Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49301) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Templart100

Tök jó, hogy ez a LoL gyerek volt a top tank nálunk.. kiteszek magamért a T-34emmel, nekimegyek Mindennek, ami él és mozog, kettőt kilövök, kinyír az AMX M4, és ez a szerencsétlen a bázison üldögél és nem csinál semmit...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#49302) fsb1000 válasza Plokijuma (#49163) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem vagyok egy taktika mondó ember, de azért sok században és CW-n hallgattam olyanok írányítását akiket el lehet fogadni különösebb fentartás nélkül (ez már messze nem a PHE szint). Sőt mielőtt beléptem volna a mostani a klánomba több másikban végigjártam gyakorlókat és századokat, ahol szintén hallgattam olyan játékosok taktikai tanácsait és elveit akik mögött jelentős tapasztalat áll. Valami csak ragad az egyszeri játékosra is.

Na szóval... úgy gondolom aki nem hoz artyt t10 századba, az direkt nem hoz és nem fog bújkálni, hanem szinte biztos, hogy rusholni fog. Támadó pozicióban lesz. Az ellenfél általában védő pozicióba kényszerül, főleg ilyen pályán ahol az arty ebben a szituban nem játszik kulcsszerepet.

Csata leírás:
Fentiek miatt eleve 3 tankhátránnyal indultunk, a 3 arty-nak nem sok szerep jutott.
Az FC a védelmet választotta taktikának, fel is állt gyorsan a védő formáció.
A gleccseren feljött egy T110, kapott egy össztüzet, aztán visszahatrált.
Látták miként védekezünk, ezután már mindenki tudta a másik oldalról jön a főerő.
Gleccser oldalról hat T110 érkezett és nem áltak meg, hiába kapták a sortüzet.
Nem is a gleccservédőket lötték, hanem a bázisvédőket (pl. E100 tornyát hátulról)
Ugyanekkor a főerejűk 9 tank bement capelni, de sikeresen resetelve lettek, mindaddig amig a bázis védők el nem fogytak, ezekután már 2 oldalról letarolták a gleccservédőket.

Az ellenfél nagyon taktikusan és fegyelmezetten játszott. Benne volt mindaz amit szerintem egy században kell csinálni.
Kezdeti taktika, felderítés, taktika átkonfigolása, erők asszimetrikus elosztása, a kisebbik csapatuk szinte feláldozta magát, nyilt terepen jött és nem a védőket lőtte (minden tűzerőt egy helyre koncentráltak), a nagyobbik támadó csapatuk közelharcban is képes formációba állni és abban megmaradni.

Vesztettünk, de senki nem volt elkeseredve... a bázis védők 6 vs 9 ellen képesek voltak folyamatosan resetelni a capet, ami szerintem szép teljesítmény. Sajnos ilyen esetben nem lehet alkalmazni a "LowHP-st lődd" taktikát, számolni kellet melyiken van még cap, igy nem is pusztaltak el a támadók, csak lesebződtek szép egyenletesen.
-----

Azért írtam le, mert az egyik legérdekesebb csata volt amiben eddig részt vettem.
Volt még pár nagyszerű csata-élményem CW-n és t10 században, pl amikor klasszikus tankcsátát vivtunk nyilt terepen (talán 12 vs 12), vagy mikor mi voltunk támadó pozicióban, és 15 tankkal rusholtunk. Ezeket látni kell.. belülről.

Jó játék ez a WoT.

(#49303) vJokka


vJokka
aktív tag

NOOB-ék megkapták :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#49304) whatnot


whatnot
őstag

Én is azon gondolkoztam, hogy jó játék, de sokkal jobb lehetne, ha megjavítanák már a MM-et és kiszednék belőle azt, hogy eldönti, mikor nyerhetsz és mikor nem.

(#49305) hemaka


hemaka
nagyúr

Na végre kiizzadtam ezzel is...

