Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48301) Djuree válasza ollie (#48267) üzenetére


Djuree
félisten

azt hogy lehet? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48302) Plasticbomb válasza sanya67 (#48292) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Tegnap KV-1S-el dettó ugyan ezt kaptam én is... Csak én annyira felkaptam a vizet, hogy összetörtem a billentyűzetem.. anélkül meg nem lehet játszani...XD Ma reggel első utam a 'pcbótba' vezetett.. Most érdekes módon elsőre sikerült le *5öznöm minden tankot....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#48303) Plasticbomb válasza sanya67 (#48297) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én is hasonlón gondolkodom.. jó alaposan átvesézni őket...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#48304) Plasticbomb válasza #21346560 (#48298) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Elsőre: ?. ?. ?.
Másodikra: Ó! Ó! Ó!

:))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#48305) #21346560 válasza Plasticbomb (#48304) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mi elsőre? Mi másodikra?
Amúgy egész jól sikerült a "tájpos parti"... nekem... :DDD

(#48306) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez az IS-8 jó kis med, lehet vele osztani rendesen. :D (tudom, hogy heavy)

(#48307) Plasticbomb válasza #21346560 (#48305) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ránézésre.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#48308) Plokijuma válasza Plasticbomb (#48304) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Kérlek használd a "Szerkeszt" gombot, ne írj minden gondolatot új hozzászólásba , ha tied az utolsó hozzászólás. (elég hülyén néz ki most...)

(#48309) Zeratul válasza hemaka (#48306) üzenetére


Zeratul
addikt

Egyezzünk ki egy subheavyben.

Paul119: erős hátszéllel segítve.

[ Szerkesztve ]

(#48310) Paul119 válasza hemaka (#48306) üzenetére


Paul119
addikt

az egy dagi med igen, mondjuk 50 et max ki zsírozott szakadékban éri el :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48311) Plasticbomb válasza Plokijuma (#48308) üzenetére


Plasticbomb
addikt

OK!

Csak ahogy olvastam végig a topikot, úgy válaszoltam, illetve reagáltam....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#48312) Fel


Fel
addikt

Ez meg milyen kör volt már... T49, a tornasor végéről :DDD Replay 1296 sebzést osztottam ki a kis alap, 57mm-es puskával.

Victory!
Battle: Westfield 2012. május 10. 13:11:21
Vehicle: T49
Experience received: 5 975 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 30 540
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Master Gunner, Sharpshooter, Scout

(#48313) Paul119


Paul119
addikt

miért kell az összes gyökér majomnak elő venni a wotot ha 5x xp van(most a hülye playerekre gondolok)? lehetne valami szankciót be vezetni már.. mondjuk mint a wowban, ha nem lépsz be x ideig akkor zárolják az accountot és kész ha vissza akarod kapni akkor írni könyörgő levelet és talán vissza adják

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48314) emre válasza Paul119 (#48313) üzenetére


emre
veterán

Miért akarod hogy minden csata tele legyen afk játékosokkal? :U

mod:
Mondjuk most is van épp elég, nem győzőm reportolni őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48315) whatnot válasza Plasticbomb (#48302) üzenetére


whatnot
őstag

Hát akkor bizony a billentyűzet tehetett róla.

(#48316) Djuree válasza emre (#48314) üzenetére


Djuree
félisten

lol, minek reportolod őket? lehet hogy lefagyott a gépük vagy sürgős dolguk akadt, belépett a bnő egy szál punettában és is hagynám ott a tankot egyből :DDD nekem is volt már nemegyszer, már nem engedett visszalépni. vagy ez olyan mintha reportolnál vkit hogy rosszul játszik. és? érzed a dolgot? nem érsz el semmit ha reportolod őket, csak magadnak csinálsz munkát :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48317) Napfénysüti válasza Djuree (#48316) üzenetére

Én tegnap kénytelen voltam a csata kellős közepén megállni mert volt egy fontos hívásom. Ilyen szerintem bárkivel előfordulhat... :U

Més que un club!

(#48318) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Ha kifagy, akkor szürke a neve. Ha betöltött neki a játék és nem mozdul, akkor bizony részemről is megy a report. Nem egyből, mert van, aki 1-2 percet csúszik, de ha 10 perc után is a kezdőn áll lebiggyesztett csővel, akkor jelentem.
És kétlem, hogy ennyi fontos telefon/gyereksírás/tökömtudja mi van. Egyszerűen belép és szarik rá. És a legjobb, amikor a top tankunk ilyen.

Napfénysüti: Nem azokról van szó, akiknek csata közben van dolguk. Hanem arról, aki el sem mozdul a kezdőről.

