Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1501) ux1 válasza TRob1 (#1499) üzenetére


ux1
addikt

Huh de stable lehet ha már a gps-t is fixálni kell :D ;]

Látom jönnek már a hibák (libák) :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1503) spuros válasza kungzi (#1456) üzenetére


spuros
őstag

Ez csak egy rom? Semmi partíciós flikk-flakk?

(#1504) kungzi válasza spuros (#1503) üzenetére


kungzi
veterán

ez csak rom

(#1505) gabe96


gabe96
aktív tag

az mitől van, hogy libra firmware--t felraktam, de a librás rendszer nem indul el?

(#1506) M0RGI válasza phantom88 (#1486) üzenetére


M0RGI
őstag

Mondtam, hogy elég csak a töltőt bevinni a T-hez!

(#1507) zszabika


zszabika
aktív tag

Ma visszakapom a Plédemet! Ugye örültök? :DD :))

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1509) spuros válasza kungzi (#1504) üzenetére


spuros
őstag

Akkor jó.. Valahogy még most is tartok a partíciós dolgoktól.. :U Szerintem felteszem én is.

(#1510) phantom88 válasza M0RGI (#1506) üzenetére


phantom88
tag

Ok, de előtte már visszaraktam gyárira, mert az USB-ről töltést nem ellenőriztem, 2.3-nál meg kikapcsoltam és nem vettem észre, hogy működik. 30%-on volt az akku amikor sűrgősen vissza kellett állítani gyárira...

Viszont azt nem tudtam, hogy akkor a T-nél a gari ellenőrzésnél meg sem nézik a telefont, ha csak a töltő a sz@r? Vagyis a garancia a kettőre külön van... ááá

Mindenesetre a gyári 2.2 úgyis kellett mert át akarok partícionálni TPT-vel...

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#1512) zszabika válasza #40993792 (#1508) üzenetére


zszabika
aktív tag

Bizony jó érzés,40 nap után, gondolhatod.A lényeg hogy visszakapom és állítólag teljesen hibátlan mostmár.Szóval ma beindulok énis aktívan. :)

#1513 Brekecs : Szintén Telenor.Remélem az enyémnek nem lesz semmi baja jóideig.Ha valami hibát találok,megy vissza és énis kérek cserét.A falakat meg átfestem szép pirosra az ügyintéző testnedvével. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1513) Brekecs válasza zszabika (#1507) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Ne is mond az enyém másfél hónapig volt oda javításon,(Telenor) nem tudom hány telefonba került mire nagy nehezen kaptam egy vadi új készüléket ! de a csattanó az volt hogy mikor át vettem az új telot másnap jött az sms hogy a javításra leadott készülékem elkészült !! :DDD

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#1514) M0RGI válasza zszabika (#1512) üzenetére


M0RGI
őstag

Ma nyitva van bármelyik üzlet?

Jé, nem gondoltam volna...

[ Szerkesztve ]

(#1516) Brekecs válasza zszabika (#1512) üzenetére


Brekecs
aktív tag

A tiéddel mi történt ?

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#1517) zszabika válasza Brekecs (#1516) üzenetére


zszabika
aktív tag

Kijelző felső része be volt világítva sötét háttérnél de annyira hogy szinte égette a szemem.A gombsor majd ki esett a helyéről.Volt még rajta pár bright pixel,kb.úgy 20-25 db.De ez már csak szőrszálhasogatás. :D

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1518) gps76 válasza api29 (#1485) üzenetére


gps76
őstag

Az enyémen még amit küldtél "Új_gen2 136_37_267" firm van,nem TPT-s.

(#1519) joestone válasza #40993792 (#1515) üzenetére


joestone
addikt

voda is nyitva van.
Ma leadtam ismételten a plédet , kíváncsi vagyok mi lesz a vége .

(#1521) joestone válasza #40993792 (#1520) üzenetére


joestone
addikt

Azért lehetne még fokozni , például egy két pixelhibával.
A vodás ügyintéző totálkárt akart írni a garjegyre a bejelentett hibához , de mondtam inkább legyen a mellékelt munkalap alapján.

(#1522) bprubin válasza api29 (#1502) üzenetére


bprubin
tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy mitől lehet az, hogy a libra-s romodról való visszatérés után Bladre, nem hajlandó a (kelzsoca tpt) recoveryt 3.0..... 5.0.... -ra frissíteni, pontosabban csak addig frissíti míg újra nem indítom a telót, mert utána megint 3.0.... recoveryt mutat?
Próbáltam mindent, a telot vissza tettem teljesen gyári állapotba majd úgy a tpt-s partíció kiosztás stb. és nem hajlandó véglegesnek az újabb recoveryt feltenni.
Csak Rom manager-el feltelepítve sikerült.
Azért kérdem mert mielőtt feltettem a libra-s romot előtte működött jól.

(#1524) Dover


Dover
tag

Helló
1. API29 ez a te librásításod ez mennyire veszélyes, csak a te romod jó hozzá? mert a témába nekem gyári gingerbread kéne mindenben (ez jön be)*???

2. az új cm (241)az mért nem tölt be a zöld robotnál áll....
136mb os a system
de most nézem van új

NYÚZ
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1525) bprubin válasza Dover (#1524) üzenetére


bprubin
tag

Nekem is akkora a system mérete és minden rendben volt vele.
ui: nekem az officical 2.3.5-rom nem települt sehogy sem

(#1527) spuros válasza #40993792 (#1511) üzenetére


spuros
őstag

Gondolkodom rajta.. Egyenlőre nem látom még indokoltnak.. Van bármilyen előnye is a partíciózásnak? A tárhely dolgon kívül..

