Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1401) futo001 válasza #19617792 (#1391) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ezzel nem értek egyet. Engem egy HTC Mozart 7 kergetett agyvérzés közeli állapotba. Többet Phone7-et látni sem akarok. Miért vesz az ember okostelefont jó pénzért? Nem a megkötésekért, az biztos.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#1402) #19617792 válasza futo001 (#1401) üzenetére


#19617792
törölt tag

milyen megkötések? nincs mass storage meg bt file küldés, illetve sync szoftver kell és nem lehet agyonskinelni? az ember okostelefont azért vesz, hogy használja, alkalmazásokat telepítsen.

[ Szerkesztve ]

(#1403) Indiant válasza apeelme (#1400) üzenetére


Indiant
addikt

Most (utána) mondja egy kolléga ,hogy a recovery-met eldobhatom mert szar. (Az ikonos 4.0.1.5-ös) Így a mentésem is szar............. Ezt komolyan nem hiszem el.

(#1404) apeelme válasza Indiant (#1403) üzenetére


apeelme
addikt

ikonos 4.0.1.5? :Y

(#1406) Indiant: ami szar mentést csinál...remek :F

[ Szerkesztve ]

(#1405) #19617792 válasza apeelme (#1404) üzenetére


#19617792
törölt tag

asszem van touch-enalbed CWM is.

(#1406) Indiant válasza #19617792 (#1405) üzenetére


Indiant
addikt

azaz, a gombkímélő verzió

(#1407) kelzsoca válasza Indiant (#1403) üzenetére


kelzsoca
félisten

És akkor megy a pislogás, hogy miért van ajánlva olyan recovery, amivel nincs gond, lásd: 4.0.0.5-ös verzió.

https://vertigostore.eu

(#1408) Indiant válasza kelzsoca (#1407) üzenetére


Indiant
addikt

Ez így elég erős túlzás. Hisz a visszatöltést szerintem nem szokták tesztelni a userek, minden mást remekül megcsinált ez is.

(#1409) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ti milyen beállításokat használtok az ADW-ben (CM N241)? Az appdrawer iszonyatosan szaggat :(

(#1410) kelzsoca válasza Indiant (#1408) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én le szoktam tesztelni, és ritkán váltok csak recovery-t :)

(#1409) ^Clown

Azon csak egy csere segítene :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1411) TRob1 válasza kelzsoca (#1407) üzenetére


TRob1
veterán

Ez így elég erős túlzás. Nincs sem backup, sem Restore gondja a 4.0.1.5-nek, tesztelve (persze nem a "gombkímélő" verzió, hanem a normál :D) És hidd el, nem csak én használom ezt a verziót. ;)

¤ R'n'R ¤

(#1412) AnTigy válasza Indiant (#1408) üzenetére


AnTigy
tag

Talán nem én vagyok az egyedüli, akinek a 4.0.1.5 CWM (igaz NEM az ikonos) hibátlanul műxik oda-vissza :Y . Ha netán mégis akkor immár ez is része a "Blade Mítoszok"-nak, mint szezso15 800 MHz-es plédje :DDD

[ Szerkesztve ]

Minél többet megismersz, annál világosabbá válik milyen keveset is tudsz

(#1413) kelzsoca válasza TRob1 (#1411) üzenetére


kelzsoca
félisten

Itt most nem is az alap recoveryvel van a gond... :)

(#1414) apeelme

Igen, arra.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1414) apeelme válasza TRob1 (#1411) üzenetére


apeelme
addikt

sztem zsoca is a gombkímélőre gondolt...én is 4.0.1.5-öt használok, semmi baj vele!

(#1415) TRob1 válasza apeelme (#1414) üzenetére


TRob1
veterán

Sztem nem, mert nemrég pont én vetettem fel, hogy hogy mindig a 4.0.0.5-öt írja ill. ajánlja mindenhol ő is, és mások is, mikor azóta van pár újabb. És ott is azt mondta, hogy me' nincs tesztelve. ;)
Utólag persze már lehet szépíteni, de ebben a szövegben semmi nem utal a gombokra, csak és kizárólag a verziókra: "És akkor megy a pislogás, hogy miért van ajánlva olyan recovery, amivel nincs gond, lásd: 4.0.0.5-ös verzió." Vagy csak én olvasok rosszul a sorok között :U :))

(#1416) kelzsoca: Mondjuk azt sosem próbáltam, az lehet hogy kaka. :DDD

(#1412) AnTigy: Ez csak egy Urban Legend. Ki van zárva, hogy a 4.0.1.5 jól működjön. :DD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1416) kelzsoca válasza TRob1 (#1415) üzenetére


kelzsoca
félisten

Alap esetben azt mondtam volna (ebben igazad volt, hiszen volt rá példa )de most a tááács edisönre gondolok....

