Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48995) babferi válasza fsb1000 (#48988) üzenetére


babferi
tag

A hsz. masodik fele lehet lemaradhatott volna , csak az elmult egy hetben olyanokat lattam amit eddig alig , persze lehet , hogy csak veletlen ill. az uj patch miatti "mindenfele " jatekos miatt van . Pl. amikor mindenki egy oldalra megy es te irsz meg pittyegsz mint allat , hogy azert a masik oldalra jo volna meg 1-2- tank es tesznek rad nagy ivben es persze buko a csata. Meg amikor latsz olyan embereket high tier tankkal akiken latszik , hogy fogalma sincs bizonyos dolgokrol , az hat finoman szolva zavaro. Meg a legjobb amikor menekulo tankokat latsz (es nem nem azert , hogy elonyosebb poziciot vegyen fel es onnan tuzeljen , ill. inditson egy masodik hullamot , hanem tudod , hogy szinte fel es inkabb elbujik es engedi , hogy az ellenseg befoglaljon mintsem megkockaztassa , hogy lesebzik vagy akar ki is lovik) , azok kb. a no commet kategoria .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.