Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1801) #30662400


#30662400
törölt tag

Sziasztok, régen írtam már ide, de most olyan történt, hogy azt se tudom, hol keressek megoldást. Felcserélődött a 'hangerő fel' és a 'vissza' gombok funkciója. CM 7.1 volt a telón, visszatettem a gyári 2.2-t hátha segít, de ne oldotta meg a gondot. Mit csináljak? :S

(#1804) pista59 válasza api29 (#1803) üzenetére


pista59
senior tag

Én csak a bléd kijelzőjét cseréltetem a nagyobbra :DD :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#1805) Psychonaut válasza joestone (#1786) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ahh, igazan kar. :(

(#1806) Miksz


Miksz
tag

ROM szerda :D :DD : [link]
Még nem próbáltam csak találtam :)

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#1807) embe válasza Miksz (#1806) üzenetére


embe
nagyúr

Már a szerdák sem a régiek! :N
Most, reggel 6-7 óra között olyan káosz van a Tré honlapján, hogy csak na! Össze-vissza vannak a telók. Majdnem mindenre az SE Spiro telót adja be, stb.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1810) ux1 válasza pista59 (#1804) üzenetére


ux1
addikt

Pedig az fogyaszt sokat! Mi lesz így az akksi idővel :D

(#1809) api29

Úgy, hogy gen2-re is egyből tehető szvsz...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1811) Nerd


Nerd
aktív tag

45 ezer forint a Skate dominósan a webshopban. Mennyiért lehet eladni a Bladet? :DD

(#1812) sto1911: Nekem igen, mert nekem kicsi a Blade kijelzője. Csak romot cseréltem a Bladen, nem húztam és egyéb olyan beavatkozásokat sem csináltam vele, ami húzósabb lenne...

[ Szerkesztve ]

(#1812) sto1911 válasza Nerd (#1811) üzenetére


sto1911
veterán

Meger +20k-t a Skate? A Blade-ek is mennek 710-en, mar csak 100Mhz a kulonbseg, meg a kijelzo merete.

(#1813) ux1 válasza sto1911 (#1812) üzenetére


ux1
addikt

Szerintem nem... Bár biztos lesznek olyanok akik egyből ugranak rá. Nekem +20-at mondjuk a Defy+ az megérne.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1814) zszabika


zszabika
aktív tag

A Godfather-ben a cpu-nál ez az interaktiv mód ez mit is jelent pontosan?Ez van beállítva alapból,gondolom így többet fogyaszt az akksi is.Állítsam át ondemand-ra vagy hagyjam így?Ja meg úgy látom nem sok minden van jelenleg a romban,gapps-ot ha felrakom annak része az email,maps meg a youtube?Dobna valaki egy linket?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1815) M0RGI


M0RGI
őstag

T-től hívtak, mégsem cserélik a telót, mert a szervizes szerint - aki próbálgatta egy hétig - , nem recseg a hangszóró.
Ilyenkor mit lehet csinálni??? Most mennék be hozzájuk. :(

(#1816) apeelme válasza zszabika (#1814) üzenetére


apeelme
addikt

egy minimál gapps van benne, gmail, maps, youtube marketből telepíthető...

egyébként meg: (#1744) apeelme

[ Szerkesztve ]

(#1817) zszabika válasza apeelme (#1816) üzenetére


zszabika
aktív tag

Köszi!Akkor inkább majd felrakom egyenként amikre szükségem van.

#1815 vzaza: Ha feltűnően recseg akkor azt ő is észleli.Ha meg letagadják akkor nem tudsz mást csinálni,ragaszkodj hozzá hogy javítsák ki.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1818) apeelme válasza zszabika (#1814) üzenetére


apeelme
addikt

a cpu scaling-ről pedig itt olvashatsz: [link]

(#1819) kelzsoca válasza sto1911 (#1812) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igazából a helyzet az, hogy a Skate 800MHz-en indul, és onnan is húzható, nálam most 1GHz-en ketyeg :)

A 45k-s dominós ár szerintem teljesen reális, én egy picit erősebb árról tudtam, ráadásul arról volt szó, hogy majd egyszer-valamikor lesz dominóban, és nem a megjelenés napján :)

https://vertigostore.eu

(#1820) sto1911 válasza kelzsoca (#1819) üzenetére


sto1911
veterán

Attol fuggetlenul egy elavult proci van benne, emiatt +20k-t szvsz nem er meg, inkabb egy Defy vagy hasonlo.

