Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#2951) apeelme válasza dragon1993 (#2947) üzenetére


apeelme
addikt

"zavart érzek az erőben": mi az a "okt24 kangban"?

2011-10-16 n227
2011-10-30 n241

sztem valamit félreértesz...valahol...valamiért... :F

vagy a saját magad fordítása okt.24-én? :Y

[ Szerkesztve ]

(#2952) taufel


taufel
csendes tag

Sziasztok!

Godfather van a telón, és nem tudok semmilyen programot telepíteni.
Ahogy megpróbálom, újraindul a teló.
Valamilyen ötlet?

(#2953) csiziktomi válasza M0RGI (#2924) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Na szerintem azzal az olajfolttal már is viheted gariba vissza kijelzőcserére.
Ha jól tudom newton- ringnek hívják a jelenséget.Elválik a kijelzöbe valami.
Legalábbis a htc diamond-nál ez egy alaphiba volt egy időbe.

(#2954) hjanos1 válasza apeelme (#2951) üzenetére


hjanos1
senior tag

KANG alatt általában a modaco-s fordítást értik.

The Factory Must Grow

(#2955) tboldi válasza apeelme (#2951) üzenetére


tboldi
nagyúr

Sej7278 csinálta ezt a romot és a modaco-n található. ;)

(#2956) apeelme válasza hjanos1 (#2954) üzenetére


apeelme
addikt

:DDD köszi hogy mondod...őt akartam rávezetni...mert igazából tudom mit akar nála jelenteni...a Sej féle rom-ot...csakhogy ugye mint tudjuk a KANG megnevezés nem teljesen helyes, hiszen - mint te is tudod :P - ha otthon fordítasz forrásból akkor neked is lesz egy KANG romod, mert így készül el, ezt a fájl neve tartalmazza...és hogy mit jelent?

KANG: A term used for stealing others intellectual property and claiming it as your own. (IE. When the developer of a application, uses another developers work, and then re-posts the original application as their own.)

és azt hiszem így érthető miért az ami... :C

Sej féle ROM - ha jól tudom - mindig vagy egy utolsó nightlyból, vagy saját sync utáni főzete amibe belepaszíroz egy-két akkor még nem hivatalos patch-et, ami patchek végül egyszercsak hivatalosan is bekerülnek főágba(vagy nem :P )->nightlyba

(#2957) bprubin: zsocával együtt az érdem, és a még nincs vége ;)

[ Szerkesztve ]

(#2957) bprubin válasza apeelme (#2951) üzenetére


bprubin
tag

Jól látom, hogy bekerült a magyar fordításod a CM- romokba?! :C

[link]

:R nagypályások vagytok :R

[ Szerkesztve ]

(#2958) dragon1993 válasza apeelme (#2951) üzenetére


dragon1993
őstag

the-jedi.co.uk -ról szedtem okt24-én.
http://zteportal.eu/cm-7-kang-24oct/

(#2959) kelzsoca válasza bprubin (#2957) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez még csak a kezdet :)

https://vertigostore.eu

(#2960) kevin.1


kevin.1
csendes tag

[BladeGinger-Negaraku RLS2.1]

Ez az új Burstlam féle 2.3.5 Blade Rom.

Próbálta már valaki ? Tapasztalatok ?

(#2961) M0RGI válasza csiziktomi (#2953) üzenetére


M0RGI
őstag

Na remek... :( Köszi az infót. Igaz nem teljesen olyan mint a képeken, de az biztos, hogy
valami elvált a kijelzőben egymástól.

Az az érdekes, hogy lámpafényben nem nagyon látszik, csak szórt természetes, vagy napfényben. Győzködhetem majd a szervizest, hogy ugyanmár jöjjön ki velem az utcára rendes fényben megtekinteni. :DDD

Ha azt mondjátok ez tuti garis dolog, akkor már viszem is vissza.
Csak könyörgöm, a harmadik blade-el ne legyen semmi!!!!!!!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#2962) csiziktomi válasza M0RGI (#2961) üzenetére


csiziktomi
senior tag

ha nem fürdetted és ejtetted le a telot akkor garisnak kell lennie.Ez esetben ez nem a te hibád hanem a kijelző gyártónak amire vonatkoznia kellene a garinak

(#2963) M0RGI válasza csiziktomi (#2962) üzenetére


M0RGI
őstag

Nem fürdettem, nem ejtettem le. Remélem ezt a szervizben is el fogják hinni!
És közben rájöttem, hogy már a legelején hibás lehetett a kijelző, csak a hülye gyári fóliától nem látszódott!

