Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48401) tank1 válasza vhw (#48392) üzenetére


tank1
tag

Ez a t9-es jagdtiger módosítása lesz, vagy új tank?
Ha a kilences jgtigert teszik át, akkor gyorsan ki kell fejlesztenem. :)

[ Szerkesztve ]

(#48402) #21346560 válasza Plasticbomb (#48400) üzenetére


#21346560
törölt tag

Milyen jó hogy jön a D3, már kezd elegem lenni a tájposokból, 30 tankból 9 tájp... :U

(#48403) Fel válasza fsb1000 (#48396) üzenetére


Fel
addikt

Pz. 35(t).

-----------------------------------------------------------

Mondjon valaki egy jó érvet, miért érdemes a Jagdtigert a garázyban tartani... És akkor nem adom el. Eddig 80 csatám van vele, de semmi jót, élvezhetőt nem találtam benne. Csak a nyűg van vele úgy érzem :((( .

Defeat
Battle: El Halluf 2012. május 10. 16:57:58
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 460
Credits received: 25 455

Defeat
Battle: Lakeville 2012. május 10. 17:09:32
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 699
Credits received: 36 943

Defeat
Battle: Abbey 2012. május 10. 17:33:22
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 901
Credits received: 48 186
Battle Achievements: Sniper

Defeat
Battle: Ensk 2012. május 10. 17:50:58
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 321
Credits received: 22 408

Victory!
Battle: Fjords 2012. május 10. 18:00:44
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 5 705 (fine for causing damage to allies: 2; x5 for the first victory each day)
Credits received: 41 308 (fine for causing damage to allies: 1 180)
Battle Achievements: Sharpshooter

Ez a győzelem is... Mikor már cammogtam át az ellen bázisára, hátulról belémronygol a GW Pantherünk...Köszi :U

80 meccs után a statisztikám ilyen vele:

[ Szerkesztve ]

(#48404) fsb1000 válasza konrad (#48398) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Szép eredmény azzal a tankkal! Néha sajnálom, hogy átugrottam.

(#48399) Runo : Most vettem egy Jagtigert és nem lehet forgatni a tornyát. Van erre valami külön gomb? A T30-nak lehet egérrel is.

(#48405) Plasticbomb válasza #21346560 (#48402) üzenetére


Plasticbomb
addikt

KB. Én sem fogom mindig ezt használni, jobb szeretem a T34et...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#48406) Multikiller


Multikiller
tag

Milyen tank a párduc? Szemet vettem rá az akció miatt, de túl jó tapasztalatom nincs róla. Legtöbbször rommá lövöm.

(#48407) D.Orion válasza #21346560 (#48399) üzenetére


D.Orion
veterán

Nála ez csak úgy jön direktbe, csak, hogy trollkodhasson, mint az új hsz-ével. :(((

(#48408) babferi válasza Gyuri27 (#48389) üzenetére


babferi
tag

Hat ezert ne hasonlitsuk a WoT-ot a WoW-hoz. Egy mar eleve fizetos MMO-RPG nyilvan szinvonalasabb lesz egy FtP jatektol (bar azok kozt is vannak nagyon jok) . Meg mar itt ezt sokan sokszor leirtak , de ez egy ingyenesen letoltheto/jatszhato jatek. Az ilyeneknel mindig nagyobb hatranyban van az aki nem tud vagy nem akar ra aldozni penzt , ebbe bele kell torodni. Azutan , hogy magasabb szinten meg mar elegge veszteseges tud lenni a jatek csak 2 dolgot tehetsz : hasznalsz egy T5-os kreditfarmolo tankot , vagy veszel premiumot/premium tankot (ez a modszer ugye lenyegesen gyorsabb, eredmenyesebb es kenyelmesebb) .

Multikiller :

En L100 loveggel hasznalom es szerintem igen jo kis gep. Ebben a formajaban igazi sniper tank ( bar kicsit sebez , de cserebe gyors es pontos). Maga a tank eleg lomhacska es a pancelzata sem valami acelos. Szoval nem egy kozvetlen kozeli harcra kitalalt tank , inkabb a tavolabbrol valo tamogatsara jo. Pantherrel es PzIV-el en hasonlo stilusban jatszom .