(#1528) Dover válasza api29 (#1526) üzenetére


Dover
tag

és miben változik a telefon? miben jobb? kamera? játékok?....
a kamera cmben hd720 al tudok fénképezni, ezt a te librásitásodal is meg lehet csinálni?

(#1529) csiziktomi válasza TRob1 (#1499) üzenetére


csiziktomi
senior tag

nagyon szépen köszönöm :R

(#1530) #19617792 válasza Dover (#1528) üzenetére


#19617792
törölt tag

elsősorban WiFi teljesítmény és hang, aztán ki tudja még mi. CM7 nem működik rajta.

(#1532) atillaahun


atillaahun
veterán

LibrApi-ba OC-s kernel van? Ugye szeretne valaki mutatni (írni) róla tesztértékeket?
Gondolom alvó WiFi meg LED gurúl benne. Úgye?

(#1533) Crob válasza joestone (#1521) üzenetére


Crob
tag

hát ez olyan szívderítő ilyesmiket olvasni, pedig az enyém még csak 15 napja van oda :DDD
úgylátszik ezzel sem jártunk sokkal jobban mint az Optimussal :U

(#1534) embe válasza TRob1 (#1499) üzenetére


embe
nagyúr

Ez esetleg ( mármint a libra gps fix ) jó a Big Daddy 4-hez? Korábbi romokban mintha hamarabb talált volna poziciót . :U :K

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1536) TRob1 válasza embe (#1534) üzenetére


TRob1
veterán

Nem hiszem.

¤ R'n'R ¤

(#1537) gabe96


gabe96
aktív tag

ilyen esetleg valakinél?
nekem csak áll a zöld robotnál

(#1538) Nova96


Nova96
őstag

Na sikerült api b27 romját feltenni.
GEN2-esítést most fogom elkezdeni vagy holnap.

(#1539) regisztri


regisztri
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A Vodás frissítést raknám fel, de nem akar FTM módba kerülni sehogy se. A teló gyári Vodás 2.2, zte driver fennt van a laptopon, elindítom a SALES_DL.... programot, kiszedett akkuval, memkarival, és SIM-mel, hangerő - lenyomva, bedugom az USB-t és csak zöld robot, nem megy tovább. Win7 64bit és XP SP3 alatt is próbáltam. XP-nél annyit kiírt USB rádugásakor, hogy android, aztán meghajtó telepítése sikertelen. USB tethering és storage mód megy, most is így netezek.

Mi lehet a baj?

(#1540) gabe96


gabe96
aktív tag

Libra romnál quadrant 7-800 között van

(#1541) atillaahun válasza api29 (#1535) üzenetére


atillaahun
veterán

Ez volna az az OC kernel?
Mért van belőle 3 fajta? Látom mi a különbség, csak nem értem. :F
A moldovan verzióhoz képest mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

(#1542) kelzsoca válasza regisztri (#1539) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk az a baj, hogy nem úgy akarod csinálni, mint kellene....a szolgáltató oldalán le van írva, hogyan kell FTM módba tenni a készüléket...

https://vertigostore.eu

(#1543) regisztri válasza kelzsoca (#1542) üzenetére


regisztri
csendes tag

Pedig úgy akarom, csak nem tudom, hol vérzik el a dolog. Nem látom benne a hibát,végig mentem újból, de nem akar FTM módba kerülni. Te látod esetleg, hogy hol ronthatom el?

(#1544) kelzsoca válasza regisztri (#1543) üzenetére


kelzsoca
félisten

A teló gyári Vodás 2.2

Ez után meg tudod mondani, hogy miért szeretnéd felrakni ugyanazt a szoftvert, amit egyébként ilyen módon már nem is fogja engedni.

https://vertigostore.eu

(#1545) ux1


ux1
addikt

Nos ismét túlélt a blade egy exe-t. Kapott egy api-féle vodkát, majd egy libát. Meglessük mi ez a hatalmas gyorsulás :D Csak hogy tesztelje egy elfogulatlan ember is :D ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1546) zszabika


zszabika
aktív tag

Na végre itt van előttem a telo!Azon gondolkodom melyik romot rakjam fel.Godfather vagy Big Daddy lV?Valaki gyorsan segítsen rajtam,mert szinte már remegek. :DD

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1547) regisztri válasza kelzsoca (#1544) üzenetére


regisztri
csendes tag

Igazad van, de az enyém 256Mb rammal jött ki, és azt olvastam, ez a frissítés feloldja a maradékot, ezt szeretném elérni.

(#1549) zszabika


zszabika
aktív tag

Valaki belinkelné gyorsba a "tapizós" recoveryt ,azt amelyik tuti jól működik?Megcsinálom a partíciózást.Előtte frissítsem a recoveryt vagy utána is ráér?Bocs ha hülye a kérdés de már 40 napja oda volt a telom és felejtettem egy két dolgot azóta. :O

#1548 Zsolt_72 : Köszi!Énis ezt favorizálom inkább csak most kicsit zavarban vagyok.Szerintem ez lesz akkor. :R

#1550 kelzsoca : Csak gondoltam kipróbálnám.De ha te mondod akkor inkább felrakom azt amit te ajánlasz.Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1550) kelzsoca válasza regisztri (#1547) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ahha, igaz, eddig ezt nem mondtad :)

Rakd össze a telefon, akksi be, és nyomd le a hangerő LE gombot, tartsd nyomva, majd nyomd le a power gombot is, tarts őket ~10mp-ig, ameddig be nem jön az FTM felirat.

(#1549) zszabika

Attól a tapizós recoverytől, maximum magadhoz fogsz nyúlni, miért nem lehet feltenni egy normális recovery-t? (4.0.0.5 vagy 4.0.1.5)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.