Győzelem!
Csata: Steppes 2012. május 14. 22:58:04
Jármű: IS-7
Szerzett tapasztalat: 1 746
Szerzett kredit: 86 134
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Szárnysegéd

Egy élőhusival egész szépen bedarátunk az ellent...

vJokka: LOL

[ Szerkesztve ]

(#49306) D.Orion válasza vJokka (#49303) üzenetére


D.Orion
veterán

Grat! Mennyire viszi az AMX ágyúja az IS8-at? Dobsz fel egy replay-t, szivesen meglesném, hogy hol és mennyit sikerült beléjük ütni.

(#49307) Arpee78 válasza whatnot (#49294) üzenetére


Arpee78
senior tag

Azt mondod nem érdemes replayt feltenni?

(#49308) .mf


.mf
veterán

Ezt nem hiszem el...
Malinovka. Megyünk körbe a hegyen, nézzük ellen még mindig sehol. Pár kivételével mind a bázisukon campeltek, scout nélkül. Harapófogó, össztűz, hullanak, kb 8:3 vagy ilyesmi. Aztán egyszercsak azt vesszük észre, hogy nagyon elkezdtünk fogyatkozni. Egy danyo nevű T34-es sorban szedett ki egy-egy lövéssel minket, úgy, hogy ők nyílt terepen, scout nélkül voltak, mi fedezékben, bokor mögött, stb. 9-et szedett le tőlünk és nyertek. Egyetlen 49%-os játékos, úgy, hogy scout nélkül össztűz alatt voltak... Nekem ez így nagyon nem tűnik kósernek.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#49309) Iron Funeral válasza D.Orion (#49306) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ne zavarjon, hogy E-75el gurult :D

Egyébként szerinem nem kell akkora pen. az IS-8 ellen, mintha kevésbé lenne döntött a páncélja (gyengébb eff. páncél mint az IS-3 esetében).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#49310) D.Orion válasza Iron Funeral (#49309) üzenetére


D.Orion
veterán

:DDD Jólvan na, mobilon nem látszik minden részlet.

(#49311) Dobi 562 válasza whatnot (#49294) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én szoktam visszanézegetni.

(#49312) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megvan a Tank ász plecsni KV-3-mal is. A rating-mod 16% esélyt jósolt nekünk a győzelemre. 24/13 találat, mind sebzett. Kapott találat 11, nem vesztettem HP-t. Az összes páncéltörőt előttem. :)

Győzelem!
CsataMalinovka 2012. május 15. 6:36:16
JárműKV-3
Szerzett tapasztalat: 2 058
Szerzett kredit: 66 499
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Szárnysegéd

Prémes.

(#49313) Djuree


Djuree
félisten

ez az amx 50B valami überbrutál. a legjobb tank a játékban, eddig is sejtettem, most már biztos. mit művelt tegnap te jó ég, aki tud vele játszani. kiszedett 2 fele HP-s IS4-et aztán elbújt, addig a többiek fedezték. kijött, 2 E100-at is letarolt. 15mp alatt 2400dmg-et kioszt kb. valami eszméletlen brutál. és még gyorsan is reloadol....és gyors mint egy med.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49314) Attici válasza GrooveHero (#49247) üzenetére


Attici
őstag

Nagyon király!!! :C :C :C
Jó sok zsetonodba kerülhetett! :DDD

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#49315) Djuree válasza Plasticbomb (#49301) üzenetére


Djuree
félisten

azért látom a premeket mind megvette :W de játszani tudás luxus...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49316) Timyyy válasza whatnot (#49294) üzenetére


Timyyy
őstag

Attól függ, ki rakja fel. ;)

(#49317) emre


emre
veterán

A fraps-on kívűl van más progi amivel lehet rögzíteni a replay-t?

Semmi bajom nem lenne a 1,5 perc/4Gb mérettel ha normális minőségű lenne, de ez egész egyszerűen botrányos.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49318) whatnot válasza Djuree (#49313) üzenetére


whatnot
őstag

De tényleg nagyon tudni kell vele.
Az is papír.

