Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#23001) itamragy


itamragy
csendes tag

Hali.
Olyan hibám lenne hogy amikor telepitem bladre a Jb romot akkor ezt irja ki:symlink: some smylink failed
(status 7)
installation aborted.
mi lehet a gond? :F

[ Szerkesztve ]

(#23002) hjozsi válasza itamragy (#23001) üzenetére


hjozsi
tag

Nem lehet hogy kicsi a system particiód?

(#23003) itamragy válasza hjozsi (#23002) üzenetére


itamragy
csendes tag

A teló Gen2-sitve lett. Nemtudom hogy akkor módositva lett-e a partició.
Meglehet nézni valahogy hogy mekkora a system partició? Esetleg egy linket hogy lehet átváltoztatni?
Köszönöm a segitségedet. :R

(#23004) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok
A JB rom sajna nem javult meg bármit is próbáltam a galériát és a zenét sem ismerte fel a rom.Mindent ugyan úgy csináltam ahogyan az eddigi romoknál. Ment vissza az ICS.
Meg lehet oldani hogy a feltenni szándékozott romban lecseréljem a hívást fogadó animációt egy álltalam kedveltebbre és az eredetit cseréljem?
Köszi .

(#23005) hjozsi válasza itamragy (#23003) üzenetére


hjozsi
tag

Ha a gyári exe-vel csináltad akkor elég.

Nekem is ugyanezt írta ki. Csináltam egy TPT-t 160-as systemmel, feltettem az érintős recoveryt, és utánna simán ment. Azért gondoltam hogy kevés mert nekem a 132-es system volt elötte, de úgy látszik akkor más a hiba.

(#23006) itamragy válasza hjozsi (#23005) üzenetére


itamragy
csendes tag

Tudnál adni egy leirást mert nem müködik amit én találtam.

(#23007) Poonkie


Poonkie
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Vagy ZTE Blade-m, aminek a hangszórója már annyira recseg, hogy nem igazán lehet érteni semmit abból amit hallok. Szeretném visszaállítani a gyári állapotát(T-s, gyári gen1). A problémám a következő: TPT-vel lett gen2-re alakítva, stock partíció kiosztással. A ROM-k mennek rajta szépen, de TPT-t már nem tudok csinálni, egyszerűen nem indul el a TPT, csak bebootol a rendszer. (Próbáltam Menu gombbal és nélküle is) Jelenleg SS RLS7 van rajta. Ha valaki meg tudná írni a visszaállítás pontos menetét, a szükséges fájlokkal, azt megköszönném. Privátban is jó természetesen.

Előre is köszönöm, Üdvözlettel, Poonkie

(#23008) Victoryus válasza Najlahu (#23000) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

köszönöm! Modacon is találtam még egyet, romxin 2 néven. Kíváncsi vagyok milyenek. Majd beszámolok róla:)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#23009) airwawes válasza Najlahu (#23000) üzenetére


airwawes
tag

Jééé ez félig az én témám! xDD Még alakítgattam volna tovább csak ez után döglött be a telóm pár nappal... :(

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#23010) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nekem a romxin jön be a kettő közül. Szép színes ikonok vannak benne. Feltett pluszban egy bootanimot is, azt majd leirtom mert iszonyat lassú lett a boot.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#23011) rhiannon223 válasza pinnacle (#22968) üzenetére


rhiannon223
csendes tag

Sziasztok,
megpobáltam a 160ms változatot, az újraindulás után 3.0.1.4-es cw jön be. Mount USB storage-ra ezt az üzenetet kaptam:

E:Unable to open ums lunfile (No such file or directory)

Mit rontottam el, és esetleg hogyan tudom kijavítani?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.

(#23012) pinnacle válasza rhiannon223 (#23011) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Benne volt a leírásban, hogy azzal a recoveryvel pont Mount USB menüpont nem működik.
"igen a tpt partícionáló CWM-et is cserél (picit bug-os ami felkerül mert nem működik a Mount USB menüpont), install zip from sdcard-al telepítsd a korábban - fent - említett CWM recoveryt, ha megvan akkor itt CWM-ben advanced - reboot recovery, most már a korábban általad használt CWM köszön vissza, már csak annyi a dolgod hogy állítsd vissza a partícionálás előtti állapotmentésed (backup). nem nehéz...."

[ Szerkesztve ]

(#23013) rhiannon223 válasza pinnacle (#23012) üzenetére


rhiannon223
csendes tag

:)

Igen, de hogy fokozzam a hulyeségemet közben gondoltam hátha az SD-vel van a baj, ezért formaztam, de - mint tudjuk az emberi hulyeseg határtalan - meg a recovery-t is formáztam. Szóval most van egy olyan eszközöm, ami ha áramot kap szép zöld logot mutat és pont.

Szép példa ez arra, hogyha nem tudjuk mit csinálunk akkor legalább teljes erőbedobással tegyük.

:)))))))

Szóval köszöntöm magam ismét a symbian csudálatos világában.

