Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#2451) szezso15 válasza kelzsoca (#2448) üzenetére


szezso15
addikt

Természetesen, nem is írtam, hogy mindenki 2X-et vegyen a Skate helyett! :)
Természetesen azért van rengeteg Androidos okostelefon, hogy mindenki választhasson pénztárcának/elvárásoknak megfelelőt, a Skate nem nekem van kitalálva, ilyen egyszerű! :)

Razor_Alpha: Nem kell nitrogénnel hűteni, 2 hónapja megy így, de csak töltőn melegszik, na meg persze keményebb 3D-s játékokkal... Nekem szerencsém volt, jó proci került a gépembe! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#2452) Psychonaut válasza Joshi (#2450) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az ext partíció elvileg arra jó hogy a 2.2 Froyo-tól fölfelé automatikusan használatba veszi ha észlel ilyet
Felteve, ha a ROM tamogatja. kelzsoca Godfather ROM-ja tamogatja, ezzel nem lesz gondod.

tehát ezzel kibővíti a teló memóriáját
Igen.

A kerdes tovabbra is az: szukseged van-e ra. Mert ha a telod beepitett memoriajan is elfernek az appok, akkor teljesen felesleges az egesz.

dragon1993:
A tulaj beírja a netre: "ZTE Skate" erre bejön egy teszt.
"Tiszta sz@r ARMv6 vicc az egész"
Elolvassa és nem veszi meg
- van ilyen is. Meg van olyan is, aki bemegy a T-hez, kezebe veszi, "hm, ez jo nagy kijelzos, Androidos, olcso...jo lesz".

[ Szerkesztve ]

(#2454) Joshi válasza Psychonaut (#2452) üzenetére


Joshi
titán

Egy-két játékot progit stb telepítek aztán már heló is a teló memóriájának, akkor ezek szerint nekem kell az EXT. :D Köszi a kitartásodat. :R

Tényleg melyik particionáló progi lehetett az amit én használtam? Arra emlékszem hogy ezt a progit ajánlották itt a fórumban mint a legmegbízhatóbbat ami be is vált. :U

ui.: annyit még elárulhatnál hogy mennyi lehet a MAX Ext partíció?

[ Szerkesztve ]

(#2455) Razor_alpha válasza Joshi (#2454) üzenetére


Razor_alpha
tag

Easeus, ez szinte biztos. :)

(#2456) szezso15 válasza #40993792 (#2453) üzenetére


szezso15
addikt

Az én Pengém is csak azt a hibát produkálta, hogy 3 erősen világító fehér hibás pixel van a kijelzőn, de közelebbről megvizsgálva a megjelenítőt további 17 redvás pixelhibára lehetünk figyelmesek! Természetesen ezek a hibás pixelek abban a pillanatban elkezdenek működni, ahogy belépek egy T-Mobile üzletbe garancia céljából, hogy a kedves kiszolgáló ne vegye észre őket....:U :U

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#2457) Ropman


Ropman
tag

hmm, ezek szerint mindenkinek tökéletes.. ( akkor csak én bénázok, vagy a szolgáltató.. ,kiprobálok más romokat is inkább ki tudja.. :] )

szerk: a gapp-sot hogy kell telepíteni ? [ mert amit leszedtem .zip hát sok dolgot tartalmaz, de nem tudom, hogy kell a zipet felhasználnom :) ]

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#2458) Psychonaut válasza Ropman (#2457) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ne bontsd ki a zip-et, Recoverybol kell telepiteni ugy ahogy van.

(#2459) Joshi válasza Razor_alpha (#2455) üzenetére


Joshi
titán

Ha minden igaz akkor a MiniTool Partition Wizard-ot használtam legalább is ennek a felülete ismerős. Na mind1 gondolom az általad említett progi is jó. THX. :R

(#2460) Ropman válasza Psychonaut (#2458) üzenetére


Ropman
tag

ugyanugy kell mintha romot telepítenék ? [ csak éppen a gapp.zip-et tolom be neki telepíteni ? ] Amúgy feldobtam a Big Daddy II Full-t hátha az alapból fullosan királyosan megy :) ( Természetesen a másikhoz[GodFatherhez] is csak én voltam csöppet béna )

Kicsit mintha GodFatherrel röccenés mentesebb lett volna [viszont így első blikre ez is öhhm istenkirály :)]

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#2461) Psychonaut válasza Ropman (#2460) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen. Install zip from SD card opciot kell hasznalnod itt is. Persze itt NEM kell wipeolnod elotte.