(#49319) Djuree válasza whatnot (#49318) üzenetére


Djuree
félisten

az igaz, elég papír, vigyázni kell rá, kibújok, odacsapok, visszabújok, mint a 13 90, amit nagyon szeretek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49320) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megindultunk ketten lefelé a hegyről egy amx 13 90, én párduccal. Tudtuk, hogy ott van egy type. Meg is találtam, lőjük egymást face-to face, én 150-esével csipegetem az életét a kupoláján át... végül én 2* pattanok...150 élete marad, engem kilőtt. Ekkor látom, hogy az amx-ünk egy szikla mögött csücsül és amikor meghalt a kis párducom, akkor előbújik és lelövi a maradék 150 életét a type-ról...

Tudom, hogy nagy elvárás a csapatmunka random csatában, de hogy ennyire rossz legyen valakinek a helyzetfelismerő képessége...

(#49321) Napfénysüti

Tegnap meglett KV3-ra a top 122-es ágyú. Patch előtt annyira nem szerettem a top gunját de ez most hamar a szívembe lopta magát. Megfelelő MM mellett szépen lehet vele osztani. És még mindig nagyon pattogós gép. Tegnap két ISU152-essel néztem szembe és vagy 4-5 lövésük úgy pattant hogy ez ellen is csak annyit írt: WTF. Persze mikor betalált szépet sebzett de utána meg is halt mindkettő. ;]

Més que un club!

(#49322) whatnot válasza Djuree (#49319) üzenetére


whatnot
őstag

Nekem egyelőre 13 75 van, általában vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem.
Egy biztos: elképesztő káoszt lehet vele okozni :)

(#49323) emre válasza emre (#49317) üzenetére


emre
veterán

Találtam párat, délután próba.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49324) psycroptic válasza Dobi 562 (#49320) üzenetére


psycroptic
őstag

Annak a tanknak 40 sec a töltési ideje, mondjuk én beszoktam írni, hogy töltök ha valakivel egy irányba megyünk, hogy tudja, hogy addig rám nem számíthat és ilyenkor a partner is vár.

PSNID: Tomy83PS

(#49325) Dobi 562


Dobi 562
addikt

(#49324) psycroptic: Nem hiszem, hogy töltött volna, mert nem lövöldözött előtte. Nem is volt mire lőnie... Nem tudom pontosan mennyi időn át lőttük egymást a type-pal, de 40sec biztos eltelt anélkül, hogy bármit is csinált volna.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A Királytigrissel is folyamatosan veszítek...

Vereség
CsataFjords 2012. május 15. 9:11:34
JárműPzKpfw VIB Tiger II
Szerzett tapasztalat: 1 339
Szerzett kredit: 60 817

Prémes. 23/19 találat, 6 kill... A másik top tankunk, szintén egy KT elment a másik irányba meghalni, mikor meglátta, hogy 3 med közeledik a bázisunk felé... Engem otthagytak a kakiban egyedül. A 6 killből 5-öt a saját bázisunknál csináltam, a Királytigrist az öbölben lőttem ki, onnét mentem vissza egyedül mikor elkezdték foglalni a bázisunkat... A vicc, hogy ekkor a saját csapatomból 3 tankkal találkoztam akik onnét elfelé igyekeztek...

Nagyon lehangoló, hogy a kedven tankommal folyamatos kudarcok érnek, akármit is csinálok a csatában...

