Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49751) Paul119 válasza babferi (#49749) üzenetére


Paul119
addikt

ma 2x is one shotolt gw panther mikor panther 2 ben csücsültem :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49752) fsb1000 válasza CptMisi (#49747) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát.. pedig terveztem, hogy a teljes német ágat kifejlesztem.
Az S51 megvan, de azzal sincs kedvem játszani. Valahogy uncsinak tartom az artyzást.

(#49753) Dobi 562


Dobi 562
addikt

1500 csatával is össze lehet szedni egy E75-öt: Maly86

Csapattársam volt, inkább nem kommentálnám a teljesítményét. :U

(#49754) Zeratul


Zeratul
addikt

Megnyitottam a tier 6 farmszázadot!

(#49755) donpe válasza Zeratul (#49754) üzenetére


donpe
aktív tag

Be lehet t34-85-el szállni?

(#49756) BinLaden


BinLaden
tag

űbermegagiga sebzés :D :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#49757) vJokka válasza fsb1000 (#49752) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szerintem nyugodtan próbáld ki, én mai napig nagyon bírom, bár néha elég részegek az embereim benne xD

Városi pályákon is elég jól lehet használni, sőt a kedvencemet (T-50-2) is lehet vele szopatni :B Jobban tetszik mint az S-51, bár azzal még nem sokat mentem.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#49758) emre


emre
veterán

És ha foglalni meg védekezni is tudtam volna egyszerre meg is nyerjük.
Mára elég volt. :(((

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49759) Paul119


Paul119
addikt

szerencsétlen t110 mit össze anyázhatott :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49760) Fel


Fel
addikt

Az a tank még mindig nagyon jó! :))

Victory!
Battle: Lakeville 2012. május 17. 20:16:00
Vehicle: E-75
Experience received: 4 184 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 74 560
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Boelter's Medal, Top Gun

A végén pedig mekkorát bénáztam a Hummellel.. Lőttem egy jókora luftot, fölé :) Replay

(#49761) Timyyy válasza Fel (#49760) üzenetére


Timyyy
őstag

Megnézős replay, ilyenek jöhetnek nyugodtan, lelkesen töltögetem lefelé :)) meg még pár emberkéét aki néha feldob 1-et 1-et. :U
Néha nekem is sikeredik jó kör, csak legtöbbször megyek is tovább és a végén már a sok replay közt nem állok neki előkeresni. :B

(#49762) Paul119 válasza Timyyy (#49761) üzenetére


Paul119
addikt

ne legyél lusta :D

Victory!
Battle: Arctic Region 2012. május 17. 20:33:40
Vehicle: IS-7
Experience received: 994
Credits received: 48 355
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Sniper
16 lövés 16 találat, kéne nyüves prémium :( ez olyan 73 ezres kör lett volna :O

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49763) erikke17


erikke17
őstag

Ajj ez érdekes volt.. :D KV-1-el voltam t8-as tankok közé dobott... T-50-2 foglal minket visszacammogok célkereszt szűkülve 50 méterről mellé.. Már 95%-nál tartott a foglalás következő lövés lepattant az oldaláról! ami cirka 35mm :D Ez el volt könyvelve hogy ellenségnek kell nyernie.. :D
Ja meg ma első köröm KV-1-el 7db modulsérülésem jött össze, volt még 500HP körülbelül, de használhatatlan volt a tank.. :D Perszehogy top tank voltam :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#49764) krisss93


krisss93
aktív tag

Ez a mai nap valami szörnyű: 10 csata a stock T32-vel: 10 vereség.
Ez így valami siralmas a fejlesztett torony nélkül...
Azért így is sikerült már 5 killt csinálnomv vele, de ez így szörnyű mire osszejön a maradék 4 k xp, hogy feltgyem rá a normális löveget megőszülök....
És ez még mindig sehol sincs a maradék 20k tól a toronyhoz kell..

És, hogy teljes legyen az élvezet,,, 4x lövöm seggbe az E-75-öt 4x0 damage..

