Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49651) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!

Vki nem tud segíteni ,h hogy lehet használni az XVM Modot ? Mindent úgy csináltam , ahogy le van írva , de nem műxik... Thx.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#49652) Dobi 562 válasza Strauss (#49651) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia!

Letöltöd a DokanLibrary-t és feltelepíted.

Letöltöd a modot innen.

A tömörített fájl tartalmával felülírod a WoT könyvtáradat. wot-xvm-proxy.exe-vel indítod a játékot.

Microsoft .NET Framework 2.0-nak (legalább) fent kell lennie.

(#49653) Strauss válasza Dobi 562 (#49652) üzenetére


Strauss
senior tag

Sajna nem megy... pont így csináltam.. :( ... XVM doc mappával mit kell csinálni? , lehet azért nem megy ?

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#49654) Mcray válasza Dobi 562 (#49652) üzenetére


Mcray
senior tag

Nekem az új 2.2 óta nem jó. Látom hogy fent van, de nem számokat hanem pöttyöket látok. Felraktam a régit és tökéletesen megy...Igaz nem 1350 csak 1330 az eff ratingem vele.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49655) Dobi 562 válasza Strauss (#49653) üzenetére


Dobi 562
addikt

Így csinálod? Dokanlibrary, Net Framework fent van?

(#49654) Mcray: A 7.3-as patch óta nekem a 2.2-es xvim nem működött rendesen, a 2.3rc1 viszont tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#49656) Strauss válasza Dobi 562 (#49655) üzenetére


Strauss
senior tag

Igen , így van minden, dokan fent van , Net meg alapból...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#49657) Paul119 válasza Napfénysüti (#49649) üzenetére


Paul119
addikt

[link] van ebben a kis dögben kakajó :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49658) Strauss válasza Dobi 562 (#49655) üzenetére


Strauss
senior tag

Na mégegyszer feltettem, mostmár jelzi , h fent van , de ugye a jobb oldali panel az tükör, és nem írja ki a csata/kill / stb infókat , mit kell még beállítani ?

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#49659) .mf


.mf
veterán

Érdekesen működik az IS3-am BL9-ese. Elvileg 225 pen. Elvileg.
Redshire. Előttem lévő dombnál felbukkan egy M4. Rálövök, csak a tornya látszik ki, de gondolom azt is vinni fogom. Hát nem. Lepattan, ő meg visszahúzódik. Következő dombnál (tehát ez se távol) felbukkan egy T25AT, csak a tetejét látom. 88mm páncél, 225 pennel illene. Lepattan, ő pedig lelánctalpaz. Rálövök mégegyet, az is pattan, ő viszont bevisz nekem 200-300 dmg-et. Lánc megjavul, megyek előre, az M4-et inkább ramelem, tarolom is. T25 következő dombra húzódik vissza, most már látom az alját, rálövök, még mindig túléli, akkor ezt is ramelem.
Utána viszont rendesen viselkedett az ágyú, az ellen uccsó tankja szintén IS3 volt, 27%-on, velem szemben állt egy szomszéd dombon, de lejtőn kicsit le. Itt próbáltam kicsit a torony elé-alá lőni a testet, és avval az egy lövéssel le is szedtem.
Gondolkozom, hogy ezért a csatáért nem is annyira Top Gun, hanem Top Ram járt volna... :))
Victory!
Battle: Redshire 2012. május 17. 10:31:01
Vehicle: IS-3
Experience received: 852
Credits received: 20 938
Battle Achievements: Reaper, Top Gun

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#49660) Bingisz


Bingisz
addikt

Sziasztok!

A mostani klán ahol vagyok már nem annyira aktív, ezért szeretnék új klánt keresni. Szeretnék sokat századozni főleg tier 6 és tier 8-ban.Van 10-es tankom is szóval korlátlanról is lehet szó.

Tudnátok ajánlani néhány alternatívát?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49661) Dobi 562 válasza Strauss (#49658) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ne haragudj, de nem értem. :( Majd jön valami nálam okosabb és segít neked, ne csesszük szét a topikot teljesen.