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#48409) hemaka válasza Multikiller (#48406) üzenetére


hemaka
nagyúr

E-50-et szeretik, de addig sírós az út, legalábbis ezt hallottam. :D

IS-4 azért elég vaddisznó lett így 2400 HP-val. :D Mondjuk lehet csak éppen jó köröm volt, mert 7100dmg-t lőttem a kör alatt.

(#48410) whatnot válasza Multikiller (#48406) üzenetére


whatnot
őstag

Hát olyan. Könnyen lyukasztható és alacsony sebzés.
Jó penetration, de a kis sebzés miatt szerintem nem egy jó tank, hiába a jó rof.
Emellett mediumhoz képest nem elég agilis és nem is elég gyors.
Kb. arra jó, hogy távolról csiklandozd az ellenséget.

(#48411) #21346560 válasza fsb1000 (#48404) üzenetére


#21346560
törölt tag

Próbáld az Alt + F4 kombót, az nagyon sok ismerősömnek segített :P

(#48412) vhw válasza tank1 (#48401) üzenetére


vhw
addikt

A-a egy újabb T8 premium tank lesz.

Fel: érv? ha lesz T10 TD (pl Stug E100 egyes pletykák szerint) akkor JTből lehet kifejleszteni. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48413) fsb1000 válasza D.Orion (#48407) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Most miért mondasz ilyet? Szerintem van olyan jó poén, mnt a Type59-re azt mondani, hogy nem szabad vele arctámadózni.

(#48414) Djuree válasza Gyuri27 (#48389) üzenetére


Djuree
félisten

wow jó? na ne röhögtess :C 3 hónap alatt csonttá untam :DDD ritka gagyi valami...főleg manapság.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48415) Zeratul válasza Gyuri27 (#48389) üzenetére


Zeratul
addikt

WoW: tíz milliárd légy nem tévedhet tipikus esete :)) MMORPG ott kezdődik hogy EVE.

DIO3: mikor is adták ki az 1-2t, én egyetemista koromban játszottam velük, akárcsak a Starcraftal. SC2 iszonyú csalódás lett, egy kalap kaki az egész, azért 12-15 rongyot kiadni hogy Battle.Netten skirmicselhessek nem fogok. A Dio3 állandó átalakításai, ami főleg a faék felé konvezióban merült ki, na meg hogy gamepaddal játszhatóvá akarják tenni, nem a felé mutatott hogy a régi rajongók lennének megcélozva.

(#48416) Gyuri27 válasza babferi (#48408) üzenetére


Gyuri27
félisten

7.2 óta nincs t5-s farm tank (t5 se nagyon). Itt dől meg az elmélet.
Egy free játékban kell az ember. Mivel a fizető vendégeknek valakit kell lőni.
Eu szerveren mondjuk vannak 80 ezren. Tegyük fel háromnegyedük free user. Ha ők eltünnének maradna 20k user. A nem túl acélos mm miatt és egyéb dolgok miatt nem sokáig lenne fizető user.

Djuree: ember azt mondta az jó amit sokan vesznek. Akkor az wow hibátlan.

Zeratul: béta alapján jó a dio3. Nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48417) Djuree válasza Zeratul (#48415) üzenetére


Djuree
félisten

eve jó, de azt is meguntam, aion mindenben veri a wow-ot, fél év alatt meguntam, most old republic, 2 hónap alatt meguntam. ma még nincsenek igazán jó mmo-k, majd 10 év múlva talán lesznek olyanok, amiket egy élet alatt sem fogunk megunni.
SC2 sztem jó lett :K
D3 nekem sem tetszik igazán, nem lesz tökéletes játék, csak simán baszott jó :DDD ami tökéletes az az első rész, a 2 már elmaradt, ez a 3 a közelében sincs, de még így is jó lesz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48418) ollie válasza Gyuri27 (#48386) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon nem értek egyet veled. Teljesen rendben van az, hogy előnyök járnak a prémiumért. Ingyenes accounttal is elmehetsz tier 10-ig, csak egy csomó creditet kell hozzá grindelned, meg jóval többet kell érte játszani. Teljesen jól van ez így.

***

(#48419) Murder3 válasza marked one94 (#48387) üzenetére


Murder3
addikt

jt 88-al vicc t8-ba ennyi.
semmi camoja nics td létére de még védelme se, a td-k egm egy tierrel felejbb vannak osztva úgyis.