Viszont ezzel a csatával átléptem az 1200-as effet. :)

[ Szerkesztve ]

(#49326) CptMisi


CptMisi
őstag

Ez jó... Mountain passen egyedül voltam havasúton 1 T30, 2T34, meg egy M6 ellen, nyomom, hogy Help, erre magyar Lorraine nyomott egy Affirmativet. 2Perc alatt nem ért oda, mert ki kellett lőnie egy 13 90-et. Amúgy még meg is oldottam volna, hogyha valamiért nem kezd el össze-vissza gurulni a tank, kb pont ellentétes irányba, mint ahogy nyomtam. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#49327) joergie válasza Djuree (#49319) üzenetére


joergie
őstag

Franciából a 2db párban az igazi "death sentence". Ha ilyet látsz platoonban, be se érdemes menni a csatába. 1et még kilőnek focus fire-al, de kettő az nagyon durván tarol, köpni nyelni nem tud az ellen, ha megjelennek.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#49328) Zadia válasza Napfénysüti (#49321) üzenetére


Zadia
senior tag

Főleg úgy jó a KV-3 Top ágyúja,ha raksz mellé töltésgyorsítót.

(#49329) H@lede válasza emre (#49317) üzenetére


H@lede
tag

hehe jó volt a tegnapi találkozásunk játékba bár nem volt fair :D fullos is8 vs isu-152 alap gunnal na majd legközelebb!

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#49330) Napfénysüti válasza Zadia (#49328) üzenetére

Az van rajta. :K
Tegnap amúgy annyira belejöttem hogy miután megvolt minden tankra a napi 2*-es csata szinte csak KV3-al és Tigerrel mentem.
Pedig a Jgpz IV-et is kellene nyomnom meg az M4AE3-at is. :B

Més que un club!

(#49331) emre válasza H@lede (#49329) üzenetére


emre
veterán

Igen, elég érdekes csata volt. (2 gépünk afk volt)
Mit kellett a 2 betörő type-otokkal kergetőznöm....

Kicsit meglepődtem, hogy miért nem az M6-ot szedted ki először.
Én meg nem akartam trackelni, mert még megvolt az arty-tok ezért inkább mozogtam, meg akkor a többiek nem tudtak volna lőni rád.

De nagyon jó volt a top tankunk, azon múlott az egész csata szerintem.

A 122-es lövegeket nem fejlesztetted ki a SU152-esen?
Szerintem az alap löveg ezen hihetetlenül vacak, pedig az előző gépen még egész használható volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49332) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Századol itt valaki erős csapattal Teir 8-ban, ahová beférnék +1 főnek?

IS-3 mat tudnék hozni BL-9-cel.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49333) Flatron710


Flatron710
tag

Ma megyek az M4-el, ami már hullára van lőve. Odaérek az ellen bázisához, amit egy hős KV-3 védett vagy ott campelt. ( szabadon választható :) )
2 vs 2 a két csapat állása - csapattársam a pálya túlsó oldalán - erre az alig sebződött kv-3 nagyon képzett vezetője beírja magyarul, hogy "most támadjam, ne amikor többen vagyunk"... Nagyon tisztában volt az erőviszonyokkal, mert rendesen bujkált a szikláknál. Erre még le is égeti magát... LOL

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#49334) Djuree válasza Mcray (#49332) üzenetére


Djuree
félisten

abba én is becsatlakoznék, fullos IS-3 a garázsban havas festéssel :DD mi lett azzal a király századdal amit mondtál?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49335) diegho


diegho
nagyúr

Ha megengeditek írnék valamit, még mielőtt mindenki elkezd örömködni az új orosz tankoknak.

