Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1152) #19617792 válasza barnam_ (#1150) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem is főként szinkronra kell majd, gmail, időjárás, alkalmankénti netezés / fb / chat, illetve alkalmankénti maps, ha valamit nem találok. 500MB jó lenne, de a ha 2k nekem picit sok, havi 1k / 100MB (GoNet M) lenne az ideális. mivel lassítás után EDGE tempóra esik vissza, így nem olyan vészes, még elviselhető.

(#1153) barnam_ válasza #19617792 (#1152) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha nem éjjel nappal akarsz vele netezni, 100MB is elég.
Nekem az előfizetés része, amúgy én is sokallanám érte a 2 ezret. (Viszont nekem nem lassítják le, hanem túlforgalmazási díjat számolnak.)

Sokszor EDGE-n netezek, O. Mini-vel tűrhető.

(#1154) #19617792 válasza barnam_ (#1153) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, szinte csak akkor, mikor a vonaton ülök suli/munka bejárás/hazajárás, akkor néha rákukkantani FB-re, PH-ra, esetleg, ha valami eszembejutott azt megnézni. itthon van WiFi, meló/suli közben meg elfoglalt vagyok esetleg ott is van WiFi. vagy útközben ha nem találok el valahova, akkor Maps és ki is fújt. egyébként szinkron, gmail, naptár, kontaktok, illetve vagy Fancy Widgetes időjárás, vagy GenieWidgetes.

nekem havi 3k lenne a telefon + net együtt akkor. mert most T-Mobile Eco csomagom van (1800 Ft havidíj ami lebeszélhető + ~200 Ft hívószámküldés / kijelzés), a GoNet M az 1000Ft és 100MB, túlforgalmazás nincs, ellenben lassítanak kb. EDGE tempóra. Opera Mobile-lal jó az.

(#1156) hkpsz válasza #19617792 (#1148) üzenetére


hkpsz
csendes tag

Nekem egy regebbi vodas csomag van, 800HUF 12M :) Szerencsere korlatlan, ezert belassitva szepen elhasznal 100M-t havonta a telefon, ha szinte nullat netezek :) Mini Operaval igy is sokat olvasok, nem veszesen lassu.

(#1157) umek7 válasza #19617792 (#1154) üzenetére


umek7
őstag

Ezen igények szerint a 100MB elegendő kell hogy legyen (bár relatív). Nálam is az ketyeg, szintén csak ilyen alkalmakkor használom. Néha sikerült már túllépni a 100MB-ot, köszönhetően annak hogy hugom YouTube-ozott, stb, de még utána is bőven használható volt olvasgatásra, fb-re, ph-ra, ergo szerintem nincs szükséged az 500MB-ra.

(#1158) M0RGI válasza #40993792 (#1144) üzenetére


M0RGI
őstag

Hát az érdekes.
Nekem két és fél hete már bent van a T-nél!! Azt ígérték csere lesz a recsegő hangszóró miatt, de még a mai napig nem szóltak, hogy mehetek a cseredarabért! :(

(#1159) atillaahun válasza M0RGI (#1158) üzenetére


atillaahun
veterán

Majdnem mondtam, hogy akkor épp itt az ideje, hogy bemenj őket zaklatni, de pont nem. :) Bár lehet néhol délutánig nyitva vannak szombaton, nemtom.

(#1160) M0RGI válasza atillaahun (#1159) üzenetére


M0RGI
őstag

Az a baj, hogy céges a teló és csak a telefonok ügyintézésével megbízott személy zaklathatná őket. :(
Ő azt mondta, hogy mindig szoktak szólni neki a T-től. :(

(#1161) atillaahun válasza M0RGI (#1160) üzenetére


atillaahun
veterán

Csúnya is lenne, ha egyszer beadná, oszt nem szólnának többet. De az tényleg szarügy. Gondolom a megbízott sem viseli annyira szívén az ügyed.

[ Szerkesztve ]

(#1162) zszabika válasza M0RGI (#1160) üzenetére


zszabika
aktív tag

Az enyém 38 napja bent van a szervizbe.Amikor hívtam őket hétfőn akkor azt mondták hogy már a héten visszakapom és még most sincs nálam.Tegnap felhívtam újra,elkérte a számom hogy utánanéz és visszahív.Azóta is várom a hívást.Ennyit a Telenorról.Ez már több mint pofátlanság. :W :(((

#1164 vzaza: Tudom hogy T-nél vagy,csak megemlítettem hogy tisztában legyen vele az is aki esetleg Telenor előfizető.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1163) phantom88


phantom88
tag

Mivel nekem csak a töltő, ment tönkre, USB-ről tölt, így ha T-pontban azt mondják, hogy elvennék az egész készüléket, akkor én nem akarom odaadni. Viszont a T-nél már nem kapható blade töltő. Bármely más töltő jó hozzá?

Egy dologra szerintem elég, ha figyelek, hogy az Output: 700mA felett ne legyen?