[ Szerkesztve ]

(#49765) babferi


babferi
tag

Nem tudom , hogy a jatek szopat vagy amugy is ilyen erdekes loveg ez a BL10. A leg kiismerhetetlenebb , legvaltozekonyabb teljesitmenyu loveg amit eddig hasznaltam. Pontosabb mint az alap trollgan , de ez nem latszik rajta , szinte ugyanaz a talalati aranyom vele . Meg a masik , neha mindent atvisz szembol , de vannal idoszakok , hogy olyan mintha 170 penes loveggel lovoldoznek . Es ha nem lenne eleg , rohadtul szeret 0 dmgs lelencolasokat adni mindennek !

krisss93 : Te mivel toltad akko a T29-et ? Merthogy ugyanaz a 105mm lovege van a T32-nek !
Ne haragudj de magadra vess , mar korabban ki kelett volna fejlesztened ! Raadasul a T32 eseteben az alap toronyra is ramegy a nagyobbik loveg !

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#49766) Fel válasza Timyyy (#49761) üzenetére


Fel
addikt

Annyira nem volt nagy szám. Csak új kill csúcs jött össze azon a meccsen az E-75-tel, 9. Ezért tetszett.

Ez sem volt nagy eresztés:

Victory!
Battle: Fjords 2012. május 17. 20:43:09
Vehicle: M103
Experience received: 3 582 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 58 084

Replay
5 tankot sikerült kilőni, és ez a heavy is nagyszerű. :)
Viszont egy dolog zavart ebben a csatában, a hülyeség... :U Nagyon jó példája annak, hogy igenis vannak hülyék. Nem szeretnek mást csinálni, mint csak előremeni, aztán megdögleni (IS, Jagdtiger). Talán kicsit könnyebb dolgunk lett volna a szikla tövében, ha mi hagyjuk átjönni az ellent és nekünk lesz előnyünk, és támogatás hátulról...

Dobi 562: Leginkább csak kínomban szoktam koccolni. De német tankkal ez is hatásos fegyver. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49767) Dobi 562 válasza Fel (#49760) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nagyon szépen működtél csata közben, tetszik ahogy rammolgattad szegény ellenfeleid. :)

(#49768) Timyyy válasza Fel (#49766) üzenetére


Timyyy
őstag

Ismerős helyzet, mielőtt bedupláztam egy szar körben a 4502A-t, addigra mentem előtte 2 olyan bukta kört, hogy 4+5 killjeim voltak. Külön külön többet kaptam ezért a 2 vesztesért, mint az egy nyertesért. :U

(#49769) krisss93 válasza babferi (#49765) üzenetére


krisss93
aktív tag

14k xp kell a lánchoz, addig meg nem megy fel a 105 milis.
Azért nemkell hülyének nézni :DDD
Én meg napi 10 csatánál ha egyáltalán játszom valamit, ritkán megyek többet.

[ Szerkesztve ]

(#49770) krisss93 válasza babferi (#49765) üzenetére


krisss93
aktív tag

Ha jól emlékszem, az amcsi heavy patch előtt még fel lehetett rakni a 105-öst a lánc nélkül is. Egyenlőre hiába van kifejlesztve a 105-ös ha nem megy fel rá.
De így most úgy érzem mintha abban a trágya T20-ban dekkolnék.
Bunkertorony nélkül nem heavy az amcsi heavy :O

Bocs a dupla posztért.

[ Szerkesztve ]

(#49771) [HUN]Dani válasza Fel (#49760) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát ez a replay elképesztő! Nagyon tetszett, ezekből mindig lehet tanulni is. Azért a SU-100-ért kár, mert meglehetett volna a bűvös 10 kill 1 round alatt. :))

magyarsrac

(#49772) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Vereség
CsataMalinovka 2012. május 17. 21:56:31
JárműFerdinand
Szerzett tapasztalat: 1 063
Szerzett kredit: 50 019
Csatában elért Achievement: Top Gun

Cirka 4100 dmg kiosztva a 105-ös ágyúval, mégis buktunk. Ja, és az ellenfélnél volt egy afk is, tehát emberelőnyben is voltunk.