KV-4: ez egy csodálatosan nagy kalap sz@r. A win rátám igaz nem rossz vele (tegnapi napnak köszönhetően ennyi, előtte 61-62% volt, tehát win rate alapján jó is lehetne) sőt a sebzésem sem (1843) de maga a tank egy rakás fos. Hogy miért? 180mm armor, ami több helyen nincs döntve, tehát effektív 180mm, vagyis egy 107mm zis6 is átlőheti simán szemből. A lövegpajzs nem létezik, tier8 tankok lövegpajzsban is át tudják lőni, lőtt már át Pershing, sőt KV-2 is lövegpajzsban. A hull még úgy ahogy elviselhető, mert beforgatva képes pattogni, de a torony nagyon gyenge, szemből simán átlövik, ha forgatom, akkor meg az oldalát lövik át simán az íves rész miatt, sőt szemből is lőtték már át a torony oldalának a kis íves részét. Ez még mindig elmenne, ha nem lenne vele még több gond. Maga a tank 30-al tud menni, ami sík terepen inkább 24, borzasztóan lassan fordul, tehát ez egy gyengén páncélozott lassú tank. Ez még mindig nem lenne annyira gáz, ha lenne hozzá egy jó ágyú, de nincs. A 107mm zis24 1670dpm-el rendelkezik, viszonyításképpen a BL-9 1758-al, tehát a dpm is kevesebb, mint az IS-3-nak és nagyon sok 240-et lőttem vele. Eddig akkor így áll a helyzet: gyengébb armor, mint az IS-3on, jóval lassabb, jóval nagyobb célpont, rosszabb löveg, most jönne az, hogy az IS-3nak nagyon kicsi a gun depression-je, de a KV-4nek még kisebb és mivel ilyen magas ezért, ha odaáll elé egy IS-3, annak csak a tornya tetejét tudja lőni, de nem csak a lefelé, hanem a felfelé kitéríthetősége is gyenge, így sokszor nem lehet vele lőni azt, ami feletted van. Összefoglalva ez egy nagyon gyenge tier8 tank. Tény, nekem is volt csatám, ahol 46 lövés után is még éltem, de azért, mert senki nem tudta hol kell lőni és mindenki az upper front plate-et lőtte, ahol a kis bedöntött rész miatt minden lecsúszott. Azt is hozzátenném, hogy szemből ki lehet gyújtani, oldalról ki lehet gyújtani, hátulról ki lehet gyújtani, konkrétan mindenhonnan égtem már vele. No és, hogy miért írom ezt? Mert a következő tank sem egy álom.

ST-I: már ezzel is van pár köröm, de nem igazán tetszik. Lassú, kb, mint az IS-4 volt. A frontja eléggé pattogós, de a driver hatch simán lőhető már 6-7es tankokkal. Az oldala gyengébb, mint az IS-4nek volt, így az sokkal sebezhetőbb. A löveg rajta majdnem 2 másodperccel lassabban tölt, mint az IS-8on. Egyetlen pozitívuma, hogy a gun depression jó, a legjobb az orosz tankok között, így lehet vele hull down-ba menni, plusz még az is említésre méltó, hogy 40 lőszert tud vinni. Szerintem nem túl nagy eresztés ez a tank, erre inkább S-70 kellett volna az IS-4 rof-jával, nem pedig az új löveg. Ja és természetesen ennek a tanknak a legkisebb a dpm-je az összes 9-es közül, ez meg is látszik a sebzésemen, sokszor oda se érek a csatában, ahová kellene, ez inkább védő tank, mint támadó, de én sosem állok a bázison tankkal, ezzel meg kell szoknom ezt is.

A pláne az egészben, hogy aki most indul neki, az nem kap tier8-on BL-9et ezen az ágon, tehát tier9-ben a jó öreg D25T-vel kell kiszenvednie 44ezer xp-t először a BL-9re, utána pedig 110ezret mire felteheti a top löveget.

A másik orosz ágon minden tank jobb. Az IS-3at ismerjük, az IS-8 egy álom, gyors, agilis, gyors rajta a löveg, az eleje pattog is, az oldala elnyeli a lövéseket. Egyedül az IS-4 - IS-7 viszonya lehet megkérdőjelezhető, de az én véleményem szerint az IS-7 jobb.

Csak ennyit akartam, mindenkinek jó játékot!

