Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48251) fsb1000 válasza Met (#48249) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát jobban, mint az 5500 Gold 20-ért.
(3 havi prém acc, és 1000 marad legénységre vagy hogy leszedegedhesd a cuccokat az eladásra/pihenésre szánt tankról)

(#48252) Jamboo529 válasza fsb1000 (#48248) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Már megint kezdődik. :)
Zárjuk rövidre, a te fülednek(szemednek) máshogy kellett volna fogalmaznia, ok.
Hidd el legközelebb sem fog máshogy fogalmazni miattad.
Ezt csak úgy szoktuk mondani. Mi átlagos emberek. Vedd költői túlzásnak.
Ezt is csak úgy mondani szoktuk.
Egyébként igazat adok neki, feleségem aki nem tud számítógépes játékokkal játszani jobban boldogul egy keményebb heavyvel, amiről pattognak, főleg hogy ha top tank, mint pl egy amx-es rohangáló franciával.
Ez tapasztalat.
És kéretik nem sértegetni később sem engem, sem a feleségem.
Részemről lezárva

[ Szerkesztve ]

(#48253) emre válasza Jamboo529 (#48252) üzenetére


emre
veterán

Hmmm, teszt szerón kipróbáltam, nekem sem megy az AMX-el, akkor lehet én vagyok a feleséged? :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48254) Jamboo529 válasza emre (#48253) üzenetére


Jamboo529
senior tag

lol, a kalap még hagyján, de a szakállal nem tudnék megbarátkozni .:D

[ Szerkesztve ]

(#48255) Paul119 válasza Met (#48249) üzenetére


Paul119
addikt

9500 az a 8500 ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48256) fsb1000 válasza Jamboo529 (#48252) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, zárjuk rövidre: Szerintem nem kell több/kevesebb ész egyik játékbéli harckocsinemhez sem. Óriási aránytévesztésről van itt szó. Rossz példával illusztrálva: mintha filozófia tudósként azt bizonygatnám a zselléreknek, hogy a megymagozáshoz több ész kell, mint a borsófejtéshez.
----
ja...
A feleséged nem állt szándékomban sértegetni (sem téged), nem tudom honnan veszel ilyen dolgokat és miért kell ilyen vizekre terelődni, amikor egy játékról beszélgetünk.
Ha te úgy tapasztalod neki jobban megy a megymagozás, mint a borsófejtés, attól még nem lesz sem több sem kevesebb emberi értéke.

(#48257) Met válasza Paul119 (#48255) üzenetére


Met
nagyúr

Mán bevásároltam, kecseg tájpos lettem :D

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#48258) Paul119 válasza Met (#48257) üzenetére


Paul119
addikt

üdv a klubban :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48259) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Azon agyalok, hogy dobom a perkeket amiket Emre javasolt (Teljesen jók, nekem nagyon bejöttek, azok amik érezhetőek pl Jobb fordulás, "Pilács", Erősebb ammo rack), hogy kipróbáljam a BIA perket.

Van erről valami számokkal alátámasztott kimutatás? Magánvélemény nem igazán tud meggyőzni, ha nincs számokkal alátámasztva.

Friss Type tulajok

Ó hogy kapjátok be... :DD :DD Az irigység beszél belőlem...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48260) kisküzdő válasza Met (#48257) üzenetére


kisküzdő
tag

No comment. Sajnos én nem tudok aranyat verni a játékra. Maradok freeloader,de így sokkal többet jelent nekem mikor az aranyért vásárolt jpg-tankot kilövöm. És alakul a jagphante-rem szóval lesz még kutyára kamion. :C

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#48261) KaLeun válasza Mcray (#48259) üzenetére


KaLeun
senior tag

A GW Tigrisem érezhetően mobilisebb lett és a célzás is gyorsult. szvsz...

A kicsi Type elérhető lesz vmikor az EU szerveren?

[ Szerkesztve ]

Cila

(#48262) Plokijuma válasza vhw (#48250) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Maximálisan egyetértek vhw.

Mégis szokták mondani, hogy OP T-50-2, OP 1390 stb.
Ennek ellenére az esetek nagy részében ezek a tankok mégis halottak egy perc után az esetek 80-90%-ában. Nagyon kevesen vannak, akik tényleg jól mennek light tankokkal, de azok hihetetlen mit tudnak véghez vinni és mekkora a befolyásuk a meccsre. Noh, ez a kb. 2-3% miatt mondják OP-nak egy-egy tankot.