(#49773) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. május 17. 22:26:15
Jármű: AMX 12t
Szerzett tapasztalat: 1 054
Szerzett kredit: 25 714
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Kiváló Lövész, Elit lövész

Jó ez a kis f*s - muszály voltam beszerezni 1-et a francia piszokból mert ellennek nagyon utáltam :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#49774) .mf válasza Fel (#49766) üzenetére


.mf
veterán

IS-3-mal is hatásos a koccolás, elég közelharci tank, s ma két csatámban is volt 2x-2x olyan, hogy az ellenfélnek a lövés után még épp maradt pár százaléka, tőlem alig pár méterre, így egyszerűbb, gyorsabb (mint újratölteni), biztonságosabb (még rámlőne, míg újratöltenék) és nem utolsó sorban olcsóbb (1025/lőszer) is volt a Collisioo-ooo-ooo-oon. :))

szerk:
Memphis: az ám :) Én is nagyon szeretem. Erősen gondolkozom rajta, hogy továbbra is megtartsam, vagy váltsam végre a 13 75-re. A 13 mellett szól, hogy ezeket úgyis magasabb tierű csatákba szokta tenni, a legjobb eddig csak tier 6 volt, de ált. tier 7-8-9-es csatákban szokott landolni; s ott jól jön az ágyúja, aminek nem csak az átütése jobb, de sokkal pontosabb is. Valamint több hp, nagyobb sebesség. Csakhát annyira a szívemhez nőtt a kis dög :))

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#49775) #21346560 válasza Memphis79 (#49773) üzenetére


#21346560
törölt tag

Épp az előbb nyírtam ki egyet T-50-2-vel :P
A 6-ból csak 2 talált be neki :DDD

Basszus már 3 party T-50-2-vel hogy nincs arty.. bezzeg amikor artyval megyek akkor vagyunk 11-en :U

[ Szerkesztve ]

(#49776) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Ha ezzel a kis vacakkal megyek akkor 95%,hogy lehet artira is vadászni :)

Origin:Memphis79HUN

(#49777) BinLaden


BinLaden
tag

minden hiába :O :O

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#49778) Paul119 válasza BinLaden (#49777) üzenetére


Paul119
addikt

12500 kredó, hát az nem túl vaskos:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49779) BinLaden válasza Paul119 (#49778) üzenetére


BinLaden
tag

hát elég vékonyka :((

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#49780) Paul119 válasza BinLaden (#49779) üzenetére


Paul119
addikt

mondjuk engem is szokott meg jutalmazni 8-9kval.. előző csatában is annyit kaptam is7el csomó lövésem el tűnt az éterben is3 40 méterre volt, rá lövök semmi 2x egymás után:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49781) bullseye


bullseye
addikt

Középtávolban a hegyen ment egy Jpanther, meglőttem de mellé, erre jön a kiírás: sturmpanzer II destroyed.

Mert Jack Bauer sosem téveszt célt, ha nem talált el az csak azért van, mert egy másik terroristára lőtt 12 mérföldre mögötted

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49782) Paul119


Paul119
addikt

előző csatában 4en voltunk typeal jött velünk egy lori is,olyan gyorsan le rohantuk az ellen csapatát hogy csak pislogtam, 4 perc alatt nyertünk , ellenfélből páran meg is jegyezték hogy ilyen jól együtt dolgozó "wolf packot" még nem láttak soha :DDD
ictory!
Battle: Ensk 2012. május 18. 1:27:34
Vehicle: Type 59
Experience received: 1677
Credits received: 64 279

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49783) .mf


.mf
veterán

Bah, night of the kill-stealers a mai műsor is :(
3-at szedtem le, 7-et sebeztem be, de úgy, hogy mikor már csak egy lövés hiányzott volna, vagy amikor az első lövés után már csak pár százalékuk volt és vagy kilőni vagy rammelni készültem őket, kiszedik előlem :( újabb Confederate medál azért annyira nem boldogít, mint egy Top gun vagy Boelter...
Victory!
Battle: Dragon Ridge 2012. május 18. 2:20:07
Vehicle: IS-3
Experience received: 2 160 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 36 262
Battle Achievements: Confederate

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#49784) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mai első csatám. 3-an voltunk Tier 8, két KT, meg egy type. Ellennél T34, Ferdi, KT.

