Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1652) M0RGI válasza ux1 (#1649) üzenetére


M0RGI
őstag

Nekem a múltkor nem volt felkiáltójeles, fent voltak a driverek, mégis megállt fastbootnál, hogy waiting for device.... Emlékeztetes volt, hogy az öt közül egyik módszerrel sem ment fel a recovery...

(#1653) barnam_ válasza zszabika (#1650) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha működne a hang fel+bekapcs kombó, nem is kellene az adb...
Elötte dugjam rá a gépre a telot bekapcsolva és úgy? Igen.

xSide: most kipróbáltam az Atv-t, az egész elfogadható sebességgel ment nálam is. CM7 N242.

(#1654) ux1 válasza zszabika (#1650) üzenetére


ux1
addikt

Akkor mint már írtam :D

XP helyrerakása:

1. usbdeview-vel letakarítasz minden-t az usb-ről
2. rebootolsz
3. kicsomizod a GoogleUSB-drv-t
4. fastboot modban rádugod a PC-re a pengét.
5. az eszközkezelőben a felkiáltó jeles Android device-nál ráerőszakolod ezt a drv-t

-mexűnik a felkiáltójel, így már kommunikálnia kell a fastbootnak is...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1655) zszabika válasza ux1 (#1654) üzenetére


zszabika
aktív tag

Így tettem és nem megy.Nincs felkiáltójel,csak ismeretlen eszköz.adb reboot bootloader-re ezt írja:device not found.Recovery flashnél pedig : waiting device

Telepíteném de nem rakja fel.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1656) ux1 válasza zszabika (#1655) üzenetére


ux1
addikt

Az ismeretlen eszköznek telepíjjed mán fel az google usb drvt! könyörgöm....

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1658) ux1 válasza zszabika (#1655) üzenetére


ux1
addikt

Akkor előbb windows-t installálj, ne vmi vérpisti edisönt.

Amúgy nem értem... katt a nem ismert hw-ra ; illesztő prg frissítése; magam választom; betallóz a googleusb; majd android device;

Most "erőszakoltam" meg a húgom gépét igaz ez win7.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1659) zszabika válasza ux1 (#1658) üzenetére


zszabika
aktív tag

Így akarom énis.De azt írja hogy a megadott hely nem tartalmaz adatokat.Na mindegy nem is érdekel mostmár.Szerintem nem a windows-al van baj hanem a teloval.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1660) Adamyno


Adamyno
tag

CM N 227 van a telómon.
2 észrevétel:

1. a. Ha kikapcsolom, utána be, akkor csak a zöld robotig jut. Bármeddig úgyhagyhatom, nem megy tovább. Akksi ki-be, utána elindul. Bármennyiszer megcsinálom, ez így működik.

1. b. Ha úgy indítom a telót, hogy a töltő csatlakoztatva van, akkor még a Launcher betöltése és a pin kérése előtt, de már a töltőképernyő után lefagy. Ha töltő nélkül indítom, akkor 1. a. szerint megy.

2. Ver. 5.0.2.0 CW Recovery van fenn, már sokszor használtam, sokmindent telepítettem vele, volt 2 backup, visszaállítás is és tökéletesen műxik.

Szerintetek feltegyem a CM N 242 romot?
(valakinek tapasztalat esetleg?)

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#1661) pch válasza #40993792 (#1657) üzenetére


pch
aktív tag

Igy van! Archimedes is úgy találta fel a dolgot, hogy hagyta a francba a gondolkodást, és elment forró fürdőt venni.

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#1662) TRob1 válasza Adamyno (#1660) üzenetére


TRob1
veterán

Persze hogy tedd: ezeregy javítás van benne (wipe cache partition és wipe dalvik cache kell csak, meg kb 3-5 perc szabadidő, de ezt már biztos tudod ;) ).
Hidd el, nem lesz rosszabb a 227-nél. :D

¤ R'n'R ¤

(#1664) Adamyno válasza TRob1 (#1662) üzenetére


Adamyno
tag

Köszi, akkor felteszem.
De szerintem egy friss telepítés lesz, mert valamit elpiszkálhattam ebben.
Bluetooth-on egyáltalán nem tudok küldeni, se fogadni fájlokat. Egyébként az eszközök látják egymást.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#1665) ux1 válasza zszabika (#1659) üzenetére


ux1
addikt

Esetleg próbáld ezt megetetni vele

ADB drivers - ZTE BLADE kernel 2.2

( ha regeltél a hungarodroidon )

Amúgy meg DE a WinXP-del van a baj... :)

(#1661) pch

:C Ez egy aláírásba illő gondolat :DDD

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1666) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok
Egy kis informáciot szeretnék kérni,Skate lehet tudni kb mikor lesz T-nél?
Azt irtátok jövö hónap,November?

