Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48501) Djuree


Djuree
félisten

na megvettem az E8-as serment. milyen ez a tank? a kis serman használhatatlan volt, mindig nagy tierekbe dobott vele. ez remélem jó lesz, sluggert kéne kifejlesztenem belőle.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48502) babferi


babferi
tag

LOL , reggeli finomsag Pz IV-el :C

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 11 May 2012 06:13:02
Jármű: PzKpfw IV
Szerzett tapasztalat: 5,470 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 24,546
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mesterlövész, Top Gun

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#48503) Djuree válasza babferi (#48502) üzenetére


Djuree
félisten

még ma 5x-ös nap van :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48504) emre válasza Djuree (#48503) üzenetére


emre
veterán

belépsz meglátod ;)

hogy már nem :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48505) Djuree válasza emre (#48504) üzenetére


Djuree
félisten

piccs, miért szopatnak ezzel, fel kéne kelnem 5-kor ilyenkor, broáááááf :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48506) Timyyy válasza emre (#48500) üzenetére


Timyyy
őstag

Sajnálhatod hogy az M8A1-et kihagytad. TD-t még nem élveztem annyira, mint azt a kis gyilkológépet. :)

(#48507) emre válasza Timyyy (#48506) üzenetére


emre
veterán

Félreértés ne essék, nem hagytam ki, csak vásárlás nélkül fejlesztek.
Ez azért nem ugyan az, mert így nem vagyok a stock géppel való játékra kényszerítve.

Majd ha úgy lesz kedvem, vagy akciózzák ezeket, akkor lehet megveszek közülük egyet-kettőt. De a jelenlegi álláspontom szerint a US TD vonalon a T25-ig nem érdekel semmi.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48508) athomi


athomi
veterán

Tegnap megvettem az S51-es arty-t mivel még féláras volt. Azt tudni kell h most arty-ztam először. Szó szerint annyira szar voltam h noobozás, lámázás helyett mindenki csak xD-ket tolt be! :DDD

(#48509) Attici


Attici
őstag

Ki tudja, hogy meddig tart most az 5-ös szorzó?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#48510) Djuree válasza Attici (#48509) üzenetére


Djuree
félisten

ha visszaolvasnál...már vége...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48511) Attici válasza Djuree (#48510) üzenetére


Attici
őstag

Francba! :O
De mi alapján van, hogy mikor milyen szorzó van?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#48512) Djuree válasza Attici (#48511) üzenetére


Djuree
félisten

általában nagy ünnepeknél van 5x-ös, sima akcióknál szokott 2x-es lenni.
honlapon mindig fent van milyen akció van.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48513) Attici válasza Djuree (#48512) üzenetére


Attici
őstag

És a 3x?
Nem olvasgatom a honlapot, ha végre le tudok ülni a gépem elé, hanem játszok.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#48514) Napfénysüti válasza jahrn (#48498) üzenetére

Marder II-est én is nagyon szerettem tényleg rohadt messzire elláttam. Bárcsak a Tigrisem látna olyan jól. igaz mióta van rajta periszkóp már nem olyan rossz. :)

Més que un club!

(#48515) Djuree válasza Attici (#48513) üzenetére


Djuree
félisten

bocs, a 2x helyett 3x akartam írni :)) a 2x az a napi első győztes csatáért jár minden tankkal.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48516) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki egy kis délelőtti századolás ? Főleg AMX1390 ,T34 ,és a nagyobbak mennének .Gyüjtenem kellene pár milliót. TS3 van .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48517) Attici válasza jozefgucci1 (#48516) üzenetére


Attici
őstag

De jó neked, hogy ráérsz de is játszani! :P

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#48518) Napfénysüti válasza Attici (#48517) üzenetére

Ja itt meg meló délután meg megyünk anyósékhoz, lehet egész hétvégén majd csak vasárnap este tolok kis WoT-ot. :D

Més que un club!

(#48519) Djuree válasza Napfénysüti (#48518) üzenetére


Djuree
félisten

én is megyek szülőkhoz hétvégére, lehet felkapom a gépem és hazaviszem, úgyis egyedül leszek, akkor meg tudok wot-ozni legalább :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48520) Napfénysüti válasza Djuree (#48519) üzenetére

Nekem laptopom van viszem is de szerintem párom agyoncsapna ha hétvégén a szüleinél WoT-oznék. :DDD

Te amúgy keményen nyomod? Felvettelek barátnak de még nem mertem megkérdezni hogy esetleg platoonozhatnék-e veled? :B

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#48521) jozefgucci1 válasza Attici (#48517) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A hónap végéig szabin vagyok + másik melót keresek így ráérek család dolgozik illetve oviban a gyerek .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48522) Paul119 válasza Djuree (#48519) üzenetére


Paul119
addikt

ezért kell laptop, ma teszem rá a tenyeremet egy asus g60jre gtx260mel :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48523) Djuree válasza Napfénysüti (#48520) üzenetére


Djuree
félisten

persze, mehet a platoon :K írj rám ha látod hogy fent vagyok. most kisebb tankokkal is megyek, t6-os sermenre meg t7-es kv-13-ra kellene xp-t farmolnom :K

