Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48051) Iron Funeral válasza tank1 (#48045) üzenetére


Iron Funeral
őstag

+20mm haspáncéllal meg 5 lövés pattan még le róla ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#48052) Napfénysüti válasza Mcray (#48046) üzenetére

Nekem mind az mert vettem 1 havit. :K

Més que un club!

(#48053) #21346560 válasza Mcray (#48046) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem tudom, nálam a tisztelet jele a köszönéssel kezdődik.
Mi köze a tiszteletnek ahhoz, hogy odaírom-e hogy prémiumos vagy sem?!
Egyébként nem az, de a lényeg nem is azon van, hanem hogy a KV-2 jó kis tank... és lehet vele nagyon jókat játszani....

(#48054) Mcray válasza #21346560 (#48053) üzenetére


Mcray
senior tag

Szia Runo!

Személyesen szoktam köszönni akár több alkalommal is ugyanannak ha sok alkalommal jön szembe az illető. Nem tudom ez hogy jön ide. Te sem köszönsz minden hsz-edben, ha erre gondoltál. Fóromon nem jellemző sem részemről sem mások részéről. Ha igényeled, minden neked címzett hsz-emben köszönök neked. Nem terhel meg, csak kérj meg.

Én is csak egy kérésnek adtam hangot.

Engem érdekelnek az ide kitett eredmények. Napi 20 eredmény kerül ide. Ne kelljen már megkérdeznem mindenkit, hogy prém vagy nem prém :)

Már csak azért is mert, ha véletlen sikerül összehoznom egy jó kört, lássam, hogy "labdába rúgok e?" aznap :)

Üdv

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48055) Gyusza91


Gyusza91
csendes tag

Sziasztok!

Egy ideje nem voltam és hallottam, hogy a Type59 újra kapható lett.
Ez az EU szerverre is vonatkozik?

unQL-Gyusza91

(#48056) madstunt válasza Gyusza91 (#48055) üzenetére


madstunt
addikt

nem

(#48057) Djuree válasza madstunt (#48056) üzenetére


Djuree
félisten

de, vonatkozik :K ott van a giftek között.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48058) káen válasza Gyusza91 (#48055) üzenetére


káen
tag

26 euró és kapsz mellé 1000 goldot. Szóval igen. Gift shopban nézd meg a honlapon.
(te a hírhedt bf-es Gyusza vagy? :) )

(#48059) Attici válasza Balesz1899 (#48039) üzenetére


Attici
őstag

De nem volt rá zsetonom! :W
Meg akartam én venni! Reménykedtem, hogy kihúzom addig! :O

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#48060) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Nekem a T-150 marad, a KV-1 már eladva, szerintem nagyon gyenge, nem nagyon bírtam vele tegnap nyerni. A KV-2 nem sokat változott, szerintem még most is jó. A T-150 tetszik, de még nem valami nagy cucc, ZIS-6 híja a torony. Ez fog maradni, a KV-2 tornya lassabban forog, és kisebb a páncélja is, a 2 tank kb egyforma gyors. A KV-3 húdejó :D szerintem faja, talán felrakom rá a 8-as löveget, de attól tartok, hogy veszteséges lesz. D-25T-vel 1k-ba van egy lövés, én így tartom számon, talán a t7-es keresés jobb lesz. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#48061) #21346560 válasza Mcray (#48054) üzenetére


#21346560
törölt tag

Félreértettél, nem azt mondtam hogy köszönj, vagy hogy nem adod meg nekem a tiszteletet, csak utaltam arra, hogy a tisztelet, mint erény, nálam a köszönésnél kezdődik és nem értettem mi köze a tiszteletnek az eredményekhez.
Jól elbeszélünk egymás mellett ;)

Ígérem, legközelebb odaírom az eredményem bemutatásához hogy prémiumos-e vagy sem.
Mondjuk nem nagyon szoktam az eredményeimmel dicsekedni s ha megnézed, kifejezetten a KV-2 miatt mutattam meg ezt is.

