Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#2901) PeliScan válasza #40993792 (#2872) üzenetére


PeliScan
addikt

Sajnos nem müxik, bármilyen kódra (kezdve a nyitóparanccsal *983*673636#) ezt írja ki "Hiba a kapcsolatban, vagy érvénytelen MMI kód."

Három tárcsázóval próbáltam, alap tárcsázól, Dialer One, Rocketdial. ZTE tárcsázó az más, mint az alap, ami a ROM-ban volt? Emiatt nem működik? :F

(#2902) kelzsoca válasza PeliScan (#2901) üzenetére


kelzsoca
félisten

A szervizkódok csak a ZTE tárcsázóból működnek, más esetben nem.

https://vertigostore.eu

(#2903) M0RGI válasza Victoryus (#2900) üzenetére


M0RGI
őstag

Angry Birds mentések: AngryBirdsBackup Free (Pierrick O'Murphy) nevű app kiválóan működik! Az SD-re ment.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2904) Pavlo válasza ux1 (#2803) üzenetére


Pavlo
aktív tag

A gyári 2.2.-es T-Mobile-os ROM-on használom az ext2-es partíciót.

[ Szerkesztve ]

(#2905) gytallian


gytallian
tag

Zenehallgatás közben újraindult a Blade, és azóta nem látja a kártyát. Újraindítás, kiszedés nem segített, teljesen alapra állt a készülék, nincs benn semmi telepített program, vagy játék.
Csak este tudom majd megnézni, hogy mi szállt el, a kártya, vagy a telefon. Tapasztalt már vki ilyent? A Micro SD Maxell márkájú.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#2906) #19617792 válasza kelzsoca (#2891) üzenetére


#19617792
törölt tag

"és nem az hogy xy romról megcsinálja a mentést, majd xxy romot felpakol, és arra állítja vissza. (és akkor megy, hogy ez xar, az xar, anomáliák stb..)"

ennek ellenére érdekes, hogy nálam, ha bármiről csináltam mentést, bármelyik ROM-on, azt bármelyik ROM-ra visszaállítva hibátlanul működött.

(#2907) kelzsoca válasza #19617792 (#2906) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ilyen is van, de általában nem ez a jellemző, meg nyilván rendszerszintű dolgokat (pl: wifi lista stb..) gondolom nem pakolsz vissza, csak szigorúan ami az adott programhoz tartozik, mert ugye a program nem változik, ezért is lehet hibátlan a visszaállítás.

https://vertigostore.eu

(#2908) gytallian válasza gytallian (#2905) üzenetére


gytallian
tag

Elnézést a pontatlanságért, a Micro SD kártyát nem látja, a SIM kártyával nincs gond.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#2909) #19617792 válasza kelzsoca (#2907) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez igaz, csak user appokat szoktam visszaállítani. legfeljebb browser adatokat. amúgy TB helyett legközelebb QtADB-t akarom kipróbálni.

(#2910) Strauss válasza gytallian (#2908) üzenetére


Strauss
senior tag

Próbáld meg másik telóban vagy olvasóban , aztán ha az sem akkor másik kártyát .Így legalább tudod , hogy mi a rossz. Ha a kártya xar akkor format neki.. hátha jó lesz , ha nem akkor sajna IJ.

Amúgy a káryták sajna halandóak... :)

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#2911) Strauss válasza jano_77 (#2898) üzenetére


Strauss
senior tag

System app remover esetleg???

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#2912) zszabika


zszabika
aktív tag

Lenne egy olyan kérdésem,hogy a gombsor lötyögés az garanciális hibának számít?Amikor leadtam szervizbe ezt is bejelentettem,de nem cserélték ki.A gombsornak az alján ugye van egy kis vékony talp ami kissé benyúlik a kijelző alá,na ez olyan mintha a BACK gomb alatt le lenne vágva,és ott szépen belátni alá,a led virít alóla kifelé.Vagy ez gyárilag direkt ilyen?Már nagyon idegesít.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2913) jano_77 válasza Strauss (#2911) üzenetére


jano_77
nagyúr

Próbáltam, de nem törli pl a News & Weathers app-ot :F
Azt írja, hogy nem lehet törölni, mert system read only!?
Pedig Root Explorert elindítva megkapja a root jogokat! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2914) kelzsoca válasza zszabika (#2912) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már hogy lenne garanciás probléma, másnál is olyan, vagy elfogadod vagy eladod a telefont.