(#1667) Psychonaut válasza agressor12 (#1666) üzenetére


Psychonaut
addikt

Meg nincs hivtalos info rola.

(#1668) zszabika válasza ux1 (#1665) üzenetére


zszabika
aktív tag

Kipróbáltam másik gépen de nem megy.Egyik driverrel sem. :W

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1669) Eskimoka


Eskimoka
tag

Sziasztok!

A segítségetekre és véleményetekre vagyok kíváncsi. Adott egy Blade, T-s, kb. 3 hetes (csere volt, mert az előzőnek teljesen elment a hangja). Minden gyári rajta, céges, nem moddoltam, csak appokat tettem rá. A mai napig jól is működött, gond nem volt. Gondoltam kikapcsolom egy kicsit mert nem árt az néha (egyébként volt már kikapcsolva). Megpróbálom bekapcsolni felvillan egy másodpercre a zöld Android figura, aztán elmegy, majd megint, és ezt csinálja folyamatosan... De bekapcsolni nem akar.
Hallottatok már hasonló problémáról a telefonnal kapcsolatban?

Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm!

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#1670) Ropman


Ropman
tag

Hali mindenki, kik vannak Budapestről ? ( akár privátban is jelezhet, aki szivesen segítene nekem ) [ szertnék segítséget kérni majd :) ]

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#1673) zszabika


zszabika
aktív tag

Na oda jutottam hogy jelenleg egy T-mobile rom van a Telenoros Blade-emen.Ne kérdezzétek miért.Így sikerült helyrehoznom a telot.Na most nem ismeri fel az sd kártyát a gép.Engedjek rá egy gyári Telenor frissítőt?Vagy mit kellene csinálnom? :U

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1674) Psychonaut válasza zszabika (#1673) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vedd ki, rakd be ujra, esetleg nezd meg, nem poros-e az erintkezesi felulet. Nezd meg kartyaolvasoval, ha ezutan sem mukodik.

(#1675) zszabika válasza Psychonaut (#1674) üzenetére


zszabika
aktív tag

Nem megy.Két kártyát is próbáltam.Azt írja helyezzen be lemezt a meghajtóba.Ha TPT-vel partícionáltam és ráengedem Api Telenoros exéjét akkor vajon mi történik?Lehet beledöglik?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1676) ^Clown válasza zszabika (#1675) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egyszer én is belefutottam ilyenbe, ott egy ROM-újrarakás segített csak.

(#1677) zszabika


zszabika
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!Sikerült megcsinálnom.Igaz hogy 2 exét is kapott ma de sikerült ez a lényeg.Hülye voltam na hát van ilyen. :D

:R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1678) Nerd válasza zszabika (#1677) üzenetére


Nerd
aktív tag

Szegény Blade... Az ilyen sorsra jutott telefonokat kezdem úgy sajnálni, mint az elhanyagolt kisállatokat... :O

Most már ne b@szogasd... :D

(#1679) ^Clown válasza zszabika (#1677) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

No para, Api pengéje kibírt vagy 40 exe-t :D

(#1680) Eskimoka válasza #40993792 (#1672) üzenetére


Eskimoka
tag

Sajnos nem segített... Ezek szerint megint sikerült kifogni egy hibás darabot... Nincs szerencsém.

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#1681) zszabika


zszabika
aktív tag

Mostmár nincs para,de öregedtem 1-2 évet az biztos. :D Eddig csak egyszer használtam exét,amikor vittem vissza a szervizbe a telot.Ma meg kapott T-mobilosat is szegény. :DDD

A Godfather-hez van valami update amit érdemes felrakni?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#1682) tpeti78 válasza Nerd (#1678) üzenetére


tpeti78
senior tag

Nekem meg eszembe jut, hogy néha itt érdeklődnek páran, hogy " Használt Blade-et szeretnék venni, mit kell megnéznem rajta? " .... :D Ezért nem vennék használtan ilyen telefont.... :DDD

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#1683) Segnior_Barthez válasza Segnior_Barthez (#1638) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

Helló, billentyűvel kapcsolatban erre tud vki okosat?

