Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1001) pch


pch
aktív tag

Hogy ontopic is legyen.
Mikor lesz uj cm? :)

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#1002) Mercutio_


Mercutio_
félisten

#467-re valaki? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1003) szezso15 válasza pch (#1001) üzenetére


szezso15
addikt

Szerdán...

*Hajrá Loki!* i15+

(#1004) pch válasza szezso15 (#1003) üzenetére


pch
aktív tag

Péntek van.

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#1005) GrandS válasza kelzsoca (#1000) üzenetére


GrandS
senior tag

Nem hagyja eltávolítani, csak Adatok törlése és Kényszerített leállítás választható.

(#1006) kelzsoca válasza GrandS (#1005) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha bele van gyógyítva a romba, akkor nem is fogja.

https://vertigostore.eu

(#1007) szezso15 válasza GrandS (#1005) üzenetére


szezso15
addikt

Viszont csinálhatsz egy olyat, hogy Marketről lekapsz egy bármilyen Launcher-t (ne a Pro-t), RootExplorer-rel kitörlöd a system/app alól a LauncherPro apk-ját, és utána már menni fog a magyarított felfele! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#1008) Cheesy


Cheesy
őstag

Használ itt valaki 2.3-as ginger rendszeren működő call recorder progit? Ami a roman-féle all call recorderhez hasonlóan teszi a dolgát.

www.vakbelmutet.hu

(#1009) Mercutio_ válasza Cheesy (#1008) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sajnos én se találtam, és valamiért 2.3.4-en (és a későbbieken is) kiírja az AllCall Recorder, hogy "a te készüléked nem alkalmas mindkét fél rögzítésére" :Y pedig a korábbi droid verzión gond nélkül rögzített :W
Próbáltam még TotalRecall-t, de az is megadta magát és eldobálta magát valamiért :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1010) TRob1 válasza pch (#1004) üzenetére


TRob1
veterán

Jövő szerdán... :DDD

¤ R'n'R ¤

(#1011) matr1ca


matr1ca
csendes tag

Sziasztok! Difi. :F
Olvastam már mindenfélét, de erre a kérdésre nem találtam érdemi választ.
Megköszönném, ha valaki, - akinek már volt hasonló jelensége - dobna egy használható trükköt nekem!
Alap t-mobil-os ZTE Blade, Gen1, Android 2.1.
Csak azért érdekel újabb op.rendszer verzió, mert ebben nem jelennek meg a flash-ek a böngészőben.
Éppen próbálnám a hivatalos t-mobil upgrade-t feltornászni, de nem tudom elérni az ominózus FTM üzemmódot. Egyszerűen nem jön ki a billentyűkódra, hanem folyamatosan újra indul. Nagy marha voltam, mert mikor még nem tudtam a hivatalos upgrade-ről, kiroot-oltam, meg feltettem ROM managerrel egy új Clockwork Recovery-t, és szerintem ez tehet be a FTM-nek. Letöröltem minden mutyit a telefonról, visszaroot-oltam, de így sem érem el a FTM-et. Kérdés el kell távolítanom a Clockwork-öt és ha igen, akkor hogyan lehet uninstallni?

Adatok:
- Firm: 2.1-update1
- Baseband ver: TM_P729TV1.0.0B01
- Kernel: 2.6.29 / zte-kernel@Zdroid-SMT (ez a kernel nagyon gyanús nekem, hogy ez is hunyó)
- Build: TM_P729TV1.0.0B03

Köszönöm a fáradságot előre is!
Itt vagyok a neten, hogy minél előbb bezsebelhessem a megoldást.

(#1012) GrandS válasza szezso15 (#1007) üzenetére


GrandS
senior tag

Bingo! Kösz!
Működik, de közben újra kellet indítani a telefont.

(#1013) hetfield1


hetfield1
tag

amit telepitek market-ből az hol lehet megtalálnom a telefonon ? nem a telepitett app-ra gondolok, hanem arra amit letöltött.

(#1014) TRob1 válasza matr1ca (#1011) üzenetére


TRob1
veterán

Csak simán vissza kell tenni a Stock (gyári) Recoveryt. Másold a zip-et az sd-re, és CWM-ből (a fent lévő recoveryből) Install zip from sd...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1015) matr1ca válasza TRob1 (#1014) üzenetére


matr1ca
csendes tag

Köszi!
Nos, pontosan ez érdekelne engem, hogy hogyan?

(#1016) matr1ca válasza TRob1 (#1014) üzenetére


matr1ca
csendes tag

Bocs, nem jött ki a teljes üzenet, mikor válaszoltam!
Szóval SD-re zip, eddig jó.
Hol érem el ezt a CWM-et? Esetleg ROM managerből?
Köszi a linket!

