Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#30001) br.rak válasza Indiant (#30000) üzenetére


br.rak
őstag

Most néztem én is rá a GPS-re, rásegítés nélkül ( se Wifi se cellainfó) kb 1 perc alatt bepozicionálta magát. (mondjuk rossz idő esetén gondolom ez nem lenne ennyire gyors)

(#30002) Indiant válasza br.rak (#30001) üzenetére


Indiant
addikt

Elkiabáltam.
Újraindítás után, hatókörön kívül.
Ha látja is 1 csík és nem kapcsolódik.
Valami nem 100-as.

(#30003) Adila válasza aytukabozs (#29995) üzenetére


Adila
újonc

Köszi, sikerült. :)

(#30004) GtCaT


GtCaT
tag

Üdv Márkatársak!
Jól működő, friss custom romokhoz tudnátok adni linket?
Olyan érdekelne, amely általatok már ki lett próbálva és fenn maradtak a rostán.
(Az offban is jöhet.)

[ Szerkesztve ]

(#30005) br.rak válasza GtCaT (#30004) üzenetére


br.rak
őstag

Ziyan féle 4.1.2. Remekül működik sokunknál. Link

(#30006) Adila


Adila
újonc

Üdv. Tudtok valami jó offline gps progit ami nem az IGO. Az IGO nem akar működni egy ideje (nem találja a műholdat)

(#30007) trebrona válasza Adila (#30006) üzenetére


trebrona
nagyúr

Here

Nem félreérteni, ez a neve! :))

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30008) Adila válasza trebrona (#30007) üzenetére


Adila
újonc

köszi!

(#30009) GtCaT válasza br.rak (#30005) üzenetére


GtCaT
tag

Köszönöm szépen!

(#30010) kossza


kossza
tag

Szörnyű milyen gyorsan lemerülnek ezek az okos telefonok:

Have a Nice Day

(#30011) trebrona válasza kossza (#30010) üzenetére


trebrona
nagyúr

Repülő üzemmódban mi fogyasztana? :F

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30012) bunnyhu válasza trebrona (#30007) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Nekem a Z féle rommal sem működik, azt mondja nem kompatibilis a rom, amikor megkerülve a play-t ráraktam crashelt. Szóval tényleg nem megy vele. Nálam. Nálad?

https://divecenter.hu

(#30013) helltp


helltp
aktív tag

Sziasztok, összetörtem a nexus4-emet úgyhogy néhány hónapra új társat kaptam a mindennapkohoz (öcsém leharcolt blade-je). Akku elég tré állapotban van, tudtok valami megbízható forrást ahonnan tudok rendelni? Hardveraprón találtamezt a hirdetést, esetleg valakinek volt már hozzá szerencséje, nem lenne kedvem egy zsebemben felrobbant akkuhoz... Egyébként meg ezek az 1500-as akkuk tényleg ekkorák, vagy csak matricáznak kínai barátaink? (És minden teketória nélkül mennek a blade-del?)

Bocs a sok kérdésért:
helltp

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#30014) br.rak válasza helltp (#30013) üzenetére


br.rak
őstag

Nekem nincs tapasztalatom utángyártott aksival. Viszont ha nem Varta, akkor el tudom képzelni, hogy csak papíron 1500-as. Kérj egy pontos típusszámot és nézz utána neten. Ez jelenleg a legjobb tippem.
Illetve van két pozitív értékelés a hirdető adatlapján. Esetleg vedd fel a kapcsolatot a két vevővel és érdeklődj náluk.

(#30015) helltp válasza br.rak (#30014) üzenetére


helltp
aktív tag

Köszi a gyors segítséget, esetleg azt még meg tudnád mondani, hogy ilyen varta gyártmányú akkut honnan érdemes venni?