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1417) TRob1 válasza kelzsoca (#1416) üzenetére


TRob1
veterán

Aztán még a végén az is kiderül(het), hogy nem is a táccsos a xar, hanem az sd, amire a mentés készült.

ui: Az #1411-ben lévő "Ez így elég erős túlzás." szöveget meg csak poénból copyztam az #1408-ból, Indianttól. :))

ui2: Cm-eseket nem noszogattad meg egy kicsit (ha már jóba vagy velük :D), hogy hungarian translate javításokat is szívesen látnánk, nem csak Svéd, Orosz, Horvát, Héber... stb (vagyis minden mást :B )?

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1418) kelzsoca válasza TRob1 (#1417) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ez sincs elfelejtvem csak idő hiányában tolódik, viszont apeelme kollegával majd nekilátunk ennek is (éppen a napokban beszéltünk erről vele) :)

Bár kérdéses hogy a CM7-nek van -e értelme még nekilátni, vagy majd ha esetleg lesz CM9 a Blade-re is, esetleg azzal foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1419) TRob1 válasza kelzsoca (#1418) üzenetére


TRob1
veterán

Ok. ty. :R

szerk: Há' még szép, hogy van. Ki tudja mikor lesz a 9-ből elfogadható verzió.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1420) XXX003


XXX003
tag

Sziasztok,CM-es romok közül melyiket javasoljátok,lényeg játékok és navigáció(3 betűs),menjen rajta rendesen ,energiahasználat legyen jó,amúgy simán mindennapos átlagos használatra kell,THX

(#1421) Boxer001 válasza nortx (#1362) üzenetére


Boxer001
veterán

Marketen 11.2.0 van. Idegesít, hogy nem megy, BT-se. :( Sok minden van még nagyon, amit nem tudok, de nem csodálom, első okostelóm.

(#1422) Ronam válasza XXX003 (#1420) üzenetére


Ronam
addikt

Rakd fel a legújabbat, ezt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1423) XXX003 válasza Ronam (#1422) üzenetére


XXX003
tag

az itt közzétett főzött romok közül gondoltam.

(#1424) Ronam válasza XXX003 (#1423) üzenetére


Ronam
addikt

Akkor ez kell neked :) : [link].

(#1425) Brekecs válasza Ronam (#1424) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Nekem is ez van feltéve most, és nem tudom hogy érdemes lenne lecserélnem erre az újabbra (cm_blade_full-241.) ? mivel tudna többet ?

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#1426) apeelme válasza Brekecs (#1425) üzenetére


apeelme
addikt

feltűnően sok javítás történt a két utolsó nightly közt, ha nincs bajod a godfather-rel akkor hagyd, mert az valahol félúton készült...

(#1427) TRob1: na azt látod én nem figyelem...csak a blade érdekel...egyelőre :P

[ Szerkesztve ]

(#1427) TRob1 válasza apeelme (#1426) üzenetére


TRob1
veterán

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy ez csak a Pengére igaz ("két utolsó nightly közt"), mert a többi telefonra ugyanúgy jöttek ezek a javítások, csak épp naponta-kétnaponta, ahogy szokott is lenni (vagyis volt n240, 239... stb).

¤ R'n'R ¤

(#1428) joestone válasza kelzsoca (#1396) üzenetére


joestone
addikt

Köszönet . :R

Most egy darabig megint a Voda vendégszeretetét fogja élvezni a készülék.
Egyrészt a hang miatt , másrészt a kijelző miatt , harmadrészt pedig azért mert a bekapcsolás csak egy pillanatig tart , felvillan a kijelző aztán tovább semmi , se akkuval , se anélkül.

(#1429) kelzsoca válasza joestone (#1428) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rendesen belenyúltál, lassan már itt is az lesz mint az LG-nél volt, még jó hogy nem ez a fő telefon, gondolom a Nexus S még megvan :)

https://vertigostore.eu

(#1430) Razor_alpha


Razor_alpha
tag

Készül valaki főzni a CM frissítésből ami kijött? - Főleg szezso15-t és kelzsocát kérdezem, mert ha kivártok cm9-ig akkor felteszem a Godfathert, de ha forraltok valamit akkor inkább azt várnám meg, félre értés ne essék, nulla gramm sürgetés :)

(#1431) umek7 válasza Razor_alpha (#1430) üzenetére


umek7
őstag

Tuti lesz, mert a CM9 még odébb van.. :)

(#1432) joestone válasza kelzsoca (#1429) üzenetére


joestone
addikt

Szerencsére az amióta megvan hibátlan. Pont délután nézegettem a hangját , mindhárom telefon egyszerre (Blade , Nexus S, Pulse mini) egyszerre játszotta ugyanazt az mp3 -at és érthetőség szempontjából ez a mostani csere blade messze alulmúlta még a Pulse minit is.
A gyári 2.2 státuszbár fehér csikjának a közepén egy szürkés elmosódott csík , a háttérvilágítás pedig egy helyen egy kb fél egyforintos nagyságú területen nem a kijelző hátulját hanem az elejét világítja meg.

