Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#22001) sonar válasza maggi1886076 (#21996) üzenetére


sonar
addikt

Az sajnos már nincsen.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#22002) maggi1886076 válasza sonar (#22001) üzenetére


maggi1886076
addikt

találtam külön sim foglalatot.nem tudom, hogy ez pontosan melyik része.meg kell érdeklődni.kérj róla képet és hasonlítsd össze.esetleg megpróbálhatnád cserélni.ha alaplapi hiba akkor komolyabb ráfordítást igényel a javítás!
[link]

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#22003) gabe96


gabe96
aktív tag

sziasztok!
ma elkezdtem felrakni a gyári tmobile-os frissítést, de 7%-nál kiírta h download failed, és azóta nem hajlandó a telefon semmit csinálni
nagy a baj?

(#22004) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Nővérem telóját szeretném default gen2-ből Ice armor 2 rebornná varázsolni, és már régen csináltam az enyémet, szal újra kell olvasnom a tutorialokat.

Ez alapján raknám fel a recoveryt majd, viszont itt nem tudom eldönteni, hogy ez melyik clockwork recoveryt tartalmazza (melyik verzió)

ha nem a legfrissebb, akkor honnan tudnám letölteni a legfrissebbet, és hogy kell frissíteni?

:R

(#22005) dsr válasza gabe96 (#22003) üzenetére


dsr
senior tag

Recoverybe be tudsz lépni?

(#22006) gabe96 válasza dsr (#22005) üzenetére


gabe96
aktív tag

be sem kapcsol

(#22007) dsr válasza gabe96 (#22006) üzenetére


dsr
senior tag

akkor passz arra semmit nem tudok talán majd a többieknek eszébe jut valami bocsi :(

(#22008) dsr válasza RockHaRD (#22004) üzenetére


dsr
senior tag

A legfrisebb a tudomásom szerint az 5.5.0.4, ha nem ezt tgartalmazza akkor feltolod azt ami az oldalon szerepel feltolod, majd ezt az újabbat felrakod az sd kártya gyökerébe és a feltelepített recoveryből flasheled(telepíted).
Szerintem az a csomag egyébként az 5.2-est tartalmazza, de ez nem 100% . :)

[ Szerkesztve ]

(#22009) RockHaRD válasza dsr (#22008) üzenetére


RockHaRD
addikt

4.0.1.5 van a telómon, ha az alatt van, akkor gondoltam, h arra felfrissítem a másik telót is, de akkor ezek szerint már 5.5-nál jár :DDD van vmi érdemi különbség?

(#22010) dsr válasza RockHaRD (#22004) üzenetére


dsr
senior tag

Innen tudod letölteni a legfrissebbet : [link]

(#22011) dsr válasza RockHaRD (#22009) üzenetére


dsr
senior tag

Szinte semmi különbség annyi hogy az újnál egy zöld android logo van halványan a telepítés hátterében meg szerintem a menüpontok színe más . :))

(#22012) kanak


kanak
csendes tag

Valaki megoldást Erre?

(#22013) Thrawn válasza kelzsoca (#21991) üzenetére


Thrawn
félisten

Talán mi egyszerű felhasználók tényleg másképpen látjuk, de ahhoz nem kell vérprofinak lenni, hogy megtapasztaljuk van-e FC vagy nincs. Maximum az okára nem fogunk rájönni soha.(*) A tapasztalat pedig azt mutatja, hogy a gyári szoftver a legstabilabb, a módosított gyári esetenként már lehet problémás, a teljesen egyedileg készített ROM pedig számos problémával küzd. Ez az állításom szerintem minden készülékre igaz, nem csak a Blade-re.

*itt most azt feltételeztem, hogy a user minden pontot betartott ami a módosított ROM telepítéséhez szükséges volt, nem követett el hibát, ergo nem user errorról beszélünk.

Remélem a szavaidat meghallgatják a ZTE-sek. Sőt, nemcsak meghallgatják de tesznek is érdemben valamit.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22014) maggi1886076 válasza Thrawn (#22013) üzenetére


maggi1886076
addikt

nem feltétlen.korábban is ment itt a harc a CM7-et illetve a swedish snow felhasználók között.megoszlottak a vélemények, de már eljutottunk arra pontra, hogy mindegyik Blade más.és sokszor érthetetlen okokból voltak hibák.és most megint kezdődik előről.olvassatok vissza kb februárig és ugyanezen beszélgetéseket megtaláljátok.

UI: nekem speciel a swedish snow-al volt elég sok problémám ;]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#22015) Keeperv85 válasza Lenry (#21999) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A recoveryhez NEM nyomjuk a menü gombot. Mellesleg a régebbi reco.-k alatt van olyan lehetőség, hogy magát a reco.-t is formázza.... az szívás...

