Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#14001) ux1 válasza Dover (#14000) üzenetére


ux1
addikt

És elfogtad? :D ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14002) Dover válasza ux1 (#14001) üzenetére


Dover
tag

Nekem tetszik, a telók közül is főlag a MIUI érdekelne rájuk

(#14004) szezso15 válasza Dover (#14000) üzenetére


szezso15
addikt

Nem baj, hogy ide írod, de ne ide írd!
Fogd már el, hogy ez ide való: [link]

*Hajrá Loki!* i15+

(#14005) TRob1 válasza Dover (#14000) üzenetére


TRob1
veterán

Hááát, ez és ez alapján a Defy tuti megéri. ;] :))

¤ R'n'R ¤

(#14006) Chosen válasza Gaabe (#13999) üzenetére


Chosen
addikt

Arra figyelj majd, hogy a bitrate az eredetihez közeli legyen, különben kockás lesz a kép. Xili-s konverter alapjáraton a 2-3000-res bitrate-et 100 körülire veszi le, gyanús lesz, ha a méret a tizedére csökken (500mb-ból 50mb a tervezett), ekkor használd a bitrate calculatort oldalt és adj meg neki kb akkora fájlméretet, mint az eredeti videó, akkor a bitrate is kb annyi lesz majd mint az eredeti és szép képet kapsz. Ha Format Factoryval csinálod, akkor emlékeim szerint csak alapértelmezetten kell hagyni és marad a bitrate. + Arra figyelj még, hogy ki lehet választani a hangsávot is, tehát ha angol és magyar hang is van együtt esetleg még felirat is, akkor ne felejtsd el beállítani miből mit szeretnél.

mod: még valami: Xili-ben van Androidos Preset, de az H.264-be konvertál, ami nálam szintén be-be szaggatott.

[ Szerkesztve ]

(#14007) apeelme válasza barnam_ (#13997) üzenetére


apeelme
addikt

más:

számodra nem biztos hogy jó infó de úgy néz ki frissítés érkezik Blade-hez kernel/driver szinten:

Update kernel based on recent code release from ZTE.
Add support for new ISL light/proximity sensor.
Update wifi.

persze semmi nincs még elfogadva, és ha nem vagy egyedül ezzel a wifi bajjal akkor megoldást keres rá TomG...

(#14008) ux1: jajjj...de miért nem vagyok meglepődve?

[ Szerkesztve ]

(#14008) ux1


ux1
addikt

Idézet .... :D ;]

ZTE ERA – AZ ELŐS 4 MAGOS ZTE

(#14009) troszti

Vsz. másold inkább az apk-kat az sd-re, tedd fel az érintetlen romot, majd inkább manuálisan installálgasd az appokat... Ha nem értesz hozzá, nem kell a ROM-ban kotorásznod... :K

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14009) troszti válasza kelzsoca (#13981) üzenetére


troszti
aktív tag

Na most így csináltam, és megint nem jó :F
Most, hogy nem csomagolgattam, már csak 98 mb lett, szóval végképp nem értem...

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#14010) tboldi válasza apeelme (#14007) üzenetére


tboldi
nagyúr

És ha minden igaz, a wbaw-féle gpu oc is benne lesz (xda).

(#14011) apeelme válasza tboldi (#14010) üzenetére


apeelme
addikt

így van...és nem csak az hanem a 2wcr is :K

(#14012) Deeday válasza Gaabe (#13983) üzenetére


Deeday
senior tag

Nekem a Rock Player bevállt, de ez AVI függő HD videót nem fog vinni 720 P -t :) De a sima DVD rip eket szaggatás mentesen viszi. Jah és lehet rom függő is. de a Rock Player-t ajánlom.

LG G4

(#14013) Komplikato


Komplikato
veterán

Kíváncsi vajok ki milyen böngészőt ajánlana. Jelenleg az Ice Armor feltett egy "browser" c. programot (no de melyiket?), az előző user Skyfiret használt (gondolom jó régi verzió) amit Mobilego-val visszatettem ROM csere után, illetve most nézegettem egy Dolphine HD-t. Asztali gépen több tucat böngésző után én Operát használok bő évtizede, illetve néha FF-t. Mobile cuccokhoz nem értek. Szóval mi az ami nem csak használhatóan működik, de nem zabálja erőforrásokat annyira és könnyen állítható mit ne akarjon leszedni?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#14014) barnam_ válasza apeelme (#14007) üzenetére


barnam_
nagyúr

Biztos foglalkozni fognak a wifi-vel, mert nem csak nálam nem kapcsolódik. Wbaw is azt írta ránéz a kernelre.
Kíváncsi vagyok a GPU oc belekerül-e a hivatalos ágba, ha stabil, azzal már nem semmi rom lenne a CM7.

Közben rájöttem hogyan kell használni a GetDataBack-et, de sajnos elég hatékony a recovery formázása, csak fájltöredékeket tud vissza állítani a program. Kicsi az esély rá, hogy a komplett CWM backup meglenne, de van egy feb.15-i online mentésem a felhasználói adatokról szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#14015) Chosen válasza Komplikato (#14013) üzenetére


Chosen
addikt

Opera Mobile. A gyári böngésző elég korrekt egyébként.

