Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#5001) TRob1 válasza alexdp7 (#5000) üzenetére


TRob1
veterán

Mindenképp a hivatalossal csináld...

¤ R'n'R ¤

(#5002) TRob1 válasza alexdp7 (#5000) üzenetére


TRob1
veterán

Rámásolod az sd-re a Stock Recovery-t, innen egy átpartícionáló csomagot a leírtaknak megfelelően, a gen2-es Romot amit majd szeretnél, és egy újabb CWM Recovery-t (pl. ezt)

Aztán mehet fel a Stock, megcsinálod a hivatalossal a gen2-esítést, romból átpartícionálsz kedved szerint, Recovery-t frissíted a Recovery-ből, és installálod a Romot (wipe-ok és formatok azért legyenek)

kb. ennyi, javítsatok ha vmi kimaradt.

¤ R'n'R ¤

(#5003) alexdp7 válasza TRob1 (#5002) üzenetére


alexdp7
tag

köszönöm a leírást, sztem menni fog...meg egy kis szerencse.....:)
ha elakadok jelentkezem:)
asszem este nekiállok

La Vecchia Signora, vince Ancora! -ASUS Zenfone 2 - backup - Samsung Galaxy S4 LTE 5.0.1

(#5004) ux1


ux1
addikt

Úgy érzem hosszú idő után száműzöm a GoDialer-t... Találtam egy jobbat, a T9 megy benne ékezetes nevekre is. :D Passzol a kinézete a VAUI romjaimhoz :)
Ajánlom másnak is :D

exDialer

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#5005) vargalex válasza ux1 (#5004) üzenetére


vargalex
félisten

Pont az ékezetes T9 miatt használom a kezdetektől a Dialer One-t, arra is érdemes ránézni, ha még nem tetted volna meg.

Alex

(#5006) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali. MI ez az ICS dolog? Nincs kedvem több ezer hsz-t végigolvasni :DD :R

(#5007) LuckyT


LuckyT
csendes tag

Sziasztok!
Lenne néhány kérdésem, talán tudtok rá válaszolni
- Egy telenoros, 2.2-es, gen2-es blade-em van
- javul-e a godfather rom-mal a telefon készenléti/telefonálási ideje? Ha, igen, akkor van valami becsült arány, pl. +20%?
- már a fórumban is említetták, hogy hogy rendeltek az ebay-ről 1500 mAh-ás aksit. Tényleg hosszabb lesz az üzemideje? Ha igen, kb mennyivel?
- szerettem volna feltenni egy godfather rom-ot, de a recovey-ben ezek az opciók nekem nem jelentek meg:
8. Mentsük el a jelenlegi rendszert:
- backup/restore => backup
...

Advenced menüpont alatt:
-wipe dalvik cache
( a sok no közül válaszd ki a yes-t.)
Mounts and Storage menüpont alatt:
-format boot
( a sok no közül válaszd ki a yes-t.)
–format data
( a sok no közül válaszd ki a yes-t.)
–format cache
( a sok no közül válaszd ki a yes-t.)

install zip from sdcard menüpont:
-choose zip from sdcard

Tudtok valami megoldást javasolni?

Előre is köszi

(#5008) ux1 válasza vargalex (#5005) üzenetére


ux1
addikt

Én is váltogattam... Számomra veri a dialerone-t :D A MIUI kinézet meg nálam előny :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#5009) TRob1 válasza ux1 (#5004) üzenetére


TRob1
veterán

A kutya-macska (vau-miau) kinézet sosem volt a világom, a Go-t meg Portugálra állítva használom, és nincs probléma. ;)

¤ R'n'R ¤

(#5010) spuros válasza LuckyT (#5007) üzenetére


spuros
őstag

Javallom, hogy olvasd el az első hozzászólást itt a topikban (a "Modding" résztől lehet érdekes számodra)... Én is aszerint csináltam anno amikor full nulláról álltam neki a telefont nyüstölni..

(#5011) kevin.1


kevin.1
csendes tag

Hosszas tanakodás után, feltettem a Moldovan Mile-High-Mountain-Pie RLS7 romot.
Ez egy moddolt official Zte Libra rom, Zte Blade-re.

Örömmel vettem tudomásul, hogy mindenféle buherálás (full gen2-esítés, gen3 mizéra stb.) nélkül a TPT - 1 perc alatt átparticionálta, felrakta a rom-ot (fel lehet rakni természetesen Recovery-ből is).

