Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#2501) Boonen007


Boonen007
őstag

Én igyekszem védeni a ketyerét van rajta fólia meg tok is. Nincs is még semmi hibája szerencsére.

[link]

Ez a tok.

[ Szerkesztve ]

(#2502) zszabika válasza Boonen007 (#2501) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ez a hátlap akarod mondani? :DD

Vagy ez tok? :Y Ez nekem újdonság.Akkor ebből ki sem kell venned?

Én láttam valami gumis tokot ami takarja a gomsort is.Esetleg tudja valaki honnan lehet olyat beszerezni?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2503) apeelme válasza Boonen007 (#2501) üzenetére


apeelme
addikt

ez így szép kép, csak jó lenne ha körbe fotóznád a telódat ebben a micsodában...megnézném :DDD

(#2504) Boonen007 válasza zszabika (#2502) üzenetére


Boonen007
őstag

Ez a TOK akarom mondani! :DD

Szerk.: apeelme rendben megyek úgyis nemsoká barátnőmhöz a minijével lefotózom és majd felteszem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#2505) spuros


spuros
őstag

Úgy látom sokan dolgoznak ma..(:

(#2506) Boonen007 válasza zszabika (#2502) üzenetére


Boonen007
őstag

Hát nem kell kivennem ha nem akarom kiszedni az aksit.

Szerk.: Az eleje tehát a képernyő felőli szélei fényesek és kb. a teló vastagságának felénél kezd az egész hátlapig mattulni pontosabban első fele fényes hátsó matt. Na ezt jól leírtam, de remélem értitek.

[ Szerkesztve ]

(#2507) zszabika


zszabika
aktív tag

Átszeretném írni a buid.prop fileban a manufacturert htc-re.Hol is találom ezt a filet?És melyik részt is kell átírni?Elég csak a manufacturert?Játék miatt kellene.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2508) Psychonaut válasza zszabika (#2507) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ha kibontod a zipet, rogton a ROM fokonyvtaraban van a build.prop. Notepad++-t hasznalj atirashoz. Eleg csak a manufacturert.

(#2509) M0RGI válasza M0RGI (#2492) üzenetére


M0RGI
őstag

Azt nem mondtam, hogy nem apró foltról van szó, hanem egy 1.5 x 3 cm-es területről kb. :(
És tuti tegnap nem volt még ott, mert ekkora bazi folt feltűnt volna.
Nem ejtettem le, nem ázott meg, semmi.

[ Szerkesztve ]

(#2510) maggi1886076 válasza M0RGI (#2509) üzenetére


maggi1886076
addikt

Az 10 forintos:DD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2512) zszabika válasza Psychonaut (#2508) üzenetére


zszabika
aktív tag

Fent lévő romban gondoltam az átírást.Root explorer-el szeretném átírni.Akkor így hol is találom?System/Buid.prop megvan.Ez lesz az ugye?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2514) ouzohuto válasza kelzsoca (#2487) üzenetére


ouzohuto
senior tag

LINK

XiaomI RedmI Note|||

(#2515) zszabika válasza #40993792 (#2511) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ha ezt a Librásítást megcsinálnám,akkor a partíció kiosztást hogyan tudom 136-os systemre alakítani?Ehez tudsz adni linket?Csak a kíváncsiság kedvéért kérdezem.

(#2513) Zsolt_72: Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2516) umek7


umek7
őstag

Libra fw-vel és mondjuk ux1 főzetével a wifi alvó állapotban is működik?

(#2517) kelzsoca válasza ouzohuto (#2514) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezt hívják utángyártottnak :)

https://vertigostore.eu

(#2518) angyall


angyall
tag

Hi Mindenki!

Sajnos letört a hátlapomról egy darab, pedig le nem esett, nem vettem le már vagy 2 hónapja, ha nem használom, végig tokban van. Ott is tört le, mert abban találtam meg a darabkát. :) Valaki olcsón tud hátlapot? Kösz a választ!