(#48319) zalman90


zalman90
őstag

wtf :F

Jármű: Hetzer
Szerzett tapasztalat: 109
Szerzett kredit: 5 180 (kárpótlás a csapattárs által okozott sebzésért: 435)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#48320) Sanya válasza emre (#48314) üzenetére


Sanya
nagyúr

én mindig alt+tab-olok előtte :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#48321) emre válasza Djuree (#48316) üzenetére


emre
veterán

Csak két kattintás az egész, szóval nem munka.
És hidd el nem nyomok fel mindenkit aki az első 10 másodpercben mozdulatlan.
De ha a csata felénél mozdulatlanul még mindig a kezdőben dekkol, akkor már esélyes a dolog. Egy restart is megvan egy percen belül ha megszakad a kapcsolat.

Egyébként meg ha valaki belép a játékba az játsszon, és ne menjen sörözni, csajozni, cigizni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48322) WOT Armory


WOT Armory
csendes tag

IS-8 cikk a WOT Armory-n. Ne feledjétek a szavazást!

(#48323) whatnot


whatnot
őstag

Elképesztő. Ok, vannak bénák, kellenek ők is.
Aztán vannak a retardáltak. Ők már nem kellenének.
Na de azok, akik egyesen sz*rnak a másikra, na az már sok.

50-m tolattam vissza, hogy M4-gyel meneküljek a KV-3 elől. Az útban lévő KV-2 meg egy millimétert nem mozdulna, ki kell kerülnöm tolatva és az utolsó pillanatban kilő a KV-3.
Az ilyen rohadékok miért játszanak MMO-t? Miért nem megy single playerben? :((

(#48324) Djuree válasza emre (#48321) üzenetére


Djuree
félisten

"Egy restart is megvan egy percen belül"
nálam vagy 10 perc, amilyen káosz van a gépemen mindig :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48325) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ma nekem nagyon nem adta a gép a sebzéseket a nyertes csatákról nem is beszélve. Volt hogy IS4 el két lövésem ment át a KV-2 n és semmi . A csúcspont az volt mikor ISU BL10-el leláncoltam a felfedező Pz38Na-t :DDD . Amúgy mintha szaporodtak volna az elmebetegek a játékban. Malinovkán IS7 párban IS-el hátramegy kezdésnél a malom mögé és tologatták egymást :Y . Ezek hogy jutottak el idáig ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48326) Zeratul válasza jozefgucci1 (#48325) üzenetére


Zeratul
addikt

Sebzés néha vicces tud lenni. A csigazabálók 90 millis dióverője a 212 átlagpen ellenére úgy pattogott le a T-54 frontjáról mint a verébszar, bezzeg a tornyát 2x átlőttem vele szemből. Összesen 3 tár ment rá míg kilőttem.

(#48327) Jamboo529 válasza virkir (#48233) üzenetére


Jamboo529
senior tag

2. Az XVM.xvmconfig fájlban kell keresni?
mert ott nincs ilyen sorom.

(#48328) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez ennyi :D

ajik: Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Boelter Kitüntetés, Mesterlövész, Top Gun

[ Szerkesztve ]

(#48329) emre válasza hemaka (#48328) üzenetére


emre
veterán

Standard vagy prémium accal? :F

Mod:
Ahogy nézem standard acc lesz ez.
Szép munka :C

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48330) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Victory!
Battle: Cliff 2012. május 10. 15:45:23
Vehicle: E-50
Experience received: 11 225 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 85 312
Battle Achievements: Reaper, Boelter's Medal, Top Gun

(#48331) Paul119


Paul119
addikt

elmegy pérmiummal ez olyan 70k kredit lett volna :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48332) Gyuri27


Gyuri27
félisten

3 top tank is7 egy klánból. Persze, hogy veszitettünk. Az is7-k nagyjából az elején haltak.
Hihetetlen, hogy az ilyenek ezzel a játékkal játszanak. :W

Az is8 17-18k-s javitását picit soknak tartom. :U

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48333) homeless09


homeless09
őstag

Manapság a mottóm a KV-5 és Löwe userekre: premium pussy. Hihetetlen mekkora idióták használják azokat a tankokat (tisztelet a kivételnek), tipikusan az anyuci megvette nekem bibibííí kölykök.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#48334) Gyuri27 válasza homeless09 (#48333) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kell prem tank az idiótának. Is7, e100 stb ugyanúgy lemingezik mint a low tier noob.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48335) virkir válasza Jamboo529 (#48327) üzenetére


virkir
veterán

Akkor rakd be a ("showPlayersStatistics": true, ) alá, próba szerencse alapon.
Ha nem megy akkor másold be privátba az XVM tartalmát ránézek hátha megtalálom mi lehet a hiba, bár a mostani CW-ről nem sok fogalmam van. Lehet ott nem is kéne mennie?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#48336) D.Orion


D.Orion
veterán

Nos lejárt a prémem és ezzel egy tankgyűjtő korszakot is lezártam a játékban. Várom szeretettel a 7.4-es patch-et. Megérkezéséig csak az amerikai vonalon lévő tankjaimat fogom húzni. Egész pontosan azt tervezem, hogy az összes tankomba olyan legénységet rakok melyeknek minimum 3 skill/perk-je van. Repair+BIA+ami az adott tankhoz illik.