(#2913) jano_77

És a kis kapcsolót ugyan átbillented -e (r/o--r/w)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#2915) gytallian válasza Strauss (#2910) üzenetére


gytallian
tag

Igen, én is így szeretném kinyomozni, de csak este lesz rá lehetőségem. Csak gondoltam megkérdezem, hátha járt más is így, és megnyugtat, hogy nem a telefon adta meg magát :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#2916) jano_77 válasza kelzsoca (#2914) üzenetére


jano_77
nagyúr

És ez volt a gond....pedig eskü, hogy nyomogattam azt is :U :((( :R
Calendar törölhető, ha előtte felteszem a Go Calendárt?
Nem szükségeltetik a normális működéshez?
Esetleg le lett már írva vmikor korábban itt vagy bárhol, hogy melyek azok az app-ok, amik feltétlen szükségesek a működéshez és TILOS törölni?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2917) zszabika válasza kelzsoca (#2914) üzenetére


zszabika
aktív tag

Eszemben sincs eladni ez miatt.Épp azért kérdeztem hogy másnál is ilyen lötyögős e a gombsor.Így nyugodtabb a lelkem.Nem foglalkozom akkor vele.Köszi a választ. :)

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2918) jano_77


jano_77
nagyúr

Tapasztalt már olyat vki az lgCamera használatakor, hogy ha törölt egy képet a korábbi képek közül és utána készít egy új képet, akkor a miniatűröknél az új képet mutatja, de amint megnyitom nagyban a képeket, már a régi"törölt" kép látszódik!? Mitől lehet ez :F

óvakodjon mindenki vmi kompromittáló lefotózásától, mert hiába törli, akkor is visszakúszik :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2919) TRob1 válasza zszabika (#2917) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam atom stabil a gombsor, nem lötyög semmit. :N Kb. olyan, mint minden más telefonon amit eddig "tapiztam".

¤ R'n'R ¤

(#2920) zszabika válasza jano_77 (#2918) üzenetére


zszabika
aktív tag

Akkor minden haveromnak ezt az app-ot fogom ajánlani. :D

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2921) zszabika válasza TRob1 (#2919) üzenetére


zszabika
aktív tag

( #2919 ) TRob1: Köszi!Ezt most muszáj volt?Pedig már kezdtem megnyugodni.Volt már amugy régebben is egy pengém és ugyemlékszem az sem lötyögött.Nem fogok eret vágni magamon ez miatt,csak kissé idegesít amikor világít a led akkor szurja a szemem leginkább.De ugysem cserélik akkor nem érdekes.

Bocsi a smile lemaradt. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2922) TRob1 válasza zszabika (#2921) üzenetére


TRob1
veterán

Nem volt muszáj, de sztem nem árt ha az ember tisztában van a tényekkel. :)) De te attól még gondolhatod, hogy az enyém a xar mert "szorul", és mindenki másé meg a jó, mert "lazán jár". :DDD

¤ R'n'R ¤

(#2923) jano_77 válasza zszabika (#2920) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó, rendben, akkor ajánld a haveroknak, ha mindig kitörlik a képeket, amikre későbbiekben még szükségük lehet, de azért vki tudna építőbb hozzászólással, ötlettel is szolgálni ebben a dologban?! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2924) M0RGI válasza TRob1 (#2922) üzenetére


M0RGI
őstag

Nekem pl. most a bekapcsoló gomb beljebb van, mint az előző bladen. Akkor a lötyögés idegesített, most meg a szilikon tokban alig tudom benyomni. :DDD
Szóval egyik sem jó, de mit csináljak?