(#1017) Glatius válasza hetfield1 (#1013) üzenetére


Glatius
őstag

A telepítőfájlról az appmonster csinál neked biztonsági mentést, ha nincs olyanod, akkor Root explorerrel a /data/app (vagy a /sd-ext/app , ha használsz ext partíciót) mappában megtalálod az apk fájlt, az megegyezik a telepítővel.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#1018) TRob1 válasza matr1ca (#1016) üzenetére


TRob1
veterán

Ha tényleg fenn van ( :D), akkor tel kikapcs, majd hangerő le-t és a bekapcs. gombot folyamatosan nyomva addig, míg bejön a recovery.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1019) matr1ca válasza TRob1 (#1018) üzenetére


matr1ca
csendes tag

Hásze ez az! Ezért vagyok én bajban, mert nem jön be semmilyen recovery, meg FTM, meg semmilyen menü, hanem fagy és újraindul, míg fel nem engedem a hangerő le gombot. :((

(#1020) Glatius válasza matr1ca (#1019) üzenetére


Glatius
őstag

Ha van fenn ROM manager, akkor tőle is lehet kérni, a recoveri felrakást frissítést, és az újraindítást recovery üzemmódban.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#1021) Cheesy


Cheesy
őstag

szerintetek hol találom a névjegyeket? Illetve hogy tudom az összeset letörölni, hogy visszaállíthassam mentésből? Mert a rom frissítés után minden névjegy duplán szerepel, pedig nem emlékszem, hogy 2x állítottam volna vissza, de hátha.
Illetve a névjegy filet, ami .xml van-e valami amivel szerkeszteni tudnám?

www.vakbelmutet.hu

(#1022) matr1ca válasza Glatius (#1020) üzenetére


matr1ca
csendes tag

Már visszatettem a ROM managert, és megpróbálom régebbi verziójú Clockwork Recovery-vel, de előtte újra ki kell root-olnom, hogy egyáltalán szóba álljon velem a ROM manager.

(#1023) spuros válasza matr1ca (#1022) üzenetére


spuros
őstag

(minden restart után újra kell rootolnod, mert csak addig él a root jogod amíg újra nem indítod...)

(#1024) matr1ca válasza matr1ca (#1022) üzenetére


matr1ca
csendes tag

A ROM managernek esze ágában sincs downgradelni a Clockwork Recovery-t, pedig kirootoltam megint, super admin jogom van. Erről ennyit. Nincs több ötletem.

(#1025) spuros válasza matr1ca (#1024) üzenetére


spuros
őstag

Tudom, hogy ezzel nem segítek, de nekem is kellett rom managerrel recoveryt feltennem mert behányt a zöld robotnál és nem tudtam belépni rec-be.. Simán ment a downgrade.. :F

(#1026) matr1ca válasza matr1ca (#1019) üzenetére


matr1ca
csendes tag

Éppen így csinál az én ZTE-m is, mint ennek a kiskrampónak a szép fehér Blade-je.
Na ezzel mit lehet csinálni? Olyan megoldás létezhet, hogy teljesen letörölni a belső memóriából a rendszert, és felmásolni újat PC progival?

(#1027) matr1ca válasza matr1ca (#1026) üzenetére


matr1ca
csendes tag

Bocs a Youtube link kimaradt!

(#1028) spuros


spuros
őstag

Azt nem próbáltad, h felmásolod az sd-re egy recovery.img-t és recovery managerrel betallózva flasheled?

(#1029) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Big Daddy IV alatt találkoztatok már beragadó GPS-szel? Nálam ma ezt produkálta.

(#1030) spuros válasza ^Clown (#1029) üzenetére


spuros
őstag

Ha jól emlékszem nekem is annál volt..

(#1031) domerator válasza spuros (#1030) üzenetére


domerator
veterán

CM alapú romoknál sokszor előfordult.

Kelzsoca valami theme manager összeakadást emlegetett anno... próbáljatook meg témát váltani és úgy kipróbálni... aztán vissza... nekem régen így szűnt meg a beragadás.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1032) spuros válasza domerator (#1031) üzenetére


spuros
őstag

Ha jól emlékszem csak egyszer csinálta.. De még régebben. Azóta romot váltottam.

(#1034) zszabika válasza Krysz74 (#984) üzenetére


zszabika
aktív tag

Nem használsz véletlenül Chainfire 3d-t? Az bezavarhat tudomásom szerint.Én még életemben nem futtattam benchmarkot még Pc-n sem nem hogy telon,szvsz semmi értelme.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1035) zszabika válasza #19617792 (#966) üzenetére


zszabika
aktív tag

Anno a Nokia a 200rugós N95-be 950mAh akksit rakott.Nekem volt iylen készülékem és 2 napig bírta minimális használattal.1,5 óra zenehallgatással 50-60 %-ra merült.Ahoz képest a droidos telok nem is mondhatóak rossznak.(Megjegyzem a olyan fotót és videot csinált hogy leraktam a hajam.)

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1036) kj007 válasza Cheesy (#1008) üzenetére


kj007
tag

BD-III-on az [AndroRec] kifogástalanul működik.