(#2965) M0RGI válasza #40993792 (#2964) üzenetére


M0RGI
őstag

Akkor jó, ezt nem is tudtam.

(#2966) pudingstyle


pudingstyle
tag

Üdv fórumtársak!
Csupán arra lennék kíváncsi, hogy az ux1 féle "ZTE 2.3.5 GingerBeer-G3-r2-xTRA" rom után, ami elméletileg "gen3".. szóval egyszerűen recoveryből feltehetem a Godfathert, vagy voltak következményei a "gen3-asításnak"? (Gen2-es pengére dobtam fel a romot, nem gen3-asítottam külön)

Nexus 5 D821

(#2967) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok

Tudnátok segíteni abban, hogy miért nem működik a " szöveg beszéd átalakítás" funkció? Rákattintok és egyből FC. Telepítettem a SVOX tts progit de azzal se.
Egyébként a ROM Blade Sweet Dreams II by Kelzsoca Nem szeretném lecserélni mert nagyon-nagyon bejött mindenben...

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#2968) zszabika


zszabika
aktív tag

Kipróbáltam a Cyan Surprise VI-ot.Nem tudja valaki hogy miért nem működik rajta a Font Changer?Vagy ez CM romokon nem működik?Ja meg felakartam rakni recoveryből egy Font pack-ot de nem rakta fel.Ez miért lehet?Olyat is észre vettem már hogy régebben mikor cseréltem font-ot akkor az ő betű helyett egy négyzetet rak ki.

(#2966) pudingstyle: Na azt hogy csináltad hogy Gen 2-re raktad fel?Működött is? :Y

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2969) pudingstyle


pudingstyle
tag

Idéznék.. " Az alábbi metódus csak Gen2 vagy Librásított Blade-en (Gen3) működik!!! "
Szóval gond nélkül felment, és működik is.. csak épp a Godfather meggyőzőbb volt.. :D

Nexus 5 D821

(#2970) SilverToM


SilverToM
tag

Lenne egy jó kérdésem!
A Big Dadi 3 van fent, ami ugye nem tartalmaz élő háttér képet, de ki kéne próbálnom párat, és az lenne a kérdésem, hogyan lehet bele varázsolni őket?
Köszi! :R

(#2971) zszabika válasza pudingstyle (#2969) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ja már értem.Te a frissített romot raktad fel.Az már automatán Librásít.Vissza kell TPT-zned.Enélkül nem fog menni.

(#2970) SilverToM: [link]
Ezt rakd fel recoveryből. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2972) SilverToM válasza zszabika (#2971) üzenetére


SilverToM
tag

Köszi!

(#2974) zszabika válasza #40993792 (#2973) üzenetére


zszabika
aktív tag

Elnézésed kérem érte! :D Már ha megint itt vagy tudnál válaszolni nekem a 2968-ra? :D
Legalább egy részére,de ha lehet akkor az egészre.

Ezt olvastam a Font Changer-el kapcsolatban: 1 .ability to change screen density ( not compatible with MIUI),
2. quick reboot option for applying the font change (not compatible with MIUI)

De hát ez a rom nem MIUI csak MIUI téma van benne nem?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2975) Joshi


Joshi
titán

Ismét remekeltem egy Blade-el, Gen1-ből Gen2 + CM7 Godfather. :C Munkatársam azt fogja hinni hogy egy teljesen más telót adtam vissza neki. :DDD

Egy gyors kérdés, a CM7 The godfather rom esetében Android verzióra azt írja hogy 2.3.7. Ez a verzió létezik egyáltalán vagy csak a készítők elnevezték annak? Azért kérdezem mert még sehol se láttam egyetlen készüléken sem ekkora verziószámot. :F Talán 2.3.5 a legnagyobb amivel találkoztam hivatalosan.