A kijelző alatt éktelenkedő "olajfolt" viszont rohadtul zavar. Majd csinálok róla képet, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

[ Szerkesztve ]

(#2925) Tonchi válasza Ropman (#2866) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Azért nem él, mert nagyob sok munkám van mostanság és képtelen vagyok folytatni, így a hyperaktív fiatalság (szezso15) kezébe adoptáltam a dolgot, majd ők frissítik... Én köszönöm!

(#2926) zszabika válasza M0RGI (#2924) üzenetére


zszabika
aktív tag

Most hogy említetted,nálam is alacsonyan van a bekapcs gomb,és még mozog is.:D A gombsor nálad rendben van teljesen?

Ha T-s vagy akkor vidd be nekik a folt miatt.Talán még cserét is kapsz,ami lehet még rosszabb lesz.Mindegyiken van valami kis hiba.Azért 40 nap alatt igazán kicserélhették volna a gombsorom.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2927) Joshi


Joshi
titán

Üdv ismét. Tegnap sikeresen lecseréltem a romot a kelzsoca CM7 The Godfather-re és nagyon tetszik. Az egyik kollégám odaadta a Blade-jét hogy kezdjek vele valamit mert lassúnak találja. Az övé Android 2.1-es és Gen1-es készülék(T-mobilos), erre mit ajánlotok? Úgy olvastam hogy a Gen1 Gen2-re való módosítása elég rizikós. A Gen1-es készülékre fel lehet tenni a ClockWork Recovery 4.0.1.5-öt?
Ha van valami jó rom Gen1-re akkor inkább azt választanám mert nincs kedvem tönkretenni más telóját. Segítségeteket előre is köszi.

(#2928) zszabika válasza Joshi (#2927) üzenetére


zszabika
aktív tag

Szerintem érdemes meglépni a gen2-esítést.T-mobil 2.2 gyári romot fel aztán kész is.Utána mehet fel bármilyen főzött rom. :)

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2929) robit1973 válasza Joshi (#2927) üzenetére


robit1973
aktív tag

Ment PÜ.

(#2930) M0RGI válasza zszabika (#2926) üzenetére


M0RGI
őstag

A gombsor ezen a bladen tökéletes, nincs rés, nem kattog. Viszont a hangerő le gomb igen, sőt néha be is ragad. Mondom ami az előző bladen jó volt az most x@r és fordítva.

Beviszem én a T-hez, de ha ez a tendencia folytatódik, a harmadik blade mégrosszabb lesz.

Én megértem azt a hozzászólót aki leszólta a telefon összeszerelési minőségét és a meghibásodások gyakoriságát, de tudom, hogy ennyi pénzért ez van, ezt kell szeretni.
Amúgy nagyon állat kis telefon, imádom!
A kisebb dolgok nem is zavarnak, az elsőt is csak a recsegő hangszóró miatt cseréltettem, ezt meg a kijelző miatt fogom bevinni.

(#2933) zszabika válasza #40993792 (#2931) üzenetére


zszabika
aktív tag

Szia!Ha már itt vagy tőled kérdezem,hogyha ux1 Libra romjából kiszedném az összes appot a datából mielőtt felrakom,akkor ugyanannyi helyem marad felrakás után mint pl. a Godfather-ben?,mert ott nem raktam semit a datába.Ott 267 mb maradt ha jól emlékszem.Viszont a Libra romban a data mappa csak 70mb.Akkor hogy lehet az hogy amikor felraktam először akkor nálam csak 135 mb maradt a szabad belső memória?Remélem érthetően fogalmaztam.

Szerk: 302 mb-osra van partícionálva a data nekem.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2935) zszabika válasza #40993792 (#2934) üzenetére


zszabika
aktív tag

Hát én ebben a Libra romban a data mappában csak app mappát látok és az tele van programokkal,mást nem látok benne.Gondolom ami a sytem mappában van abból nem települ semmi a datára.Vagy ha feltelepülnek ezek az appok akkor több helyet foglalnak el,mint amennyi az .apk mérete?Ezért foglalnak le többet feltelepítve?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2937) Joshi válasza robit1973 (#2929) üzenetére


