Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48852) whatnot válasza tibi2013 (#48849) üzenetére


whatnot
őstag

atira
Nem vagyok klántag.

(#48853) D.Orion válasza Cingáriusz (#48850) üzenetére


D.Orion
veterán

Érdemes, elite-re fejlesztve nagyon jó tank lesz belőle. Addig kicsit szívás, de elite-en kárpótol mindenért. Majdnem olyan terminator tank, mint a régi KV a buditorony + ZIS-6al.

tibi2013: Nem lesz ez így jó. :( Olvasd el az első hozzászólást. ;)

[ Szerkesztve ]

(#48855) stevve válasza tibi2013 (#48851) üzenetére


stevve
nagyúr

Erősen javasolnám a fórum használatának megismerését, mielőtt hsz-gyártásba fogsz.

Az offolás, egy kérdés több topikban feltevése és a szerkesztés gomb használatának elhagyása nem szerencsés dolgok. Az ilyenek mind törlésre szoktak kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#48857) zalman90 válasza tibi2013 (#48856) üzenetére


zalman90
őstag

az OFF olyan hozzászólás mint ez és a többi hsz,-ed , nem a témához tartozik és tele hülye kérdésekkel....

és most nekem is offolnom kell miattad mert nem birod befogni , menny kösd le magad mással 12 évesen ne kockulj...

JAH és ezt végig olvashatnád : http://mobilarena.hu/allando/alapelvek.html

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#48858) stevve válasza tibi2013 (#48856) üzenetére


stevve
nagyúr

egy ideig inkább csak figyeld a fórumot...

(#48860) .mf válasza whatnot (#48848) üzenetére


.mf
veterán

Két külön dologról beszélünk.

Igen, amikor már x meccset sorra vesztettél, akkor jobb aznapra abbahagyni, mint frusztráltságból és dühből játszani, mert akkor csak még több hibát követ el az ember.

De amit én mondok: te is biztos láttál már rengeteg olyat, hogy már az elején sírnak, hogy "már megint fos ez a mm", "a kalkulátorom szerint 0% esélyünk van a győzelemre", "már megint a legalján, csá, én léptem!" és afk-zik. Ma is volt egy ilyen, T9-T6 (többség T6) + 1 T4 scout nálunk. T6 VK3601 elkezd az elején rinyálni, hogy de szar mm, miért megint az alján van (pedig a fele T6 volt, mint ő is), és ezután ki se mozdult a bázisról. Ha ő is ment volna a többi meddel a jobb szárnyon (Ruinberg), lehet, hogy nyertünk volna.
Ha már ott vagy, akkor küzdjél.
Amit te mondasz, az pedig a ne légy ott.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48861) fsb1000 válasza .mf (#48860) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Teljesen egyetértek veled. Ahogy sok játékban itt is kiütközik az emberek jelleme.
Van aki küzd a végsőkig, keresve a legjobb megoldásokat, van aki feladja, panaszkodik, másokat vagy a renccert hibáztatja a vereségért.
A második fele arra az időszakra emlékeztett amikor a gyermekeimmel el kezdtünk társasjátékokat játszani. Volt ott csapkodás, hisztizés, ha vesztésre állt valamelyik, meg "jó akkor többet nem is játszok veled" beszólások. Aztán a legtöbb gyerek ezt kinővi a pubertás kezdetére.

(#48862) #56230144 válasza tibi2013 (#48856) üzenetére


#56230144
törölt tag

A játék beli nevemet AZ aláírásomban megtalálod.A játékban nincs airstrike.

A tizenévesek megitéléséhez:Én 14 éves vagyok,mégse traktálom minden baromsággal a fórumot...

(#48863) whatnot válasza .mf (#48860) üzenetére


whatnot
őstag

Én be szoktam írni, hogy rossz az mm, de ettől függetlenül próbálom a legtöbbet kihozni. Mert tényleg az.
Egy mai felállás pl. Természetesen buktuk, mondjuk ezt a kört én is ritka mód elcsesztem.