(#49662) fsb1000 válasza Zeratul (#49650) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lécci mondj egy népszerű PC-s játékot, ami ezt a Bulletet használja fizikára.
EGyébként sokan technológiai ismeretek hiányában is szeretnek mindenféle fejlesztési dolgokról beszélni....
Egy számítási feladat elvégzéséhez (pl fizikával kapcs számítások) erőforrásra van szükség. Ez a PC-knél adott: CPU + GPU. Ha a CPU-ról áthelyezzük aaz erőforrás igényt a GPU-ra, akkor ott más feledatokra kevesebb jut.

Jelenleg a Wot csak 1 CPU magot használ, tehát ott van kihasználatlan erőforrás (ma már szinte csak több magos CPU-k kerülnek PC-kbe), az átlag user GPU-ja pedig 100%-ra van terhelve. Ha onnan vonunk el erőforrást lehet többet veszítünk mint nyerünk.
Az NV Physixe azért lehet sikeres, mert egy társkártyán is képes elfutni azaz új erőforrást von be. Na de azt senkitől nem lehet megkövetelni, hogy vegyen még egy VGA-t a gépébe, ha meg ATI-s cserélje NV-re.
Szóval csürhető ez, de fizika nagy valószinűséggel marad a CPU-n WoT viszonylatban.

(#49663) Met válasza Bingisz (#49660) üzenetére


Met
nagyúr

Mi a játék beli nicked?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49664) Strauss válasza Dobi 562 (#49661) üzenetére


Strauss
senior tag

MEgcsináltam,működik.. fogalmam sincs mi baja volt.. sztem összeakadt vmivel..

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#49665) BinLaden


BinLaden
tag

szegény jt :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#49666) Bingisz válasza Met (#49663) üzenetére


Bingisz
addikt

Bingisz :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49667) Met válasza Bingisz (#49666) üzenetére


Met
nagyúr

Próbálkozz itt
Ha oda nem akkor itt biztos örülnek neked :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49668) emre válasza BinLaden (#49665) üzenetére


emre
veterán

Nem szegény, megérdemli.
Maradhatott volna A0 környékén, akkor nem tudják spotolni.
TD-nek tök felesleges oda menni szerintem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49669) emre válasza Bingisz (#49660) üzenetére


emre
veterán

Engem a phd-be hívtak nem rég, de inkább szólózok továbbra is.
Szóval van üres hely. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49670) tank1 válasza Paul119 (#49657) üzenetére


tank1
tag

Az asztali Gtx260 sem egy nagy durranás ma már. Húzva is gyenge volt néhány játékra.
Ezért is adtam el. A mobil változata pedig csaknem a fele magot elvesztette.

(#49671) Bingisz válasza emre (#49669) üzenetére


Bingisz
addikt

Na akkor kezdhetek válogatózni...=)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49672) Zeratul válasza fsb1000 (#49662) üzenetére


Zeratul
addikt

fsb1000: Az hogy nem használja nem jelent semmit a rendszer használhatóságából. Az OpenCL egy hibrid programozási felület, mind CPU mind GPU illetve egyszerre mind a kettő erőforrásait használhatja: Bullet se kizárólag GPUra íródott és CPU és GPU függetlenül futhat. A 3DMark ép azért használja mert GPU és CPUtól függetlenül lefut mindenen és így nem lehet részrehajlással vádolni egyik gyártóval kapcsolatban sem. A havok több magra optimalizált de fizetős. PhysX ingynes de nV kártáyhoz kötött vagy csak 1 magon fut. A Bullet nyílt rendszer, platform, CPU és GPU független, párhuzamos feldolgozásra optimalizált.

[ Szerkesztve ]

(#49673) Napfénysüti válasza Paul119 (#49657) üzenetére

Ebben még tej sincs nemhogy kakaó: ATI HD 3470 (mobil) :DD

Més que un club!

(#49674) Zeratul


Zeratul
addikt

Este tier 6 farmszázad?

(#49675) Mcray válasza Zeratul (#49674) üzenetére


Mcray
senior tag

Bevesztek? Annyi tier 6-om van mint a szemét

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49676) Napfénysüti válasza Mcray (#49675) üzenetére

T6-al én is el vagyok látva. :)

A század hány tagból állhat?