(#48062) Gyusza91 válasza káen (#48058) üzenetére


Gyusza91
csendes tag

Sajna én vagyok...
Mikor nincs kedvem BF3-azni, akkor WoT-ozok kikapcsolódásképen, de így 5k után szeretnék egy olcsóbb prém tankot a kredit miatt...

Valaki tudna segíteni bankkártyás vásárlásban, mert ez én kártyám sajna nem alkalmas erre.
Ha lenne vállalkozó, akkor írjon egy privát üzit.
Előre is köszönöm.

unQL-Gyusza91

(#48063) Antonius1978 válasza Mcray (#48054) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ma leszel McRay ? Lesz alkalom hogy egyutt menjunk ? Ki akarom probalni az uj jarganyokat, letoltottem amit kellett es ejjel megneztem az uj tankokat, de eltoltottem az idot a Crusader Kings 2-vel, igy nem jatszodtam.

(#48064) Mcray válasza #21346560 (#48061) üzenetére


Mcray
senior tag

:R

Szép eredmény KV-2-vel. Jól gondolom, hogy nem prém eredmény? A magas XP miatt gondolom sima eredménynek.

KV-2-vel találkoztam 3 Tigris-2-vel tegnap. Én voltam a csapat csalija. Kb mindháromnak odavettem magam (tili-tolizva persze, nem egy helyben állva), hogy gyertek rám figyeljetek.

Nem foglalkoztam velem, ezért kaptak kb 9 lövést az oldalukba. Persze nyertünk, mert a 3 IS-8-unk összecsomagolta az ellenség 3 IS-8-asát.

Kevés XP-t és pénzt hozott a kör, de megelégedést azt hozott :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48065) sanya67


sanya67
tag

Ha jól veszem ki a leírt, KV1-re vonatkozó tapasztalotokból, hamarosan visszaveszem a BDR 1GB-t...
Über tank, és most ellenfél nélkül T5-ben! :DDD

(#48066) krisss93 válasza sanya67 (#48065) üzenetére


krisss93
aktív tag

Azért erre nem kell gondolni, mert a KV még így megcsappant tűzerővel is a legjobb T5 heavy.

Pattog mint az istennyila.

(#48067) #21346560 válasza Mcray (#48064) üzenetére


#21346560
törölt tag

Jól helyezkedtem, és vigyáztam a seggemre.
Ha jól emlékszem 9 lövést adtam le, abból 8 talált és egy T44-est a 6xx HP-jával küüldtem a sírba...
Sokan panaszkodnak ha "nagyokkal" kerülnek össze, pedig kis taktikával és nagy ágyúval sok-sok HP lelövésével sok-sok TP-t lehet összeszedni...

(#48068) Napfénysüti válasza Mcray (#48064) üzenetére

Én tegnap az új KV3-al akadtam össze egy Tigrissel. És annak ellenére hogy ő sebzett elsőre kilőttem úgy hogy maradt még vagy 300hp-m. Csak ketten f2f-ben próbáltuk egymást írtani. Persze nekem kicsit csalódás hogy a Tigrist így ki tudtam szedni mivel van az is a garázsban. Ja és csak szemből tudtam lőni mert úgy állt be. Igaz ő is félig szemből csipegetett engem mert mindig ki kellett bújnom a fal mögül.

Més que un club!

(#48069) Mcray válasza Antonius1978 (#48063) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem tudom hogy leszek. Vagy este 7-ig tudunk menni vagy este 11-től hajnali 1-ig. Köztes időben Platoon, Tank Company is egyébb kötelességeknek kell eleget tennem.