(#48864) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Volt ma egy olyan partink haverral, hogy ketten mentünk szakaszban. Mindketten VK3601H-val. Pálya indul, a lista legalján voltunk mindketten :D
Na, mondtuk magunknak, hogy "ez gyors meghalás lesz". Ehhez képest mi ketten csináltuk az első !!!6!!!, azaz HAT killt :DDD
Meccs végére végül nekem 4, neki 3killje lett, mindketten túléltük és nyertünk :Y
Nekem a legszebb killem egy Ferdinand volt szemből. 14%-ról lőttem ki egy lövéssel.

[ Szerkesztve ]

(#48865) #56230144


#56230144
törölt tag

Egyébként hajnalban normálisabbak a csapattársak?Mert akkor reggel rettegj WOT :D

[ Szerkesztve ]

(#48866) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

8 győzelem zsinórban is8-cal... imádom

- no es importante -

(#48867) fsb1000 válasza #56230144 (#48865) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem... reggel azért könnyebb játszani/nyerni, mert nem a 16-25 éves korosztály játszik, akik szerintem a legjobbak. Az átlag effrating nagyon alacsony, csak 9 után kezd emelkedni.
Gyakran közepes játéktudással is lehet egy-egy csata kimenetelét befolyásolni. (sok sebzés, sok kill.)

(#48868) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Mivel egy magra van "optimalizálva" a játék, így mennyit dobhat az fps-en, ha mondjuk az alapból 3200Mhz-s procit felhúzom mondjuk 3500-ra?

(#48869) #56230144 válasza fsb1000 (#48867) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszi a választ.(Egyébként meg lett a T1) :)

Na akkor holnap folytatom az öldöklést.Jóéjt,illetve további jó játékot.:)

(#48870) kalandlovesz válasza Cingáriusz (#48850) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

Nem érdemes, kötelező :-)

www.kalandloveszet.hu

(#48871) Balesz1899 válasza .mf (#48814) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Pusztító = Reaper

;)

(#48872) fsb1000 válasza #56230144 (#48869) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat a T1-hez és előre az amcsi H vonalon.

(#48873) ollie


ollie
MODERÁTOR

Megjelent a játékban egy új tier 10-es játékos réteg, a jellemzőik:

- 500-800 efficiency
- IS-4
- campelnek a bázison egy bokorban vagy egy szikla mögött

Nagyon felemelő, amikor ilyenek a top tankok a csapatban.

Ja, ehhez még hozzájön az is, hogy hajlamosak elhúzni a pálya másik felére, ha azt látják, hogy egyszerre több ellenfél jön feléjük.

[ Szerkesztve ]

***

(#48874) zalman90 válasza ollie (#48873) üzenetére


zalman90
őstag

ezt az ellenség miért nem csinálja soha? :W :F

Ma s51 el artyztam kivételesen... a pálya sarkában álltunk ugye.. 1 Tigris tank oda állt mellénk és onnan lőtt valamit a távolban :F mondom no comment...

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#48875) whatnot válasza ollie (#48873) üzenetére


whatnot
őstag

Minap volt egy JT. Egyedüli tier9 a csapatban, valami 400-500as eff.
Amit az művelt, azon annyira röhögnöm kellett, hogy még mérges sem voltam rá.
Arctic Region jobb alsó sarkában beálltam T34-gyel a sarkon figyelni a túloldalt.
Hátulról megérkezett a JT, próbált odaférkőzni, de nem ment. Erre kiment a nyílt részre és ott fordult 180 fokot úgy ráadásul, hogy forgás közben a farát mutatta az ellen felé. Néztem nagyot, hogy csak 750et lőttek le belőle.

(#48876) ollie


ollie
MODERÁTOR

Höhö:

Victory!
Battle: Abbey 2012. május 13. 2:48:46
Vehicle: T-50-2
Experience received: 2 220 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 19 713
Battle Achievements: Mastery Badge: II Class, Leclerc's Medal II Class, Sniper, Invader

***

(#48877) Multikiller


Multikiller
tag

Na a mai nap tanulsága, hogy a sebzés osztó rendszer úgy hülye, ahogy van. Ezt most tényleg vehetitek panaszkodásnak! Nagy nehezen megszereztem a legerősebb ágyút a Tiger II-re, örültem, mint majom a farkának. 3x egymás után pattantam az arty-nk felé száguldó amx 13 90 oldaláról (amin 20 mm a páncélzat, gyakorlatilag átköpöm meggymaggal), majd pattantam kv-3 ról, majd tiger P-ről. Mire összeszedte magát a rendszer és kiosztottam kb. 3 találatot kilőttek. Most én vagyok hülye, vagy tényleg idegronccsá akar tenni a WG?