Köszi a segítséget! :R

(#1164) vzaza: Ok, köszi!

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#1164) M0RGI válasza zszabika (#1162) üzenetére


M0RGI
őstag

Én a T-mobil-nál vagyok. Épp azért írtam róla, mert mindenki agyondícsérte a gyorsaságukat...

(#1163) phantom88: Cserélniük kéne gariban a töltőt. Nekem 3 hete cserélték fél perc alatt. Készülék, usb kábel nem kellett hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1165) joestone válasza zszabika (#1162) üzenetére


joestone
addikt

fogyasztóvédelemnél nyomd fel őket.

(#1166) zszabika válasza joestone (#1165) üzenetére


zszabika
aktív tag

Rendben de mit kellenne beleírnom?Nem vagyok otthon jogi ügyekben az a baj. :F

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1167) domerator válasza phantom88 (#1163) üzenetére


domerator
veterán

(ezt is bele kellene már írni az első oldalba!!!)

CSAK az a baj, ha kisebbet veszel, mert akkor nem tölti rendesen!!

Már elmondtam sokszor, hogy bármekkora lehet a teljesítménye a töltőnek, ha szabványos és JÓ usb (5V). Ha Paksról kérnél egy 5V-os USB kiépítést, akkor a többszáz megawattról is lehetne tölteni, úgyis csak annyi áramot venne fel, amennyi kell neki.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1168) joestone válasza zszabika (#1166) üzenetére


joestone
addikt

korábban linkeltem itt a fórumban a linkeket a fogyasztóvédelem oldaláról. Leírod nekik a történetet , ha emailben küldöd csatolod a munkalap szkennelt verzióját és kéred , hogy vizsgálják ki az ügyet. másolatban meg elküldheted a szolgáltató ügyfélszolgálatára is.

(#1169) umek7 válasza joestone (#1168) üzenetére


umek7
őstag

joe lemaradtam, akkor végülis kaptál új Pengét, vagy hogy áll most az ügyed?

(#1170) joestone válasza umek7 (#1169) üzenetére


joestone
addikt

36 nap után kaptam egy újat , ami nem ér egy lyukas garast sem.
Pénteken közel volt hozzá , hogy földhöz vágom.
A cserét is csak azután produkálták , hogy visszakértem a vételárat. Most a fogyvédelemnél van a dolog , mivel a gariidő nem indult újra holott cserélték a készüléket .

(#1171) umek7 válasza joestone (#1170) üzenetére


umek7
őstag

Van rá esély hogy visszakapd a vételárat, vagy a fogyasztóvédelem ebben az esetben milyen intézkedést tehet ?

(#1172) phantom88 válasza domerator (#1167) üzenetére


phantom88
tag

Ok! :B

Paksról mennyiért húzzák ki a kábelt? :DD

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#1173) joestone válasza umek7 (#1171) üzenetére


joestone
addikt

Nem tudom ,mi lesz a vége a dolognak , de a 36 nap már magában gáz , a gari megint csak törvénysértő .

(#1174) domerator válasza phantom88 (#1172) üzenetére


domerator
veterán

Adjak ügyfélszolgálat telefonszámot?... hehhe

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1175) barnam_ válasza #19617792 (#1154) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én a helyedben inkább díjcsomagot váltanék, jobban megéri: Média Mánia XS

(#1176) #19617792 válasza barnam_ (#1175) üzenetére


#19617792
törölt tag

túlforgalmazási miatti túlszámlázás miatt nem jó... mert lehet, hogy nem lépem át, de lehet, hogy igen...

(#1177) jano_77


jano_77
nagyúr

Szerdáig tényleg nem várható az új CM7 rom?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1178) balalev válasza jano_77 (#1177) üzenetére


balalev
tag

nekem olyan sejtésem van, hogy minél hamarabb leakarják a CMesek a CM7et tudni, és új projektre koncentrálni :)

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#1179) TRob1 válasza balalev (#1178) üzenetére


TRob1
veterán

Ezt miből sejted?

¤ R'n'R ¤

(#1180) barnam_ válasza #19617792 (#1176) üzenetére


barnam_
nagyúr

3G Watchdog + APN Droid, és nem léped át a keretet, mert be lehet állítani, hogy előtte tiltsa le a m.netet.

(#1181) kelzsoca válasza balalev (#1178) üzenetére


kelzsoca
félisten

Forrás nélkül nehéz lenne. :)

https://vertigostore.eu

(#1182) #19617792 válasza barnam_ (#1180) üzenetére


#19617792
törölt tag

na pont az APNDroidot akarom kerülni, szoptam már vele. :D de mivel még van hűségem, most egyszerűbb lenne belegózni egy GoNet-et, később lehet MédiaMánia XS is.

(#1183) Psychonaut válasza jano_77 (#1177) üzenetére


Psychonaut
addikt

:D
A szerdat csak ugy mondja mindenki az allandosult kerdesek miatt. SENKI nem tudja, mikor lesz uj CM-ROM.