(#22016) Lenry válasza Keeperv85 (#22015) üzenetére


Lenry
félisten

nekem menü nélkül nem lép be a recoverybe

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22017) Keeperv85 válasza Lenry (#22016) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem meg menüvel nem lép be... csak nem valami wbaw féle csoda FW rajta nálad is? :U

(#22018) Lenry válasza Keeperv85 (#22017) üzenetére


Lenry
félisten

őőő nem tudom?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22019) Keeperv85 válasza Lenry (#22018) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Na hát az gáz... :Y

Exe vagy TPT volt már rajta futtatva?

(#22020) Lenry válasza Keeperv85 (#22019) üzenetére


Lenry
félisten

TPT volt kétszer is, legutoljára, mikor 220megásra partícionáltam a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22021) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Srácok, elkezdtem a recovery telepítést ez alapján, és miután beírtam a hosszú parancsot a cmd-nél ez a kép fogadott:

kb 5 perce van ez. Meddig kell várni, vagy ilyenkor mi a teendő? :F

(#22022) Keeperv85 válasza Lenry (#22020) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szerintem onnan valamelyik nem 100... a recovery eléréséhet nem kell menü gomb alapban. Ezen kívül nem tenném tűzbe azért a kezem, hogy az a teló nem csak "álgen2"-es... Szerintem -bár ezt nem ismerve a készülék előéletét- az nincs rendesen gen2-esítve még.

@G^zC^mp€r (Be' szép név... mire legépeltem majdnem kitört az összes ujjam :DDD)
Nem tetted fel a fastboot drivert. Így aztán várhatod, hogy települjön.

[ Szerkesztve ]

(#22023) RockHaRD válasza Keeperv85 (#22022) üzenetére


RockHaRD
addikt

köszi szépen, isten vagy :R

melyik a driver a recovery pack zipben? :F

[ Szerkesztve ]

(#22024) dsr válasza RockHaRD (#22021) üzenetére


dsr
senior tag

Nézd meg, hogy jól van e összekötve a teló a géppel(csatlakozik e rendesen az usb) mert nálam akkor írta ki ezt, amikor nem csatlakoztattam rendesen a micro usb-t és a gép nem érzékelte a telót, miután megigazítottam rögtön csinálta a dolgát.

Látom már válaszoltak és nem is az volt a probléma akkor semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#22025) RockHaRD válasza Keeperv85 (#22022) üzenetére


RockHaRD
addikt

a recovery telepítésnél linkelt driverekből leszedtem a 2.2-t, meg mindegyiket, és az összes zip hibás :F

nemtudom kicsomagolni

(#22026) Keeperv85 válasza RockHaRD (#22023) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Onnan egyik sem. :) Fel kéne ismerje magától a gép, de ha nem, akkor: ezt kéne feltenni. (Azt hiszem... nekem nem szokott kelleni, mint írtam is magától felismeri...)

(#22027) RockHaRD válasza Keeperv85 (#22026) üzenetére


RockHaRD
addikt

ezt felraktam, de az első fastboot-os parancs után az eszközkezelőben egy sárga felkiáltójeles Android felirat van, és hiába nyomok rá, hogy driver frissítés automatikusan, nem tudja megcsinálni... win7 x64 btw

(#22028) Keeperv85 válasza RockHaRD (#22027) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ebben a csomagban van driver is.

1. Nyisd meg az eszközkezelőt, töröld a felkiáltójeles eszközöd
2. Húzd ki a telót, majd csatlakoztasd újra, úgy ahogy van bootloader módban
3. Most megpróbálja frissíteni magát, de jó lenne ha te lennél gyorsabb, mint a Windows. Szóval gyors jobb katt a cuccon, driver frissítése
4. Válaszd ki azt, hogy "Driver keresése ezen a számítógépen"
5. Válaszd ki, hogy "Kiválasztom a telepített listából"
6. Válaszd ki, hogy "Mutassa az összes támogatott eszközt"
7. Válaszd ki a "Saját lemez"-t
8. Tallózás...
9. Keresd meg az előbb letöltött mappádban a drivert (van itt egy inf fájl)
10. Okézd le és várd meg még települ.

Bocs, ha nem minden szó szerint így van, de Linuxom van és nem tudom jobban fejből... :Y

(#22029) RockHaRD válasza Keeperv85 (#22028) üzenetére


RockHaRD
addikt

megoldottam közben :D

googlebe beírtam, hogy blade driver win 7 64bit, és a modaco-ra dobott, onnan leszedtem a zipet, ami nem volt crc hibás, és elsőre sikerült.

(#22030) Keeperv85 válasza RockHaRD (#22029) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szuper. Belinkelhetnéd ide is az a cuccot, hátha még valakinek kell. :)

(#22031) Lenry válasza Keeperv85 (#22022) üzenetére


Lenry
félisten

jah, ha így kérdezed, akkor megmondom, hogy igen, "álgen2" a szentem :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22032) w333


w333
félisten

Valaki használja ezt a romot ??? Link
Menyire gyors és stabil ??? Jelenleg Swedish Snow Rls7 van :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22033) bubi92 válasza w333 (#22032) üzenetére


bubi92
őstag

én a 07.29-es változatot használom. nálam gyorsabb mint a ia2r, kinézetre pont ilyenre vágytam már nagyon régóta, és eddig(kb egy hete) semmi bugot nem fedeztem fel benne, talán annyi, hogy a swype-al néha belassul.

