Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#27001) RockHaRD válasza #19617792 (#27000) üzenetére


RockHaRD
addikt

nekem egy olyan launcher kell, amiben van olyan funkció, hogy a felső állapotsort eltünteti alapból, de ha pl megnyomom a főoldalon a home gombot, akkor előjön, és lehúzható. Vagy ha pl vmi értesítés van sms, etc, akkor látszon csak. van ilyen? :F

(#27003) ahenobarbus


ahenobarbus
tag

üdv,

ezt a KonstaKANG romot erdemes most felrakni, ha nem akarok semmi extrat csak egy "gyors" telefont?

előre is kösz. ocs.

(#27004) Thrawn válasza ahenobarbus (#27003) üzenetére


Thrawn
félisten

Pár napja használom, Swedish Snow RLS7 után raktam fel. Eddig minden rendben van vele, nem tapasztaltam fagyást vagy újraindulást sem. A sebességén néhol már érződik, hogy a Blade hardvere kevés hozzá, de egyáltalán nem vészes.

Egyedül ezt a CrossBreeder nevű cuccot raktam hozzá, épphogy elfér még 160-as rendszerpartíción. További tippeket itt találsz: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27005) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Sziasztok! :) Írtátok hogy jó az új CM10.1 release... Megéri már az ECOCM9-et lecserélni rá?
Másik kérdés: Érdemes a recoveryt frissíteni 6osra? Asszem most 4es van fenn. Ha igen, hogyan tegyem? Mert nem nagyon tiszta,olvastam olyat is hogy csak flashelni kell egy zipet recoveryből...

(#27006) TRob1 válasza Aksomatic (#27005) üzenetére


TRob1
veterán

Sztem nyugodtan frissítsd a reco-t.
És igen, magából a recoveryből, ahogy a Romot is teszed fel, ugyanúgy az újabbat - persze a hozzá valót. Aztán egy restrat Reco és már az új fogad.

pl: recovery-clockwork-6.0.2.7-blade-sideload.zip

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#27007) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

És ha frissítem az kompatibilis lesz a régi cwm backupokkal?
És mitől lesz jobb ha frissítem?

(#27009) Keeperv85 válasza #40993792 (#27008) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nagy vonalakban:

Két SD-s támogatás
Alapértelmezett mentési formátum tar fájl, nem yaffs.img a rendszerről
ADB sideload

..amit az új CWM tud. :K

(#27010) dvdbackuper válasza Keeperv85 (#27009) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Két SD-s támogatás :F

hogyan? :R

(#27011) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

tehát akkor egy mezei usernek nem fontos a váltás, igaz? :D
És ECOCM9-et érdemes már cserélni a CM10.1 + CrossBreeder együttesre?

(#27013) Keeperv85 válasza dvdbackuper (#27010) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az egyik az OEM lenne itt, amit belső SD-nek tartana fenn a teló. Csakhogy ezt a legtöbb TPT leszedi a helyéről. Ha meglenne, akkor azt is figyelné.

(#27014) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

akkor ECOCM9 vagy CM10.1? :DD

(#27015) TRob1 válasza Aksomatic (#27011) üzenetére


TRob1
veterán

1.Egy mezei usernek nem fontos a váltás.

2."És ECOCM9-et érdemes már cserélni a CM10.1 + CrossBreeder együttesre?"

Egy mezei usernek nem fontos a váltás. ;)

¤ R'n'R ¤

(#27016) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Hát azért sokkal többet tud a 10.1 ebben és szebbek a scrollozások is... ebben megegyezhetünk :))

(#27017) junkpod válasza Aksomatic (#27014) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ugyan nem kaptam választ a milyen romok futnak most kérdésemre, de lassan kiolvasom. Már csak azt szeretném tudni melyik mit takar és hol lelhető?
SS rls7 GB?
ECO CM9 ICS?
CM10.1 JB?

Box's don't touch!

(#27018) róland válasza junkpod (#27017) üzenetére


róland
veterán

Swedish Spring release7 Ginger Bread
ECO CyanogenMod9 Ice Cream Sandwich
CyanogenMod10.1 Jelly Bean

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#27019) róland válasza róland (#27018) üzenetére


róland
veterán

De melyiket érdemes most használni? Stabilitás, gyorsaság?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#27020) andras888 válasza róland (#27019) üzenetére


andras888
aktív tag

én a 10.1 et használom a logoutos pucolással, előtte gyári 2.2 volt fent. stabil a rom. a sebeségét pedig egy hasonlattal tudnám leirni. gyárival mint egy idős faszi csúnya prosztatával, 10.1 pedig mintha beszette volna az összes prosztata gyógyszert. a többit nem próbáltam tökéletesen megfelel a 10.1 ajánlom! :-)

(#27021) Thrawn válasza róland (#27019) üzenetére


Thrawn
félisten

Én még mindig a 10.1-et nyúzom, semmi baj nincs vele: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27022) pch


pch
aktív tag

Üdv!