Fsb: akkor csak a te kedvedért másképp fogalmazok : Heavyvel játszok közt sokkal kisebb a szórás a képességekben, mivel heavyvel viszonylag könnyebb megtanulni játszani, mert eleve sokkal kevesebb taktikai lehetőséged van. (pl a bázisra neked esélyed nincs visszaérni, ha foglalják ; vagy sunyiba befoglalni az ellenség bázisát,; sunyiba kiölni vagy legalább spottolni az ellenséges artykat ; átmenni a másik csomóponthoz besegíteni ; zavarni/idegesíteni az ellenséget ; spottolni folyamatosan a saját artyjaidnak; gyorsan az ellenség mögé / oldalába kerülni; illetve minden egyes bekapott lövés sokkal súlyosabb következménnyel jár, mint egy heavynél). Egy heavyhez képest egy medium tanknak már sokkal nagyobb a taktikai repertoárja, de a lightnak messze a legnagyobb.

Igen általában heavyk végzik a 'piszkos' munkát, mivel nekik megvan ehhez a megfelelő gun és páncélzat. Szvsz túl kicsik a pályák ahhoz, hogy a tényleges erejük a medeknek és light tankoknak meglátszódjon. Ilyen kis pályákon, a mobilitás kevésbé számít, mert a pályák nagy része 2-3 ponton teljesen fogható és védhető. Főleg, hogy a pálya egyik végéből a pálya túlsó felére simán át lehet lőni.

Szerk.: Tessék, állításomat tényekkel támasztottam alá, nem a levegőbe beszéltem. Illetve a többiek is hasonló véleményen vannak a fórumon szemmel láthatóan.

[ Szerkesztve ]

(#48263) kisküzdő válasza KaLeun (#48261) üzenetére


kisküzdő
tag

PL most is [link]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#48264) fsb1000 válasza Mcray (#48259) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egy példát tudnál mondani, hogy lehet az ilyesmit (perkek hatása) számokkal alátámasztani? Pl 50-50 csatában a gyözelmi arányt, eff ratingot hasonlítani?
Mert a játékbéli gyorsulásra, a pontosabb célzásra, stb-re nem nagyon van mérőműszer.

Szerintem csak a töltési idő csökkenése adható meg korekten számszerűsetve. Sokra nem számíts.... A legtöbb tankomon van BIA, de csak szubjektív "magánvéleményem" van arról miért pont ez legyen a 2 skill.

[ Szerkesztve ]

(#48265) Mcray válasza kisküzdő (#48263) üzenetére


Mcray
senior tag

Ő a Type 62-re gondolt :) Ami csak kínai szerverre van csak

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48266) kisküzdő válasza Mcray (#48265) üzenetére


kisküzdő
tag

Jah akkor bocs félre értettem.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#48267) ollie válasza Djuree (#48238) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor kikapcsolod a kiíratását.

***

(#48268) ollie válasza fsb1000 (#48245) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegnap este volt egy meccsünk, ahol kb 20% esélyt jósolt ez a mod a mi csapatunknak. És ezen nem is lepődtem meg, mert az ellenfélnél a top tankok (első 5) eff-je jóval 1200 felett volt, nálunk talán csak egynek volt e fölött, sőt, volt aki 900 alatt volt. Aztán nyertünk, de még én is csodálkoztam rajta, szerintem mázlink volt.

***

(#48269) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Rájöttem miért van a sok összetűzés a fórumon.
Mindenki úgy olvassa a kommentet - amit a másik írt - ahogy akarja.
És nem érzi a minimális hangsúlybeli különbségeket, amik előszóban megmutatkoznának.
Ez tipikusan "a mire gondolt a költő, amikor ezeket a sorokat írta?" kérdést juttatja eszembe még a suliból.
Remélhetőleg ezentúl megkérdezzük a költőt, hogy mit is akart :)

U.I.: nem haragszom senkire, nem vettem sehonnan, hogy engem vagy bárki mást sértegetnének. :)

Peace in PH, war in WoT !!!!!!!!!!!!!

(#48270) Mcray válasza fsb1000 (#48264) üzenetére


Mcray
senior tag

Hát pont ez az. Valóban csak gyorsabb töltés az amit könnyű mérni.

Azt lenne jó tudni, hogy:
-Jobban gyorsul e? (tuti)
-Jobban forul e? (erre lennék kíváncsi )

-Gyorsabban szűkül e a célkereszt? (tuti)
-Kevésbé esik e szét a célkerszt mozgásra? (erre lennék kíváncsi)

-Gyorsabban tölt e be a töltő? (tuti)

-Megnő e a látótáv? (erre lennék kíváncsi)

-Biztos van egyébb paraméter is ami eszembe sem jutott most.