(#49336) emre válasza diegho (#49335) üzenetére


emre
veterán

Én csak a teszt szerveren próbáltam, de nagyjából ez a kép alakult ki bennem is a KV4-ről.
A süti kifejlesztésére meg nem volt türelmem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49337) Mcray válasza Djuree (#49334) üzenetére


Mcray
senior tag

Sajnos a Kínai srác (akinek szerepeltünk a pénzes versenyén) csak Tier 6 századokat indított múlt héten és 5 napja semmi. Totális elvonási tüneteim vannak: Sokat anyázok, sokat bénázok (Lehúz a csapat effektus), de a poén. Utolsó 3 nap így is 70%, 70%, 65% winrate, pedig érzésre nagyon szar voltam és nem is élvztem a játékot :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49338) harcos22


harcos22
csendes tag

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay 2012. május 15. 10:26:19
Jármű: SU-152
Szerzett tapasztalat: 1 171
Szerzett kredit: 35 757
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Pusztító, Boelter Kitüntetés, Mesterlövész, Top Gun

(#49339) Iron Funeral válasza emre (#49331) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A 122 pattog mint állat nemde? Ezzel meg jószerivel sebez mindenkit akivel találkozik.
Vagy annyira nem pattog az a 122mm?

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#49340) sanya67 válasza diegho (#49335) üzenetére


sanya67
tag

Hát eggen...
KV-4-el gurultam 7 kört de azóta rettegek beleülni.
Az egyik meccsen valahogy összelopkodtam 5 killt, a másik 6-on összesen hármat... :DD
Izgatott a Süti de ezek után inkább tolom helyette tovább a Patton felé. :K

(#49341) Dobi 562 válasza diegho (#49335) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi a leírást! Gondolkodtam rajta, hogy kipróbálom a KV-4-et de voltak kétségeim, mert túl könnyen átlőhetőnek éreztem mikor ellenfélként szembe kerültem vele. Most már biztos, hogy hagyom a francba és az IS-7 ágát fejlesztem inkább.

(#49342) Zeratul válasza diegho (#49335) üzenetére


Zeratul
addikt

diego: Nézd a jó oldalát, végre nem sírhat senki hogy über OP-k a ruszki tankok. :D

(#49343) fsb1000 válasza emre (#49317) üzenetére


fsb1000
nagyúr

MSI AfterBurner.
Freez Screen Video Capture

(#49344) babferi válasza Iron Funeral (#49339) üzenetére


babferi
tag

En kb 160 csatat mentem le a SU-152-vel , nagyon szerettem ( 62% os win ratiom van vele ). Durvan fele fele aranyban hasznaltam az alap trollgunnal es a legnagyob 122-el. Szerintem mind a kettovel nagyon jol hasznalhato es az teny ha a 122-t hasznalod T7-tol felfele mar konnyen pattansz. De az MM besorolasa miatt meg annyira nagy dogokkel relative ritkan fut ossze szerintem , szoval a 122-es erre meg nagyon jo . De , pl az ISU nem nagyon erdemes hasznalni se ezt se a BL9S-t , azokkat en toltam de kinszenvedes volt. Ha visszaraktam ISU-ra az alap loveget eskuszom jobb koroket mentem vele , amig meg nem lett a BL10.

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#49345) Timyyy válasza diegho (#49335) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi a leírást, eddig sem érdekelt ez az ág mivel a teteje megvan, most meg méginkább nemérdekel. :DDD

(#49346) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki szakasz esetleg Tier6-tól 10 ig ? Van ts !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49347) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Végre DIO3 (kis döccenőkkel), ma este talán már lemérhetjük mennyire tisztult meg a WoT játékosállománya.

(#49348) csaabz válasza diegho (#49335) üzenetére


csaabz
őstag

Teljesen igaz, amit a KV-4 ről irsz. Hatalmas csalódás. A hivatalos fórumon is rengetegen osztják. Nekem már fullos, de még mindig óriási szenvedés minden csata.
Remélem kapni fog egy kis buffot...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#49349) Mcray válasza csaabz (#49348) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha orosz tankot szidnak a fórumon nem csak sima buffot hanem egyenesen muffot kap...Ezért az orosz vonalat tolom. Eddig nem bántam meg.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49350) Napfénysüti válasza csaabz (#49348) üzenetére

Most elbizonytalanítottatok. Lehet akkor jobb lenne ha az IS ágat fejleszteném. :U

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.