Paul119: az a baj még az is gyenge egy asztalihoz képest, ugyanazért az árért, meg kell a nagy monitor is nekem. nemegyszer gondolkoztam hogy lecserélem az asztalit laptopra, de inkább nem. még nem. ha lesz tartós barátnő, akkor lehet.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48524) Attici válasza jozefgucci1 (#48521) üzenetére


Attici
őstag

Jó neked, én is csak este tudok majd valamikor játszani, ha már alszanak a gyerekek.
Laptopon próbáltam, borzasztó! :(

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#48525) whatnot


whatnot
őstag

Ellenséges tankszázad: 3 Maus.
Melléjük még bedobott egy E100-at :F

(#48526) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnap 75% winrate...0.1%-ra vagyok az all time best 57.4 %-tól.

1 hete nem vagyok szopóágon, de ez nem a Wot érdeme. Mindezt csak platoonnak és most márt tank company-nek köszönhetek. Mióta beléptem a Tank companybe 69 csatát nyertünk és 10-et vesztettünk :)

Tegnap egyedül játszva katasztófa volt...Még örülök, hogy ekkora win-rate-tel megúsztam :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48527) Napfénysüti válasza Djuree (#48523) üzenetére

Oké lehet majd vasárnap este rádírok. :K

Más: érdekelne ki melyik nemzet ágát tartja összességében a legjobbnak. Med - heavy - TD - arty kategóriákban külön-külön. Persze tudom ez nagyon szubjektív de kíváncsi lennék kinek miből melyik jön be. :R

Més que un club!

(#48528) Garold


Garold
senior tag

Első köröm az új kínai pályán:

Defeat
Battle: Dragon Ridge 2012. május 11. 9:50:50
Vehicle: KV-5
Experience received: 1 249
Credits received: 106 245
Battle Achievements: Boelter's Medal, Steel Wall, Top Gun

Kár hogy nem nyertünk, nem rajtam múlt :DDD

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#48529) marked one94 válasza Napfénysüti (#48527) üzenetére


marked one94
őstag

Ezt még régen írtam t8 medekről, hátha segít:[link]

You'll Never Walk Alone

(#48530) CptMisi


CptMisi
őstag

Ez az e75 tényleg ilyen szar, vagy csak engem tisztel meg a játék. Ha valaki nem szemből lő, akkor megsérül az ammorack. Gyönyörű!

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#48531) Zeratul válasza CptMisi (#48530) üzenetére


Zeratul
addikt

Utóbbi időben a német tankok ammorackje mintha sérülékenyebb lenne. Valamelyik nem KV-1Sel oldalba lőttem egy tigrincset az meg felrobbant.

(#48532) Mcray


Mcray
senior tag

Dragons Ridge TD lesállás ismertető:

Top tankként JGpanzer4-gyel sikerült egy jó helyet találnom ahonnan kiszedtem 1 ellenséges tankot egyedül és segítettem 5 másikat kiszedni. Ezzel nyertünk.

-A piros célkereszt az általam felvett lőállás
-Piros kockák: csapatársak és az elhelyezkedésük

-Kék szagatott mező: Holttér nekem, de Arty bárkit kinyír, aki ott van

-Sárga kockák: általam támadható ellenfelek és az elhelyezkedésük.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48533) whatnot válasza CptMisi (#48530) üzenetére


whatnot
őstag

Oldalt középen van az ammo rack. Ez már KTnál is így volt. Perk az egyik loadernek kötelezõ.

(#48534) CptMisi válasza whatnot (#48533) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem is lenne baj, hogyha 2 töltő lenne. :((( KT-val amúgy nem volt sok ammorackem, de ezzel minden második meccs. :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#48535) marked one94


marked one94
őstag

Ennyi gyökér t9-t10es tankot rég láttam már... Végre nem velem voltak ;]

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. május 11. 11:40:32
Vehicle: T-43
Experience received: 2 684 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 28 883
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Oskin's Medal, Sniper

[link]

You'll Never Walk Alone

(#48536) Fel


Fel
addikt

Defeat
Battle: Mines 2012. május 11. 11:41:07
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 774
Credits received: 57 936

Defeat
Battle: Cliff 2012. május 11. 11:54:05
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 264
Credits received: 14 595

Sold:
Vehicle 'Jagdtiger' sold successfuly. Received credits: 1 795 970. Spent gold: 30.

Meguntam...

(#48537) Jamboo529 válasza Fel (#48536) üzenetére


Jamboo529
senior tag

felraktam a legújabb xvm config-os csomagot + a wot eff számolót vagy mit.
Végigrágtam magam a beállításokon, szinte minden ok.
2 apró kérdésem azonban volna még.
1. Elvileg van lehetőség az életerő csík átlátszóságának állítására annak függvényében, hogy mennyi HP-nk van még, na ez nem igazán akar működni.
2. A players panel full állapotában, hogy kell átírnom a beállítást, hogy a játékos nevét szinezze eff szerint, ne pedig a tank típusát?