[ Szerkesztve ]

(#1037) matr1ca válasza Glatius (#1020) üzenetére


matr1ca
csendes tag

Hát sikerült!
Valóban a Clockwork Recovery volt a hunyó. A legújabb verzió nem jó a 2.1-es op.-on.
A Te gyári recovery-d segített végül is. Igazából a root jog szivatott meg. Az Universal Androot határozottan kijelentette, hogy superuser vagyok és pl ment is pár rootfüggő alkalmazás, de a ROM manager-nek nem volt minden teljesen elég. Fogalmam sincs, hogy itt mik a finomságok, de pl. most a 2.2-es rendszeren egyáltalán nem rott-ol. Ráadásul az egész délelőtti szívásom úgy fest teljesen felesleges volt, mert a flash videok továbbra sem mennek a böngészőben. A Market azt mondja a Flash playerre, hogy nem vagyok kompatibilis vele. Úgy hogy van nagy öröm a háznál. :((( Esetleg milyen ROM-on hajlandó a flash megindulni? Vagy a vas kevés? Ezen a procin nem fog létezni?
Most előttem áll egy csomó progi, meg vacak visszatöltése, de még ki sem tudom root-olni, hogy a Titanium visszaállíthassa a backup-omat. Az UniversalAndroot-1.6.2-beta5-t próbálom használni. Van olyan változat, vagy rootapp ami kiüti a 2.2-t?
Ha kezdek az agyatokra menni, csak szóljatok! :)
Köszi!

(#1038) matr1ca válasza matr1ca (#1037) üzenetére


matr1ca
csendes tag

Szkúzi! TRob1-nek köszi a Stock (gyári) Recoveryt!!!

(#1039) Psychonaut válasza matr1ca (#1037) üzenetére


Psychonaut
addikt

Elvileg egyaltalan nem tamogatja a flasht az ARMv6-os proci(-val szerelt egyik telefon sem), de ha rakeresel itt a topicban, van egy-ket flash player ami mukodik. ROM-ot sajnos nem tudok mondani, a magam reszerol ugyanis sosem hasznaltam flasht.

(#1040) matr1ca válasza Psychonaut (#1039) üzenetére


matr1ca
csendes tag

Ez lelkesítő. Én sem használok flash-t, de idegesítő, ha olvasok egy hírt egy hírportálon, és a video-t nem tudom megnézni, mert nem youtebe, hanem flash és keresnem kell egy asztali gépet, hogy megnézhessem. Szóval én nem lejátszónak akarom, hanem böngészőbe ágyazott plugin-nek.

(#1041) hr2 válasza matr1ca (#1037) üzenetére


hr2
őstag

(#1042) apeelme


apeelme
addikt

egy páran panaszkodtatok az értesítési energia widget hang mód váltásnál, úgy néz ki javítva lesz: [link]

(#1043) hr2 válasza matr1ca (#1037) üzenetére


hr2
őstag

Flash-re meg ezt.

(#1042) apeelme
Csak az a kérdés, hogy mikor jön már.
Az FM-re kiváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#1044) hetfield1 válasza Glatius (#1017) üzenetére


hetfield1
tag

nagyon szépen köszönöm!

(#1045) apeelme válasza hr2 (#1043) üzenetére


apeelme
addikt

nyugi egyelőre nem működik...de működött :DDD

(#1046) hr2 válasza apeelme (#1045) üzenetére


hr2
őstag

Az f@sza, akkor csak fog, ha már működött.

(#1047) matr1ca válasza hr2 (#1041) üzenetére


matr1ca
csendes tag

Ez a z4root feszített víztükrös! Végre megint rútnak láthatom magam.
Hálásan kösz!!! Allah növessze hosszúra a szakálladat!
Hama-hama, prósza flash!...

(#1048) hr2 válasza matr1ca (#1047) üzenetére


hr2
őstag

:Y :DD
Nincs mit. :)

(#1049) matr1ca válasza hr2 (#1043) üzenetére


matr1ca
csendes tag

A Flash bukta! Zagyam elszórom! A böngésző megelégedne még egy 9.0-es verzióval is, de meg sem érezte ezt a telepített cuccot, pedig fenn figyel és 10.2-es.
Csak tudnám kitől hallottam, hogy a 2.2-es android helyből játssza a flashmozikat!
Asszem lenne neki gennyes cicafej éccaka! Végső soron emiatt csináltam ezt az irgalmatlan cirkuszt...
Köszönettel tartozom a staffnak a türelméért és a segítségekért!
Ezen a fórumon nem lehet osztani piros puntokat? :)

(#1050) Psychonaut válasza matr1ca (#1049) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sajnos a low-end proci itt utkozik ki, nincs flash. De megprobalhatsz visszaolvasni, hatha fozott ROM-mal tobb szerencsevel jartak az emberek (es akkor talan neked is sikerul).

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.