Illetve valaki tudna nekem adni egy élő linket átpátparticionáláshoz? Z-romhoz a 220mb-os system kicsit pazarlásnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#30016) br.rak válasza helltp (#30015) üzenetére


br.rak
őstag

Nem vagyok biztos, hogy egyáltalán készült-e ehhez a konkrét telohoz Varta aksi.
A gyári akku pontos típusa: ZTE LI3712T42P3H444865GB. Ez alapján talán könnyebben tudsz keresni.

szerk
Erre gondolsz? Itt melvileg megvannak fájlok.
link
Az első, mediafire-os link él

[ Szerkesztve ]

(#30017) helltp válasza br.rak (#30016) üzenetére


helltp
aktív tag

Igen ez az, sikerült is, köszi a segítséget.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#30018) br.rak válasza helltp (#30017) üzenetére


br.rak
őstag

Nincsmit :)

(#30019) q8


q8
tag

Üdv Mindenkinek..

van egy Blade-em 2.2-es androiddal, de ez egyre több programhoz kevés..
így ezt kellene a lehető legújabbra feltornázni, amivel még tökéletesen működik...
(valami 4-es verziójú ?? )

olvasgattam..és elég hamar megállapítottam, hogy nem akarom téglásítani,
így inkább némi ellentételezés fejében keresnék valakit aki ért hozzá és meg tudná barkácsolni...
Óbuda ..Meki környéke ?? éhbérért ;-) .. vagy az egyéb ötleteket várom privátban...

köszi.. sziasztok...

(#30020) br.rak válasza q8 (#30019) üzenetére


br.rak
őstag

ziyan fél 4.1.2-es szerintem , mindent összevetve a legjobb választás ehhez a telefonhoz. (pl a szülinapos iGO is ment vele, és általában a 4.1 még sok programnak elegendő)
Ha nem vagy biztos, akkor tényleg kérj segítséget, még mindig jobb egy 2.2-es Blade mint egy nem működő :)

[ Szerkesztve ]

(#30021) q8 válasza br.rak (#30020) üzenetére


q8
tag

"ziyan fél 4.1.2-es szerintem , mindent összevetve a legjobb választás ehhez a telefonhoz. (pl a szülinapos iGO is ment vele, és általában a 4.1 még sok programnak elegendő)"

pl azt sem szedtem le...de lassan minden második progi csak 4 felettivel megy...

"Ha nem vagy biztos, akkor tényleg kérj segítséget, még mindig jobb egy 2.2-es Blade mint egy nem működő"

1 óra olvasgatás után erősen úgy éreztem, hogy inkább nem kockáztatnék...
(régen mintha frissítettem volna a telefont is, de egy táblagépen csináltam frissítést, és még a gyárinál is lábon hordtam ki két infarktust mire kész lett...)

(#30022) bunnyhu válasza q8 (#30021) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Szülinapp miatt nem éri meg, a ziyan-os stabil de vannak nálam érthetetlen hülyeségei ami az icearmour II reborn alatt nem volt. Szóval nem veszítesz sokat ha nem váltasz.

https://divecenter.hu

(#30023) q8 válasza bunnyhu (#30022) üzenetére


q8
tag

a navigáció nélkül eddig is elvoltam, de azért a 2.2 és a 4.1.2 között elég nagy a szakadék...sok program minimum 4-es körüli androidot kér a telepítéshez...

(bár lassan csere érett lenne, de ha másra nem az eredeti céljára jó lesz...merthogy annak idején azért vettem meg, hogy majd megtanulok rá programozni..na ez egy kicsit csúszott...)

így továbbra is keresem azt a vállalkozó kedvű szakértőt, aki némi ellenszolgáltatásért cserébe felrakja nekem..

(vagy ha minden kötél szakad kénytelen leszek én rábarkácsolni..akkor majd lesz pár kérdésem hogyan is kell pontosan...mielőtt téglásítanám...)

(#30024) GrandS válasza q8 (#30023) üzenetére


GrandS
senior tag

Az összefoglalóban ott van minden, nem olyan ördöngősség. Segítenék, de merre vagy?