(#22034) w333 válasza bubi92 (#22033) üzenetére


w333
félisten

Nagyon köszi a választ :R nekem elég a sima android billentyűzet :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22035) RockHaRD válasza Keeperv85 (#22030) üzenetére


RockHaRD
addikt

(#22036) fungeld


fungeld
aktív tag

Előzmény: [link]
Megpróbáltam a TPT-s módszerrel visszaállítani a gyári állapotot, hogy lehessen gariztatni, de amikor lenyomtam a 3 gombot MENÜ+HANGERŐ FEL+BEKAPCSOLÓ GOMB akkor utána csak világított feketén a kijelző egy órán keresztül és nem történt semmi. Honnan tudhatom meg, hogy sikerült-e a művelet?

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#22037) Keeperv85 válasza fungeld (#22036) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Rádugod a gépedre és ha felismerte megnézed milyen néven fut. (adb devices).

(#22038) fungeld válasza Keeperv85 (#22037) üzenetére


fungeld
aktív tag

Nem ismeri fel.

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#22039) Keeperv85 válasza fungeld (#22038) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az sem gond,mert a szerviz sem tudja többé elindítani...

Én tudok rá megoldást, de cseppet sem egyszerű a folyamat és nem is két perc. Azzal viszont garantáltan gyári rendszer lesz rajta. Ráadásul nagyon precíz a szoftver és a folyamat minden lépése alatt log készül, ha valahol elakadna...

(#22040) fungeld válasza Keeperv85 (#22039) üzenetére


fungeld
aktív tag

Kíváncsi lennék erre a megoldásra.

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#22041) djadji


djadji
senior tag

Hello!
Blade-em van, még a gyári 2.2 van rajta. Van rajta egy IGO, meg néhány kis program (mx video lejátszó, lámpa, két naptár vidget, JOta, egy memori task cleaner (sztem nem sokat ér)egy album progi, Shark, superuser, Z4root).
Kb ennyi...
Ez valóban sok? Szeretném feltenni a skype-ot, de nem teszi fel mert nincs elég memória, amikor felteszi, utána pedig folyton sír, hogy kevés a RAM.
Ujra nem szeretném particiónálni, viszon egy csomó dolgot nem használok rajta. PL a MAPS, Gmail, google search, utcakép, világidő.. ilyesmi.
Ezeket le lehet szedni valahogy? vagy ezekkel nem nyerek értelmes helyet?
HA ennyi cuccom van akkor semmit nem tehetek, csak vagy újraparticionálni, vagy.... leszedni az IGO-t? (sztem az foglal sok helyet)

http://djadji.fw.hu

(#22042) Keeperv85 válasza djadji (#22041) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha még tudod gyorsan szerkeszd ki azt a warez cuccot... nem sűrűn jár modi erre, de ami késik... :(((

(#22043) djadji válasza Keeperv85 (#22042) üzenetére


djadji
senior tag

Hát.. nem értem miről van szó. Az hogy van a telefonom "warez" még nem indok arra hogy kivegyék a hozzászólást... senki nem beszélt a beszerzéséről, telepítéséről.. stb... (jegyzem meg a "főzött rom" jogtisztáságáról is lehetne beszélgetni... ;]
Röviden: nem ez a témám, szerintem az nem lehet gond, hogy "ilyen is van a telón..."

http://djadji.fw.hu

(#22044) Keeperv85 válasza djadji (#22043) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Beszélgessünk a GPL-ről? A főzött romok mind oda sorolhatóak... ;)

(#22045) djadji válasza Keeperv85 (#22044) üzenetére


djadji
senior tag

Beszélgethetünk, de ha nem haragszol akkor most az érdkelne, hogy mit tudok tenni azért hogy több RAMom legyen. Le tudom e szedni azokat a progikat amiket nem használok.. vagy marad az új ROM új partíció?

http://djadji.fw.hu

(#22046) Lenry válasza djadji (#22041) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem te kevered a ROM és a RAM fogalmát

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22047) Keeperv85 válasza djadji (#22045) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ma írtam le a Skate topicban...

[link]

(#22048) beccyboy válasza djadji (#22045) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Töröld le azt a navit, vagy particionáld az sd kártyád és tedd ki az ext-re. Én anno gyári ROM alól Link2SD-vel használtam. Simán működött.

Caffeine addict.

(#22049) Hujikolp válasza RockHaRD (#22029) üzenetére


Hujikolp
őstag

Első hsz? :U

(#22050) RockHaRD válasza Hujikolp (#22049) üzenetére


RockHaRD
addikt

mindegy milyen hsz-t nézek, hogyha halottak a linkek :F

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.