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#1685) kelzsoca válasza Segnior_Barthez (#1683) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kereső: link

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1686) koszegii


koszegii
tag

Bocs a tudatlanságomért,de ez :[link] ugyanaz mint Api29 Librásítása?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1687) Ropman


Ropman
tag

Romot szeretnék felrakni lassan 2-3 hete, ezért olvasgatom a fórumot, meg az első hozzászolást is vagy 3x elolvastam, s a menetét nagyábból vágom, de pontosan nem, s ezért mivel ( részben ) céges a teló ezért nem mertem még neki állni, ha valaki megmondaná melyik módszerrel rakjam fel a ClockWork-öt meg melyiket pontosan [md5-el megdobva], vagy végig segítene az izgalmasabb lépéseken az kérlek szóljon :) [ amúgy ami lehet tudni a kicsikéről, telenoros 2.2 froyo van rajta, illetve azt tudom még hogy GEN 2-es, eddig semmit nem csináltam, csak a memoria kártyát amit vettem hozzá particiónáltam, mert ext-es megoldással szeretnék nagyobb data particiót.]

[ami a leglényegesebb, hogy pontosan tudjam mikor kell menteni a channel filet, meg hogy mégis mikor mit és mivel :] ]

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#1688) kelzsoca válasza koszegii (#1686) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lényegében ez egy all in csomag, Api pedig a szokásos módon készítette el a saját csomagját.

Különbség még a szoftverben is van....

(#1687) Ropman

Recovery és rom cseréhez nem kell ám EXE csomag :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1689) Ropman válasza kelzsoca (#1688) üzenetére


Ropman
tag

hmm, akkor ezek szerint a Channel file EXE-ézésnél jön csak képbe ? [ sima clockwork, ileltve rommolásnál nincs ilyen turpisság ? ]

hr2: Igazán köszönöm. :R .. elolvasom 2-3x aztán, ha van valami ami nem 100%-ig kerek, akkor kérdezek még :)

szerk 2:
hr2: Hmm ha a 3-ssal kezdem akkor nem lesz CWRecoverym. [ ha jól értem ] S egy .apk simán felteszi a CW-t amúgy ? mert én azt hittem az valahogy extra helyre kerül egy rom-on belül.

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#1690) hr2 válasza Ropman (#1687) üzenetére


hr2
őstag

Csináld így.
A 3.-ik pontot csináld meg legelsőnek, utána a többit sorba.

A channel nem játszik ilyenkor.

(#1689) Ropman
Oké. :)

[ Szerkesztve ]

(#1691) koszegii válasza kelzsoca (#1688) üzenetére


koszegii
tag

Köszönöm. :R

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1692) M0RGI válasza kelzsoca (#1688) üzenetére


M0RGI
őstag

Ilyen csomag blade-re (nem librásító szándékkal) nem fog készülni?
Sokunk életét könnyítené meg és csökkentené az elakadt userek kérdéshalmát a fórumon.

(#1693) sagit


sagit
addikt

sziasztok

rég írtam ide mivel barátnőm teljesen meg van elégedve a telefonjával!
sweet dreams IV van fent... van valami érdemi változás azóta? érdemes valamire cserélni?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1694) TRob1 válasza sagit (#1693) üzenetére


TRob1
veterán

Ha teljesen meg van elégedve, akkor sztem jobb ha nem piszkáljátok.

¤ R'n'R ¤

(#1696) #19617792 válasza M0RGI (#1692) üzenetére


#19617792
törölt tag

már van. a TPT-s partíciónáló csomagok átpartíciónálják a telefont és recoveryt is raknak fel, onnan pedig már sima ügy ROM-olni.

(#1698) kelzsoca válasza M0RGI (#1692) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még első időkben csináltam ilyen csomagokat Blade-re is, de ha jól rémlik több készülék is téglásodott, és az esetleges garanciális problémák miatt, vagyis attól tartva, hogy a szolgáltató szigorítani fog, ezen csomagok beszüntetésre kerültek a közösség érdekében (igaz ez még gen1 esetében volt) gen2-nél pedig nemrég hoztam vissza a TPT-s megoldást, de ilyen all in csomagok bevezetését nem tervezem, mint ahogy felettem is írták, van hasonló megoldás, de a romot manuálisan kell felrakni, ami egy all in romnál biztosan fix lett volna, annak tükrében, hogy mennyi rom elérhető, és mennyi féle (ráadásul milyen gyorsan cserélődnek) ilyen csomagnak a Blade esetében nincs értelme.

https://vertigostore.eu

(#1699) XXX003


XXX003
tag

Sziasztok.Asphalt megy a Blade-on és ,ha igen esetleg tudna valaki linkelni működő verziót?THX

(#1700) #19617792 válasza XXX003 (#1699) üzenetére


#19617792
törölt tag

Marketből letölthető működik. egyéb nincs, mert nem warezolunk.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.