Joshi
titán

Azzal hogy felrakom a T-és gyári 2.2-es romot Gen2 lesz? :U

(#2938) zszabika válasza #40993792 (#2936) üzenetére


zszabika
aktív tag

Értem.Köszi a választ! :R

(#2937) Joshi: Igen.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2939) TRob1 válasza Joshi (#2937) üzenetére


TRob1
veterán

Igen. :K

¤ R'n'R ¤

(#2940) Joshi válasza TRob1 (#2939) üzenetére


Joshi
titán

Az mitől lenne rizikós? Anno az enyémet is megcsináltam gond nélkül igaz hogy azóta gariztattam hangszóró hibával és a csere készülék már Android 2.2 Gen2 volt. Szerintem nekiugrok. :K

Ja létezik olyan Gen2-es rom amelyikben nem lehet emelni a CPU órajelet? Egyáltalán nem kellene bele semmilyen mókerolásra lehetőség mert a kollégám elég gyakran belenyúl tudatlanul. :D

[ Szerkesztve ]

(#2941) TRob1 válasza Joshi (#2940) üzenetére


TRob1
veterán

Nem én állítottam hogy rizikós. :N De attól függetlenül előfordulnak/előfordulhatnak hibák (mondjuk főleg user szinten)

¤ R'n'R ¤

(#2942) zszabika


zszabika
aktív tag

Megemlítenék játék ügyben egy érdekességet.Felraktam a Godfather-re a Raging Thunder 2 1.08-as verzsönt,mert ebben a verzióban nincsenek textura bugok.Olyan problémába futottam először hogy amikor ellenőrizte volna az eredetiséget a neten keresztül akkor mindig kilépett hibaüzenettel.Aztán rájöttem hogy még nem állítottam be a google fókomat a telefonon.Miután ezt megtettem simán leellenőrzi és fut a játék.Nem tudtam hogy szüksége van a google fiókra. :) Hátha valakinek hasznos lehet ez az info.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2943) infectedmann


infectedmann
őstag

Hamarosan eladósorba kerül egy T függő (bár a rom miatt már nem függő) Blade. Jelenleg Cyan Suprise V rom van rajta, de kérésre bármit ráteszek, akár a gyárit is (ettől nem kerül gyári állapotba).
Garancia nincs rá. Kijelző picit karcos, a készülék házon is vannak apró sérülések.
8GB-os kártyával adom ás vadi új USB kábellel.
Akit érdekel dobjon egy privátot és megegyezünk.

(#2944) zszabika


zszabika
aktív tag

Úgy döntöttem egyenlőre maradok a Godfather-nél.Lenne még egy olyan kérdésem hogy ux1 librás romjában amikor beléptem app drawerbe akkor volt egy átmeneti effekt a széleknél zoomoláskor.Ezt be tudom állítani bármelyik ADW launcherben?
Vagy ez annak a romnak a sajátossága?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2945) dragon1993


dragon1993
őstag

CM N249-ben csak nekem nem megy a fény érzékelő ?

(#2946) apeelme válasza dragon1993 (#2945) üzenetére


apeelme
addikt

sztem csak neked...mi volt az a javítás ami miatt felraktad? :F

(#2947) dragon1993 válasza apeelme (#2946) üzenetére


dragon1993
őstag

Most telibenyomtam lámpával most megmozdult de az okt24 kangban sokkal jobb volt.

Egyébként szétment a régi romom hívtak vezetés közben elővettem a mobilt és kérte a pin-t beírtam sehol a hívás. (pedig volt)

(#2948) Crob


Crob
tag

azt nem tudja valaki, hogy milyen szervizben hegesztik a plédeket, mert már kicsit kezd felb*szni hogy 4 hete lassan úton van a szervizbe a telóm... :W
vagy aki a vodánál szervizeltetett annak van vmi tapasztalata, hogy kit lehet ilyenkor elküldeni vami jó meleg helyre, mondjuk görögbe? :U

(#2949) dragon1993 válasza Crob (#2948) üzenetére


dragon1993
őstag

Ha jól tudom 30 nap alatt meg kell csinálniuk.

(#2950) zszabika válasza dragon1993 (#2949) üzenetére


zszabika
aktív tag

Az enyémet 40 napig "csinálták" Telenornál.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.