A párom vett új telót.
Mennyiért lehet mostanában eladni a zte-t?
Amik vannak: karcok amúgy tökéletes.

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#27024) junkpod válasza andras888 (#27020) üzenetére


junkpod
nagyúr

Cyanogen eco-t honnan érhetem el? 136-os sytemre is felmegy?

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#27025) andras888 válasza junkpod (#27024) üzenetére


andras888
aktív tag

van logouton egy írás, ott bevan linkelve az eco is meg a 10.1 is plusz hogy miket lehet kigyomlálni. a partíciókhoz nem nyultam, maradt a gyári. arra felment a kigyomlált 10.1

(#27026) Thrawn válasza junkpod (#27024) üzenetére


Thrawn
félisten

160MB-os system partíció kell neki: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27027) Farkaspók


Farkaspók
tag

Egy ismerősöm ki akarta pucolni a Blade-jét, szétszedte és elszakadt az a vékony szalagkábel, ami az érintőképernyőt köti össze az alaplappal. Most az a tünet, hogy kép van, csak kezelhetetlen mert nem megy az érintőképernyő. Javítható ez? Hol foglalkoznak ilyen problémával?

(#27028) Keeperv85 válasza Farkaspók (#27027) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Persze hogy javítható... Csak kell egy digitizer hozzá >> [link]

(#27029) Farkaspók válasza Keeperv85 (#27028) üzenetére


Farkaspók
tag

Köszönöm szépen, máris rendelem!

(#27030) andras888 válasza Thrawn (#27026) üzenetére


andras888
aktív tag

nekem maradt a gyári felosztás én nem változtattam. származhat belőle előnyöm ha változtatok felossztásst? én csaak simán feltettem a kipucolt 10.1 et

(#27031) TRob1 válasza andras888 (#27030) üzenetére


TRob1
veterán

Max annyi hogy több helyed lesz az appoknak. :)

¤ R'n'R ¤

(#27032) andras888 válasza TRob1 (#27031) üzenetére


andras888
aktív tag

Ahhoz, hogy megváltoztassam a felosztást a romot újra kell rakni?

(#27033) kukinyo válasza andras888 (#27032) üzenetére


kukinyo
addikt

Sziasztok
CM-10.1-ben hol találok olyan opciót ami a névjegyzékben eltünteti az abc felsorolás szerinti kategóriákat (a kékkel írt betűket)?

(#27034) junkpod válasza Thrawn (#27026) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ok akkor repartition. 160 ezek szerint ok?
Gen2-esített bladem van, mi a biztonságos partícionáló módszer?

Box's don't touch!

(#27035) Thrawn válasza andras888 (#27032) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha eddigis belefért volna a 160MB-ba, akkor a recovery backup visszaállítható.

junkpod: Jó a 160MB. Én kigyomlálatlanul telepítettem fel a 10.1-et és még a Crossbreeder is felfért mellé. Biztonságos partícionálás nincs, de TPT-vel szokták megoldani, nem egy bonyolult dolog. Vannak előre elkészített TPT csomagok is (hungariandroidon valahol) de Play-ről letölthető a TPT Helper nevű alkalmazás, azzal olyan kiosztást készítesz amilyet csak akarsz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27036) Keeperv85 válasza Thrawn (#27035) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Itt vannak:

[link] :K

(#27037) junkpod válasza Thrawn (#27035) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ok, koszi mindent, tudom hogy nem bonyi mert anno csinaltam, csak már akkor is vitatott volt mi a jó modszer.

Box's don't touch!

(#27038) Lenry


Lenry
félisten

mi nyűgje lehet a telónak, ha folyamatosan eldobálja az ext partíciót?

új ROM és új SD kártya is került már bele, mégis...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27039) junkpod válasza Keeperv85 (#27036) üzenetére


junkpod
nagyúr

Aúú... Mivel ia2 van rajta abban nincs update menu így még egy régi romot is fel kell rakni...
Jol ertem a sorrendet?
-update képes rom
-tpt
-uj cwm
-cmeco
-gapps
-cross breeder (opcionális)

Box's don't touch!