Egyébb: Azon agyalok, hogy elfogadjak e egy instruktőri megbízást az egyik Kínai játékos klánjában, ami abból állna, hogy az alacsony eff ratinges EU játékosokat tanítsuk, akik akarnak fejlődni.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48070) sanya67 válasza krisss93 (#48066) üzenetére


sanya67
tag

Nyilván stílus kérdése de én sokkal jobban szerettem a BDR-t mint a KV-t. :U

(#48071) csaabz válasza sanya67 (#48065) üzenetére


csaabz
őstag

Ez igy van! Miota nerfeltek a KV-t, azota a BDR a kiraly! Foleg, hogy csokkentettek a tier 5 heavyk match makingjet...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#48072) Mcray válasza csaabz (#48071) üzenetére


Mcray
senior tag

Mióta tudom hol vannak a gyenge pontjai, a BDR egy vicc, ha szembe jön. A KV, még mindig halálosan komoly...Ez csak a saját vélemény. Örülök, ha nektek a másik vélemény alá van támasztva a Ti tapasztalatotokkal :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48073) Paul119


Paul119
addikt

najó eddig bírtam ezt a kula su 152őt.. pattanok he lövéssel, hihetetlen rá adásul egy kis szar m18 oldaláról,t34be sikerült bele sebeznem kemény 30at :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48074) CactuS válasza tank1 (#48045) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem értem a problémátokat, én anno az orosz ágon kezdtem el játszani, TD, majd heavy, később medium és arty részen is.

Amikor olvastam az US ág változásáról, akkor 0ról nekiálltam és kihúztam a régi T34ig (xp váltás nélkül fullos lett, csak a T30 nem lett meg).
Ezek után eldöntöttem, hogy nekem az US ág jobban tetszik - dacára, hogy gyengébb ágyúk/páncélok vannak az oroszokhoz képest - és elkezdtem tolni a mediumokat/artykat is.

Közben kipörgettem az IS4et - S70 -, hogy maxos legyen a beígért változáskor, így KV,KV3,IS4 is a garázsban állt maxosan.

Ugyanúgy másnak is megvolt az esélye - Gold > XP nem váltottam, prémiumom viszont volt, ezt beismerem -, hogy ezt végigcsinálja. Nem kellenek a "nekem is kéne free premium tank" szövegek. Én is azért kezdtem el anno 0ról az ágat, mert akartam azt a tankot premiumként, az más kérdés, hogy nekem nem volt büdös "hónapokat" rááldozni, hogy legyen egy premium tankom. Ami nem volt ingyen, csak nem valódi pénzt adtam érte, hanem "csak" az időmet.

Az az érvelés sem helytálló, hogy csak most kezdett el valaki játszani és ezért lemaradt. Egyrészt akkor más volt és akkor megvolt ez a lehetőség, pont. Én sem reklamálok az ükapámnál, hogy miért nem ejtette teherbe 1 évvel előbb az ükanyámat, hátha akkor 1 évvel előbb születek és 1 évvel korábban kezdtem el a játékot.

Paul119: Vígasztaljon: az ISU is legalább ilyen szar lesz, ameddig nem lesz meg a BL10. Utána már csak akkor kapsz majd agyf*szt, amikor egy olyan tankról pattan le, amit a lövedék egyébként hosszában 2x átvinne. :P

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48075) bullseye válasza tank1 (#48045) üzenetére


bullseye
addikt

voltak, volt egy német E-invázió, +pnather csere-bere
volt az USA ágon minimális csere medeknél
nemrég volt USA nagy csere heavy fronton + 2. TD vonal
most volt az orosz nagy heavy csere

ezeket jóformán egy időben tudtuk meg, volt is sírás, hogy mennyit kell várni, ezért ha van eszük (t34 rush is milyen gáz volt...), most nem szólnak, csak ha már nagyon kész vannak. De egy ideje hallani egy második német TD vonalról. + várható francia ágbővítés és a brit haderő megjelenése...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#48076) tank1 válasza CactuS (#48074) üzenetére


tank1
tag

Szeretne a német ág tulajdonosa is annyi ingyen tankot kapni, mint a szovjet/usa ágon fejlesztő. Nem kér többet, csak ugyanannyit. ;)

A BDR nem nagy durranás szerintem. És a KV-1 is legyőzhetővé vált churchillel.