[ Szerkesztve ]

(#48878) .mf


.mf
veterán

De most komolyan...
Megyek IS3-mal, Siegfried line. Rámlő egy pz38na, én visszalövök és el is találom -- na és most jön a vicces rész, csak 2% ment le! :Y nem hiszem el, 98%-on áll a BL9 után egy telitalálattól. Oké, mindegy, akkor megyek tovább felé, rálövök mégegyet, és most a mégdurvább, telibe találom, mégis 2% marad neki... na ne. Aztán kilövik előlem, heh.
Rámlő egy Jpthr, visszalövök rá, a test első alsó részére (glacis plate), kigyullad, és pont nem hal meg, de mire újratöltök, kilövik előlem.
Rámlő egy Pz4 is, ezt a testre egy lövéssel elintézem.
Meglátok egy su152-t, nekem pont oldallal van, 8x%-on. Rálövök motortérre, és... marad 8%-a, mire újratöltenék, kilövik.
Kimegyek az oldalt lévő mező irányába, mert a város már üres (utolsó kv5-öt pont kilőtték előlem, mire becéloztam), már csak ott lehetnek tankok. Meglátok egy T25/2-t. 56%, rálövök a testre, és... megint marad 2%!...
Nem hiszem el. Még jó, hogy a dmg is számít az értékelésbe.
De legalább meglett a Steel wall, s evvel összejött a 100. battle heroért járó Kay's II.
Victory!
Battle: Siegfried Line 2012. május 13. 3:08:31
Vehicle: IS-3
Experience received: 725
Credits received: 24 604
Battle Achievements: Kay's Medal II Class, Steel Wall

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48879) ollie válasza Multikiller (#48877) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A KV-3-ról meg a Tiger P-ről bármi tud pattani.

***

(#48880) .mf


.mf
veterán

Milyen lol már az, hogy kis hülye pz38na nekemjön hátulról kétszer is, és még én kapok büntetést?
De mindegy, ez a kisebbik. A nagyobbik szívfájdalmam, hogy szinte minden killt elvittek előlem, nekem csak egy maradt; legalább a confederate-et megkaptam, steel wallt is, snipert pedig csak azért nem, mert a másik csapatból a td-nek a több lövés miatt jobb volt az aránya

Victory!
Battle: Abbey 2012. május 13. 5:09:01
Vehicle: IS-3
Experience received: 863 (fine for causing damage to allies: 4)
Credits received: 26 110 (fine for causing damage to allies: 760)
Battle Achievements: Master Gunner, Confederate, Steel Wall

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48881) .mf


.mf
veterán

hát vazze...
nyerő szériám volt is-3-mal, erre most mi volt a legutóbbi meccsen? jön egy két baromból álló platoon, akik az eleve szűk dragon's ridge kiindulópontjában elkezdenek az út eltorlaszolásával szórakozni, majd utána három csapattársunk kinyírják... :W

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48882) Plasticbomb válasza Multikiller (#48877) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ajánlom megnézni ezt a youtube videót..:D Youtube

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#48883) #56230144 válasza Plasticbomb (#48882) üzenetére


#56230144
törölt tag

ez kemény,de milyen igaz...