(#48420) Gyuri27 válasza ollie (#48418) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem vagyunk egyformák. Én azt mondom az elköltött prem arányában kellene kapni a cuccokat. A megemelt xp és kredit rendben. De azt mondom, ha az user vesz 3 hónapot kapjon x prem tankot. Félévért egy kv5-t. Egy évért egy löwét (ragozhatnánk ezt).
De a free usereket nem kéne meggyilkolni. Azért, hogy egy t9-10 kört tudjak menni. mennem kell egy t5-6 kört, hogy egálban legyen. Ha haszon is kell akkor egy high tieres csatára 2 low tieres csata jut. Ez meg nem valami barátságos.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48421) D.Orion


D.Orion
veterán

Ma felettébb kevés az arty nem? :U Vagy csak nekem van ilyen szerencsém?

(#48422) fsb1000 válasza Zeratul (#48415) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én már nagyon várom a DIO3-at. A kisebbik gyerek kapja meg , de ha jó lesz a bizije akkor minden extrára is be lesz fizetve... Azt éjjelente majd én is játszok vele, vicces lesz a "standard" játékosok között osztani az áldást.
Ahogy olvastam a beszámolókat pont úgy lesz lebutítva az IQ bajnok célközönség bevonása érdekében, ahogy a CIV sorozat, de gyereknek pont jó.
(asszem elektronikus változat már megjelenés napjától játszható és nem is kell a boltig elmenni.)

[ Szerkesztve ]

(#48423) CactuS válasza fsb1000 (#48422) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Milyen extrára fizetsz be a D3al kapcsolatban?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48424) Gyuri27 válasza fsb1000 (#48422) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rosszul olvastad. Az átlagos gamer infernón max act1-2-ig fog eljutni tovább nem. ;)

CactuS: fizetős ah über itemekkel.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48425) Murder3 válasza fsb1000 (#48388) üzenetére


Murder3
addikt

ne gyere ezzel a kamu dumával...

a minőség nem egyenlő a mennyiséggel.
a mennyiség meg nem jobb a minőségtől ennyi.

mindne a hypról szól és nesze ott van az ea/acti példája h lehet azt az ótvar szánalmas terméket évente átszámozva eladni.

aki nem várja el azt, hogy minőséget kapjon, hogy ne húzzák le a pénzéért, hogy eredeti ötleteket kapjon(igen wot nesze akkora lehúzás h fáj tőle a fejem) vagy csak egyszerűen legyen egy játéknak/termékenk szíve lelke ne csak ez az undorító pénzéhes kapitalista eszme az ne törjön botot azok felett akik elvárnák a minőséget a pénzéért...

(#48426) ollie válasza Gyuri27 (#48420) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezekkel a változtatásokkal pont megölnéd a játékot, mert minek fizetne bárki is prémiumárt, ha nem könnyítené meg jelentősen a high tier játékot?

***

(#48427) hemaka válasza D.Orion (#48421) üzenetére


hemaka
nagyúr

Engem az előbb megtalált 2db T92, annyi is lett a körömnek IS-7-tel. :D

(#48428) Murder3 válasza vhw (#48392) üzenetére


Murder3
addikt

és mi nem lövi át azt magyarázd el nekem...
ja 250 milyen szép is papíron az a 250...csak nevetve átlövi minden alul kb.

(#48429) Djuree válasza Murder3 (#48425) üzenetére


Djuree
félisten

"legyen egy játéknak/termékenk szíve lelke"
játszál 2000 előtti játékokkal, ma már nincs egy darab ilyen játék sem.
"ne csak ez az undorító pénzéhes kapitalista eszme"
hát ma már ez megy, a pénz a lényeg, semmi más, el kell fogadni, nem lehet ellene mit tenni, nemsokára 3.vh, majd utána kicsit megborul a dolog.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48430) fsb1000 válasza Murder3 (#48425) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ne hari... de én azt látom, hogy Te a WoT-ot egyre jobban utálod.
Ennek fő oka lehet, hogy úgy gondolod, a német tankok erős hátrányban vannak a többivel szemben. Ez már-már kezd rögeszmeként megjelenni a hsz-eidben.