(#48538) CptMisi


CptMisi
őstag

Na ez most tényleg egy olyan vereség, ami nagyon pozitív volt számomra.
Ruinberg, és az ellenfél olyan szépen játszott... Kívül támadtak 5 tankkal a házak mellett, 5tel a külső úton, városban hagyták, hogy rájuk menjünk, kinyírták őket, aztán hátulról átkarolták a maradék tankunkat. :C
Kicsit jobb csapatunk lett volna, akkor talán van esélyünk, de így le lettünk mosva. :Y :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#48539) #21346560 válasza marked one94 (#48535) üzenetére


#21346560
törölt tag

Úgy látom jól gondoltam, hogy ma már ismét "csak" 2x szorzó van.
Megérte fent maradnom és megcsinálni még 5x-ös szorzóval.... jó reggelt :DDD

(#48540) Djuree


Djuree
félisten

ehhh :U xp húzás pénzért

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48541) Paul119 válasza Djuree (#48523) üzenetére


Paul119
addikt

Bf3;skyrim szepen fut hdban:),highon nem olyan gyengus az gtx 260m,aka 9800gtx +, regebben csinaltam tesztet ahol a9800m gtx le nyomta a 4850et es 4870 befogasa sem mult sokon,es meg boven volt tartalek mivel csak egy t9600 volt a notiban

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48542) Mcray válasza Djuree (#48540) üzenetére


Mcray
senior tag

Kapitalizmus van...Jól kicsesznék az ilyennel ha gazdag lennék. Megmondanám neki, hogy húzza a PZ38NA-mat. Azzal el lenne egy darabig...

Tegnap megnéztem. 32 tankom van :DD :DD :DD

Vicces hogy 2 hónapja még 9-10 volt csak.

T29-re milyen modulokat ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48543) Napfénysüti válasza Djuree (#48540) üzenetére

Na nee ilyen van? :Y Azért remélem senki nem süllyed oda hogy igénybe vegye... :W :W

Més que un club!

(#48544) emre válasza Djuree (#48540) üzenetére


emre
veterán

Egy közepesen szar játékos nem nagyon fog 500xp felett keresni átlagban, szóval a 10k xp a hírdetőnek is max 15-20 csata, (feltételezve hogy nem 50%-os legénységgel tolja, mert az cumi lenne a javából) de ha valaki a kv4-ből akarja a sütit kimaxolni az 166k xp, ami nem gyenge mennyiség. Biztos lesz aki erre pénzt szán.

mod:
Azt lenne érdekes megnézni, hogy az xp átváltása arannyal nem olcsóbb megoldás-e?

Közben megnéztem.

Ha jól számolok, akkor 10k xp arannyal átváltása 556Ft (300as eu árfolyammal) :DDD
10000/25= 400 arany kell hozzá
1500 gold € 6.95x300=2085Ft (a legszarabb vétel esetén)
1500/400=3,75
2085/3,75=556

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48545) Djuree válasza Mcray (#48542) üzenetére


Djuree
félisten

én amx40-et ajánlanék be neki :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48546) marked one94 válasza Djuree (#48540) üzenetére


marked one94
őstag

na így lesz még több high tier noob :W

You'll Never Walk Alone

(#48547) fsb1000 válasza Djuree (#48540) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha játékosként nézem akkor elég sok az 1000 Ft 10.000 XP-ért.
Tanktól függően 20-40 kör alatt meg van prém nélkül átlagos játékosnak.
Ha munkaválalóként akkor meg igen kevés, mert kb 300-400 FT-os órabért jelent.

Ha valakinek van elég free XP-je, akkor abból 400 Ft-ért válthat át felhasználható XP-re 10.000-et. Ha mondjuk egy E75-öt szeretnék kihúzatni a t. klánvezetővel TigrisII-ről, akkor az alaphangon is 15.000 Ft.
Hát....

--
(#48546) marked one94: Nem reális a félelmed. Acc-ot sem lehet eladni normális pénzért, mert nincs rá kereslet. Egy ilyen XP húzogatóval, pedig eljutni t5-ről t-10-re egy ágon, egy t10 tankért legalább 70-80.000 Ft.
Azért ezt senki nem fizeti meg.... Ebből 3-4 prémtank is kitellik meg egy csomó GOLD.

[ Szerkesztve ]

(#48548) #21346560 válasza fsb1000 (#48547) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én mindenesetre kommenteltem, de valszeg törölve lesz :DDD

(#48549) fsb1000 válasza #21346560 (#48548) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Élni és élni hagyni.. ha talál magának palimadarat miért ne.
Vagy kispénzű diákok beszállhatnak az üzletbe akár árletörő hirdetésekkel is.

2 nap játékért 10-15K XP, csak 6.000 FT-ért, amiből van 2 hónap prém acc-od.
Még pár nap "meló" és veszel egy prémtankot, ezzel a kis kurválkodással rendbe is raktad a WoT-os életed egy időre.

(#48550) #21346560 válasza fsb1000 (#48549) üzenetére


#21346560
törölt tag

óóó, én szeretek trollkodni, mint szinte midnenki :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.