(#2976) #19617792 válasza Joshi (#2975) üzenetére


#19617792
törölt tag

2.3.7 létezik hivatalosan is, különben CM7 se lenne belőle.

(#2978) Merlini


Merlini
tag

Service started.

Ezt írogatja ki a képernyő alsó részére 10-20 másodpercenként. Kb. 2 másodpercig van kint a felírat, ekkor akadozik a görgetés, zenelejátszás, minden.

Előzmény: felraktam ux1 minden az egyben csomagját "ZTE 2.3.5 GingerBeer-G3-r2-xTRA ( Custom "Gen3" )" köszönet érte. :C
De elfelejtettem formatálni az ext3-as partíciót és felrakott minden ext-on lévő programot is.
Gyanítom ez a keverésem indít valami "service-t", ez okozza fenti problémát.

SystemPanel lite programban kilövők minden futó programot, azután is jön ez az üzenet.

Mivel lehet kikapcsolni, elcsípni ezt a folyamatos service indítgatást?

[ Szerkesztve ]

(#2979) zszabika válasza #40993792 (#2977) üzenetére


zszabika
aktív tag

Akkor ha felrakom a font pack-et recoveryből előtte nevezzem át update zip-re?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2980) Joshi válasza #40993792 (#2977) üzenetére


Joshi
titán

Na jó de mik azok az újítások amik a 2.3.5 vagy x.x.6-hoz képest kapunk? Én csak azt látom hogy napról-napra nőnek a verzió számok de lövésem sincs hogy milyen újításokat kellene észrevennem. Vagy ez csak a stabilitásban mutatkozik meg? :U

(#2982) dragon1993


dragon1993
őstag

Ma nincs szerencsés napom.
Lemerült a teló, leállt felrakom töltőre bekapcs 1 órával később is a robotnál állt. Aksi ki/be semmi újratoltam recoveryből most jó.

(#2983) Majci válasza szmayer1 (#2967) üzenetére


Majci
tag

Szia! Próbáld meg felrakni a ttsupdate-et recoveryből. hungariandroidon megtalálod.

Két fajta vélemény létezik: az ENYÉM és amit leszarok.

(#2984) kelzsoca válasza zszabika (#2979) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell.

https://vertigostore.eu

(#2985) Adamyno


Adamyno
tag

Font változtatásra Absolute System Root Tools-t használom.

Abszolut jó :D Rengeteg (kb. 1000) font közül lehet választani, amiről egyből van előzetes kép, 1 gombnyomásra letölti, mégegyre feltelepíti.
Ugyanígy lehet vele boot animációt is cserélni, van benne app uninstaller, root explorer, ad-blocker.

Root jog kell neki, azt cső...
(pár 100 fillér a marketen, már több mint1 éve használom de még sosem hagyott cserben)

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#2986) SilverToM válasza #40993792 (#2973) üzenetére


SilverToM
tag

Megmondom őszintén, hogy örülök, hogy beelőztek :))
Gondoltam rá kéne ezeket eleve a ROM leírásokhoz pakolni, hogy csengő, live wall, sima wall, gyűrűs boot anima, meg még nem tom mi....

Tényleg van gyűrűs hívnak képernyő?

(showder klubot nézek)

(#2987) barnam_


barnam_
nagyúr

Újabb piros pont a CM7-nek:
A CM7 N247+-al + PowerAmp 2-vel már a fülhallgatóban szólnak az értesítések, és a zene közben nem áll meg, csak lehalkul. Ezt eddig egyetlen rommal, lejátszóval se tudta a penge :)

(#2988) ^Clown válasza kelzsoca (#2959) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Már bent is van, pl. a 249-ben, vagy csak később kerül be? :R

(#2989) xSide válasza barnam_ (#2987) üzenetére


xSide
őstag

SweetDreamsIV-ben a kamera, video, email, sms, képernyőzár, akksi merülés fülesben szól és beállitástól függöen halkul el, hangosodik vissza PowerAmp-ban a zene.
Hiváskor mind a telón, mind fülesben hallható a csengés!
Az elözö verzióban is megvolt ez a beállitási lehetöség, mint 2.0-ban az 'Audio engine/Audio focus change' alatt...
Azt is tudtad, hogy ha fülest kihúzod zene leáll és visszadugva folytatódik?:)

[ Szerkesztve ]

(#2990) PeliScan válasza kelzsoca (#2902) üzenetére


PeliScan
addikt

Köszi! Hogy tudok fel vagy elővarázsolni egy ZTE tárcsázót? :U

(#2991) apeelme válasza ^Clown (#2988) üzenetére


apeelme
addikt

az más amire te gondolsz,erre még várni kell...

