Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#2401) asdasd181 válasza kelzsoca (#2400) üzenetére


asdasd181
csendes tag

Köszi mindenkinek.
Amúgy szerencsés vagy hogy hozzádvágtak egy SKATEet....

(#2402) Psychonaut válasza asdasd181 (#2401) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez nem szerencse, ezert dolgoznia kellett nem keveset. Vagy szerinted az osszes Blade ROM a "szerencsenek" koszonheto? Csak ugy a semmibol teremtek?

(#2403) giigz válasza kelzsoca (#2400) üzenetére


giigz
veterán

Csak nekem is Skate lenne már! :C Főleg, ha arra is csinálsz romokat, akkor meg azonnal váltanom kell! :K

(#2404) umek7 válasza Psychonaut (#2402) üzenetére


umek7
őstag

Arra a virtuális számlára nem csak az összes Blade ROM-ot lehet felírni, hanem rengeteg sok mindent még, szóval még keveset is mondtál.

(#2405) realpopek válasza asdasd181 (#2401) üzenetére


realpopek
tag

Igen épp akartam írni hogy a szerencse az igen messze áll a dologtól.Az eredmények inkább jogosították fel a meghívóra,és ezáltal a készüléke.De ez csak személyes véleményem.

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#2406) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Szia Api!

Lenne egy olyan kérdésem hogy az a téma amit a gsf b29 ben alkalmaztál ,azt nem lehet kiadni egy update .zipben a moldovaira? Nagyon szép szines volt.tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#2407) dragon1993 válasza giigz (#2403) üzenetére


dragon1993
őstag

Biztos vagy te ebben a Skate váltásban ?
[LINK]

(#2408) balalev


balalev
tag

Segítség Please!

Domino-s vagyok, de a 0.facebook.com-ot szeretném használni, úgy, hogy lehetőleg az egyenlegemen megmaradjon a pénz. Szépen működik minden, DE! Kivettem minden fajta szinkronizációt. És amikor néha kipipálom az Adatok engedélyezését, pár másodpercig letölt pár kilobytenyi adatot, ami jópár forintomba belekerül, de utána már nem tölt. SEGÍTSETEK! hogy tudnám megszüntetni ezt a letöltést?

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#2409) hjanos1 válasza balalev (#2408) üzenetére


hjanos1
senior tag

Ezzel elvileg be tudod állítani, hogy melyik programnak engedjen hozzáférést az internethez.
Állítsd be, hogy csak a böngésző kapjon hozzáférést, és akkor mást nem enged netezni.

The Factory Must Grow

(#2410) giigz válasza dragon1993 (#2407) üzenetére


giigz
veterán

Mi lenne az ellenérv?

(#2411) atillaahun válasza dragon1993 (#2407) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem 55k-ért nagyon kicsi az a kijelző és felbontás.

(#2412) dragon1993 válasza atillaahun (#2411) üzenetére


dragon1993
őstag

1ghz armv7 ez egy húzó dolog meg a 720p HD felvétel.
A mértet meg szokható pár napot nálam töltött egy x10 (4.2") utána kicsi volt a Blade.

49k-ért meg gyenge a proci amikor a blade bejött a magyar piacra akkor nem volt vita ,hogy melyik a jobb: x10 mini (pro) = x8 < galaxy 3 vagy spica < Zte Blade

Ha 1 ghz-vel jött volna a Skate (pesze armv7) szerintem jóval többet adtak volna el belőle.

[ Szerkesztve ]

(#2413) phantom88 válasza dragon1993 (#2407) üzenetére


phantom88
tag

Mondjuk egy méretarányos fotó jobb lenne, vagy legalább ne legyen már nagyobb a képen a kisebb...

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#2414) #19617792 válasza dragon1993 (#2407) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem 3.5" / 480x800 alatt az iPhone 3GS-en kívül nem létezik telefon, mindegy milyen überhardver. így nálam Skate lenne, ha nem hajlanék WP7 fele.