(#1184) hr2 válasza #19617792 (#1182) üzenetére


hr2
őstag

Én tegnap óta ezt használom, igaz nem lehet az MM XS-hez használni de az S-hez már igen, így 6ezerbe van 1.5GB teljes sebességű NET-em, azután meg nincs túlforgalmazási díj sem.

[ Szerkesztve ]

(#1185) HollyBoni válasza jano_77 (#1177) üzenetére


HollyBoni
veterán

lololololololol :D :DDD

(#1186) warezxts


warezxts
senior tag

Sziasztok!
Valaki mondja már meg hogy hogy tudom a KANG féle romot "full" romként használni.
A memóriakártyámból le van vágva egy darab ext3-nak, de úgy néz ki magától nem veszi használatba...

(#1187) tboldi válasza warezxts (#1186) üzenetére


tboldi
nagyúr

S2E vagy Link2SD marketről. ;)

(#1188) #19617792 válasza tboldi (#1187) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem csak ennyi, a2sd support is kell a ROM felől.

(#1189) Crob


Crob
tag

na faja, pont most akartam panaszkodni, hogy 2 hete ülnek a recsegős Blade-emen a vodánál de úgylátom többinél is ez a helyzet... viszont ez h ennyiért csere az fura...a legszebb az egészben hogy 2 hónapja cseréltem garanciában az optimusomat blade-re :)) úgytűnik egykutya... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1190) PeliScan


PeliScan
addikt

Sziasztok,

gyors válaszra lenne szükségem: szerintetek Kelzsoca tavaszi Hungarian Fingerprint T1 Full ROM-jában már van hangerő hangosítás, azaz audioboost?

Ha nincs, hogy tudnám felvarázsolni az audioboost okosságot?

Nagyon köszi előre is a gyors választ!

(#1191) #19617792 válasza PeliScan (#1190) üzenetére


#19617792
törölt tag

nincs benne audioboost okosság benne, és nem is telepíthető rá. az csak a 2.1-hez volt, akkor se volt túl jó.

(#1192) PeliScan válasza #19617792 (#1191) üzenetére


PeliScan
addikt

Köszi a választ!

Tehát ez a Fingerprint full van fent, meg Winamp a lejátszó, akkor ennél hangosabbat sehogy sem tudok elérni?

(#1193) Ronam válasza PeliScan (#1192) üzenetére


Ronam
addikt

Tegyél fel Poweramp-ot abban van Equalizer, egy kicsit megdobja a hangerőt ha jól beállítod.

(#1194) EarL 007: CM7-el használom meg egy Verbatim Sound Isolating fülessel. Semmi bajom vele :), persze nem azt mondom, hogy úgy szól mint egy Creative MP3 lejátszó, de köztudott, hogy nem is a Blade erőssége a zenelejátszás...

[ Szerkesztve ]

(#1194) #19617792 válasza PeliScan (#1192) üzenetére


#19617792
törölt tag

legfeljebb úgy, hogy CM7 + Equalizer. nem sokkal jobb, mert a Blade kevés ehhez.

(#1193) Ronam: eddig akárhogy finoman állítottam EQ-t bármilyen ROM + appon, vége torzítás lesz. még a legminimálisabb emeléstől is torzít.

[ Szerkesztve ]

(#1195) kelzsoca válasza PeliScan (#1192) üzenetére


kelzsoca
félisten

Dehogynem, mondjuk egy minőségibb fülessel, és egy poweramp lejátszóval kéne megnézni :)

https://vertigostore.eu

(#1196) barnam_ válasza PeliScan (#1192) üzenetére


barnam_
nagyúr

CM7 DSP-vel (EQ) + agyba dugós fülessel bőven elég a hangerő szerintem.

(#1197) koszegii válasza kelzsoca (#1195) üzenetére


koszegii
tag

Szia!

Most került hozzám egy Blade amelyik a zöld robot után az android feliratnál tovább nem megy.Recowery sem indul.Mi a teendő?Köszi.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1198) PeliScan


PeliScan
addikt

Köszönöm a válaszokat! Fülessel nincs semmi gondom, agybadugóssal rendben van, egy külső aktív speakerre kötném ma este, és nagyon gyengusz volt. :o PowerAmp-ot megpróbálom, köszi!

Kelzsoca, nagyon köszi az említett Fingerprint ROM-ot, nem is cseréltem le azóta, szuper cucc :) javaslod valamire lecserélni így fél év elteltével? van, ami legalább ilyen stabil/gyors/fasza egyszerre? :)

(#1199) tboldi válasza #19617792 (#1188) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az S2E ezt a scriptet telepíti, a Link2SD-ben nem vagyok olyan biztos.

(#1200) PeliScan


PeliScan
addikt

Telepítettem a hivatalos PowerAmp oldalról letöltött 15 napos demot, indítanám, de erre:

"Sajnálom, az alkalmazás PowerAmp (folyamat com.maxmpz.audioplayer) váraltanul leállt"

Mitől lehet szerintetek?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.