KT társam, 4K csata, 500eff, 45%win. Ő leginkább a csata esztétikai élményét növelte (szépen ki volt festve). Előbb a bázisunknál kezdett kempelni, majd az ellen megritkítása után bemászott a városba és lőtte a felspottolt ellenfeleket jelző piros rombuszokat, négyszögeket, stb... Tehát gyakorlatilag a házfalakat lőtte.

Kb egyszerre elkezdte a csapatom is és az ellen is foglalni a bázist. Mivel én félúton voltam, megpingeltem a bázisunkat és mentem vissza, egy T29-el, meg a tehetséges KT-val együtt. Már majdnem a bázisunknál voltunk, feltűnt a Ferdi, tudtam, hogy engem ki fog lőni, pingeltem a másik KT-nak, hogy vesse rá magát, így a T29-nek lesz esélye resetelni. Engem kilőtt a Ferdi, T29 lejutott és kilőtte a két foglalót, KT barátunk mit tett? Megpróbált ő is lejutni, mit sem törődve a Ferdivel, aki kilőtte őt full hp-ról. Majd kilőtte a T29-et is.

Oké, mondom nincs veszve semmi. Két tankunk foglalja a bázisukat (KV-1S, VK3601H). Legalábbis azt hittem, kiderült csak az egyik foglalt. Feltűnik mellettük egy KV1. Satuban van, gyakorlatilag két oldalról lőhetik, 2 tier 6 VS 1 tier 5. Íme a kép:

Szerintetek mi történt? A KV-1 kilőtte mindkettőt...

Részemről: kilőttem 3 tankot, felderítettem 2-őt, kiosztottam 3000 sebzést...13/12 találat.

És a KT csatáim 90%-ban ilyen dolgokon múlnak... Már csak 43% a nyerési arányom vele, miközben az effem stabilan 1500 körüli, a meccsenkénti sebzés lassan-lassan növöget, a pontosságom majd 80%... Replayeket nézegetek, youtube videókat nézegetek, weak spot videókat nézegetek de mindhiába. Nem értem én ezt. Mindegyik tankommal voltak jó és rossz periódusaim, de pont a kedvencemmel nem jön össze semmi, ez nagyon rosszul esik.

(#49785) Attici


Attici
őstag

Eladtam a KV2-est meguntam, hogy csak viszi a zsetont. :((
Viszont legalább megvettem a VK-3601 Henschelt a 7,5 cm KwK 41 L/58 konisch ágyúval.
Régen a bétában imádtam ezt a tankot. Most is olyan jó? Még csak egyet csatáztam vele, de nyertünk.
Érdemesebb másik ágyúval próbálkozni?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#49786) Napfénysüti válasza Paul119 (#49782) üzenetére

Tegnap volt egy olyan csatám hogy 2 perc alatt vége lett úgy hogy írd és mondd: 1 (!!) tank semmisült meg összesen. :Y Nem a mi csapatunkból hanem zusammen a 30-ból. A csapatunk nagy része elrusholt foglalni és a gyenge ellen nem bírta őket megállítani. Mi meg ketten egy társsal addig védtük a mi bázisunkat így ott az ellen nem tudott foglalni. Ezen a csatán kicsit lehaltam. :D
Viszont az is igaz hogy nem éri meg így nyerni mert alig adott valamit.

Més que un club!

(#49787) Blacki


Blacki
tag

Sziasztok!
Nemrégiben kb 1 hónapja , haverok unszolására elkezdtem a WoT-ot.
Olvasgattam a fórumot, és jó kis morzsákat csipegetek össze , de akad még mit tanulnom bőven. Medium ágon vagyok, de most kicsit elakadtam. Ha 100% a legénység mit érdemes megtanulni (skill/perk)?
Üdv Blacki

[ Szerkesztve ]

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#49788) Mcray válasza Attici (#49785) üzenetére


Mcray
senior tag

Nekem olyan fura ez a "eladom, mert sz..nem jó a tank" hozzáállás. Az összes játékbali tankkal lehet jól játszani, ha nekifekszik az ember. Én a Pz38NA-t és a T-50-2-t azért adtam el, mert nem voltam képes elfogadni, hogy nem érzek rá 5 kör után. Tuti ha adok nekik időt, azokat sem adtam volna el. Azok a tankok fantasztikusak tapasztalt kezekben. Azért van több mint 30 tankom, mert az összes mindenki által szidott gép ott áll és használva van. 2-3 naponta mindet meg tudom forgatni kicsit.