(#2415) dilajoska1


dilajoska1
őstag

hát igen a xperia mini nagyon ott van.én is ilyenre váltottam bladeről!!! :)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#2416) Joshi


Joshi
titán

Már nem emlékszem, melyik az a progi amivel megnézhetem hogy Gen1 vagy Gen2 a telóm? :B

(#2417) Psychonaut válasza Joshi (#2416) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ask Mr Pigfish

(#2418) dilajoska1 válasza Joshi (#2416) üzenetére


dilajoska1
őstag

egyszerre :D
Ask Mr Pigfish

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#2419) kelzsoca válasza dragon1993 (#2412) üzenetére


kelzsoca
félisten

49k-ért meg gyenge a proci

Még mindig csak 45k indulóár, és az árban van egy SIM kártya is, továbbá rablánc nélküli lehetőségről van szó, szolgáltatói ár+garancia, és minden egyéb dologgal.

A Skate sokat csúszott, ezért valószínűleg nem a Blade mellé, hanem a Blade helyére fért be, és a Blade-hez képest, minden téren előrelépésnek számít.

Nyilván ennyi pénzért már a használtpiacon is szét lehet nézni, mindenki el tudja dönteni, hogy a kis méretű, kis felbontású készülék, erősebb soc-al, vagy a nagyobb méretű, nagyobb felbontású készülék, gyengébb soc-al éri - e meg számára.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#2420) ^Clown válasza kelzsoca (#2400) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Bővült a szponzoraid köre? :D

(#2421) dilajoska1 válasza kelzsoca (#2419) üzenetére


dilajoska1
őstag

ez így van.nekem mindenképp a jóval erősebb hardver.mondjuk ekkora kijelzőméretnél szerintem nem lehet panasz a felbontásra

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#2422) Joshi


Joshi
titán

Köszi már meg is néztem és Gen2-es.
Melyik romot ajánlanátok egy átlagos felhasználásra, inkább a stabilitás és a röccenés mentes működés lenne a lényeg. Nem tudom mennyire fontos az Ext partíció ugyanis a jelenlegi SD kártyát le akarom cserélni egy nagyobbra ha ez számít rom választás előtt.

(#2423) maggi1886076 válasza dragon1993 (#2407) üzenetére


maggi1886076
addikt

azert a kijelző mérete is fontos.3" már kicsi.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2424) Psychonaut válasza Joshi (#2422) üzenetére


Psychonaut
addikt

Paran itt a sima Cyanogenmod nightlykat hasznaljuk elegedetten, de a topikbol sokan az itteni szakacsok ROM-jait hasznaljak, ugyhogy valasztek van. En mindenkeppen CM-alapu ROM-ot ajanlanek, jol teljesitenek, megbizhatoak, nem kell a telepitesukhoz trukkozni, ugyhogy csak elonyuk van. Pl ilyen kelzsoca Godfather ROM-ja, hungariandroid forumon megtalalod.

(#2425) ouzohuto válasza TRob1 (#2314) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Azt hiszem értelmesen tettem fel egy kérdést erre jön a flegmázás...hülyeséget én is tudok írni.

XiaomI RedmI Note|||

(#2426) Joshi válasza Psychonaut (#2424) üzenetére


Joshi
titán

Köszi. Kelzsoca romja biztosan nem fog csalódást okozni :C . Az ext partíció mennyire fontos? Jelenleg is használok ext-et, nem tudom hogy még mindig él a ~512Mb felső határ vagy már lehet több is? :U

(#2427) Psychonaut válasza Joshi (#2426) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na varjal...ha megkerdezed, hogy az ext particio mennyire fontos, akkor tudod egyaltalan, hogy mire valo? :U