@apeelme: vegre egy autentikus link :)

[ Szerkesztve ]

(#1821) kelzsoca válasza sto1911 (#1820) üzenetére


kelzsoca
félisten

Eleve csak akkor éri meg váltani, ha úgy érzed, hogy a 3.5"-os kijelzőméret kicsi számodra.

Tehát aki elégedetten használja a Blade/OSF/Libra stb.. készülékét, az nyilván nem fog cserélni, nem is nekik készült, ez a készülék a Blade helyére érkezett be :)

https://vertigostore.eu

(#1822) sto1911 válasza kelzsoca (#1821) üzenetére


sto1911
veterán

Jaja, csak Nerd ugy inditott, hogy mennyiert tudja eladni a Blade-et, erre reagaltunk.

(#1824) apeelme válasza api29 (#1823) üzenetére


apeelme
addikt

parancsolj! (#1055) kelzsoca
:DDD

(#1826) diegho


diegho
nagyúr

Szerintem kicsit túl van árazva a Skate, ha megnézem az Xperi Mini árát, ami sokkal jobb hardverrel van, akkor meg pláne.

(#1827) apeelme válasza diegho (#1826) üzenetére


apeelme
addikt

ezt a kijelentésedet te sem gondoltad komolyan ugye? :F

sorold már fel mikben jobb pls!

más: http://androlib.blog.hu/2011/11/02/frissult_az_android_market_1
vki tesztelte már?

[ Szerkesztve ]

(#1828) kelzsoca válasza diegho (#1826) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ez így félig igaz csak, ugyanis a kis SE csak 3"-os, 320x480-as felbontással erőlködik, ennek még egy Blade is odaver :)

Belsőben valóban jobb, de mit érsz vele az egérmozi kijelzőn, és az alsókategóriás felbontással :)

A dominós 45k-s kezdőár pedig minden csak nem drága szerintem, én ~55k induló árról hallottam.

https://vertigostore.eu

(#1829) diegho válasza apeelme (#1827) üzenetére


diegho
nagyúr

Qualcomm MSM7227 Ardeno200-al... mindez ekkora kijelzőhöz és felbontáshoz 2011 novemberében 5k-val olcsóbban, mint az 1ghz-es ardeno 205-ös flash támogatásos, HD kamerás Xperia mini, ami tuti kap hivatalos ICS-t? Arról nem is beszélve, hogy a Neo 47 a telenornál. Szerintem nem lesz nagy siker, a Blade közelébe sem fog érni az eladás.

(#1830) Nerd válasza diegho (#1826) üzenetére


Nerd
aktív tag

3" kijelző jobb, ne már... Én nem játszani akarok rajta, netezni, olvasni amihez kell a 4" feletti kijelző és a hardver meg bőven elég, még a Blade is elég ehhez... de erről kár vitatkozni (mondtam, hogy nekem csak kijelző méret bajom van a drágaságommal), a Skate szerintem lehet olyan sikeres mint a Blade sőtt, jön a karácsony, boldog boldogtalan ezt vesz, illetve talán még lentebb viheti más készülékek árát is...

(#1831) zszabika


zszabika
aktív tag

Egy hülye kérdés: Akksi kalibráláshoz elég a 3x lemerítés feltöltés?Vagy csináljak helyette Akksi wipe-ot?Vagy mindkettőt? :U

Ja és kikapcsolt állapotban ajánlott az első 3 töltés?Vagy mindegy?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1832) kelzsoca válasza zszabika (#1831) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem feltétlenül kell 3x-i alkalom.

Egyszer teljesen lemeríted, vagy feltöltöd, csinálsz egy wipe batterystat-ot, majd értelemszerűen melyik megoldás választottad teljesen feltöltöd vagy lemeríted a készüléket.

1 teljes merítés és feltöltési fázis mindenképpen kell, ha több az nem gond, de ennek csak akkor van értelme ha nem cserélgeted naponta kétnaponta a romokat.

https://vertigostore.eu

(#1833) M0RGI válasza M0RGI (#1815) üzenetére


M0RGI
őstag

Siker!! :))
Pont az a szervizes nem hallotta a recsegést aki a cégem telefonjait intézi, de szerencsére a másik kettő hallotta. :)
Így cserélték! Ma délután kezelsébe is veszem! ;)

(#1834) zszabika válasza kelzsoca (#1832) üzenetére


zszabika
aktív tag

Köszi!Hát nem nagyon szeretnék cserélgetni.Azt hiszem a Godfather jó lesz nekem egy darabig.Tesztelgetem, aztán kiderül hogy marad vagy nem.Ja és köszi a romot is! :R