Moldovan-Mile-High-Mountain-Pie-RLS7-TPT.zip
[letöltés]
MD5:B53D8F6815677C5377ACC9B33E6269BA

Ha valaki egy sallangmentes, stabil romot szeretne akár a gen1-es telefonjára is, külön buhera nélkül, ez is egy jó alternatíva lehet.

[Moldovan Mile-High Mountain Pie RLS7]

[ Szerkesztve ]

(#5012) zszabika


zszabika
aktív tag

Sziasztok! First Strike romot raktam fel tegnap,egyedül ez a robotos betűtípus nem tetszik.Comic sans betűtípust szeretném rárakni.Na most ezt hogyan kellene megoldanom?Font changer-el esetleg?Ja meg azt jó lenne tudni hogy CM romokon betűtípus cserénél,némelyik betűkészletnél az ékezet hibákat hogyan lehetne megoldani,ha meglehet egyáltalán? :F

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#5013) kelzsoca válasza kevin.1 (#5011) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez mind szép és jó lenne, ha a generáció váltást nem TPT-vel csinálod meg, így van egy félig gen2-es készüléked, gondolod, ha TPT-vel 100%-os átalakítást lehetne csinálni, nem úgy lenne ajánlva? :)

https://vertigostore.eu

(#5014) spuros


spuros
őstag

Egy kis érdekesség..

(#5015) kelzsoca válasza spuros (#5014) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ebből is látszik, hogy az ICS nem ARMv6 alá készült, itt már a minimum az ARMv7 lenne...

Ezért kérdéses, hogy hogyan fog futni a Blade-en az ICS.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#5016) spuros válasza kelzsoca (#5015) üzenetére


spuros
őstag

Én sem számítok nagy durranásra. Lássuk be a Blade nem egy izompacsirta. :U Vagy mire kijön olyan változatban mint ahol a mostani nighty-k tartanak addigra a Blade nagyon az alja lesz. Sokan váltani fognak (én is)..

(#5017) ß3NC33


ß3NC33
tag

van itt szombathelyi vagy környékbeli? :B
ha van valaki, pls írjon privit!

[ Szerkesztve ]

(#5018) TRob1 válasza spuros (#5016) üzenetére


TRob1
veterán

"Sokan váltani fognak (én is).." - Miért? Most még lehet, akkor meg már nem lehet majd vele telefonálni? Sms-t írni? Mélezni? Böngészni? Navigálni? Jegyzetelni? ... stb. ? :F Vicces...

¤ R'n'R ¤

(#5020) kelzsoca válasza spuros (#5016) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lényegében aki eladja, attól jó esetben átveszi más a készüléket, így inkább csak a userek cserélődnek a telefon alatt, mint gyorsan kikopjon a Blade, 1 év alatt a ZTE ~80.000 darab készüléket adott el kishazánkban, azért ez nem kevés :)

Egyébként ICS nélkül is megállja a helyét a Blade a márkásabbnak számító társai mellett, amikben fele ilyen felbontású (esetleg méretben is kisebb) kijelző dolgozik, és árban esetleg ennyi vagy drágábban kaphatóak)

https://vertigostore.eu

(#5021) spuros válasza #40993792 (#5019) üzenetére


spuros
őstag

TRob1, Zsolt_72 igazatok van..

Viszont vannak akik szeretnek továbblépni, újdonságokat kipróbálni.. Továbbá ha tönkremegy (gari időn kívül) akkor nem fogok szarakodni, hogy találjak másik blade-et (ennyire nem ragaszkodom hozzá)..
A szolgáltatók jó díjakkal dolgoznak, hogy elszenteljem magam 1-2 évre akár egy komolyabb telefonnal is...

Kelzsoca félreértesz. Meg talán a többiek is. a Blade egy nagyon jó telefon.. Nagyon szeretem. De ha váltani kell mást akarok.
Mint ahogy tette Domertator meg még páran (vagy kényszerből vagy csak úgy..)..

Szóval értitek..(:

[ Szerkesztve ]

(#5022) xSide válasza kevin.1 (#5011) üzenetére


xSide
őstag

Ez pont jól jön, épp a market nem ismeri fel pl a google maps-et kompatibilsnek a telómmal, gondoltam újra rakom a romot hátha nálam a hiba...
A LibrApi-t váltanám le vele próbaképpen (aztán vissza), ugye annak tpt-vel lett libra fw feltéve (amit 'gen3'-nak 'neveznek' több helyen).
Ezt olvastam a modaco-s linken:

" This ROM will detect whether your phone is gen1 or gen2 and will automatically install correct version. If you have updated your phone to gen3 (you should know), you have to install patcher after you've installed the ROM (see add-on section below). Wipe data/factory reset before installing. No wipe, no whine.
Moldovan-Mile-High-Mountain-Pie-RLS7.zip"

Ezek szerint, ha a 'gen3' patchelt verziót (külön link) simán felrakhatom?
Más a partició kiosztás is anihez ugye kellene a tpt is, mi alapján dönti el az automatikus gen telepitést és miért van külön kifejtve hogy gen3-ra mégis a másik linken elérhető verziót rakham fel?
Számomra kicsit félreérthető a leírás!
Egy hozzáértő 'szakács' megoszthatná a felrakás menetét eme konkrét esetre:)
Előre is köszönöm...