SZERK: ouzohuto: nem flegmazas, csak naponta legalabb 3-5 ember megkerdezi egy - lehetoleg 1-2 napos - ROM-rol, hogy "naesmennyiveljobbmintazelozo". Mikor:
1, ha meg vagy elegedve a jelenlegi ROM-oddal, akkor felesleges valtani
2, ha valtani akarsz, akkor megnezed az adott ROM hungariandroidos/MoDaCo-s oldalat, tajekozodsz, hogy mi az alapja, mi van benne, ezek alapjan mar lesz fogalmad arrol, hogy milyen is lehet maga a ROM
3, hosszu tavu tapasztalata ennyi ido utan meg senkinek nem lesz a ROM-mal kapcsolatban, szoval felesleges is kerdezni.
4, ha nagyon bugos lenne valami, akkor altalaban a fent emlitett ket forumon es itt is ez hamar kibukik, mert ezeket beirjuk
5, es vegul ha van vele tobb napos tapasztalat, az is be szokott ide kerulni
...remelem megvalaszoltam a kerdesedet.

[ Szerkesztve ]

(#2428) TRob1 válasza ouzohuto (#2425) üzenetére


TRob1
veterán

Mi a fákk van? Te Dover vagy, vagy esetleg zszabika, mert a linken nekik vannak válaszok! Vagy esetleg ittál vmit? :DDD

(#2429) Zsolt_72: Na ja, az is lehet... :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#2430) Joshi válasza Psychonaut (#2427) üzenetére


Joshi
titán

Itt elég részletesen le van írva, meg mondom őszintén még nem olvastam végig mert nem igazán érdekel a dolog ilyen részletességig. :B Ami engem érdekel hogy a CM7 Godfatherhez kell vagy nem. :D

ui.: amikor kelzsoca romom volt ott nem kérdezett semmit egy app telepítését követően, de most hogy gyári romom van és telepítve van az App2SD mindig ugat hogy tegyem át az SD-re a frissen telepített progit. Na én nem akarom pakolgatni manuálisan a frissen telepített programokat.

[ Szerkesztve ]

(#2431) Razor_alpha


Razor_alpha
tag

Remélem a ZTE hamarosan villant valami armv7-est, jó lenne adobe air és normális flash is, a műanyaghasználatot is kicsit javíthatnák, az alcatel (Telenor) one touch (OT-990) sokkal inkább egyben van például, mint a Blade vagy akár a Skate, szegény Skate-ért egy picit indokolatlan az az 55 ezres ár.
De a LED vakú legalább már eszükbe jutott. :)

Más: BD2-ről Godfatherre váltásnál mennyire okozhat galibát, ha kihagyom a wipeok felét?
Azonos CM főzeteknél megtehettem, de itt ugye egyik forrásból fordított másik a nightlykból bütykölt, jelent ez valami különbséget most?

[ Szerkesztve ]

(#2432) ouzohuto válasza TRob1 (#2428) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Ittam, de az én kommentemből indult ki az egész.(amúgy tényleg ittam)

XiaomI RedmI Note|||

(#2433) Psychonaut válasza Joshi (#2430) üzenetére


Psychonaut
addikt

En tudom, nekem ne linkeld be. Azt kerdeztem, Te tudod-e mire valo? Mert ugy vicces "hasznalni", ha nem tudod mire valo. :D
De hogy a kerdesedre valaszoljak: egyetlen ROM-hoz sem KELL, nem is kellett soha. :N

(#2434) TRob1 válasza ouzohuto (#2432) üzenetére


TRob1
veterán

Hát akkor biza nekem is kell még innom, hogy "megértsem" miről beszélsz, mert én hozzád biztos nem beszéltem, semmiféle kérdésedre nem reagáltam (amire válaszoltál, abban a hsz-ben meg pláne)

¤ R'n'R ¤

(#2435) ^Clown válasza Razor_alpha (#2431) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az 55K jó lesz 45K-nak is, a Blade összeszerelési minőségével meg nem tudom, mi a problémád.

(#2436) Joshi válasza Psychonaut (#2433) üzenetére


Joshi
titán

Az előbbi hsz-em kiegészítettem talán fontos lehet az ext-el kapcsolatban.