(#14016) Komplikato válasza ux1 (#14008) üzenetére


Komplikato
veterán

Lesz vagy 120 ropi alsó hangon. Tisztára mint Huawei, annak is van új csoda telefonja, kapásból egy árban, ha nem drágábba, mint a "többieknek". :W
Nekem ha lesz rá egyszer pénz, az új ütésálló kétmagos Panasonic is megfelelne.*

*Persze nem becsülöm le a Tegra3 energia takarékos trükkjeit, főleg az alacsony órajeles +1 magot.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#14017) apeelme válasza Komplikato (#14013) üzenetére


apeelme
addikt

Opera Mobile, Dolphin HD-t sokan dícsérik, a "gyári" Browser (Böngésző) is teljesen használható, előbbiekhez képest kicsit puritánabb...
Ha használsz mobilnetet és spórólni akarsz az adatforgalommal akkor Opera Mini, proxyn keresztül tömöríti az adatokat...
FF nincs ARMv6-ra... :N

(#14018) ux1 válasza Komplikato (#14016) üzenetére


ux1
addikt

Engem inkább az ELŐS szó megfejtése érdekelne... :)) Na beizzítok valami anagramma gépet :D ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14019) Victoryus válasza dbius (#13968) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Feltettem én is. Azt miért csinálja, hogy az itthoni wifit ami eddig remekül ment, most úgy írja ki, hogy letiltva, és csak akkor hajlandó a Blade újra használni, ha elfelejtetem vele. Nem tudom, egyébként mennyire van értelme ennek a programnak, hiszen mindent mutat amit távolról kérek tőle, tehát ha tényleg ellopják, szerintem nem használható, mert a tolvaj inkább kikapcsolja. Ésszerűbb lenne, ha mindent rejtve csinálna. Egyedül az adattörlésnek látom értelmét, hogy legalább ahhoz ne férjen hozzá senki, de egy sd kártya tartalma is pofonegyszerűen visszaállítható. Ha meg tesznek rá egy új romot...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#14020) tboldi válasza ux1 (#14018) üzenetére


tboldi
nagyúr

Lépa, letek, mogyoló
Kolán leggel litkán likkant a ligó

:DDD ;]

(#14021) ziyan


ziyan
tag

Az miért lehet, hogy a 320x240-nél nagyobb felbontású videók hangja 4-5 másodperccel elcsúszik? :F Próbáltam MoboPlayerrel és MX Video-val is, de ugyanaz.. pedig simám bírnia kellene a 640x480-at, hiszen a kép is és a hang is teljesen folyamatos, csak éppen elcsúszik :(( FLV, AVI, és MP4 mellett is... CM7 feb20 van fent, de ugyanezt csinálta az n256 is :(

(#14022) Chosen válasza ziyan (#14021) üzenetére


Chosen
addikt

Gépen nincs probléma az eredeti fájllal? Konvertálsz?

(#14023) abadpu


abadpu
csendes tag

Felraktam egy új kernel frissítést de nem csatlakozik a telo a wifire.
Újraraktam a romot úgy működik ismét.(de az új kernel nélkül)
Ez másnál is előfordult már?

(#14024) barnam_ válasza abadpu (#14023) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igen, egyre többen vannak (vagyunk - mivel nálam sem oké) akinél nem megy a wifi az új kernellel.

(#14025) ziyan válasza Chosen (#14022) üzenetére


ziyan
tag

Konvertálok, de gépen nincs vele probléma. Igazából erre azért van szükség, mert sok-sok bolond youtube klippet szeretnék a telón tartani (és röhögni rajtuk :D), csak hát így elég nehéz.. próbáltam 2 féle youtube letöltővel, gépen mindkettő jó, telón pedig csak kis felbontásban :O

(#14026) abadpu válasza barnam_ (#14024) üzenetére


abadpu
csendes tag

Nem tudom h közrejátszhat-e de én még anno TPT-vel Gen2estíettem... (amit hangoztattak is h csak fél megoldás,de hát azóta is így használom)

(#14027) barnam_ válasza abadpu (#14026) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nálam rendes windows-os frissítővel, mégse jó.

(#14028) TRob1 válasza ziyan (#14025) üzenetére


TRob1
veterán

Használj Chrome böngészőt YT downloader kiegészítővel, rögtön megjelenik a videok alatt hogy letöltés, és ezek közül olyat töltsz amit akarsz:

¤ R'n'R ¤

(#14029) dragon1993 válasza ux1 (#14008) üzenetére


dragon1993
őstag

Ez már alapból fail lett mert az első a T98 volt , az átgondolt dolgok majd szerdán jönnek :)

(#14030) dragon1993 válasza dragon1993 (#14029) üzenetére


dragon1993
őstag

Ma nem vagyok a toppon :o

[ Szerkesztve ]

(#14031) apeelme válasza dragon1993 (#14030) üzenetére


apeelme
addikt

"Ma sem vagyok a toppon." ;]