[ Szerkesztve ]

(#48077) CactuS válasza tank1 (#48076) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A németeknél is voltak cserék - bár akkor én még nem játszottam, most sírjak? -, illetve továbbra is fenntartom, hogy senki nem kényszerít pisztollyal arra, hogy X ággal toljad. Mint lentebb írtam én is csak azért váltottam, mert kellettek a változásokkal járó tankok.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48078) Sontir Fel válasza tank1 (#48076) üzenetére


Sontir Fel
őstag

En az usa agtolé jottem a ruszkira amikor irtak a valtozasokat. Van is is4 most a garazsban :) Amugy KV2 vagy masik 6os tankot ajanljatok?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#48079) Djuree


Djuree
félisten

kérdeztétek hogy melyik t6 orosz tank a jobb:
(a képeken mindenből a legjobb van rajtuk, a T150-en és a KV-2-őn a 107milis, a KV-1S-en a 122-es)
T150 és KV-2 közül a jobb a T150, ha a 107-es ágyút nézzük, a T150-nek jobb a páncélja. KV-2-őt csak annak érdemes aki trollcanonnal akar menni.
KV-1S a 122mm miatt érdekes meg a nagyobb sebesség miatt én ezt favorizálom.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48080) Sontir Fel válasza Djuree (#48079) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Koszi, igy mar erdekes lehet a kv1s, bar ha eladom a ket masikat akkor jon ki penzben, szoval lehet marad a 150es.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#48081) Snooker


Snooker
senior tag

Eddigi WoT-os pályafutásom legnagyobb mázlija történt az imént.. rohamtempóban megyek az ellenfél bázisát foglalni a Priestel, eközben megtámadott egy Grille, rálőttem, célzás nélkül, és el is találtam, így a Grille pedig megsemmisült..

menetközben..artyval.... :D

[ Szerkesztve ]

(#48082) Sontir Fel válasza Snooker (#48081) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ez nem mazli. Skill :DDD

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#48083) jozefgucci1 válasza Paul119 (#48073) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem a SU a végére egésszen bejött pláne , hogy jobb csatákba rak mint az ISU-val fog. Az lesz ám az igazi sz@pás míg el nem éred a BL10-et. Simán berak vele majd Tier10 csatákba és ott a nyolcas ágyúval csak kongatod őket semmi sérülés nélkül. Nekem tegnap lett meg a BL10 rá és hát megváltás nagyon dúrván lehet vele sebezni mikor a játék is úgy akarja. Pont ma volt két szituációm mikor 3601 harminc méterről eltalálom és csak leláncoltam semmi sebzés. Aztán a távolság ugyan az csak IS3 oldalról és semmi .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48084) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Elég cici kiszedni panther-el, a hosszú 75-ös ágyúval kiszedni egy 100%-os IS-4est? :DDD
Folyamatosan lőttem az oldalát és a lánctalpát és nem tudott elmenekülni. Azt sem tudta, hogy honnan kapja az áldást. Kb. 22-24lövésből szedtem ki :DDD

(#48085) Atlantis válasza Paul119 (#48073) üzenetére


Atlantis
veterán

Meg tudlak érteni, már a SU-100 is csalódás...teszten próbáltam a 152-est, nekem se jött be. Abba is hagytam a ruszki TD-vonalat (is), már csak a KV-5 van orosz gépem (az is minek, utálom).

Cingáriusz: nem semmi, grat, elég jó csapata lehetett, hogy senki nem ment segíteni neki. :) Jó fedezéked lehetett. Ritkán van lehetőség ennyi lövést leadni egy célpontra.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#48086) CptMisi


CptMisi
őstag

[link] Kicsit szánalmas, hogy M43-mal rá akar lőni a 15%os amx m4-re, de az, hogy olyan jó 30 méterrel mellé lő, és engem talál el, az talán még szánalmasabb... Gondolom nem volt ideje rászűkülni, mert még a végén kilőtték volna, úgyhogy próbaszerencse odalőtt...
Remélem összekerülök vele, vagy a nagyon okos barátocskájával. Kíváncsi lennék, ő mennyire örülne, ha megölné (igaz, ő csak sebzett, és trackelt a semmi közepén, ahonnan már esélyem nem volt így elmenni...) egy csapattársa... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#48087) Gyuri27 válasza Cingáriusz (#48084) üzenetére