(#2437) szezso15 válasza Razor_alpha (#2431) üzenetére


szezso15
addikt

Bizony villanthatna!
Régebben a Skate-et terveztem a Pengém utódjaként, de én már nem vennék ilyen elavult hardverrel telefont... Inkább megcélzom a legolcsóbb kétmagos szerkezetet...:B

*Hajrá Loki!* i15+

(#2438) Ropman


Ropman
tag

Volt mostanában valakinek olyan, hogy feldobta a Google Maps-ot, és valahogy egyáltalán nem működött az jól.. Értem ez alatt, hogy ma pl. fullosan eldobálta a telefonjelet, meg a 3G-t ( igaz ezt reggel csinálta ) :S GodFather rom van fent illetve Telenor a szogláltató, s ezen kívül baromira tetszik a rom :)

Lehet ezt most kicsit kuszán fogalmaztam meg.. szóval egyáltalán nem akart jól navigálni, mert amikor használni akartam mintha direktbe eldobta volna a telefon jelet, és ezért persze a hozzá tartozó mobilnetet is.

By Luke SkyRopman :]

(#2439) Psychonaut válasza Joshi (#2436) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gyari a particiokiosztasod?

IGEN:

Elfersz a telefon belso memoriajan?

--IGEN:
--Nincs szukseged ext-re.

--NEM:
--TPT-s atparticionalast megprobalnad?

----IGEN:
----Hajra, hungariandroid foruman mindent megtalalsz. Maximum 310MB helyed lehet alkalmazasok szamara, igy szamolj. Ha igy elfersz, meg van oldva. Ha nem, kezdd elolrol a hozzaszolas olvasasat. :P

----NEM:
----Szukseged van ext-re.

NEM:

Elfersz a telefon belso memoriajan?

--IGEN:
--Nincs szukseged ext-re.

--NEM:
--Van effektivebb particiokiosztas annal amit hasznalsz? Ha igen, megerhet egy probat. Ha igy sem eleg, szukseged van ext-re.

(#2440) Razor_alpha válasza ^Clown (#2435) üzenetére


Razor_alpha
tag

Mivel logikusan, ha én mondtam - én tudom:
- Műanyag minősége, hátlap kapcsok elpattannak, még akkor is ha szinte sosem szedik le a hátlapot, mivel a kis műanyag kapcsokat állandóan feszíti, ehhez vagy jobb műanyag kell vagy másképp rögzíteni. (A műanyag minősége nyilván lehet szállítmányfüggő. )
- Nem színezett hanem festett műanyag, hiába tartom tokban feljön a festés és amint ez elkezdődik nagyon gyorsan az egész felületet érinti.

Nyilván hátlapot lehet cserélni, ha van alkatrész, egy darabig lesz is.
Be lehet vonatni fóliával, ha kopik le róla.

De összehasonlítva az OT990-el, az nem nyikorog, ha megfogom, és picit vastagabb is a műanyag, precízebb az illesztés - nyilván ott azért a készülékek terén több a rutin és mások az elvárások, de sajnos az is egy armv6os telefon, és lényegében az összes egyéb paramétere is egyezik, a kamera képe szebb, főleg nem az ideális viszonyok között.

Nem arról van szó, hogy ne szeretném a Blade-m, de azért arról sem, hogy nem látnám meg a hibáit, ezért az árért jobbat nem kaptam volna, de ebbe bele kell törődni, hogy vannak gyermek és tervezési betegségei is.

szezso15:
Melyik kétmagosra gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#2441) dragon1993 válasza szezso15 (#2437) üzenetére


dragon1993
őstag

Szezso15
Én kételkedek a 2magos telókban, minek ?
Nem tudok olyan dolgot elképzelni ami 2 magot enne és élvezhető maradna a telefon képernyőjén.