(#1433) SilverToM


SilverToM
tag

Na jó ég a pofám, de mivel 2 órája pörgetem az arhívumot, de nem találom, így megkérdezem újra:

Mi annak a proginak a neve, ami látja az ext parti használtságát?

Ezzel kapcsolatos másik kérdés, hogy a telónak nem kéne az alkalmazás kezelőben látnom a belső tárhely csíkon?

(#1434) umek7 válasza SilverToM (#1433) üzenetére


umek7
őstag

Pl. Root Explorer

(#1435) apeelme válasza SilverToM (#1433) üzenetére


apeelme
addikt

Én Quick System Info PRO-val nézegettem...

(#1436) SilverToM válasza apeelme (#1435) üzenetére


SilverToM
tag

Lehet ez lesz az! Köszi!

(#1437) SilverToM válasza apeelme (#1435) üzenetére


SilverToM
tag

Igen ezt kerestem.......hát most így tényleg elbasztam 2 órát....nagyon köszi még egyszer mindenki válaszát, mert a rootal még bele is tudtam nézni és tényleg használja....

(#1438) ktommy91


ktommy91
addikt

Sziasztok!

Melyik csomaggal lehet vissza "blédesíteni" a telómat?
Próbaképp librásítottam, és bár megvannak a már leírt előnyei(wifi,hang) de azért még maradnék a keresztapánál.

Nincs kerítés.

(#1439) kelzsoca válasza Razor_alpha (#1430) üzenetére


kelzsoca
félisten

CM9 lehet nem is lesz idén :)

Szezso majd összeüt valamit, a Godfather egy hete jött ki, és azóta annyi változás nem érkezett, hogy megérje frisset készíteni.

(#1432) joestone

Akkor az valami selejtes darab.

Egyébként jön az ICS a Nexus S-re, bár gondolom tudsz róla :)

(#1438) ktommy91

És mit vettél észre a hanggal kapcsolatosan?

Bármelyik TPT-s csomaggal vissza tudsz állni :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1440) Dondom


Dondom
tag

Ez a CM9 mit fog takarni? Az új ICS-t?

(#1441) apeelme: köszi. és amúgy ez mikorra várható? hivatalosan meg blade-re is?

(#1438) ktommy91: mit takar pontosan ez a wifi és hang előny?

[ Szerkesztve ]

(#1441) apeelme válasza Dondom (#1440) üzenetére


apeelme
addikt

igen :K

(#1442) kelzsoca válasza Dondom (#1440) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, azt jelenti, az, hogy Blade-re lesz -e még nem lehet tudni, mint ahogy azt sem, hogy mikor adja ki a Google a forrást, mert anélkül nehéz bármit is csinálni, de ha most ki is adnák, akár a napokban is, onnantól akár még hónapok is múlhatnak el, mire lesz egy használható verzió.

https://vertigostore.eu

(#1443) #19617792 válasza Dondom (#1440) üzenetére


#19617792
törölt tag

nagyobb elérhető sávszél WiFi-n (gyorsabb), illetve hangerő/hangminőség(?) javulás. utóbbira kíváncsi lennék.

kelzsoca: hmm, akkor ez a TPT-s Libra pack csak olyan szinten módosítja a telefont, mint anno a gen1/gen2 TPT-k, hogy ROM-ot lehessen tenni, vagy ez belenyúl mélyebben is?

[ Szerkesztve ]

(#1444) Dondom válasza #19617792 (#1443) üzenetére


Dondom
tag

a hangerő dolog jól hangzik, de mik a hátrányok?

amúgy köszi kelzsoca meg EarL :)

(#1445) umek7: itt azokra kell gondolni, amik a Beállítások -> Extra beállítások alatt vannak?

[ Szerkesztve ]

(#1445) umek7 válasza Dondom (#1444) üzenetére


umek7
őstag

A CM7 összes extra funkciója elvész. Igen, arra.

[ Szerkesztve ]

(#1446) kelzsoca válasza #19617792 (#1443) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az IMEI és egyéb kényes dolgokat nem piszkálja meg, minden mást igen, gond nélkül oda-vissza játszható történetről van szó.

Lényegében egy librásító TPT, és ha nem jön be egy visszaalakító TPT, amit meg kell maximum csinálni.

https://vertigostore.eu

(#1447) kungzi válasza #19617792 (#1443) üzenetére


kungzi
veterán

és ez a jobb wifi minek köszönhető? új driver vagy firm?

(#1448) Dondom


Dondom
tag

És Libra-ra nem lesz CM7? Mert akkor kb. az lenne a legjobb. :)

(#1449) #19617792 válasza kungzi (#1447) üzenetére


#19617792
törölt tag

vagy csak firmware, vagy firmware és kernel/driver.

(#1450) atillaahun válasza Dondom (#1448) üzenetére


atillaahun
veterán

Erre mondjuk én is kíváncsi lennék, hogy ha felrakom a Libra FW-t a Blade-re, akkor a CM7 már nem menne fel rá?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.