell kérdeznem minden mondat után. Olcsó húsnak híg a leve...Diamondot leporoltam és lássanak csodát, értem a másik mondanivalóját :) Recsgés nélkül!
Elnézést, nem offolni akarom a topicot. Szeretem a plédet, de egyre jobban kiábrándulok.

(#1554) umek7 válasza nLali (#1553) üzenetére


umek7
őstag

Kifogtál egy silány darabot, semmi több. Nálam tökéletesen működik a hangszórója.

(#1555) csiziktomi válasza nLali (#1553) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Igen én kisérleteztem egy kicsit vele.Az oldalsó kihangosító hangszóró megegyezik a nokia n95 oldalhangszórójával.Egy az egyben kompatibilis. :C

(#1556) kelzsoca válasza nLali (#1553) üzenetére


kelzsoca
félisten

Vidd be a szolgáltatóhoz (ha még garis) és cserélik...

https://vertigostore.eu

(#1558) nLali válasza kelzsoca (#1556) üzenetére


nLali
senior tag

Céges telefon. Ha azon a jóemberen múlik, aki a vásárlást intézte, akkor jobban járok ha meg se próbálom. Múltkor meghalt egy kollega, mire intéztek neki SIMet. :U . Telenor javít, vagy cserél?

(#1559) kelzsoca válasza nLali (#1558) üzenetére


kelzsoca
félisten

Telenor, hát az sajnos nem nagyon cserél... :(

https://vertigostore.eu

(#1560) phantom88


phantom88
tag

A gyári TPT visszaállító csomagok mit raknak fel? Gyári romot + FTM recoveryt is felrakják, vagy a cwr-t raknak fel, ér romot, ftm-et magunknak kell?

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#1561) regisztri válasza kelzsoca (#1550) üzenetére


regisztri
csendes tag

Próbáltam, de nem jön be csak a zöld robot, és ott megáll. 10 perc után kiszedtem az akkut, rendesen újraindul. Aztán próbáltam, hogy gyári alapbeállítások visszaállítása, de ott is elakad, csak a zöld robotig jut újraindulás után. Mi lehet a gond, miért nem kerül FTM módba?

(#1562) zszabika


zszabika
aktív tag

Azt vettem észre hogy a gombsorhoz nem nyúltak a szervizben.A vissza gomb fölött van egy kis rés és ott látszik a piros led amikor világít.Van még rajtam kívül akinek ugyanilyen?Mintha azon az oldalon kicsit vékonyabb lenne a gomb.Kicsit idegesít. :(((

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1563) kelzsoca válasza phantom88 (#1560) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mindent visszaraknak.

(#1562) zszabika

Ez a jelenség szerintem átlagos.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1564) zszabika


zszabika
aktív tag

Na elkövettem egy nagy hibát.Ugye a TPT felrakott egy recoveryt,de az nem mountolja az usb-t.Én meg letöröltem az előző recovery update-et az sd-ről és még a telepítendő romot sem raktam rá.Na most ezt hogy oldjam meg leggyorsabban?Jobb lett volna csak holnap nekifogni. :(((

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1565) Ronam válasza zszabika (#1564) üzenetére


Ronam
addikt

Kártyaolvasó vagy berakod egy másik telóba a kártyát és úgy másolod rá..

(#1566) #19617792 válasza kelzsoca (#1563) üzenetére


#19617792
törölt tag

ha Librasítani szeretnék és egyben partíciónálni is akkor először Librasító csomag (ez alapból hájas systemes, vagy már eleve kis system?), majd Libra partíciónálós TPT? régen SE-knél a crossflash az tiszta ügy volt, itt a Bladenél semmi se biztos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1567) zszabika válasza Ronam (#1565) üzenetére


zszabika
aktív tag

Sajnos nincs másik célkészülékem.Fastboot-al jó lesz ha felrakom az újabb recoveryt és azzal mountolom az usb-t?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1568) kelzsoca válasza #19617792 (#1566) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha esetleg egy egyszerű út érdekelne: link

Ez mindent megcsinál :)

(#1561) regisztri

Fel kell rakni egy recovery-t, akár gyárit, akár custom recovery-t, anélkül nem jutsz tovább.

Itt van 1 lehetőség:

Gyári recovery cseréje/visszaállítása

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1569) #19617792 válasza kelzsoca (#1568) üzenetére


#19617792
törölt tag

hmm, ezt lehet megpróbálom, érdekel, hogy valóban olyan jó-e a hang, mint írjátok.