Ez az előitélet erősebbnek tünik, mint az én játékkedvem. Engem nem érdekel melyik tank mennyire nerfelt vagy OP, azzal megyek amelyikhez kedvem van. Főleg németekkel szeretek menni, de más nemzeteknél is van 1-1 kedvencem.
És élvezem ezt a játékot.... elfogadom a kereteit, a hiányosságait még az user oldali tolerancia és intelligencia hiányt is. Ha lesz jobb netes-közösségi játék, amely jobban leköt majd, akkor abbahagyom.
Neked is ezt ajánlom.
---
ja igen.. a piac nem feltétlen a minőségről szól. Azt nagyon nehéz mérni. A darabszámot viszont elég egyértelműen lehet hasonlítgatni.
Napi több százezer felhasználó szerintem siker az MMO-ban.

(#48423) CactuS : Nem tudom még pontosan, nem vagyok DIO3 rajongó. A gyerekek tárgyálták hogy lehet majd venni extrákat is... és azzal sokkal jobb meg könyebb, meg valami izét is el lehet vele érni.. AZ én feladatom csak annyi hogy kordában tartsam a gépidejüket és értelmes feltételekhez kössem, a netes pénzkidobásokat,

[ Szerkesztve ]

(#48431) whatnot válasza Zeratul (#48415) üzenetére


whatnot
őstag

Eve online is bőven unható. Nekem most csak skilleznek a karaktereim, de nem érzek motivációt arra, hogy visszatérjek. (<---- rakat plex jutányos áron eladó!)
És szinte hiába skillezel, azok fognak nyerni, akik nagyobb számokban mennek.
Sokszor órákat kell várni egy jó pvp-re.
Szóval sok sebből vérzik az is.
Pl. ahhoz, hogy keményebb PvE tartalomhoz juss, be kell vállalnod a PvP-t. Sőt rendszeresen gankelve leszel, nullsec-ről meg tegyél le

MMORPG-ből az RPG részt pedig nyugodtan leszedhet.

(#48432) Gyuri27 válasza ollie (#48426) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt hol írtam? Pont azt írtam, hogy kapjon többet. Kb ezt ragozom 5 hsz-n keresztül.
Olvass vissza.
Meg azt is írtam, hogy a free usernek se legyen lehetetlen t7-l játszani heavy tankkal.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48433) L-e-f-i-e válasza CactuS (#48423) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Minden ami szóba jöhet ha nincs kér számlaszámot és utal nekik valamennynit :P

=^-^=

(#48434) Murder3 válasza ollie (#48426) üzenetére


Murder3
addikt

a prémiumrendszer *ar ahogy most van.
ha csata számra lenne a prem soztva nem ilyen napos baromságra talán jobban megérné a játékosnak, mert qurva anynát a játéknak mikor van 1 hét premiumja az embernek csak aztán köszönhetően a hetes szivatóágnak, nem hogy nem tudja kihasználni de az egészet fújhatja mert le se tudja stoppolni vagy vmi nem had menjen a levesbe és had dobja ki a játékos a pénzét.
25 csata/80 gold sokkal igazságosabb lenne.

(#48435) Gyuri27 válasza Murder3 (#48434) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ban alatt nem telik a prem. Tapasztalat. ;)
Egyébként szerintem se jó a prem rendszer. De nem egészséges az mm se. A grafika is hát lol kategória. Az eu szerveren megint lagg van. Gondolom a powert megint a ruszkik kapják.
Az is vicces, hogy 3 kontinesen máshogy mérik az user. Ruszki, amcsi, eu a rangsor.
Ált mi mindenből a turisat kapjuk.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48436) zalman90 válasza Gyuri27 (#48435) üzenetére


zalman90
őstag

;]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#48437) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#48433) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha meglesz az extra, majd szólok neked külön. És akkor kérhetsz a 48433 hsz-edre törlést, mert könnyen ráhúzható, hogy személyeskedni akartál vele.

(#48438) Murder3 válasza fsb1000 (#48430) üzenetére


Murder3
addikt

azért mert nicns balansz...
az nem balansz, hogy eggyiknek több hátránya van a másiknak meg még több előnye is van és nincs kompenzálva, akkor kompenzálják vmivel mert ez lenne a balansznak a lényege.

meg mi az már, hogy win ratio meg átlag xp szerint balancolnak tankokat?
röhej...