Ezek elvileg mérhetőek pl egy training matchen, ha össze lehet hozni egy BIA és egy BIA mentes(Pl repair/camo/fire) tankot ahol más skill nem érinti a képességeket és mindkettő 100% + 100% crew.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48271) Paul119 válasza Mcray (#48265) üzenetére


Paul119
addikt

a type 62 light tank, jól tudom?

szerk: mintha rebesgetnének valami type59gt is

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48272) Mcray válasza Paul119 (#48271) üzenetére


Mcray
senior tag

Én is így tudom. Van róla vid a "Te-tubusodon"

Engem nem győzött meg...

LOL Type 59 GT? Na az kell a népnek. Pimp my Type :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48273) emre válasza Mcray (#48259) üzenetére


emre
veterán

Most hogy kicsit olcsóbb az "átképzés" én is gondolkodok rajta. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48274) emre válasza Jamboo529 (#48269) üzenetére


emre
veterán

Az előző némiképp vicces válaszommal erre akartam célozni, hogy esetleg előbb kellene értelmezni, és csak utána reagálni. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48275) fsb1000 válasza Mcray (#48270) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én azt gondolom ezek mind javulnak egy kicsit, ahogy a szellőzőtől is.
De mérni... azt már nehezen lehetne. Alig vettem észre a csatákban a javulást, pedig a pecs után egyesével raktam fel és néhány tankkal - amikkel sokat mentem - meg is néztem.

Csak egy példa: észre sem veszed és tán hatása sem sok, ha a célkereszt 2,8 helyet 2,7 sec alatt szükül be.
Akkor látnám értelmét gyötrődni a perkek hatásán ha látványosan, min. 25%-al növelné meg a "személyzet" egyes tulajdonságait.

(#48276) KaLeun válasza Paul119 (#48271) üzenetére


KaLeun
senior tag

Type 59G az létező variáns, új torony (Type 96-éhoz hasonló) és 125mm löveg.

A WoT Wikin van is vmi róla: http://wiki.worldoftanks.eu/Type_59_G/Sidebar

[ Szerkesztve ]

Cila

(#48277) OgreImre


OgreImre
senior tag

Nem vettétek azt észre, hogy a T29 105-ös ágyúját nerfelték? Most 10x egymás után pattantam/ hit them hard=0 dmg egy Tigrisről és egy JgPanther-ől kb 50 méterről, szemből, a Tigrisről oldalról is.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#48278) Paul119 válasza KaLeun (#48276) üzenetére


Paul119
addikt

jónak tűnik, remélem lesz usa szerveren, be fizetek egyre, a typeot meg nyögdíjazom :DDD
OgreImre: pattogás sajna benne van én is4 el pattantam 7x egy huzamban az is3 oldaláról:(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48279) marked one94 válasza OgreImre (#48277) üzenetére


marked one94
őstag

Attól hogy most szopóágra tett a játék, nem kell egyből nerf-re fogni ;)
Amúgy meg ha kiveszitek a füstöt látjátok hova megy a lövés, és sokszor a lánc aljára és akkor jönnek a 0 hit sebzések.

You'll Never Walk Alone

(#48280) kisküzdő


kisküzdő
tag

Tessék lehet játszani ha van kedved csak nem a szerveren, 3 objeckt 704 Minden esélyem megvolt :D

Eléggé gáz.

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#48281) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Siegfried Line 2012. május 10. 11:29:46
Vehicle: PzKpfw VI Tiger
Experience received: 553
Credits received: 32 549
prémium nélküli csata, meg tettem amit tudtam löwét 2x is fel gyújtottam :(
kilőve : t29,panther ,t150, kv2 megsérűlt m26,panther 2 , kv5

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48282) Fel válasza Mcray (#48259) üzenetére


Fel
addikt

Natessék :DDD

Victory!
Battle: Ruinberg 2012. május 10. 11:44:09
Vehicle: Type 59
Experience received: 9 365 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 105 454
Battle Achievements: Steel Wall, Sniper

KaLeun: Ezek az új kínai csodák nem nagyon fogják elárasztani a kínán kívüli régiókat. WZ 111, Type 62, Type 59G elvileg mind csak kínai piacos tankok. Még a legnagyobb játékosszámú orosz szerón sem reckírozzák a bevezetésüket, mert a Type 59 miatt is ott volt a legnagyobb negatív visszhang.

[ Szerkesztve ]

(#48283) vhw válasza kisküzdő (#48280) üzenetére


vhw
addikt

Kérdem én, miért kell támadni a völgyben mikor 3 ekkora batár TD van a másik oldalon, és minden esély megvan rá hogy ezt az oldalt fogják védeni?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48284) emre válasza kisküzdő (#48280) üzenetére


emre
veterán

Erről egy vicc jut eszembe:

Tegnapelőtt megerőszakoltak az erdőszélen, tegnap is, és ma is oda megyek.