(#2462) Ropman válasza Psychonaut (#2461) üzenetére


Ropman
tag

1. Rom telepítésnél ahogy olvastam, formatok vannak [boot,system,data,cache,ext], de wipe-ot nem láttam ?

2. Proximity szenzor kalibrálása csak annyi, hogy katt az extra beállítások alatt a megfelelő elemre, aztán várni kicsit, vagy esetleg kell valamit csinálni, pl fülhöz helyezni amíg kalibrál vagy valami ?

szerk:
Psychonaut, Kelzsoca: Köszönöm a válaszokat :)

Más kérdések:
1. Kelzsoca lesz mostanában tőled új rom :) kezdem én is érezni, az új romok adta élvezetet :)

2. Jár bármi veszéllyel egy rom felrakása [ md5 egyezés esetén ] ? ( sima romcserénél lehet téglázni? )

3. jól sejtem, hogy BigDaddy II-ben még nincs nyitóképernyő módosíthatóság ? illetve kamera zárhang kikapcsolási lehetőség ?

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#2463) Psychonaut válasza Ropman (#2462) üzenetére


Psychonaut
addikt

Format vagy wipe, ugyanaz...wipe a Dalvik cache torlesenel es a Battery stats torlesenel van, a tobbinel valoban format a folyamat neve.

Csak annyi hogy ranyomsz az elemre, semmi mast nem kell elvileg csinalod. Kiirja, hogy sikeres es voila.

(#2464) kelzsoca válasza Ropman (#2462) üzenetére


kelzsoca
félisten

1. olyan ez mint a windowsnál, gyorsformázás vagy teljes formázás, ha a teljes formázást megcsinálod, nincs szükség gyorsformázásra.

2. Igen, annyi.

https://vertigostore.eu

(#2465) Ropman


Ropman
tag

hopp zárképernyőre megvan a válasz.. csak az zavart meg, hogy két extra beállítások van :B

Plusz kérdés: mikor telepít SD-Ext-re ? [ a "Telepítés helye" határozza meg, hogy hova telepítsen ? ]

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#2466) Razor_alpha válasza Joshi (#2459) üzenetére


Razor_alpha
tag

Legtöbbször az Easeust javasolták itt, nem kizárt, hogy neked egy másikat, lényeg, hogy megtaláltad :)
Én recoveryből szoktam egyébként, az is megfelel a célra.

(#2468) csiziktomi válasza api29 (#2467) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Aha erre.Nagyon köszi a linket. :C :R

(#2469) ux1 válasza kelzsoca (#2400) üzenetére


ux1
addikt

Legalább valami jófajta ital lenne.... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#2470) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

hol kell beállítani hogyha elforgatom a telefont akkor sms írás közben feljöjjön egy virtuális qwerty bill? mert a régi nokiamon az alapból így volt de itt még nem sikerült rájönnöm hol lehet beállítani a giroszkopot.
illetve az lehetséges hogy frissítenem kell előtte az op rendszert mert még nem támogatja?
2.2-es a rendszerem

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#2472) Pumika1975 válasza ux1 (#2469) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Azt már mind megitta! ;]

win 10, ....múkodj!

(#2473) dellfanboy válasza #40993792 (#2471) üzenetére


dellfanboy
senior tag

thx

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#2474) balalev


balalev
tag

Most azon gondolkozok, hogy megéri-e venni egy ilyet Blade-hez. Szerintetek?
[link]

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#2475) ktommy91 válasza balalev (#2474) üzenetére


ktommy91
addikt

Ha veszel is, inkább innen:[link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#2476) maggi1886076 válasza balalev (#2474) üzenetére


maggi1886076
addikt

t-mobilnál meg úgy emlékszem mintha 3000 Ft lenne.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2477) zszabika


zszabika
aktív tag

Jónapot userek!Épp kalibrálom az akksit,ma reggel merült le teljesen,rádugtam töltőre hogy 100%-ra feltöltsem.Előtte már csináltam battery wipe-ot.Az lenne a kérdésem,hogy az baj ha megszakítottam pár másodpercre a töltést?Töröljem újra a battery stat-ot,vagy hagyjam?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2478) #19617792 válasza maggi1886076 (#2476) üzenetére


#19617792
törölt tag

az nem az 1250-es akksi?

(#2479) maggi1886076 válasza #19617792 (#2478) üzenetére


maggi1886076
addikt

de lehet.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2480) vegato válasza ktommy91 (#2475) üzenetére


vegato
csendes tag

használ valaki ilyen aksit, érdemes megvenni? tovább bírja vele a telefon?

(#2481) Psychonaut válasza #19617792 (#2478) üzenetére


Psychonaut
addikt

De, az. De volt egyaltalan mas akksi hivatalosan? Mert szerintem a fent linkelt az sima utangyartott...

(#2482) #19617792 válasza Psychonaut (#2481) üzenetére


#19617792
törölt tag

jó kérdés, hogy az utángyártott az 1500 mAh ellenére jobb-e, mint a gyári 1250-es...

(#2483) ktommy91 válasza Psychonaut (#2481) üzenetére


ktommy91
addikt

Szerintem is utángyártott... nem elég hogy 250%-os haszonnal adja el az ebay-ről származó akkut még hazudik is.

Tegnap szó volt a 800MHz-ről, gondoltam teszek egy próbát...

Ezek szerint elég jó képességű pengét fogtam ki.