Més que un club!

(#49677) Mcray válasza Napfénysüti (#49676) üzenetére


Mcray
senior tag

Amennyi 60 tier pontba befér. Egy T-150 aszt hiszem 6 pontot tesz ki. Sima KV-1 talán 5 pontot.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49678) Balesz1899 válasza Mcray (#49677) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Annyi pontot ér, amennyi a Tier-száma ;)

(#49679) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Már majdnem föladtam 4 vereség után, hogy megcsináljam a duplázós kört SU-100-al de csak összejött.

Győzelem!
CsataAbbey 2012. május 17. 11:49:55
JárműSU-100
Szerzett tapasztalat: 3 324 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 42 793
Csatában elért Achievement: Pusztító, Mesterlövész, Top Gun

Prémes. Jó kis gép ez is, de a SU-85-öt azt valahogy jobban szerettem.

(#49680) Zeratul válasza Mcray (#49675) üzenetére


Zeratul
addikt

Természetesen, este 7-8 körül szándékozom indítani.

(#49681) KaLeun válasza fsb1000 (#49644) üzenetére


KaLeun
senior tag

"...A Századozás szerintem a legjobb része a WoT-nak..."

Hát igen... Én is áldom az Istent, hogy a tavalyi nyári csapat egy része újra összejött. Egész jól szokott menni, pl. tegnapelőtt 20 csatából 16-ot megnyertünk.

Cila

(#49682) Napfénysüti válasza Zeratul (#49680) üzenetére

Lehet ha megtűrtök én is beszállnék. Van valami speciális követelmény (pl. TS használat, x eff rating, stb.)?

Més que un club!

(#49683) Mcray válasza Zeratul (#49680) üzenetére


Mcray
senior tag

19:30-tól tudok jönni, ha Asszony nem rendelkezik másképp :N Én a Wot belső hang komm-ját használom. Teljesen elégedett vagyok vele. Amit még tudok: Skype és TS-3. Mást még nem próbáltam. Gondolom ti Mumble-lel toljátok. Azt is be kell akkor üzemelnem :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49684) Djuree válasza Zeratul (#49674) üzenetére


Djuree
félisten

jönnék én is, easy 8 shermannel :DD majd hívjatok ha beférek és kell egy pro :DD :))

TS3 szerver van.

ó fákk, kosármeccsem lesz, mégsem jó a mai nap :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49685) Bingisz válasza Zeratul (#49680) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha lehet akkor én is jönnék :))

Mumble/Ts 3 van

Én Vk3601-el jönnék

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49686) Fel válasza Mcray (#49638) üzenetére


Fel
addikt

Az E-100-at sokan szeretik szapulni, mert az az "Ultimate Noob Tank".... Ha előremész, megdöglesz noob vagy. Ha hátrébb maradsz noob vagy. Ha lepattansz valamiről noob vagy. Ha átlősz valamit goldammo noob vagy..

Mai E-100 replay: [link] 6015 sebzést osztottam ki, de nem éltem túl... Igaz, segítségem nem sok volt. Hiába dugtam el az elejét, a tornyot szépen megszedte egy IS-4, IS-7 páros. De legalább megnyomorítottam őket :)

(#49687) Bingisz


Bingisz
addikt

Vissza is vettem gyorsan a 3601-et:

Győzelem!
Csata: Steppes 2012. május 17. 12:23:11
Jármű: VK 3601 (H)
Szerzett tapasztalat: 1 936 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 27 236
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: I. osztály, Mesterlövész

Prémium nélkül

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49688) Kelvin válasza Zeratul (#49674) üzenetére


Kelvin
őstag

Egy tier 5-ös M41-es arty-val beférnék?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#49689) CptMisi válasza Kelvin (#49688) üzenetére


CptMisi
őstag

T6 századba T4 arty a maximum.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#49690) Fel válasza Kelvin (#49688) üzenetére


Fel
addikt

T6 századba maximum T4 artit lehet vinni.
T8 századba maximum T6-ost.