[ Szerkesztve ]

(#5023) TRob1 válasza #40993792 (#5019) üzenetére


TRob1
veterán

Ő sztem csak azt veszi észre, ha vki kikap egy ájfónt a zsebéből vagy vmi más nagyképernyőst, pedig aztán a mai napig vannak olyanok, akik nem okostelefont használnak (az asszonynak is vagy fél éve akarok venni vmit, de neki nem kell, míg működik a w380i-je, és minő meglepő, azzal is eléri bárki, és ő is bárkit elér ha akar...)
Sőt, elég sok olyan ember van aki nem vmi új csillivilli csodát használ... ha a Penge lesz az alja, akkor azok mik lesznek? Hú de utálom ezt a sznobizmust, meg agymosottságot ami manapság megy... :W

(#5021) spuros:
Ha tönkremegy (főleg gari időn kívül), az más téma... arról szó sem volt, ahhoz nincs köze annak hogy mi az alja és mi a csúcs. Akkor valoszínűsíthetően én is mást veszek... meg sokan így vannak (mint írtam, pl. asszonynak is akkor kell másik, ha tönkremegy)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#5024) spuros válasza TRob1 (#5023) üzenetére


spuros
őstag

Akkor miért kapni egyáltalán más telefont? Miért nem csak a blade-et? Miért baj az, h vki váltani akar?

amíg bírja az iramot használom.. Viszont a graija nemsokára lejár.. Utána sajnos nem lehet vele mit kezdeni max alkatrész.

[ Szerkesztve ]

(#5025) jano_77 válasza spuros (#5014) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos, hogy ez az első?
Én már napokkal ezelőtt láttam HTC HD2-ön is futni.
Talán pont ugyan ez volt a főcím is. ;]
De amúgy ettől Blade-re még elég sokára fog elkészülni sajna. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5026) TRob1 válasza spuros (#5024) üzenetére


TRob1
veterán

Kb. azért lehet mást is kapni, mert mindenki szereti eldönteni, hogy neki melyik a legmegfelelőbb (ha épp venni kell, és nem azért, mert a többieknek most olyan van, akkor nekem is az kell...)
Tulajdonképpen mire használod a telefont? Játékra? Akkor miért nem veszel egy olcsó xar telefont 2ezeré', meg egy psp-t oszt jóvan. Jaa, az manapság nem menő?!? ;]

Lehet hogy velem van a baj hogy nem követem eme fax világ sok baromságát, vagy kinőttem ezekből a hüleségekből, nemtom... de a nemrég felsorolt dolgokra mind tökéletes a Penge, és ha nem lesz rá gar, de működik, vagy lesznek 16 magos csodák 30ezerért jövő héten, de a penge működik, akkor is tudni fogja azokat a dolgokat...

És még az is poén, hogy sokszor azok sírnak a legjobban hogy xar a rendszer, meg nincs pénz, akik megveszik a drágább xarokat "me' kell" (persze hitelre)... nem 1 ilyet ismerek.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#5027) xSide válasza xSide (#5022) üzenetére


xSide
őstag

Annyi kiegészítés, hogy a patch-et az alap rom után kell felrakni egy wipe factory reset után!
Tehát nem külön rom...

(#5028) mpierre


mpierre
veterán

Az "email.android.com" alkalmazás leállást egy e-mail okozta. Kitöröltem visszamenőleg 1 hónapnyi e-mailt és rendbe jött... Egyelőre úgy tűnik. :D

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#5029) spuros válasza TRob1 (#5026) üzenetére


spuros
őstag

Akkor egy xperia play-t ami 2in1 és ott vagyunk árban.. ;] De nem..

Szerintem ne feszegessük tovább ezt mert nem haladunk. Lényeg a lényeg: ha beszarik a Blade akkor már más lesz.
Vagy ha tellik rá akkor is kipróbálok mást.. csupán azért, h az milyen.. Miközben a blade továbbra is tudni fogja azokat amiket tudnia kell..