(#2519) Psychonaut akkor veszek szolgáltatótól. Az majdnem annyi :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#2519) Psychonaut válasza angyall (#2518) üzenetére


Psychonaut
addikt

Olcson nem igazan van, eBayen 15 dollar korul van uj.

(#2520) zszabika


zszabika
aktív tag

2515-re valaki? :U

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2522) zszabika válasza #40993792 (#2521) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ezt értem is.De ha a librás firm-ot felrakom akkor az gondolom átrendezi a partíciókat.Akkor hogy is van ez pontosan?Bocs az értetlenkedésért de ez nekem magas még mindig.

Szerk: Akkor ez a librásító nem nyúl hozzá a partíciókhoz? És miért csak 153mb szabad memóriád van neked?Raktál bele appokat mielőtt felraktad a romot?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2523) greenmaur válasza #40993792 (#2521) üzenetére


greenmaur
tag

ux1 féle librás r2 ROM-nál nekem sem működik a Home gomb, még másodszori felrakásra sem.

(#2524) zszabika válasza greenmaur (#2523) üzenetére


zszabika
aktív tag

Akkor nem is lehet Launchert változtani ugye jól értem?

Na akkor ezt én kihagyom inkább.Maradok a Godfather-nél.Majd esetleg ha lesznek használhatóbb romok akkor talán meggondolom.

(#2525) Zsolt_72: Köszi! Így már érthető.Nekem is a 136-os van.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2526) PpenoO válasza api29 (#2259) üzenetére


PpenoO
őstag

Köszi api! :R

Idáig minden oké a circle témával és még a színes menü is megmaradt. :C

(#2527) greenmaur válasza #40993792 (#2525) üzenetére


greenmaur
tag

Nekem R1-nél rendesen ment a Home, már elsőre is. Csak most az R2-nél jött elő ez a problem, de még egy ujraindítástól sem javult meg.
Szerk.: végülis nem akkora problem egy Home gomb hiánya csak zavaró mert már megszoktam :DD

(#2524) zszabika : Nem próbáltam lauchert váltani mert nekem teljesen megfelel az Adw Ex, de igen valószínű ha nem megy a Home és nincs valami launcher cserélő progid akkor nem fog menni. Keress Marketen valami laucher cserélőt, hátha akad.

[ Szerkesztve ]

(#2529) umek7


umek7
őstag

Ha nem megy a HOME gomb akkor rakjátok fel újra a ROM-ot, illetve a provision-t még csak véletlenül se töröljétek ki belőle és jó lesz.

(#2530) Psychonaut válasza zszabika (#2524) üzenetére


Psychonaut
addikt

Biztosan lehet, ugyanis vannak erre Appok Marketen. Peldaul Home Switcher.

(#2532) zszabika válasza Psychonaut (#2530) üzenetére


zszabika
aktív tag

Köszi!Még annyi kérdésem lenne ezzel a kapcsolatban,hogy ezek a libra romok játékokban esetleg jobban teljesíthetnek mint a CM-ek,vagy ez nem erőssége?A Home gomb hibán kívül jelentkezett valakinél valami komolyabb hiba?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2533) greenmaur válasza umek7 (#2529) üzenetére


greenmaur
tag

Nem szoktam eszetlenül beleturkálni a ROM system részébe mert semmit nem értek hozzá. Egydül a data/app-ból vettem el jónéhány progit mert nem szoktam Budapesten járni tehát ilyen Bp menetrend teljesen fölöslegesen települ nekem.

(#2528) Zsolt_72: Szereintem is a megszokott szuper szinvonalat hozza. Főleg azt szeretem ux1 ROM-jaiban hogy ő is ezeket a Go Contacts, Sms, Quickpic cuccokat használja amit én is igy nem kell külön visszaállitanom őket :D
Amugy meg majd mond valamit erre a Home gombos dologra, nem rohanok sehova :)

[ Szerkesztve ]

(#2534) umek7 válasza greenmaur (#2533) üzenetére


umek7
őstag

Utólag már nem tudod megjavítani a HOME gombot, telepítsd újra.