(#14032) ux1 válasza dragon1993 (#14030) üzenetére


ux1
addikt

'Vótá má? :D ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14033) hjanos1 válasza tboldi (#14010) üzenetére


hjanos1
senior tag

Igen, biztos, hogy lesz benne:
[link]
Azok a commitok wbaw-tól, amik tartalmazzák a GPU OC-t. ;]

The Factory Must Grow

(#14034) Sulthekk válasza TRob1 (#14028) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Vagy pedig rögtön a telóra:[link]

[ Szerkesztve ]

(#14035) Komplikato


Komplikato
veterán

Ugyan láttam pár ötletet videólejátszóra, de most így próbálgatva őket egyáltalán nem olyan rózsás a helyzet. Próbáltam BSplayert v6+VFP gyönyörűen megy a kép és hang ... csak nem együtt, a hang siet nem kicsit. Dolphine player. Szaggat mint az állat. Rock Player HW rásegítés nélkül szaggat is és kockás is, HW rásegítésre nyomva meg semmit nem csinál.
A kérdéses videó H264-es, ilyen 700x400 körüli 780kbps, 2 csatornás acc hanggal. Leírás szerint mindegyiknek kéne vinnie jól. És nem konvertálok H263-ba (Divx, Xvid) mert lásd előző mondat. Biztos rosszul csinálok valamit ... Meg nem lelem hol lehet a lejátszók beállításait bazirgálni?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#14036) barnam_ válasza Komplikato (#14035) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egyik legjobb a MoboPlayer. Van hozzá külön ARMv6-os pack is. Marketen megtalálod.

(#14037) kungzi


kungzi
veterán

(#14038) maggi1886076 válasza kungzi (#14037) üzenetére


maggi1886076
addikt

nem lesz rossz, csak túl lesz árazva.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#14039) kelzsoca válasza maggi1886076 (#14038) üzenetére


kelzsoca
félisten

Főleg, hogy még árat sem látni sehol sem :)

https://vertigostore.eu

(#14040) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

csináltam splash logót, de valamiért nem tudom felrakni. Installation aborted... :(
Egy hozzáértő megnézné miért nem jó? :U
[link]

(#14041) kelzsoca válasza -Nemtom- (#14040) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mi lenne ha csak a képet próbálnád cseréltetni:

A csomagba csak a képet rakd be: képedneve.bmp

A script-et pedig módosítsd:

show_progress(0.200000, 10);
assert(package_extract_file("képedneve.bmp", "/tmp/splash.img"),
write_raw_image("/tmp/splash.img", "splash"),
delete("/tmp/splash.img"));
show_progress(0.200000, 0);

https://vertigostore.eu

(#14042) Komplikato válasza barnam_ (#14036) üzenetére


Komplikato
veterán

Sajnos market esélytelen féltucat technikai okból, az Opera marketjén meg nincs fent. Azt nem értem hogy a Arm6 + VFP pack letölthető a gyártó oldaláról, akkor az alkalmazás miért csak a marketről? (Jelenleg nincs account, nincs Wifi lehetőség, nincs mobilnet lehetőség.)
Minden esetre megtaláltam az www.apktops.com oldalán. Kipróbálom.
Egyébként este újra felraktam az ArmV6+VFP támogatást a BSplayerhez és megjavulni látszott, de ezt még tesztelnem kell sok másik fájlal is ... Első esetben ugyan is PC-ről installáltam, másodikban meg az SD kártyáról.

Egyébként azt hiszem egészet újra kell majd húznom, majd utánanézek mivel lehet egyben lementeni az egész telefont, mert előző tulaj 220-as system partíciót alkotott, így meg baromi kevés a hely ...

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#14043) -Nemtom- válasza kelzsoca (#14041) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Köszi! :R

(#14044) Komplikato


Komplikato
veterán

Technikai kérdésem lenne. A Blade és sok más készülék az FM rádiót a fülhallgató segítségével "fogja". Ha veszek más gyártmányú (mondjuk Senheiser) szabvány telefonos fülhallgatót (mikrofonosat persze) azzal is menni fog a rádió vagy esélytelen?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#14045) ^Clown válasza Komplikato (#14044) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Menni fog.

(#14046) Sulthekk


Sulthekk
aktív tag

Akinek új kernellel nem megy a wifi, tegye vissza b/g-re a routert, azért lett lassab másoknál, mert nem viszi a g-t, és g only-ra nem is csatlakozik.

(#14047) ^Clown válasza Sulthekk (#14046) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Lol, pedig a wifi szabványok visszafelé kompatibilisek.

(#14048) ne_nezze válasza ^Clown (#14047) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

ja visszafelé.
de próbálj meg "felfelé" wifizni mondjuk egy b-s cuccal kapcsolódj g-sre.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#14049) ^Clown válasza ne_nezze (#14048) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Rendben van, de a blade wifije tudja a g-t, ezert lol, hogy csak b/g módban tud csatlakozni a hálózatra.

[ Szerkesztve ]

(#14050) ne_nezze válasza ^Clown (#14049) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

az a lol h így képesek kiadni egy kernel(!!!!!)-frissítést.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.