A legénységek fejlesztéséhez a T34-es tankom fogom használni, miután egy adott tanknak kész a legénysége úgy azzal a tankkal megpróbálok egy jó statot összehozni, mert most lószar statokkal rendelkeznek azon tankjaim melyeket csak gyorsan megszereztem és nem törődtem velük utána. Most szépen elkezdem építeni a hadseregem. ;]

7.4 megérkezésekor pedig ha minden összejön, akkor beruházok egy IS6ra és azzal is ilyen jellegű terveket szövögetek. Utána pedig jöhetnek a németek a Löwe-vel/vagy ha addig lesz jobb, akkor azzal. ;]

(#48337) virkir válasza hemaka (#48328) üzenetére


virkir
veterán

Használd a loggert ott megtudod nézni mennyi sebzést sikerült kiosztani mert ugye attól függ a jutalom nem a kill-től.
Most mentem egy 3700 HP-s kört E-75-el arra adott 61K-t.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#48338) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Is8. 3 csata 3 vereség. Korrekt mm megint. Szopó álarc on.
A bl9 erre a tankra olyan kevés mint balaton csokiban a hullámzás.
Ammót, motort szemből simán lövik.
Úgy látom nem valami acélos ez az ingyen tank. Nyilván ne legyen túl jó a hülye usernek. :W
Ez a tank t9-re hitvány. Az e75 úgy jött rám, mint egy tier 5-s sz@rra.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48339) zalman90 válasza Gyuri27 (#48338) üzenetére


zalman90
őstag

én multkor T29 el lőttem át szemből LÖWE -t és kigyulladt :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#48340) homeless09


homeless09
őstag

ST-1-est senki nem próbálta még?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#48341) emre válasza homeless09 (#48340) üzenetére


emre
veterán

Még a teszt szerón sem, túl ellenszenves a KV4 ahhoz hogy annyit költsek rá.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48342) Bobyjack válasza zalman90 (#48339) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ezen nem tudom mi olyan meglepő. :F
-PzIV-től felfelé minden átlövi a függőleges részét a Löwe frontjának. Miért ne vinné át egy tier IX-es ágyú tehát? :F
-Német tank lévén elől van a váltója, gyakran kigyullad.

(#48338) Gyuri27: Mi kellene még toronyóra aranylánccal?

(#48343) homeless09 válasza emre (#48341) üzenetére


homeless09
őstag

Annyira rossz a KV-4? :F Az fasza, mert én azon a vonalon vagyok :F

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#48344) Met


Met
nagyúr

Az ami forgó tornyos td-kről mik a vélemények?
Használhatóak? Bétában tdztem de baromira zavart hogy nincs forgó tornyuk.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#48345) zalman90 válasza Bobyjack (#48342) üzenetére


zalman90
őstag

a 90mm es lőtte át , annak csak 160 a pen

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#48346) whatnot válasza homeless09 (#48343) üzenetére


whatnot
őstag

Fedinanddal 1vs1 megkajáltam.

Más: vajon érdemes IS-6ra vagy 88as JT-re várni?
Kicsit snassz, hogy T34-et vegyek, olyan rengeteg van belőle, viszont annak van rendes ágyúja.

(#48347) Gyuri27 válasza Bobyjack (#48342) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az nem csak egy használható tank. Mert ez a körönként majd 10k bukó elég ellenszenves. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#48348) Paul119 válasza whatnot (#48346) üzenetére


Paul119
addikt

88as jt nem lesz rossz teszten láttam egyet, darált vele rendesen , kérdéses hogy van a létjogosultsága ferdik,isuk mellett 88as azért csak 88 as:(

m49 nem rossz de piszok lassan forog a tornya, m18 még nem fullos így nem tudom megmondani

csak én érzem úgy hogy túl drága a lőszer az is4be? :U

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48349) homeless09


homeless09
őstag

Kicsit elszálltak a készítők a lőszer árakkal...D-2-5T-vel 1000credit egy lövés....lőni se merek vele...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#48350) ollie válasza Djuree (#48301) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézz bele a config fájlban, ott van még az eleje fele a változó, amit off-ra kell tenned. Ne kérdezd mi, fejből nem tudom, de eléggé egyértelmű.

(#48313) Paul119: és rengeteg 7-800 eff körüli IS-4 játékos van. Nagyon örülök nekik, ha egy oldalon vagyunk. Bár az ilyenek szerintem le fognak szokni a tier 10-ről előbb-utóbb, mert nem fogják tudni fenntartani a tankot, hacsak nem goldért veszik a creditet.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.