(#2535) trialboy


trialboy
tag

Sziasztok!

Idáig ZTE Blade Sweet Dreams 3-at használtam és most tettem fel a 4-et, és észrevettem, h egyikbe sincs telepítve GPS program. Mit javasoltok mit tegyek föl és honnan tudom letölteni a programot?

Köszi

(#2536) zszabika


zszabika
aktív tag

Utolsó kérdés: ux1 libra romja magyar nyelvű?Vagy ezek a romok alapból magyar nyelvűek?Erről nem találtam infot.Akkor megcsinálom énis ezt a librásítást.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2537) Freeman01


Freeman01
tag

Sziasztok
Észrevettem hogy a webes android market-ben (amikor gépről megnézed a market accountod-at) benn maradnak a régen telepített de azóta már telefonról letörölt alkalmazások is.
Nem egetrengető hiba de nem tudja vki hogyan lehet aktualizálni a webes meg a telefonon tényleg fent lévő alkalmazásokat?

(#2538) Psychonaut válasza zszabika (#2532) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem itt a forumtarsak kozul - talan szezsot kiveve - senki nem kezikonzolnak hasznalja a telefonjat, igy sajnos nem tudunk rola nyilatkozni. De ez a kerdes amugy ugyanolyan szinten idegesito mint a "mennyiveljobbmintazelozoek"...

(#2540) zszabika válasza Psychonaut (#2538) üzenetére


zszabika
aktív tag

Csak azért kérdeztem,mert nekem számít ez a hangerő növekedés is,az állítólagos gyorsabb usb működés is de a játékok is.Na mindegy letesztelem,aztán majd elválik.

(#2539) Zsolt_72: Köszi az infot! :R

Az appokat amik nem kellenek,azokat kitörölhetem a zipből ugye?
Ja és a HTC átírás vajon szükséges a játékokhoz ebben a romban is?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2542) M0RGI válasza trialboy (#2535) üzenetére


M0RGI
őstag

És csak most, hogy feltetted a 4-et, vetted észre, hogy nem volt/nincs navigációs program a romban? :)
De miért is lenne?? Nem értem...
Navigon, Sygic, Google navi. Mindegyiket megtalálod a neten.

[ Szerkesztve ]

(#2543) zszabika


zszabika
aktív tag

Ha kicsomagolom a zipet és kitörlöm azokat az appokat amik nem kellenek és utána visszacsomagolom az úgy jó?Nem sérül a rom?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2544) tboldi válasza zszabika (#2543) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem ne csomagold ki, a zip-en belül töröld ki a dolgokat.
Vagy miután felraktad a romot, Root Explorerrel (vagy bármi mással) is törölhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#2545) zszabika


zszabika
aktív tag

Na sikerült a librásítás! :DD ux1 romjának boot képernyőjétől dobtam egy hátast is. :Y Köszönöm a segítséget mindenkinek! :R

Home gomb nálam sem működik.R2-t raktam fel.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2546) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Szezso uj romjaval elindul a nova :D eloszor sikerult futtatnom a bladen:)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2547) Boonen007 válasza maggi1886076 (#2546) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem már GSF romokon is ment Nova meg a 2 is.

(#2548) zszabika


zszabika
aktív tag

SD lV-en is elindult nálam build.prop átírással. :)

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#2549) hjanos1 válasza maggi1886076 (#2546) üzenetére


hjanos1
senior tag

Már fél éve is ment, ha átírtad HTC-re a build.prop-ban a megfelelő sort.

The Factory Must Grow

(#2550) maggi1886076 válasza hjanos1 (#2549) üzenetére


maggi1886076
addikt

nekem semmilyik masikon nem indult el.pedig probaltam mindegyikkel ami fent volt.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.