(#2992) szmayer1 válasza Majci (#2983) üzenetére


szmayer1
senior tag

Szia

Megpróbálom remélem jó lesz.... Megnéztem másig blade-n amin ugyanez a ROM van de sajna ott is kilép hibával.

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#2993) Telda


Telda
addikt

Reggelt!

Ismertek olyan programot, amivel tudok netezni úgy, hogy a telefont usb keresztül a gépre csatlakozom és a telefon internetét használom?

Köszi!

(#2995) barnam_ válasza xSide (#2989) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mentségemre szóljon, a kiszivárgott GB romokból csak valamelyik korai GSF-t próbáltam, meg az egyik SweetDreams romot, de azok nem tudták ezt.

Az elözö verzióban is megvolt ez a beállitási lehetöség, mint 2.0-ban az 'Audio engine/Audio focus change' alatt..
Igen, azt tudom, de CM7 alatt nem működött.

Azt is tudtad, hogy ha fülest kihúzod zene leáll és visszadugva folytatódik?
Igen :) Amúgy szvsz nagyon jó lett az új PowerAMP, simán a legjobb lejátszó Android-ra.

(#2996) zsopo


zsopo
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék:

HIBA: Nagyon gyakran előfordul, hogy hívás közben lerakom a telefont az arcommal, mert a felső rész fényt kap (átveszem az egyik fülemről a másikra, stb...) A senzor már kalibrálva volt, és helyesen működik.
Olyan appot keresek, amivel a mostani hívás közbeni képernyőt tudnám lecserélni. Szerintem egy kisebb, vagy máshol szereplő lerakás gomb is megoldaná.

Köszi előre is!
Szép napot mindenkinek!

(#2997) szucs2 válasza api29 (#2994) üzenetére


szucs2
tag

Köszönet érte.
Választás az van - lehet tárcsázni - kinek-kinek a kedvére.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2998) jano_77


jano_77
nagyúr

Jó reggelt Mindenkinek!
Ma reggel megviccelt a Blade-em és kicsit aggaszt, amit művelt :F :O
Este húztam le a töltőről - 100%-on -, reggel ébresztett rendesen, amikor kellett. Elindultam melóba, tankoltam, kártyával fizettem, ilyenkor sms-t kell kapjak. Telefon a kocsiban maradt, vissza ültem, nézem a telót, de se kép, se hang!?! Meg se nyikkant.
Beértem melóba, akksi kivesz, vártam egy keveset, majd vissza, bekapcs ---> újraindult :DD
Viszont halvány fingom nincs arról, hogy vajon miért művelte ezt a teló?!?
Van vkinek ötlete esetleg? Nem örülnék, ha besz@rna a telóm! :U

ui.: jaaaa és az sms-t azóta sem kaptam meg.....mintha nem is léteztem volna abban az időben. Mert gyanítom, hogy még ha ki is van kapcsolva egy telefon, azért később, mikor újra be van kapcsolva, csak meg kellene kapni azt a fránya sms-t!? Rosszul gondolom :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2999) inkjet válasza Crob (#2948) üzenetére


inkjet
tag

Nekem a szervizelés a Vodánál 14 nap volt. A voda honlapján lehetett nyomon követni a telefon útját. A hibafelvételnél 14 napot mondtak amit csontra be is tartottak. Lehet nekem szerencsém volt (cserélték).

(#3000) kelzsoca válasza jano_77 (#2998) üzenetére


kelzsoca
félisten

mintha nem is léteztem volna abban az időben

Aztán ki tudja, nem -e vetített ki valami párhuzamos valóságot a Blade. :DDD

Egyébként ilyet akár a rom, akár valamelyik alkalmazás is művelhet.

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.