(#48884) emre válasza ollie (#48873) üzenetére


emre
veterán

Kifelejtetted hogy egy tierrel kisebb löveggel vannak felszerelve.
Nem általánosítok, mert az IS3-IS4 mellett tegnap elég sok tigrincsel találkoztam.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48885) #56230144


#56230144
törölt tag

Jó ez a T1 Heavy,még semmi nincs rajta kifejlesztve,de már így is élvezet vele játszani :)

(#48886) Timyyy válasza Sixkiller6 (#48866) üzenetére


Timyyy
őstag

Az IS8-re én is kezdek nagyon ráérezni... úgy nyomom a 4 killes bukta köröket is hogy cssak na :D bár örülnék ha az ágyú nem dobálna 330-at amikor tud az 550-et is az E75 frontjára.... húú az jó érzés volt. :))

(#48887) freelancer


freelancer
tag

Ámberek végre ki van dolgozva a HIVATALOS lemming taktika :DDD

Lemmings

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#48888) Dobi 562 válasza ollie (#48873) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pont most buktunk egy csatát. Nálunk top tank IS-4 (játékosa:17K csata-1000eff), ellennél E-100. Murovanka pálya I-es helyről indultunk, az IS-4-ünk felment egy dombra a csata elején és onnan lődözött egy felspottolt Patton-ra, miközben az E-100 (és az őt támogató heavyk) a domb mellett úgy mentek át rajtunk mint kés a vajon.

Én Tiger P-vel voltam. Volt két fantomlövésem, két 0 dmg-s criticalom egy amx 17 90-re, aztán face-to face 1%-ra lőttem egy IS-t aki viszont kilőtt. Nem az én csatám volt. :)

(#48887) freelancer: Ez nagyon jó! :D

[ Szerkesztve ]

(#48889) nemeth989 válasza freelancer (#48887) üzenetére


nemeth989
senior tag

Azért a részletekre is oda figyeltek, besírtam az AFK-s, a TK-s, meg a noob Arty-s playereken :D

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#48890) #56230144


#56230144
törölt tag

Valaki szakasz? :)

(#48891) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na a Tiger P-t azt hanyagolom most egy időre. Sikerült T-29-be 5 vagy 6 0 dmg-s criticalt lőnöm. Miközben mi küzdöttünk az egyik utcán, elkezdték foglalni a bázisunkat, én gyorsan elindultam visszafelé és látom hogy a közös chat-en a jagdpantherünk (7K battle, 600eff, kilőtték a picsába Himmelsdorf várban) engem idiótáz, hogy menjek vissza a bázisra..

Mondom neki: idióta?! Akkor ezt figyeld: megálltam ott ahol voltam és bevártam a megváltó halált. 2-en voltunk 8 ellen, de hát nyilvánvalóan rajtam múlott a csata és mivel megfelelési kényszerem van, nem akartam csalódást okozni roppant tehetséges és türelmes Jagdpantherünknek.

(#48892) Timyyy


Timyyy
őstag

Tegnap volt egy élvezetes köröm GW Pantherrel (prokhorovkán), ~3000 hp sebzést osztottam ki, ebből 1500 körül a kör elején egy E-100-ra, mire lövőpozícióba ért meg is halt szegény :) de jó kis kör volt, akit érdekel lesse meg. Replay

(#48893) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Győzelem!
CsataMalinovka 2012. május 13. 8:26:23
JárműSU-100
Szerzett tapasztalat: 3 212 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 35 322
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Top Gun

Prémes. Tiger II és 2 Tiger P voltak a legértékesebb trófeák.

(#48894) Zeratul válasza ollie (#48879) üzenetére


Zeratul
addikt

Tornyot kell lőni mindkettőn.

(#48895) D.Orion


D.Orion
veterán

Battle: South Coast 2012. május 13. 8:53:13
Vehicle: M37
Experience received: 1 260 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 13 353
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker

??? :))

(#48896) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Győzelem!
CsataMalinovka 2012. május 13. 8:57:56
JárműT-25
Szerzett tapasztalat: 3 566 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 49 155
Csatában elért Achievement: Top Gun

Prémes. 7 kill.

(#48897) Simulacrum válasza bozont (#48788) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Akkor pár mondat az új orosz csodákról. Ez a szó kicsit talán erős rájuk, de szerintem nagyon jó tankokat kaptunk.