Esetleg 5 maggal (tegra 3) 5.2" tábla+mobil+dokkolóval pc , win8 futna rajta.
Ez rendben és ezért fizetnék 200k-t de akkor az vigyen is mindent.
(Win8 és Droid megoldjuk :DD )

Skate
Skate-re rádobtak volna +10k-t ás 1,2ghz armv7-es prcit rakta volna bele akkor 60k lenne és vinnék mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

(#2442) Psychonaut válasza dragon1993 (#2441) üzenetére


Psychonaut
addikt

Skate-re rádobtak volna +10k-t ás 1,2ghz armv7-es prcit rakta volna bele akkor 60k lenne és vinnék mint a cukrot.
Latom profi piacelemzo vagy, de azt azert mindenkeppen megjegyeznem, hogy Magyarorszagon sokkal fontosabb tenyezo az ar, mint barmi mas az ARMv7-es processzor. Mert az csak a "geekeknek", hozzaertoknek szamit. Az ar meg mindenki masnak.

Razor_alpha: bizony isten kezdem azt hinni, hogy az OSF-ek valamiert sokkal jobb minoseguek, mint az itthoni Blade-ek. Az enyemnek az osszes hatlap-pocke tart (pedig joparszor lett mar leveve-visszarakva a hatlap), kopasnak meg meg egyelore nyoma sincs rajta, pedig lassan egy eves lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2443) szezso15 válasza dragon1993 (#2441) üzenetére


szezso15
addikt

Amit a Skate-ről írtál, azzal teljesen egyetértek, egy jó kis MSM7230-cal, vagy MSM8255-tel már gondolkodnék erősen a deszkán! :K

A kétmagos teló pedig nyilván nem az email kliens miatt lényeges, hanem azért, mert szeretnék egy olyan telót, ami még az eladásakor (1-2 évvel később) is felső, vagy felső-középkategóriában van! :)
Meg persze nem árt egy kis plusz kraft, hogy az ember rendesen tudjon kockulni! :D :B Mindjárt jön TRob1 és kifejti, hogy milyen jó telefonon játszani! :D

Razor_Alpha: LG Optimus 2X! :K 80 körül pörögnek függetlenül, újonnan! :C

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#2444) Razor_alpha válasza Psychonaut (#2442) üzenetére


Razor_alpha
tag

Több mint valószínű, hogy igazad van ebben, sok piacra gyártottak és sokszor váltottak beszállítókat, gondolom az Orange eleve jó minőséget kapott, de azért nem esem kétségbe, az enyém szerencsére nem tört, csak két ismerősé - az enyém fenemód kopik, pedig bőr fliptok, és az aljától kezd feljönni a festés, pedig karc egy darab sincs rajta.
Be fogom húzatni valószínűleg valami igényesebb kinézetű fóliával, ha valaki mondjuk tud mondani egy korrekt helyet Budapesten vagy Pécsen ahol ezt szépen megcsinálták neki.

Szezso15:
Még egy kicsit ódzkodom az LG-től telefonok terén, az android előtti időkben rossz tapasztalat fűzött hozzájuk, mondjuk sokan mondták, hogy ezek már merőben mások, csak kicsit nehezen vonatkoztatok el még mindig :)

Jövőbeni postodhoz, igen eredeti rom azt hiszem egyikben sem valami nagy eresztés, HTC, MIUI készülék mondjuk kivétel. :D

[ Szerkesztve ]

(#2445) dragon1993 válasza Psychonaut (#2442) üzenetére


dragon1993
őstag

De ez ZTE nem ismeri senki.
(Haverom már 2db-t talált a szántóföldön szóval lehet ,hogy tévedek.)
A tulaj beírja a netre: "ZTE Skate" erre bejön egy teszt.
"Tiszta sz@r ARMv6 vicc az egész"
Elolvassa és nem veszi meg.

Az ismerősi körömből ez jön le: Veszek egy: Galaxy S-t , SE X10-et és ha tudnék nekik mondani egy olyan telefont ami ugyan annyi újba mint az használtba biztos azt venné.