[ Szerkesztve ]

(#23014) ux1 válasza rhiannon223 (#23013) üzenetére


ux1
addikt

ilyenkor kell a pc és a fastboot.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#23015) bubi92 válasza 89BDave89 (#22999) üzenetére


bubi92
őstag

köszi, teszek vele egy próbát. ugyan nekem meg pont a mobilnet/wifi a legtöbbet használt dolog. kíváncsi leszek hogy muzsikál. bár már megszoktam, hogy akármilyen romot próbálok ki, mindig visszatérek a mokee-hoz

(#23016) ZaenN válasza ZaenN (#22989) üzenetére


ZaenN
csendes tag

A héten nem igazán volt időm foglalkozni a problémával, de sajnos nem sokkal miután írtam a korábbi hsz-t újból "elromlott" és azóta nem igazán, vagy csak rövid időkre tudtam újból bekapcsolni. Az előző hszt akkor írtam, amikor rádugtam töltőre, hiba nélkül bekapcsolt, működött és 100%-ra volt feltöltött az akksi, aztán betettem a szebembe és kb. 15 perc után mikor elővettem már világított a piros led.

Nekem elég egyértelmű, hogy az akksi az, de azért jó lenne egy "másodvélemény"! :)

Már ki is néztem ezt, de ha tudtok jobbat örömmel fogadom: http://akcioswebaruhaz.hu/termek/zte_blade__libra_akkumulator_1100_mah_-_utangyartott.html

(#23017) creedszl


creedszl
aktív tag

hogy lehet megnézni hogy milyen TPT-n van a teló?érdekelne mekkora a system partícióm...

Hulligaaan

(#23018) itamragy válasza creedszl (#23017) üzenetére


itamragy
csendes tag

Google Play áruház -->blade checker

(#23019) creedszl válasza itamragy (#23018) üzenetére


creedszl
aktív tag

köszi,másik hogy mokee romot tettem fel,v1.10 és elment a mobilnet.megnéztem az apn beállításokat amiket a telenor is alapból leküld ilyenkor de semmi...nem tudom életre kelteni.van megoldás?

Hulligaaan

(#23020) barnam_ válasza creedszl (#23017) üzenetére


barnam_
nagyúr

terminálban df -h

(#23021) creedszl válasza barnam_ (#23020) üzenetére


creedszl
aktív tag

és minek kéne történnie?mert csak egy listát dob ki ahogy elnézem a tárhelyekről

Hulligaaan

(#23022) barnam_ válasza creedszl (#23021) üzenetére


barnam_
nagyúr

hát bal oldalt látod a partíciókat, jobb oldalt pedig a szabad, és a teljes méretet.

(#23023) creedszl válasza barnam_ (#23022) üzenetére


creedszl
aktív tag

jaaa hogy te még az előző kérdésemre válaszoltál...bocsi, nem vettem észre.akkor egyenrőle továbbra is a kérdés hogy hogyan tudom elővarázsolni a mobilnetet....

Hulligaaan

(#23024) barnam_ válasza creedszl (#23023) üzenetére


barnam_
nagyúr

telenor oldalán nézz körbe, vagy google a beállításokat illetően.
Ha az oké, indítsd újra a telefont, működnie kell.

(#23025) itamragy


itamragy
csendes tag

Mi lehet a probléma ha TPT-nél nem jön be az a zöld adatfolyam?
Gen2 teló

(#23026) padre666


padre666
tag

Esetleg ha érdekel valakit :) :R

(#23027) bbpro válasza creedszl (#23019) üzenetére


bbpro
tag

Szia!
Így állítsd be az APN-t: Név: Telenor Online APN:Online Azonosítás típusa:PAP vagy CHAP APN típusa:nincs beállítva Ha ez a négy így van, 100% hogy menni fog. Én is Mokkee-t használok de az eddigi összes romon is így működött.

(#23028) bbpro válasza bbpro (#23027) üzenetére


bbpro
tag

Nem tudom,hogy lett az O és P betűből smiley.

(#23029) barnam_ válasza bbpro (#23028) üzenetére


barnam_
nagyúr

ez smiley :O :P ez konvertálatlan :O :P ;)

(#23030) itamragy


itamragy
csendes tag

Valaki esetleg erre tud válaszolni? [link]

(#23031) itamragy


itamragy
csendes tag

Valaki esetleg erre tud válaszolni? [link]
(nem tudom mért lett kettő ,sorry)

[ Szerkesztve ]

(#23032) Keeperv85 válasza itamragy (#23030) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha kicsit bővebben kifejted a kérdést, akkor persze. Mit csináltál pontosan?

(#23033) itamragy válasza Keeperv85 (#23032) üzenetére


itamragy
csendes tag

Feltelepitettem a TPT helpert, letöltötem vele a gen2 zipet, , ellenőriztette kicsomagolta,majd azt is ellenőrizte,kiválasztottam hogy TPT megkezdése,teló kikapcsol és zöld robottal indul és töltödik be a rendszer.
Kipróbáltam a hangerő fel + menü +bekapcsolással is de ott is zöld robot majd indul a rendszer.Megpróbáltam mássik fajta kiosztással de ugyanez az eredmény.