-----------------------------------------------------------

Tegnapi csaták "termése": [link]
Lehet inkább tegnap előtt kellett volna többet játszani.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#49691) Zeratul válasza Kelvin (#49688) üzenetére


Zeratul
addikt

Arty csak tier4-g fér be. :(

(#49692) Dobi 562 válasza Fel (#49686) üzenetére


Dobi 562
addikt

Megnéztem a replay-t. Szép pusztítást végeztél, ahogy feltartottad őket. Azt a sziklát én is ki fogom használni fedezékként, ha legközelebb úgy adódik.

Érdemes ilyen visszajátszásokat megnézni, lehet belőle tanulni.

(#49693) BinLaden


BinLaden
tag

34 csata alatt ez volt a legnagyobb sebzésem
szerintem az m12 kicsivel jobban aggya

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#49694) virkir válasza Fel (#49690) üzenetére


virkir
veterán

A 14.-i is parádés teljesítmény :D
Ha vigasztal a tegnap nekem is éppen csak hangyányit volt jobb, nem kellett volna este mennem a GW-vel meg az IS-4-el az a 6-8 kör húzta le.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#49695) Fel válasza Dobi 562 (#49692) üzenetére


Fel
addikt

Azt azért vedd számításba, hogy artisták nem voltak. Ha van akár csak egy-egy is, akkor már tuti nem mentem volna oda. Még csak le se mentem volna az alsó útra.. Szerintem elkezdtem volna hápogni a cseten, hogy Szabjátok+ miért nincs velem senki azon az oldalon?! :DDD

virkir: Jah.. :DDD De ott legalább jobb volt az átlag sebzés, és így az xp is. És ott idejében abbahagytam.

[ Szerkesztve ]

(#49696) Kelvin válasza Zeratul (#49691) üzenetére


Kelvin
őstag

Köszi a választ mindenkinek! Akkor sajna nem jövök..:(

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#49697) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Büntibe rakott az MM. Akármivel megyek csatába, az összes top tank percek alatt elhullik vagy lemmingeznek.

Ilyen jó kis játékosokkal lehet találkozni: mario47

Csaták száma: 395, Löwe, KV-5, T34 a garázsban. És minden 3. lövése talál is! Kár, hogy tapasztalatot nem adnak aranyért. :)

(#49698) diegho


diegho
nagyúr

Írnék még egy dolgot. Sokan mondták, hogy az orosz heavy ág a legjobb a stat javításra, az a legkönnyebb stb. Nos elkezdtem az amerikai-t, csak azért, hogy megnézzem valóban így van-e (no meg azért mert már megint full elite az egész orosz ág, szóval jöhetnének az új TD-k). Számomra az amerikai ág egy óriási pozitív csalódás. M6-al első körömben Ace Tanker, végig egész jó statom volt vele, kivéve az utolsó kb 10 csatát, ahol olyan csapatokba rakott, amikben 2-3-4 tier10 tank volt, bár néha ilyen csatában is sikerült elég jókat alakítani, de nem rajtam múlott a végkimenetel, így lett pár csúfos bukás. A T29 viszont még ezen is túltesz. Jelenleg 1093 az átlag xp-m vele, ami több, mint bármelyik másik tankkal, pedig nem egyszerű 75%-os legénységgel szórakozni az elején, most lett meg a 100% az előző csatában. Szóval aki igazán élvezetes ágat akar húzni szerintem az amerikait kötelező kipróbálni (akár kezdőként is, de szigorúan az E2 felé haladva, mert az egy igazi fun tank a kis HE ágyúval). E2, M6, T29 mindhárom nagyon szuper tank, már várom milyen lesz a T32.

(#49699) Mcray válasza diegho (#49698) üzenetére


Mcray
senior tag

Ugye-ugye? Én megmondtam. Tegnap lett meg T-20-szal az ace és az M6-tal is meglett még bőven nem elit-ként. :)

T-29 is jó szerintem, de még nem érzem a tankot, és én is a rossz csapatokra fogom az eredménytelenségemet :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49700) Napfénysüti válasza diegho (#49698) üzenetére

E2-re épp gyűjtögetem az XP-t a top ágyúhoz. Akkor azt érdemes lenne majd HE-vel használni?

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.