(#5030) TRob1 válasza jano_77 (#5025) üzenetére


TRob1
veterán

Nem az első telefon amin ICS "fut", hanem a Dream az első Andoidos telefon, ami megjelent a "piacon" ('08-ban vagy mikor) ;)
Egyébként nem is ment olyan rosszul rajta. :U :)) (Végülis kisebb proci mint a pengében, 256/192MB Rom/Ram..., meg sztem nincs benne külön grafikus gyorsító se, és még nagyon az elején vagyunk az "ICS-optimalizációnak" is...)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#5031) spuros válasza jano_77 (#5025) üzenetére


spuros
őstag

Volt itt blade-es videó is amin ICS ment.. Tetű lassú volt de még nagyon az eleje..

(#5033) jano_77


jano_77
nagyúr

Bocs az OFF-ért előre is, de azonnali help-re lenne szükségem. :U
Win7 alatt, hol tudom megnézni, hogy milyen verziójú az oprendszer, SP illetve a licensz kód?!?

Előre is :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5034) spuros válasza jano_77 (#5033) üzenetére


spuros
őstag

Jobb klikk a Sajátgépen és Tulajdonságok.. azt hiszem a magyar oprendszerben ez a neve..

(#5035) Ace owner


Ace owner
addikt

a retardált barátom elviszi a lelockolt telóját szervízbe (feljebb mindent megtaláltok...) mit mondhatnak ott neki? gondolom azthiszik hogy lopott..

Galaxy Fold 4

(#5036) TRob1 válasza spuros (#5034) üzenetére


TRob1
veterán

Ott van. :K Csak már Számítógép-nek híjják a Sajátgép-et. :D

¤ R'n'R ¤

(#5037) phantom88 válasza Ace owner (#5035) üzenetére


phantom88
tag

Ha a papírokat beviszi, akkor szerintem nem hiszik, hogy lopott... (csak jól kiröhögik ;] )

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#5038) jano_77 válasza jano_77 (#5033) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocs, hogy nem a szerkesztés gombot választottam, de mire megtaláltam, már lejárt az idő :-(
Viszont megtaláltam, ne keressétek :DD

szerk. TRob, Spuros: azért köszönöm. Tényleg ott volt, csak hát a folytonos átnevezések összezavartak :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#5039) spuros válasza TRob1 (#5036) üzenetére


spuros
őstag

:C Magyarul még nem láttam Windows 7-et.. De már ezt is tudom.. :))

Vagyis láttam de ezt pont nem figyeltem..

[ Szerkesztve ]

(#5040) Ace owner válasza phantom88 (#5037) üzenetére


Ace owner
addikt

csinálni fognak valamit?

Galaxy Fold 4

(#5041) #04441088 válasza Ace owner (#5040) üzenetére


#04441088
törölt tag

szilvás buktát.

(#5042) phantom88 válasza Ace owner (#5040) üzenetére


phantom88
tag

(csak jól kiröhögik ;] )

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#5043) Ace owner válasza phantom88 (#5042) üzenetére


Ace owner
addikt

akkor legalább nem kell kifizetnem .. :DDD

Galaxy Fold 4

(#5044) kelzsoca válasza Ace owner (#5043) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még mindig nem derült ki, hogy a készülék tiszta forrásból van -e, és papírokkal tudod/tudjátok -e igazolni...

https://vertigostore.eu

(#5045) hetfield1


hetfield1
tag

Sziasztok! valaki kapott már ilyen üzenetet? Master Card
semmi más csak ez a szöveg.

(#5046) spuros válasza hetfield1 (#5045) üzenetére


spuros
őstag

Honnan?

(#5047) TRob1 válasza hetfield1 (#5045) üzenetére


TRob1
veterán

Lehet a hozzá tartozó szlaszámot és pinkódot csak UV alatt olvasható tintával írták. Sztem próbáld ki... :DDD

¤ R'n'R ¤

(#5048) hetfield1 válasza TRob1 (#5047) üzenetére


hetfield1
tag

ok :D

spuros! a feladó ennyi volt : 1 , már ha jól emlékszem

[ Szerkesztve ]

(#5049) thetan válasza TRob1 (#5018) üzenetére


thetan
aktív tag

Egyetértek. Csak azért mert az újabb készülékek csili-vilibbek (csak természetes hiszen gyors a fejlődés) és hibátlanül működik a blade-m akkor minek. Felesleges pénzkidobás.

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#5050) xSide válasza xSide (#5022) üzenetére


xSide
őstag

Tárgytalan, a rom simán feltéve a gen3 patch kiséretében...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.