Tipikus ilyen mumus gépek:
-M6, érdekes nekem tank ász plecsnit adott és rendszeresen lehet vele "ász" kört menni, mert minden ellen lenéz...

-Jgpanzer4, szintén tank ász, ezzel nehezebb jó kört menni, de látom, hogy nem a tank rossz, hanem a (L)user-ek flamelik a fórumon, ahelyett, hogy megtanulnának játszani vele.

-KV-2 Viszi a pénzt? Ugyanazzal a játékkal játszunk :) ?Tank szádadban 1 lövesezem az ARL 44-eket és oldalról szinte bármit, ha jó napom van. Volt olyan köröm hogy 3 lövés = 3 kill teljes életerőről.

Tegnapi tank század eredmény nekem: 9 győzelem, 1 vereség, 1 döntetlen. Köszi srácok! :R

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49789) macipajti válasza Attici (#49785) üzenetére


macipajti
tag

Nekem a Kv-2 a farmtankom a 107-es löveggel, én e VK-t utáltam, mert 100-at bele kell lőni a konisch-al egy tankba mire megdöglik.

Mcray: Tényleg nincs szar tank, csak a kérdés hány ősz hajszál árán tanulod ki :DDD

[ Szerkesztve ]

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#49790) Napfénysüti válasza macipajti (#49789) üzenetére

KV2 szerintem is jó tank még aránylag keresni is lehet vele. Én eddig egy tankot utáltam nagyon: az M3 Lee-t. Iszonyat rossz volt hogy nincs forgó tornya kvézi úgy kell játszani vele mint egy TD-vel. És a vicc hogy ennek ellenére elég jó arányom volt vele.

Más: az mitől van hogy naponta ugrál szinte az eff ratingem? De ilyen 100-as mértéken belül. :F

Més que un club!

(#49791) Simulacrum válasza diegho (#49739) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Érdekes ez. Tegnap volt egy csatám, ahol nekünk 3 tier8-as tankunk volt, az ellennek egy sem. Egy-egy tier9 mindkét oldalon, nekik azt hiszem két tier7-essel több volt cserébe. De ilyen nyilvánvaló különbséget még sosem láttam. Simán vesztettünk. Igaz, a három tier8-asunk a következő volt: KV-5, Lowe, T32. Csak a KV-5 játékát láttam, mert a többi már halott volt az én halálomkor. A KV-5 fenékkel támadt, hihetetlen volt. Valószínűleg nem eff értéket számol az MM, hanem a prémium tankokat számolja alapból gyengébbnek, mint az átlagos ugyanolyan tierűeket. Valahol jogosan is. Szerintem prémium tankkal menők 70%-a gyengébb játékos az átlagnál.
Sokan írják, hogy 15-20-os nyerési arányt saccoló meccset is lehet hozni. Szóval szerintem az MM nem ebben a részben rossz, tehát a két fél elosztása nagyjából rendben van. Amit javítani kellene szerintem a legjobban, hogy max két tier legyen a játékban vagy három legrosszabb esetben. De ennél nagyobb különbség ne legyen a legfölső és legalsó tank között. Scout kivétel persze. Illetve a tanktípusok közti arányra is jobban lehetne figyelni. Ugyanannyi med legyen pl. mindkét oldalon.

Dobi 562 nekem az M103 az ilyen tank. Most valami csoda folytán sikerült vele 40% fölé menni a nyerési arányban, de eddig végig alatta voltam. Semmilyen más tankkal nem ilyen rossz az arányom. Emellett pedig szeretem ezt a tankot. Jó is vagyok vele az eff szerint is, mégis mindig vesztek vele. Sajnos úgy tűnik van ilyen.