Psychonaut

Magyarországra mindig a gagyi jön.
Vettem egy cipőt Győrben.
Apám 2 napra rá egy ugyan olyat Parndorf-ban.
Na szerintetek melyiknek lett baja a mosás után ?
Persze ,hogy a magyarnak.

(#2447) szezso15
Nekem egyszerűen fáj annyit kifizetni egy mobilért.

[ Szerkesztve ]

(#2446) Boonen007


Boonen007
őstag

Nekem itthoni T-Mobile-os bladem van és még sincs semmi baja a pöckök nekem is rendesen tartanak nem nyikorog, nem kopik a festék sehonnan.

(#2447) szezso15 válasza Razor_alpha (#2444) üzenetére


szezso15
addikt

Ha gondolod nézz be a topikjába, a gyári LG ROM nem épp egy mestermunka, de egy akármilyen főzött ROMmal megmutatkozik a vadállat! :K

De ez nagyon OFF, maradjunk témánál! :R

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#2448) kelzsoca válasza szezso15 (#2443) üzenetére


kelzsoca
félisten

80 körül pörögnek függetlenül, újonnan!

Csak nem mindenkinek van ennyi pénze készülékre, vagy még ha van is, van egy határ, ami felett nem szeretne telefonra pénzt kiadni, általában az 50k az a határ, amit még a többség kiad egy készülékért, és a geek-ek csak kis hányadát teszik ki a piacnak, tehát nem ők a célközönség.

Eddig Blade-ből ~80.000db kelt el kis hazánkban, ebből ~6000+ user az, aki valamilyen szinten hozzányúl a készülékhez, tehát vehetjük erősen kerekítve 8000 usernek, akik valamilyen custom romot használnak (~10%-a az össz. eladásnak) a többi user az alap Androiddal használja a masinát

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#2449) Razor_alpha válasza szezso15 (#2447) üzenetére


Razor_alpha
tag

Nitrogénnel hűtöd a Bladed amúgy? :)
Az enyém 710-ig volt stabil CM 200+ ban most 748 környékéig, de a 800ra előbb hal le minthogy bepipálnám :)

Egyéb: RDS képes fm rádiót tud valaki CM-re egyébként? (rémlik róla valami, hogy talán kernel miatt nem mennek, de csak rémlik, lehet alaptalanul)
Sikerült már valakinek szert tennie egy moddolt Adobe AIR-re ami elindult a Bladen?
Előbbi kérdésemből: Tud valaki minőségi fóliázót Budapesten?

(csak hogy témánál maradjunk :) )

Joshi: Nagyjából, de ehhez mondjuk minimum 2.2-es rendszer az ideális, az észreveszi ha van ext partició, a főzött romokon A2SD, vagy A2SD+ jelölést látod, utóbbi a cache-t is átpakolja, a vélemények megoszlanak, hogy érdemes-e, szerintem speciel nem.

Már csak a gyári rom megléte miatt is javaslom egy másik felrakását.

[ Szerkesztve ]

(#2450) Joshi válasza Psychonaut (#2439) üzenetére


Joshi
titán

Na szóval amikor particionáltam az SD kártyát (február? március?) akkor még szó nem volt TPT-ről, én egy PC-és progival csináltam de persze már tököm tudja mi volt a neve. Ezután raktam fel kelzsoca all-in romját és tökéletesen működött. Időközben beszart a teló(hangszóró) és visszaraktam a gyári cuccokat majd gariztattam. Cserekészülék már egy gyári 2.2-es froyo lett amibe beraktam a jelenlegi kártyát de persze előtte nem készítettem semmilyen mentést. Az első pár app telepítése után már ugatott a rendszer hogy kevés a hely a telón töröljek valamit. Na ekkor telepítettem az APP2SD-t ami orvosolta a problémát de mindig manuálisan kell áthelyezni a progikat.
Az ext partíció elvileg arra jó hogy a 2.2 Froyo-tól fölfelé automatikusan használatba veszi ha észlel ilyet, tehát ezzel kibővíti a teló memóriáját. Vagy nem? Vagy miost mi van? :F

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.