KV-1-ről nem tudok nyilatkozni mert rögtön eladtam. Valószínűleg hiba volt, mert Tier 5-ben nagyon pattogós lehet, de van elég heavy tankom, 5-ös tierben nincs szükségem rá.
KV-2 ugyanaz mint volt, örök helye van a garázsban csakis 152-essel. Mindent visz, bárki jöjjön szembe.
T-150. Eladtam, de csak azért mert van elég tankom így is. Nagyon jó párja lehet a KV-2-nek, aki szereti a 107-es löveget is. Kv-2 trollal, T-150 107-essel. Nagyon pattogós, nagyon jó kis tank, míg megvolt pár csatát, amit toltam vele engem meggyőzött.
KV-3 legjobban sikerült páncélgépezet. Eddig is pattogós volt, eddig is nagyot ütött a lövege. Most kapott plusz hp-t, még jobb löveget és még pattogósabb érzésre mint volt. Még a jobb motort nem tettem rá, de aki igen állítja nagyon jót tett neki az is. Tehát igazából nem is nagyon van gyenge pontja már. Eddig is OP-nak volt mondva, jogosan is, most is az még egy szinttel fentebb is. Nagyon gondolkodom a megtartásán, pedig ezt is el akartam adni, mert a legénységet vinném majd egyszer a KV-4-be, amit ki szeretnék próbálni.
IS-8 tökéletes tank számomra. Amúgy is med párti vagyok, ez a tank pedig egy fantasztikus ágyúval megáldott heavy-nek álcázott med tank. Nagyon jó köröket megyek vele, még a vereségeket is élvezem, olyan jó kis tank. Szerintem az IS-7 is nagyon fog tetszeni.

Szóval nekem összességében mindegyik új orosz tetszik.

A mostani nagy kedvencem a Tiger P. Mindig is nagyon jó véleményeket olvastam róla, de nem gondoltam volna, hogy benne ülve is ilyen jó lesz. Pattog, fantasztikus az ágyú, érzésre nekem még jobb, mint a másik Tigeren. Nagyon jó eddig, megtartósnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#48898) emre


emre
veterán

Ki írt rám ingame? :F (FearGear nick)

Nem voltam gépnél, mire válaszoltam volna már kilépett.
Esetleg legközelebb annyit hozzá tehetne hogy ez és ez vagyok például a ph-ról. :U
Köszönöm. :R

Ha netán közös játékról lett volna szó akkor közlöm hogy, meghívást szakasz illetve században való részvételre csak barát listáról fogadok el, de meggyőzhető vagyok.
Volt rá példa.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48899) KaLeun válasza emre (#48782) üzenetére


KaLeun
senior tag

"De hogy meglepődött mikor letámadtam IS-el. :DDD"

Tegnap olvastam az EU fórumban, hogy finoman fogalmazva a német és a orosz járgányokkal könnyebb a kezdőknek... Az biztos, hogy meglepően sok retardált ül az E szériában vagy a Mausban, talán még több mint az oroszban.

Most is találkoztam egy E-100-zal, aki egymás után 2 csatámat is elkúrta. Hátul beállt vmi domb mögé és ott kempelt végig. Szegény T110, egyedül nem bírt a túlerővel a másik oldalon meg E75, KV-3 és én (50B) tartottuk a frontot 3 t10 és a kísérete ellen. Utána megint összesorsolt az MM. figyelmeztettem is a csapatot, hogy ne számítsanak rá, mert vhol hátul fog táborozni. Erre makogott vmi cw-ről, hogy ott is így kell... Vki megkérdezte, hogy szerinte ez most cw... Erre belém lőtt, frankó 2k hp-mből maradt vagy 1400. Mondtam is, hogy ne számítsanak rám nagyon.

Ha találkozna valaki azzal a sgt_woods nevű "emberrel" a TROLL klánból (tudta hova kell menni), nagyon ne számítson rá, hogy segíteni fog. Amúgy valahonnan valahogy rohadt ismerős a neve... :F Ja és nem az MW:BO-ból.

Cila

(#48900) emre válasza emre (#48898) üzenetére


emre
veterán

Közben megtaláltam, szóval Danielssss ha használnál szóközt a megfelelő helyen még keresni is lehetne a nick-edre ;) mert nem akarok túlzott igényeket támasztani az első hsz-be helyezéssel.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.