(#1570) zszabika válasza zszabika (#1567) üzenetére


zszabika
aktív tag

Nem működik a fastboot sem.Nem áll meg a zöld droidnál,helyette a ZTE logo jön be.Valami más megoldás esetleg? :O

Szerk: Fastbootnál át kell nevezni a recoveryt?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1571) ux1 válasza #19617792 (#1569) üzenetére


ux1
addikt

Nos én már igazolhatom, hogy jobban szól. Igaz Volume+ és CM7 páros is van ilyen jó. WiFi teszt az nálam ua. se jobb se rosszabb. Igaz nekem eddig is stabil routerem volt.. :D Amúgy meg CM7 után fapad :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1572) #19617792 válasza ux1 (#1571) üzenetére


#19617792
törölt tag

nálam CM7-en a Volume+ az folyton fc-zik. :DDD

(#1573) ux1 válasza #19617792 (#1572) üzenetére


ux1
addikt

Távolítsd el a dsp akkor jó lesz..

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1574) umek7 válasza #19617792 (#1572) üzenetére


umek7
őstag

DSP-vel nem működik együtt a V+.

(#1575) M0RGI válasza kelzsoca (#1568) üzenetére


M0RGI
őstag

"Ha esetleg egy egyszerű út érdekelne": Na ez király, sok szenvedéstől mentett volna meg ha előbb létezik. Köszönet érte!

(#1576) M0RGI válasza M0RGI (#1575) üzenetére


M0RGI
őstag

Ja, hogy ez a librás mókolás. :( Akkor nem szóltam... :( A köszönet persze érvényes! :)

[ Szerkesztve ]

(#1577) zszabika


zszabika
aktív tag

Valaki 1570-re? :( Ha így indítom a fastbootot zte logoval akkor azt írja hogy device offline.Nem lehet valahogy rábírni hogy felismerje?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1578) ux1 válasza zszabika (#1577) üzenetére


ux1
addikt

De, normálisan telepített windows és megfelelő driverek használatával :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1579) zszabika válasza ux1 (#1578) üzenetére


zszabika
aktív tag

De ha hangerő fel plusz bekapcsal indítom a telot nem áll meg a droidnál.Akkor gondolom nem fog menni.Fent van a driver is amugy.Ez a parancs ez micsoda? "adb reboot bootloader"
Ez segíthet?Vagy van valami parancs ami megoldhatja?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1580) koii válasza ux1 (#1578) üzenetére


koii
tag

Sziasztok!
Csak azt szeretném kérdezni ,hogy jó ez a teló télleg ?
Szeretnék valami érintőset venni az asszonynak, de nem gagyit.
Valami Vip phone-nál néztem .
http://vip-phone.hu/spd/vipphone298427/ZTE_Blade_1_ev_gyartoi_garancia

(#1581) hr2 válasza zszabika (#1579) üzenetére


hr2
őstag

Tedd fel az ADB-t és próbáld meg.

(#1582) ux1 válasza zszabika (#1579) üzenetére


ux1
addikt

Ehhez kell a jó gép win+drv+android sdk rendesen felpakolva.... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1583) Razor_alpha válasza nLali (#1553) üzenetére


Razor_alpha
tag

Szerintem neked valami elég szerencsétlen darab jutott akkor, nekem is volt Diamond és Topaz is, a Topazzal kb egy minőségem van, a Diamondnál talán picit még szebben is szól.

(#1584) SilverToM válasza koii (#1580) üzenetére


SilverToM
tag

Igen jó teló!
Én imádom!
Azokkal az okosításokkal amiket itt és a zteporal.eu-n olvasol, valamint a hungarodroid oldalon találsz igazán ütős gépet lehet belőle csinálni.....
Ha csak ennyi pénzed van rá akkor tökéletes, ha van még rá, akkor lehet mást is találni pl a mini pro egy elég jó vétel, de ha asszonynak csak egy teló kell, és praktikus hogy van rajta bp menetrend, meg még egy csomó progi (van vibrátor alkalmazás is a marketben).....

De ez nem igazán csaj teló.....műszaki területen mozgok....ott nem baj, hogy robosztus mégse hatalmas, és nem vékony és csúszós......és az ára miatt már annyira nem is féltem.....

ui: találtam egy céget teljes test fóliát árul...igaz minden telóra....majdnem minden telóra

[ Szerkesztve ]

(#1585) koii válasza SilverToM (#1584) üzenetére


koii
tag

Köszi a segitséget!
Egyébként teljesen láma és átlag felhasználóként és a lényeget mármint az érintőképernyőt tekintve mi a különbség az operációs rendszer nélkülieknek kikiáltottak között és a blade között?
Például ezt is kinéztem és ócsó!:)
http://vip-phone.hu/spd/vipphone703209/Samsung_S5230_La_Fleur_Red_MobiltelefonMAGYAR_NYE

(#1586) dragon1993 válasza koii (#1585) üzenetére


dragon1993
őstag

Erre van kismillió cucc.
A bladeben van wifi az az olcsó Samsungban nincs.