#1833) vzaza: Gratulálok hozzá!De "jó" hogy én Telenoros vagyok.Nekem csak elméletileg cseréltek LCD-t.Gyakorlatilag ugyanúgy kaptam vissza ahogy átadtam. :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1835) kungzi


kungzi
veterán

kelzsoca!

a skate nem tud 720p-ben felvenni? kamera megvan hozzá, de a többi hardver is elég lenne hozzá? képet és videót tudnál vele készíteni, hogy milyen minőségű? köszi előre is

(#1836) atillaahun válasza kelzsoca (#1819) üzenetére


atillaahun
veterán

Arra még mindig nem válaszoltál a Skate topic-ban, hogy bírja 1 GHz-n a gyűrődést. Nem dobja-e fel a talpát filmezés, játék, egyéb izzasztó dolgok közben.

(#1837) Pogi


Pogi
csendes tag

Szeretném a Blade-met root-olni, de nem megy, kérlek segítsetek. Próbáltam az Universla Androot-al, de az nem root-olta. Gondoltam sebaj, majd a bonyolultabb módszerrel PC-ről (fastboot, superboot). De már az elején elakadtam: "Pár másodperc után rakd bele az akksit és kapcsold be úgy,hogy közben folyamatossan nyomod a "Hangerő fel" gombot! A zöld androidos képernyőnél kell maradnia!" Hát nem marad!!!!! Mit csinálok rosszul?

(#1838) M0RGI


M0RGI
őstag

2.1 update1 az új teló firmware-e.
Mielőtt felmegy a Godfather, rá kell raknom a gyári T-s frissítést? :B

(#1839) kelzsoca válasza Pogi (#1837) üzenetére


kelzsoca
félisten

z4root-al próbáld meg :)

(#1836) atillaahun

Tesztprogramokkal megküldve is stabil volt.

(#1838) vzaza

Igen.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1840) szezso15 válasza kungzi (#1835) üzenetére


szezso15
addikt

Sajnos ehhez kevés a hardver, akátmennyit próbálkoztam, 720p-s videót nem tudtam lejátszani 800Mhz-en sem....:(

*Hajrá Loki!* i15+

(#1841) zszabika válasza Pogi (#1837) üzenetére


zszabika
aktív tag

Nem is fog ott maradni,mert ezt kiiktatták az újabb készülékekben.Én is ezzel küzdöttem de nem ment.Z4Root permanent root nekem működik.Próbáld ki.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1842) kungzi


kungzi
veterán

ha jól tudom, akkor az orange-nál volt olyan verzió, ahol alapból 1GHz-es procival árulták? na azt felrántani 1,2GHz-re már elég kellemes lett volna :D

(#1843) kelzsoca válasza kungzi (#1842) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem volt...

https://vertigostore.eu

(#1844) ouzohuto válasza szezso15 (#1840) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Na most lejátszani vagy felvenni, mert nem mind1 :P

XiaomI RedmI Note|||

(#1845) ux1 válasza kelzsoca (#1843) üzenetére


ux1
addikt

De volt, nálunk is Április elsején :D ;]

(#1844) ouzohuto

Szerinted? Ha ezeknél a kódolásoknál a lejátszás eszik kevesebb erőforrást, a kódolás a többszörösét, akkor vajon mi a válasz? :DDD

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1846) kelzsoca válasza ux1 (#1845) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jah, az amikor még a modacosok is megették a tréfát :DDD

https://vertigostore.eu

(#1847) Indiant


Indiant
addikt

Az Ext partíció működésének tesztelésére van bevált módszer? Tehát olyan progi, ami oda teszi magát. Ext2 vagy Ext3-ra kell formázni?

(#1848) Pogi válasza zszabika (#1841) üzenetére


Pogi
csendes tag

Letöltöttem, futtattam, látszólag működött. Gondolo, ha megjelent a superuser ikon a menüben, akkor minden tökéletes. Megpróbáltam az ASTRO -val átnevezni a kamera zárhang file-t próbaképpen, de nem engedte. Akkor most mi van? Mégsincs teljes hozzáférésem a telómhoz?

[ Szerkesztve ]

(#1850) Pogi válasza api29 (#1849) üzenetére


Pogi
csendes tag

Root explorert telepítettem, de nem indult el. :( (v2.6)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.