(#49792) Plokijuma válasza Napfénysüti (#49786) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Tipikus Kormarin csatának hangzik. Főleg közepes tier szintű csatákban szokott ilyen lenni.

(#49793) Attici válasza Mcray (#49788) üzenetére


Attici
őstag

Akkor csak nekem nem jött be(nagyon lassú) és még úgyis ott a KV-1, mert fejlesztem a S-est.. De mivel véges a garázs kapacitása (nem veszek) valamit úgyis el kellett volna adni, ezért legalább kaptam annyit ami elég volt. Több mint 30 tank? :Y

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#49794) Napfénysüti válasza Plokijuma (#49792) üzenetére

Bizony ott volt és asszem ilyen T4-8-ig voltak tankok. :K
De előtte még tényleg sose láttam ilyet hogy 2 perc és foglalással vége egy csatának. Ráadásul alig volt kontakt ezt az összesen 1 elhulló ellen mutatta. Amúgy ment ám a végénél a noobozás az ellen csapatán belül. :D

Mondjuk ezen kívül tegnap nekem is sikerült igazi agyhalottakat kifognom. 2 csatám is volt ahol pár perc alatt elhullott vagy 10-12 társam aztán persze 2-3-an már esélyünk sem volt mikor ránk rontottak. Néztem is hogy mi a fene már meghalt a csapat nagy része és persze mikor alig maardtunk nekem se volt sanszom már. Az ilyen kicsit bosszantó azért. :(
És most gondold el hogy nekem van 8-900-as effen szóval elég gyenge vagyok. Akkor milyen lehetett a csapatunk többi tagja? :DDD

Més que un club!

(#49795) Timyyy válasza Napfénysüti (#49794) üzenetére


Timyyy
őstag

Mivel nincsenek nagy tankjaid, így még felesleges eff értéket nézned sztem. :U

(#49796) Attici válasza macipajti (#49789) üzenetére


Attici
őstag

De akkor melyik ágyút érdemes rárakni?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#49797) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szerintem ez a legjobb farm tank a játékban és élvezet vele menni .

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. május 18. 9:05:01
Jármű: BT-2
Szerzett tapasztalat: 2 240 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 14 523
Csatában elért Achievement: Top Gun

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49798) vhw válasza Mcray (#49788) üzenetére


vhw
addikt

Az"ász" körök nem a tank "használhatóságát" mutatják, hanem hogy a játékos mennyivel tud jobban teljesíteni benne, mint a játékosok átlaga. Egyes tankoknál éppen azért lehet könnyen, egy relatíve alacsony xp-és körért ász fokozatot kapni, mert átlagban azzal a tankkal alacsony a játékosok xp-je -> nem tank. Míg egy 38H-nál igen szerencsés 10-12 killes kör is kell az ász fokozathoz, mert ezzel bizony magas az átlag xp.

"-Jgpanzer4, szintén tank ász, ezzel nehezebb jó kört menni, de látom, hogy nem a tank rossz, hanem a (L)user-ek flamelik a fórumon, ahelyett, hogy megtanulnának játszani vele."

Ez a tank tényleg rossz. Ez nem flémelés, csak objektíven kell az adataira nézni. Nem tudnék egy olyan jellemzőt mondani, amiben kiemelkedő lenne a riválisai között, sőt... a legfontosabb; az ágyú tekintetében jelentősen le van maradva hozzájuk képest. Lehet vele küszködni, ha valakinek ez jön be... Én az E4 shermannel vagyok így, sokat játszottam vele, szeretem a gépet és mégiscsak egy "bétás státuszszimbólum", de ettől függetlenül objektíven egy hulladék.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49799) diegho


diegho
nagyúr

Jól kezdődik a nap. 400eff-es E-100 top tank 9k csatával, ebből 3k prémium tankokkal, azt se tudta hol van... az ilyeneket kéne egybe rakni egymás ellen...

(#49800) Paul119


Paul119
addikt

annyira imádom az olyanokat akik lopkodják a killjeimet :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.