Tud valaki olyan programot amivel tudom monitorozni a CPU hőmérsékletet?

Nincs kerítés.

(#2484) kungzi válasza ktommy91 (#2483) üzenetére


kungzi
veterán

elixir marketről

(#2485) apeelme válasza #19617792 (#2482) üzenetére


apeelme
addikt

api vett ilyet, vagy hasonlót. meg kellene kérdezni...

(#2486) maggi1886076: a mondjuk a szállítást még beleveszed: $9.89...de akkor is jóárasítva van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2486) maggi1886076 válasza apeelme (#2485) üzenetére


maggi1886076
addikt

és 1 dollárba került?:D

szerk.: az biztos:D ennyiert simán megérte.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2487) kelzsoca válasza Psychonaut (#2481) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem volt, az összes 1500-1700mAh-ás utángyártott akksi csak át van címkézve :D

https://vertigostore.eu

(#2488) maggi1886076 válasza kelzsoca (#2487) üzenetére


maggi1886076
addikt

Szemetek:D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2489) kelzsoca válasza maggi1886076 (#2488) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ameddig van aki bedől az ilyennek, jó üzlet az eladók számára.

(#2490) zszabika

Nem baj.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#2490) zszabika válasza kelzsoca (#2487) üzenetére


zszabika
aktív tag

Válaszolnál nekem a 2477-re?Köszi! :)

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2491) Psychonaut válasza kelzsoca (#2487) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ja, igazabol a kerdes koltoi volt. De valoban, amig van ra kereslet...

(#2492) M0RGI


M0RGI
őstag

Ma vettem észre, hogy az új blade-em kijelzője felső egyharmadán ezüstösebb, olajfolt szerű szabálytalan alakú folt látható csak bizonyos szögből, főleg akkor ha sötét a kijelző.
Mintha az üveg és az alatta levő réteg között levegő lenne és mintha tegnap még nem lett volna ott. :(
Lehetséges ez? Lehet vele valamit csinálni??

(#2493) zszabika válasza M0RGI (#2492) üzenetére


zszabika
aktív tag

Nem bevilágítás az?Nekem is van ilyen a felső sarokban.Állítólag cseréltek LCD-t,de ugyanolyan mint volt.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2494) Boonen007


Boonen007
őstag

Láttátok az új 247-es cmet? Jó a changelog nem?

(#2495) M0RGI válasza zszabika (#2493) üzenetére


M0RGI
őstag

Tuti nem bevilágítás! Olyasmi színe van, mint a szezorokonak az üveg alatt. Olyan lilás, kékes és úgy néz ki, mint amikor levegő kerül pl a védőfólia alá.

[ Szerkesztve ]

(#2496) zszabika válasza M0RGI (#2495) üzenetére


zszabika
aktív tag

Nem tudom mi lehet az.De vannak gyermekbetegségei a Blade-nek.Az enyémnek is vannak de már nem foglalkozom vele.Ha nem zavaró akkor te se foglalkozz vele szerintem.Ha nézegeted úgyis fogsz találni rajta valami hibát. :U

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2497) #19617792 válasza zszabika (#2496) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem csak hátlapot kellene valamikor vennem, mert picit felhólyagzott a festés... meg valami tükröződésmentes fóliát a kijelzőre, mert nappal max fényerőn se nagyon látni, beletükröződik minden.

(#2498) sto1911 válasza #19617792 (#2497) üzenetére


sto1911
veterán

Tukormentes folia engem is erdekelne, foleg, hogy mennyit segit az ugyon.

(#2499) zszabika válasza #19617792 (#2497) üzenetére


zszabika
aktív tag

Erről van szó.Valakinek a kijelzővel vannak gondjai,valakinek a gombsorral.Nekem pl. mindkettővel.A jobb oldali gomb el van méretezve és ha világít a led akkor belátni a széleinél.Képernyő felső része bevilágít sötét háttérnél.Neked meg a hátlappal van gondod.Meg lehet találni a hibákat ha keresi az ember.Gondolok itt a régebbi "sötét budiba ülök és keresem a pixelhibákat" viselkedésre.

Ja amúgy a matt fóliáról annyit,hogy nekem volt a kijelzőn ilyen és ugyanúgy tükröződött,pedig 1500 pénz volt az ára. :U
Mielőtt leadtam a szervizbe direkt leszedtem a fóliát,hátha raknak rá egy szép újat.Raktak is azok,egy 3"-os téglalap alakút ami kb. a Samu 5230-ra való. :(((

Kényes jószág ez a Penge azt meg kell hagyni.Én ha zsebbe rakom akkor csakis tokban.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2500) #19617792 válasza zszabika (#2499) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem, nálam azért hólyagzódott fel, mert sokszor volt elég durva felületre rakva, odébb csúsztatva rajta, meg ugyanabban a zsebben volt néha minden más is...

hmm, akkor a fólia nem kell. hátlap kelleni fog, pláne, hogy egyik is pöcök le is tört belőle és most a sarka lifeg.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.