(#1587) embe válasza koii (#1585) üzenetére


embe
nagyúr

Figyelj! Ha Te a Samu 5230-al hasonlítod össze a Blade telót, valamint a különbség után érdeklődsz, akkor a válasz: Vedd meg a Samut! felejtsd el az Android platformot, meg úgy általában az okos telókat! Csak bosszúságot fog okozni. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1588) gytallian válasza koii (#1585) üzenetére


gytallian
tag

A feleségemnek Samsung 5230-a van..... Sírhatnékom van amikor használnom kell. Nekem Blade-m van, attól meg a feleségem sír, ha használnia kell.
Akkor már menjünk végig a családon: mind3 gyerekem az én telefonomat akarja megszerezni, ha van kis várakozó időnk valahol. Lehet több a játék rajt?? :D

Egy okos ember mondja már meg nekem, hogy miért nem megy körömmel a Blade-m? Nem mintha bánnám, így békén hagyja a párom.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1589) koii válasza embe (#1587) üzenetére


koii
tag

Elnézést kérek a hozzá nem értésem miatt!
Én nekem nem volt szerencsém okostelohoz!
Nekem csak telo kell amin elérnek .Egy régi vackom van.
Csak a nejem rágta a fülem ,hogy mindenkinek már érintőképernyős van és az ővé még szintén egy régi SonyEricson z530.

(#1590) tboldi válasza gytallian (#1588) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Samsung S5230 rezisztív - egy szigetelő réteget "nyomsz be" és az veszi el az töltést az alatta lévő rétegről. Bármivel be lehet nyomni.
A Blade kapacitív technológiát használ - tulajdonképpen az ujjad veszi el a töltést. Az ujadon kívül itt használhatsz még virslit. :D

A kapacitív pontosabb és támogatja a multitouch-ot (többujjas érzékelés).

(#1591) gytallian válasza tboldi (#1590) üzenetére


gytallian
tag

:R :R :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1592) gytallian válasza koii (#1589) üzenetére


gytallian
tag

És azt tudja a nejed, hogy ezeket az érintőképernyőseket általában elég sűrűn kell tölteni? Nem megy ám el 1 hétig konnektor nélkül...Ezen kívül tud még vki rosszat mondani?

Bocsi hogy nem a szerkesztés gombot nyomtam, fáradt vagyok, elfelejtettem.

(1586) A GPS-ről se feledkezzünk meg...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1593) koii válasza gytallian (#1592) üzenetére


koii
tag

Aszondod a Blade -et pl. kocsiban is lehet navigációs rendszerként használni?

(#1594) dragon1993 válasza gytallian (#1592) üzenetére


dragon1993
őstag

Porosodik , Halk , de korrekt összegészében.
(Libra FW-vel nem próbáltam.)
Most van egy x10 (nem mini , hanem a maxi) az asztalon és annyival nem jobb.

GPS: Lehetni lehet de ha heti 2-3x kell a gps akkor szerezz be egy célhardvert.

[ Szerkesztve ]

(#1595) gytallian válasza koii (#1593) üzenetére


gytallian
tag

Igen, lehet.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1596) koii


koii
tag

Köszi mindenkinek az infókat!
Megyek aludni ennyi elég mára! :)
Sziasztok!

(#1597) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!

Létezik olyan progi, amivel bármilyen programot 'kisméretbe' azaz ikonba le tudnék küldeni a tálcára? Azt szeretném elérni, ha olvasok mondjuk egy PDF-et a DocsToGo-val, akkor a tálcára tudjam minimalizálni és látszódjon az ikonja, mondjuk ugy mint itt néhány programnak. Aztán elinditom egy másik programot, majd ha vissza szeretnék térni a DocsToGo-ra akkor a tálcáról meg tudjam nyitni, és mivel a memóriában maradt végig, ugyanannál az oldalnál nyitja meg a PDF filet, ahol előtte volt.
Pl az iGO is kisméretbe küldődik, ha átlépek egy másik progiba, és a tálcán az ikonjára kattintva visszatölti azt az állapotot, ahol az átváltás előtt voltam benne.

(#1598) barnam_ válasza cascada (#1597) üzenetére


barnam_
nagyúr

"Létezik", nyomd meg a home gombot :DDD

(#1599) cascada válasza barnam_ (#1598) üzenetére


cascada
senior tag

Sajnos akkor a DocsToGo nem jegyzi meg az aktuális állapotot :)
Ha megnyitom újra a PDF filet, akkor a legelső oldallal nyitja meg. Nem ott ahol abahagytam :) Tehát olyan program kéne, ami betölti a memóriába a teljes programot, mintha még ugyan úgy futna, csak a háttérbe helyezi egy kis időre.

[ Szerkesztve ]

(#1600) TRob1 válasza cascada (#1599) üzenetére


TRob1
veterán

Nyomd meg hosszan a home gombot :DDD (és válogass/váltogass)

Nem szóltam. Tényleg nem jegyzi meg a Docs To Go. :( Pedig elvileg pont arra szolgálna ez a funkció, amire használni akarod (asszem). :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.