Közeben vhw kifejtette miért is gondolom így

Gyusza91

Miről lenne szó?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48285) Gyusza91


Gyusza91
csendes tag

Még egyszer felteszem a kérdésemet, hátha akad valaki....

Valaki tudna segíteni online bankkártyás vásárlásba, mert az én kártyám alkalmatlan rá?!

unQL-Gyusza91

(#48286) jahrn válasza vhw (#48283) üzenetére


jahrn
senior tag

O, sok jatekos nem foglalkozik ezzel, csak mennek mint a lemmingek mert vmi idiota kitalalta h az a tuti ha ott tamadnak.

(#48287) hemaka válasza kisküzdő (#48280) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tök felesleges szerintem ott áttörni így, csak tartani kell, néha felvillantani őket. 2 obi legalább ott van, ráadásul az arty obi is biztosan oda sasol, az meg elég fájdalmasat tud lőni.

(#48288) Napfénysüti

Van most valami álcafestés akció vagy mi hogy minden 3. játékost spéci festéssel látom? :D

Més que un club!

(#48289) Paul119 válasza Fel (#48282) üzenetére


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Himmelsdorf 2012. május 10. 11:51:57
Vehicle: Type 59
Experience received: 520
Credits received: 45 690
Battle Achievements: Defender
nem prémiumos kör
top tank voltam végére egyedül maradtam de 2 cigányt még el poroltam

pedig type 59gre be neveztem volna:(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48290) OgreImre válasza marked one94 (#48279) üzenetére


OgreImre
senior tag

Tegnap este meg a ma délelőtti tapasztalatom ez, csak az utolsó csatán borult ki a bilim. Akkor csak a rossz végén vagyok a f*sznak, ha másnak nem tűnt fel.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#48291) marked one94 válasza OgreImre (#48290) üzenetére


marked one94
őstag

Nyugi tegnap én is azon voltam, rég idegesített fel játék... Mondjuk este volt pár jó kör. Most egész jól megy a játék :)

You'll Never Walk Alone

(#48292) sanya67 válasza OgreImre (#48290) üzenetére


sanya67
tag

Detto!
Hosszú idő után tegnap este buggyant ki belőlem egy ízes és kellően hosszú káromkodás.
5 vereség zsinórban a minimausban ülve. :Y
Még kettő is ritkán jön össze egymás után...
Na, mondom átülök nagy vasba.
Is8: 2 megalázó vereség pillanatokon belül.
TigerP: 0:15 k.b. 4 perc alatt.
Vissza a "kicsibe": 6killes vereség.
Gyorsan kibontottam egy sört és kikapcsoltam a gépet! :DD

[ Szerkesztve ]

(#48293) kisküzdő válasza vhw (#48283) üzenetére


kisküzdő
tag

Mert ha leülök a bázison sosem jönnek arra ?
Mert nem vagyok az a majdmegoldjavalaki fajta :D Nem ezért játszom.

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#48294) CactuS válasza emre (#48284) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Régebbről is ismerős a sztori: [link]. :B

[ Módosította: doc ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48295) Napfénysüti válasza sanya67 (#48292) üzenetére

A sör az mindig mindenre jó gyógyír. :D

Én tegnap pocsékül kezdtem képtelen voltam az 5* köröket megcsinálni. Elmentem szülinapost köszönteni és mikor hazaérve folytattam mintha megfordult volna a szerencsém. :DDD
Kipróbáltam az új pályákat is. A kínai nekem túl dombos, marha sok idő mire felmegy rá az ember.
A mediterrán elég pici pálya könnyű kontaktot kialakítani az annyira nem tűnt rossznak.

Més que un club!

(#48296) krisss93 válasza OgreImre (#48277) üzenetére


krisss93
aktív tag

Tegnap este még jó volt :F

(#48297) sanya67


sanya67
tag

Jut eszembe az új mapokról.
Eddig 1-1 alkolammal rakott be de kb semit nem láttam belőlük.
Jó lenne este valakivel bemenni gyakorlóba és jól körülnézni rajtuk!

(#48298) #21346560


#21346560
törölt tag

Mi a hiba a képen?

(#48299) Napfénysüti válasza #21346560 (#48298) üzenetére

Akadt egy pár Type aki nekivágott. :D

Més que un club!

(#48300) Djuree válasza kisküzdő (#48280) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap is-4-el egy object704, egy t95 meg egy jgtiger nézett velem szembe. mondom jó, akkor itt vége is. erre majdnem kilőttem őket, ritka noob-ok voltak, aztán persze 3-an csak kilőttek :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.