(#30025) q8 válasza GrandS (#30024) üzenetére


q8
tag

Az összefoglalóban ott van minden, nem olyan ördöngősség. Segítenék, de merre vagy?

olvasgattam..meg máshol is...ha muszáj lesz azért előbb utóbb összehozom (átnézem újra aztán lehet hogy majd kérdezek..)
de cipőt a cipőboltból ugye, vagyis inkább bízzuk arra aki ért hozzá...
amúgy pesten (illetve budán), de ilyenkor látszik, hogy nem is olyan kicsi ez az ország...

(#30026) dvdbackuper válasza q8 (#30025) üzenetére


dvdbackuper
őstag

kb. 5 perces művelet

TPT-recovery update-ROM install

a ROM nincs benne, a TPT 136/2/302

a menete talán le van írva pontosan is, de valaki biztosan elmondja, de ha nem, akkor holnap leírom, most sietnem kell :R

[link]

[ Szerkesztve ]

(#30027) q8 válasza dvdbackuper (#30026) üzenetére


q8
tag

közben rootolás után (z4root) a rom manageren keresztül,felraktam/letöltötte a cwm 5.0.2.0-át

(nem tudom ez jó lesz-e hozzá, vagy ezt hogyan lehetne fel upgradelni a, Ziyan által javasolt recovery-clockwork-6.0.1.1-touch-blade-Snap.IT-20120830.zip-re .. a recoveryben indítva zip file módszerrel nem látom hogy frissítette..)

még mindent le kellene mentenem a telóról ..

jól értem,hogy elvileg innentől ha a romot és a gapsot rámásolom az sd kártyára, és felrakatom zipként a cwm-ből akkor készen is lenne ??

(#30028) dvdbackuper válasza q8 (#30027) üzenetére


dvdbackuper
őstag

igen, olyasmi :R

(#30029) esox


esox
senior tag

Kislányom kapta meg sok év óta fiókban parkoló Blade-emet, de az istennek nem tudom rá felrakni a Subway Surfert és sok más olyan játékot, ami korábban már volt a telefonon.
Milyen trükköt kell bevessek, hogy a market felajánlja letöltésre és ne kelljen dropbox-apk fel/letöltéssel szórakozzak.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#30030) aytukabozs válasza esox (#30029) üzenetére


aytukabozs
addikt

ha van root, akkor próbálkozhatsz market helperrel.
(nem használtam az elmúlt kb 2 évben, lehet nem is működik már, de nem volt azóta olyan telefonom amivel át kellett volna verni a playstoret)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#30031) esox válasza aytukabozs (#30030) üzenetére


esox
senior tag

Kipróbálom köszi.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#30032) lemusz


lemusz
addikt

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. 2.3.5-ös valami snowden release van már egy ideje rajta nem is volt gond vele, aztán egyszer csak telefonálásokkor azt vettem észre, hogy ha én kezdeményezek hívást, akkor nem hallanak engem, de én a másikat igen. Ha én fogadok hívást nem volt gond. Na mondom csinálok egy rendszervisszaállítást, hátha valami szar elállította a telót. Jó is lett utána, de most meg olyan gond lépett fel, hogy kb 1 nap alatt lemerül a telefon aksija. Eddig azért bírta olyan 3 napig ugyan olyan használat mellett. Nem fut a wifi, se mobilhálózat, még csak appok sincsenek tömegesen letöltve rá... mi lehet a gond? Mit kéne csinálnom? Haldoklik az aksi?

(#30033) koszegii válasza br.rak (#30005) üzenetére


koszegii
tag

Letöltöttem,felraktam de wifi nem működik. :O

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30034) br.rak válasza koszegii (#30033) üzenetére


br.rak
őstag

Mi a gond a wifivel?

(#30035) koszegii válasza br.rak (#30034) üzenetére


koszegii
tag

Csak annyi,hogy hiába húzom el a csúszkát,nem marad ott.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30036) br.rak válasza koszegii (#30035) üzenetére


br.rak
őstag

Magyarul nem tudod bekapcsolni? nem keresi a közelben lévő hálózatokat?