(#27040) Keeperv85 válasza junkpod (#27039) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Jó lesz a TPT úgy is, hogy kikapcsolt állapotban MENU+Hang FEL+bekapcs. ;)

(#27041) sesshou


sesshou
senior tag

Üdv urak nemrég megcsináltam az első hozzászólásban írt recoveri telepítést de az ott linkelt cucc csak cw 4.0.0.5. a legujjab 6.x.x et ezek után hogy tudom feltenni?

Valamint tud nekem ajánlani egy nagyon stabil romot amit a cw telepítése után feldobhatok?

(#27042) Lenry válasza junkpod (#27039) üzenetére


Lenry
félisten

TPT előtt tökmindegy mi van, azt a TPT úgyis ledarálja. CWM meg felmegy a TPT-vel együtt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27043) Keeperv85 válasza sesshou (#27041) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Letöltöd a zip telepítőt és a recovery alól telepíted. Magától frissül. :K

(#27044) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Üdv mindenkinek.

Az unokatesóm Blade-je megkukult. Azt mondja kivette a zsebéből és se kép se hang. Beletettem az én pengém akksiját és elindulni elindul, de a kijelző szerintem tropa: zöld-kék csík hosszában, és a többi is alig látszik valami. Külsérelmi nyom, de még karcolás sincs a telefonon, azt mondja nem ejtette le. Mivel amikor ez a probléma felmerült még garis volt a cucc, nem kapkodott a szervizbemenetellel. Na addig lazult, amíg lejárt a gari...
Most leszedtem az elő és hátlapot hátha vmi kábel elmozdult, de semmi gyanús, tény nem értek hozzá, tovább nem bontottam.

Tudtok ajánlani a fővárosban valakit aki megnézné mit lehet ezzel még kezdeni?
Itt egy fotó mit mutat a kijelző: [link] A boot animációt ki lehet venni, stock ROM, ez a teló még nem volt rootolva sem.

Kösz: kurtuzov

(#27045) Keeperv85 válasza kurtuzov (#27044) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Üdv!

Félbe van törve az LCD. Ennek ennyi volt sajnos. Túl drága a javítása. Alkatrésznek még jó lehet.

(#27046) kurtuzov válasza Keeperv85 (#27045) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Köszi a gyors választ.

Akkor pár sörért jócélra felajánlom a használható részeket. /Az akkut einstandoltam, mert ez keveset volt használva az enyém meg már csak pislákol./

Nem tudom hogy törte össze az LCD-t (na azért vannak ilyen dolgai, annyira nem lep meg khm :D ) mert a burkolat rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#27047) junkpod válasza Keeperv85 (#27040) üzenetére


junkpod
nagyúr

gyorsan, hiba nélkül lement minden, a ROM első ránézésre kiválóan működik.
köszönet mindenkinek a segítségért.

Box's don't touch!

(#27048) Keeperv85 válasza kurtuzov (#27046) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Elég ha ráülsz és behajlik az eleje. Már reccsen is. Nem kell leejteni sajnos... :(

(#27049) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Amúgy én is a cm-10.1-20130419-KonstaKANG-ot használom. A márciusihoz képest eddig kevesebb az újraindulás, de pl a Viber nálam még mindig meghülyül, ha be van dugva a headset: a csengés még a headseten szól, de ha felveszik a beszéd már a fülhangszórón. Ki kell húzni és újra visszadugni a fülest, akkor rendben van.

Keeperv85: Így érhető: farzseb és 100kg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27050) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!

Másnál is rendkívül lassú lett a CM10-es ROM-nál (cm-10-20130328-NIGHTLY-blade.zip) az SD kártyára írás sebessége? (PC-ről) Nekem ilyen 1.2 - 1.8MB/s-re csökkent a sebesség. Class 6-os kártyánál. Régi CM7.2 ROM-ommal 10MB/sec stabilan megvolt.

Más: ikonba ki lehet valahogyan tenni a képernyő lezárás funkcióját? A fenti statusbar-t ha lenyitom van ott egy erre való gomb. Olyat szeretnék az asztalra, vagy az Energia widget bar-ra tenni :) Tudtok erről vmit? Csak erre külön progit nem szeretnék feltenni. (esetleg másik CM10, CM10.1-es ROM-ban, ha van erre lehetőség, az is teljesen megfelelne.)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.