(#48439) Gyuri27 válasza Murder3 (#48438) üzenetére


Gyuri27
félisten

A ballansz nehéz dolog. Láttuk ezt a bf-nél is.
Szerintem akkor jó ha kb egálra eloszlik a játékosok aránya. Egyszerü a dolog.
Vegyük a t9 heavy tankokat. Akkor jó a játék ha kb ugyanannyi m103, e75, vk4502, st1, is8, amx 50 van. Ehhez képest az m103 nagyon népszerü lett. E75-t szintén sokat látni.
A vk45 ritka mint a fehér holló. Is8 most sok van, mert ingyen tank, de ez változni fog szerintem. Amx50 is elő-elő fordul. Valahová a vk45 elé raknám. St1-t meg még nem láttam.
Ami számomra érdekes. Mert mikor jöttek a francia tankok sokat lehetett látni belölük. Azaz volt benne ráció, volt értelme elkölteni a free xp-t. De st1 esetében ezt nem látom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48440) freelancer válasza Gyuri27 (#48435) üzenetére


freelancer
tag

Több mint 400 000 játékos van fent, szóval lehet ;]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#48441) Gyuri27 válasza freelancer (#48440) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem vicces ám ez. :DDD

Nincs valami stat, gafikon az userek milyen tankkal játszanak a legtöbbet ( régiónkénti bontásban)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#48442) Rém válasza Gyuri27 (#48435) üzenetére


Rém
tag

Abban egyetértünk, hogy az mm nem egészséges, a kreditrendszer a készítőknek kedvez, de ezzel sincs semmi baj, lévén ez a játék azért lett létrehozva, hogy lecseréljék a Volgájukat Merdzsóra. Viszont, a grafikával mi a bajod, nem tudom? Teljesen megfelelő, néhány pályán meglepően szép, a modellek majdnem élethűek, némi nagyságbeli torzítás az van, de ez állítólag a ballanc része. Tűz teljesen életszerű, füst szintén. Madarak repülnek! :D

(#48443) Gyuri27 válasza Rém (#48442) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne viccelj. Nem csak a graf bibis az egész optimalizáció nemhogy vérzik de halott.
Bánja fene, hogy milyen dudut vesznek. vegyenek Veyront. Blizzéktől se sajnálom. De tudod élni és élni hagyni legyen a motto. Meg hát lehet hosszabb távon is gondolkozni. Nem kell egy év alatt az a fránya Veyron.
No igen. Egy tank csatánál fontosak a madarak. Én kérek elnézést. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48444) Paul119 válasza Zeratul (#48415) üzenetére


Paul119
addikt

ugyan már eve, csili vili kis tündérkéknek jó max :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48445) freelancer válasza Gyuri27 (#48443) üzenetére


freelancer
tag

Ha kilövöd valamelyik madarat a tankoddal az ellenfél számára láthatatlan leszel arr a csatára, egyszer sikerült, irtózatos pusztítást végeztem a Tiger-el :D

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#48446) Rém válasza Gyuri27 (#48443) üzenetére


Rém
tag

Nem tudom milyen gépen nézed! Nálam full hd felbontásban jól néz ki, mondj egy hasonló játékot, ami ennél csak kicsit is szebb?
A madarak: irónia!

[ Szerkesztve ]

(#48447) CactuS válasza fsb1000 (#48430) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az esett cuccokat lehet majd megvenni valódi pénzért külön aukciós házban. (Illetve játékbeli pénzért egy másik AHban). Premium acc, mint olyan, illetve havidíj nem lesz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48448) Gyuri27 válasza Rém (#48446) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hasonló? Nem sok tankos game van.
Cod waw, cod mw és ott nem 40-50 fps között ugrál. Hanem 100+ fps van.
MTW real csatái is szépek a konfigomon.
De emlithetném a dio3 bétát is ami közel nem a végleges verzió volt.

Az egy magra optimalizált motor meg vicc 2012-ben.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48449) Rém válasza Gyuri27 (#48448) üzenetére


Rém
tag

Nem akarok vitát gerjeszteni, de a dió3 az elmosott grafikájával egyáltalán nem szép. És lehet, hogy az több magra is van optimalizálva, viszont a kis gépigény miatt beáldozták a szépséget. Ehhez meg keresd meg a HD optimalizáló és képminőség javító progit és láss csodát!

(#48450) Gyuri27 válasza Rém (#48449) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet azon állitani. Kinek kinek tetszése és gépe szerint. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.