(#30037) koszegii válasza br.rak (#30036) üzenetére


koszegii
tag

Elhúzom a csúszkát,úgy marad kb 30mp.-ig aztán visszaugrik.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30038) br.rak válasza koszegii (#30037) üzenetére


br.rak
őstag

Milyen csuszkát? milyen menüben?
A beállítások menüben felül van a WiFi menü ős a ki/be opció
Ha magára a wi-fi feliratra nyomsz, akkor bevisz a menübe és ott ki tudod választani a kívánt wifi hálózatot.

[ Szerkesztve ]

(#30039) koszegii válasza br.rak (#30038) üzenetére


koszegii
tag

Egyről beszélünk,csak Te kapcsolónak mondod én meg csúszkának.Hiába kapcsolom be,a képernyő közepén ott egy felirat "Wi-Fi bekapcsolása?"de hiába kapcsolok,semmi.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30040) br.rak válasza koszegii (#30039) üzenetére


br.rak
őstag

Értem.

Ahogy olvasom, néha előjön egy wifi bug, most hirtelen én sem tudom mi a megoldás. ( esetleg próbáld meg újratenni a romot, wipe, ilyenek, de hátha jön valaki aki okosabb e téren nálam)

(#30041) helltp válasza br.rak (#30040) üzenetére


helltp
aktív tag

Nem okosabb válasz, de nálam se működik teljesen jól a wi-fi, gyakran kikapcsol magától és utana vissza se lehet kapcsolni csak az alku ki be segít.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#30042) koszegii válasza br.rak (#30040) üzenetére


koszegii
tag

Köszi,a gyári vissza segített.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30043) br.rak válasza koszegii (#30042) üzenetére


br.rak
őstag

Visszament a gyári rom?
(amúgy a készülék Gen 1 vagy Gen2?)

(#30044) Williams


Williams
aktív tag

Sziasztok

Ziyan féle 4.1.2 romnál van esetleg stabilabb verzió? Nálam 1 hónap után drasztikusan belassult, és bizonytalanná vált a teló. Hívás közbeni ujraindulás, böngésző kifagyás stb... Megvan már az utódja a telónak, de szeretném tartaléknak megtartani, és úgy hogy jó és stabil is...

Köszönöm!

(#30045) vikk83 válasza helltp (#30041) üzenetére


vikk83
csendes tag

Nekem is van hasonló gondom a Wifi-vel, de a telefon újraindítás meg szokta oldani, ROM Ziyan 4.1.2

ZTE Blade --> Oneplus X --> Pixel 4a 5g - - >Nothing Phone 1

(#30046) koszegii válasza br.rak (#30043) üzenetére


koszegii
tag

Nem,a visszaállítástól helyre jött. :DD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30047) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok,

van egy elflashelt Bladdeem, elvileg a gyari ment volna fel ra, de most pirosan vilagit a led es be sem kapcsol. Ennyi infom van jelenleg, estere lesz nalam a telo.
Lehet ezzel kezdeni meg valamit?

(#30048) Keeperv85 válasza sto1911 (#30047) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Pirosan világít, de sötét marad a kijelző? Tehát kis zöld droid sincs? A legrosszabbat sejtem belőle... :U Ha elszállt az LCD driver, azt többé nem tudod megcsinálni, hiába telepíted fel újra a "komplett" rendszert.

Amúgy meg lehet próbálni elég sok módon, de én semmi jót nem sejtek a leírásod alapján, ahogy írtam is fentebb...

(#30049) sto1911 válasza Keeperv85 (#30048) üzenetére


sto1911
veterán

Igy van, piros gomb, sotet kijelzo. Nyomom a powert, de semmi reakcio.
Erdemes a mas modokat kiprobalni?

(#30050) Keeperv85 válasza sto1911 (#30049) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Fel fogja azt ismerni a gép, valószínűleg mindhárom módban. Tehát megy a HS-USB, a Diganotstic (DFU) és még a fastboot (Download) is. A baj az lesz, hogy hiába telepíted fel, nagy valószínűség szerint soha sem lesz többé kijelzése.

Volt ugye egy részletes leírás, de láthatólag mára a homályba veszik lassan és a képek is már hiányosak...

[link]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.