Gyuri27
félisten

Annyi lövésből már illet volna egy ammót lőni. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#48088) Paul119 válasza jozefgucci1 (#48083) üzenetére


Paul119
addikt

már most is berak szóval nem lepődök meg, ennél a japgnahter 100x jobb tank az fix
Cingáriusz: ezért nem használom a hosszú 75öst, annyi 0dmges hitet lehet velelőni hogy félelmetes, 88 asba olcsóbb a lőszer és több kredit meg xp

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48089) Cingáriusz válasza Paul119 (#48088) üzenetére


Cingáriusz
őstag

A 88-as nem lő át semmit, főleg nem Tier 9-10-et.

(#48090) Paul119 válasza Cingáriusz (#48089) üzenetére


Paul119
addikt

nem e? is8, simán lőhető vele, meglepődnél miket lő át, löwe hasa is lőheti, e75 oldalról szintén, kt úgyszintén, is3 is ,tier X be meg nem nagyon tesz, hála égnek eddig csak egy kettő nagy csatába rakott de ott meg megkeresem a magam ellenfelét

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48091) Gyuri27 válasza Cingáriusz (#48089) üzenetére


Gyuri27
félisten

A hosszu 75 átlővi, örülsz. Majd kiszárad a szemed a 0 dmg-s sebzésen. Jó esetbe az átlag dmg-t megkapod. Persze többször kevesebbet.
A t7 medek szégyene a párduc. Fel sem merült bennem, hogy megtartsam. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#48092) emre válasza Cingáriusz (#48089) üzenetére


emre
veterán

Ezt nem túl rég linkeltem

900 felett volt a hp-ja amikor először lőttem rá. :U
Szerintem ő is úgy gondolta amit te az imént.

mod: elbaxtam
Hát ja, a KWK 36 /L56-os valóban karcsúbb mint az L71-es.
De mindegy, nem törlöm, még ha köze nincs a témához. :W

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48093) Paul119 válasza emre (#48092) üzenetére


Paul119
addikt

de nem a jagpnather féle 88as hanem a sima panther 88 asára gondoltunk:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48094) vhw válasza Paul119 (#48090) üzenetére


vhw
addikt

Na és a 10,5-es?:D
Nem? Senki?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48095) Paul119 válasza vhw (#48094) üzenetére


Paul119
addikt

nem is merem rá rakni :DDD , bár biztos vicces lenne , láttam jó multkorában egy panther 2 őt 105ös löveggel ,azt hittem behalok :D

mindenki nyafog hogy hibás a grafika,nálam semmi baja ;]

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48096) Magicrat


Magicrat
tag

Megint elcseszték a grafikát, pont úgy mint a 7.2-ben anno :W :W :W
Arra is nemtom hány hetet kellet várni, míg kijavították...
Ekkora balfék bandát, mint a WG-t :O

(#48097) #21346560 válasza Magicrat (#48096) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mi a bajod?

(#48098) Cingáriusz válasza Gyuri27 (#48091) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Én nagyon szeretem a panther-t a hosszú 75-össel. Igazi kis sniper tank. Sokszor csináltam már vele 5-6killes csatákat is.

(#48099) D.Orion válasza Magicrat (#48096) üzenetére


D.Orion
veterán

Sajna már nekem is vannak gondok. Pl screenshot-nál kifagy a játék. Vagyis nem fagy meg, csak 2 percre megáll...

CptMisi: Ez azért került bele, hogy a sok bénabélának legyen figyelmeztetés mikor feltűnik az ellen tankja. :DDD Megadták az utolsó utáni esélyt arra, hogy használják is valamire a térképet ne csak spawn-ra.

[ Szerkesztve ]

(#48100) CptMisi


CptMisi
őstag

Ezt a pittyegést, amikor feltűnik egy tank, nem lehet kikapcsolni? :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.