(#23034) Keeperv85 válasza itamragy (#23033) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Meg kéne nézni a kicsomagolt csomag rendben van-e. Az SD kártyán normális esetben kéne lennie a TPT művelethez egy image mappának, benne egy image.bin fájllal.

(#23035) itamragy válasza Keeperv85 (#23034) üzenetére


itamragy
csendes tag

Megvan az image mappa benne az image.bin fájlal.
Máshonnan is töltöttem le image.bin fájlt azokkal se müködött.

(#23036) Sulthekk válasza itamragy (#23033) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

TPT-vel vagy EXE-vel lett GEN2?

[ Szerkesztve ]

(#23037) Keeperv85 válasza Sulthekk (#23036) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez lett volna a következő kérdésem nekem is. :R

(#23038) itamragy


itamragy
csendes tag

Nem emlékszek rá pontosan, de valószinűleg TPT mert nem kötötem közben gépre.

(#23039) Keeperv85 válasza itamragy (#23038) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az baj. Meg kéne kínálni exe-vel végre. Stock recovery, exe-t neki! Had szóljon! Egyből mehet rá egy kívánt felosztás is.

(#23040) itamragy válasza Keeperv85 (#23039) üzenetére


itamragy
csendes tag

Kaphatnék egy leirás linket hogy hogyan kell exe-vel csinálni? hungariandroid.com-on néztem de nem talátam róla leirást.

(#23041) hjozsi válasza itamragy (#23040) üzenetére


hjozsi
tag

Parancsolj:
[link]
[link]

(#23042) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Sziasztok!

System/app mappába belepakolhatom-e a Google Play telepítőfájlát (.apk)?

Arra gondoltam, hogy a Vending.apk (régi Market) helyére betenném, mert akkor azt a 9 MB-ot nem a data partícióról kéne lecsípnem. Systemben meg van helyem még...

Járható ez az út, próbálta már ezt valaki?

Illetve ha a megvett ADW launcherEX alkalmazást bepakolom szintén a system-be, akkor onnantól a Play nem hajlandó azt frissíteni. Ennek mi az oka?

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#23043) Keeperv85 válasza Surfym@n (#23042) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az első menni fog, van "system" (root) joga a Play-nek. Beteheted. A launchernek viszont nincs onnan frissítési joga. Nem tud a netre menni, ezért nem is fogja megtalálni a friss verziót.

[ Szerkesztve ]

(#23044) itamragy


itamragy
csendes tag

Köszönöm mindenkinek aki segített megoldani a problémát!!! :R :R
Már fut is rajta a JB :DD

(#23045) Surfym@n válasza Keeperv85 (#23043) üzenetére


Surfym@n
senior tag

köszi a választ.
azt, hogy melyik app-nak van "system" joga, ezt lehet valahol ellenőrizni? mert akkor ennek függvényében pakolnék be alkalmazásokat a sys partícióra.

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#23046) Keeperv85 válasza Surfym@n (#23045) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem tudok rá jobb módszert, mint hogy bepróbálod oda. Igazából nem túl soknak lehet szerintem. Nem jellemző az olyan aláírás pl.

(#23047) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok!

Kicsit meguntam az Ice Armor II - ReBoRn kinézetét, így feltettem a Go Launchert az ICS témával csak eléggé belassítja.

Másik rendszert szeretnék feltenni de nem tudom melyik a jó mindennapos használatra, ICS vagy JB?

Mire használom: telefonálás, Opera Mini Next, TuneIn Radio, Camera360, Gmail, Sygic, Shazam.

[ Szerkesztve ]

(#23048) airwawes válasza tomgabor (#23047) üzenetére


airwawes
tag

A konstakang féle JB-t ajánlom. Amit írtál arra tökéletesen megfelel. De én még várnék pár napot mert a hozzászólásokat olvasva a következő verzió esélyes hogy el fog futni 132-es systemen is (+patcheket is belerakja stb) És általában szombaton/vasárnap szokta feltenni az újabb verziót.
És a videózás nem működik (a videólejátszás sem, gondolom ezeket tudod) de a fotózás megy rajta rendesen. Az opera mini next néha szokott olyat csinálni hogy nem tölt be, de bezárom és újra elindítom akkor újra elindul. Lehet azért hogy Marketet már hetek óta nem használok, és TB-vel raktam vissza, de majd te is leteszteled. :)
(én személy szerint a navigációkat nem teszteltem, de mennie kell szerintem)

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#23049) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

SN RLS6 alatt másnak is rosszul megy a viber? A külső hangszóróra dobja a hangot, nem a belsőre.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#23050) ux1 válasza Surfym@n (#23042) üzenetére


ux1
addikt

Az ADW EX közel egy éve nem frissült. Talál ez az ok hogy a play nem frissíti. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.