Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48451) freelancer válasza Gyuri27 (#48448) üzenetére


freelancer
tag

Gyenge a procid teljesítménye, vsync bekapcsolva és beton 61 FPS, nincs ezzel semmi baj.

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#48452) Rém válasza Gyuri27 (#48450) üzenetére


Rém
tag

Az elmosódáson nem lehet, a gépigény csökkentése miatt éltek ezzel a megoldással

[ Szerkesztve ]

(#48453) emre


emre
veterán

tényleg furán adja az xp-t meg a kerditet :F

Győzelem!
Csata: South Coast 2012. május 10. 19:50:55
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 9 375 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 56 137

4 kill, + 3 tank sebzése összesen 4443 hp, 19/15 találat, prémiummal

Előzőleg IS4-el:

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. május 10. 19:13:20
Jármű: IS-4
Szerzett tapasztalat: 6 830 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 60 453
Csatában elért Achievement: Elit lövész

sebzés 4393 hp, 2 kill + 5 sebzés, 17/15 találat.
xp jóval kevesebb, de kredit jóval több.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48454) Gyuri27 válasza freelancer (#48451) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet, hogy gyenge. Bár azt hiszem 4 mag nem kevés. Más játékoknak elég. Az megint más kérdés, mivel a wot 1 magot használ így gyengébb.
Azt gondolom tehát nem a procim szar. A wot motorja tré és még optimalizálva sincs.

Rém: a szépség nyilván egyéni megitélés alá esik. Nekem tetszik a dio3 grafikája és látvány világa.

emre: szopó álarc on. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48455) D.Orion válasza emre (#48453) üzenetére


D.Orion
veterán

1860xp? :R Ez azért nagyon szép teljesítmény, nekem 1931 volt a max egyszer, de akkor én sem kaptam valami egetverő credit mennyiséget. :( Lehet IS3-nak alapból kicsi a szorzója.

(#48456) emre válasza D.Orion (#48455) üzenetére


emre
veterán

Nem hiszem hogy ez lenne a differencia oka.

IS3: 0,69
IS4: 0,68

mod:
Ja, köszi :B :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48457) D.Orion válasza emre (#48456) üzenetére


D.Orion
veterán

Lehetséges egyébként, hogy egy achi megszerzésekor több xp-t és/vagy credit-et kap a tank? :F

(#48458) tank1 válasza Gyuri27 (#48439) üzenetére


tank1
tag

Előbb láttam egy ST1-et. 6 killje lett. Topgunt/Snipert is kapott. Mondjuk az IS4-et én lőttem ki E100-zal.

E75-tel prémium nélkül is lehet bőven játszani. Ha nem megyek tier5-tel akkor is. E100 már más tészta, de azzal a tank gyengesége mellett béna is vagyok.

(#48459) emre válasza D.Orion (#48457) üzenetére


emre
veterán

Ez szerintem nem olyan volt, hanem a páncél átütő találatokat jelzi.
Az IS4 itt új, és ezzel lett zsinórban 15 lövésem. Ez szerintem semmi...

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48460) Gyuri27 válasza tank1 (#48458) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az e75 szerintem jó tank. Mondom ezt úgy, hogy csak ellene voltam. Messziről nehéz sebezni pattog mint a nyavaja. Meg láttam is ahogy ember is7-t one shottolt.
Tegnap is8-l mentem. Előről kilőtte a motort egy t44 vagy 400m-ről. Szóval ritka egy papir valami.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48461) D.Orion válasza Gyuri27 (#48460) üzenetére


D.Orion
veterán

Jó én meg az előbb IS4-et felgyújtottam T34-el. Meglőttem oldalról 60-70°-s szögben a bal oldali benzintartályt és felgyulladt. Elkezdett égni maximum hp-ról -57hp -al. Aztán mire -40-re ért felrobbant a tank. Mégse nevezhető papírnak. Lucky Shot. :B

emre: Tudom, hogy a Master Gunner nem olyan, mint egy achi, de azért a kérdésem áll.

[ Szerkesztve ]

(#48462) Fel válasza emre (#48456) üzenetére


Fel
addikt

A 7.2-vel jött újítások közepette megemelték a Tier10 tankok kredit szorzóját, és ugye a 4-es már az. Az az adat már régen nem jó. A T9 medekkel is jobban lehet keresni, mint korábban, csak a T9 TD-két vették lejjebb..

vhw: Fene tudja érdekelne-e az a JP E-100 ezek után.. Jelenleg inkább csak azért marad még, mert nem tudom hová rakni a 6 embert belőle.

[ Szerkesztve ]

(#48463) vhw válasza Murder3 (#48428) üzenetére


vhw
addikt

Nem hiába mondtam, hogy KT alvázon. A T8as német heavy ugyanennyi páncélt kap, ehhez képest a JT kap egy 250es dobozt a tetejére. Miről beszélünk? Ebben a felállásban jobb mint a Ferdi, mert azt is átlövi szinte bármi alul, illetve felül is 200+os pennel, a JT felső részét nem olyan sokan.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48464) Gyuri27 válasza D.Orion (#48461) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért nem ugyanaz a szitu. De az is8-t tényleg boldog, boldogtalan átlövi. Ez pedig tény.
Az is3 jobban birja a strapát. Csak a söför hal előszeretettel.

Ma face to face voltam egy is4-l. Mozgatta a tankot, csővet is lenyomta. De 20 méterről a levélbedobót és könyékét így is szétlőttem bl9-l. De lőttem már kisebb gunnal is.
Szóval az se vicces dolog.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48465) emre válasza Fel (#48462) üzenetére


emre
veterán

Az igaz, de az orosz heavy T8 és a T10 is 5%-al lett megemelve a kredit szorzója.
Míg a T9 + 8% repair költséget kapott. Szóval nem lenne indokolt a különbség.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48466) whatnot


whatnot
őstag

Meguntam a tökölést, megvettem a T34-et.

(#48467) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Volt ma egy jó kis csatám a Királytigrissel. Csináltam a töltőképernyőről screenshot-ot, nagyon kevés esélyt adott a csapatomnak a ratings mod:

És nem sokon múlott a dolog, hogy nyerjünk, azt hiszem a kreditrekordom megdöntöttem:

Vereség
CsataHimmelsdorf 2012. május 10. 16:53:46
JárműPzKpfw VIB Tiger II
Szerzett tapasztalat: 1 467
Szerzett kredit: 65 839
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész, Boelter Kitüntetés, Top Gun

Prémes eredmény. Két mozzanatra emlékszem, ahol ha másként cselekszem, akkor talán nyerünk. Az elsőben egy túlbuzgó Tigris csapattárs folyamatosan blokkolta előlem az ellenfél Királytigrisét, akinek tiszta rálátásom volt az átlőhető haspáncéljára. Ha itt nem ragadok le túl sok időre, hanem másfelől próbálok támadni, akkor megfordul a meccs. Valamint a vége felé 2 nagyon fájó lepattanóm volt KV-3 oldaláról, azt hiszem ő sebzett belém legtöbbet a csata alatt.

(#48468) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#48437) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Asd :)

Még mindig nem érted a poént sebaj :N

=^-^=

(#48469) babferi


babferi
tag

Ugy latszik mar HE-t sem erdemes hasznalni nagyon , mert azzal is ugyanugy jonnek a 0 dmg-s talalatok mint alaploszerrel . Elobb 5%-os Typera kuldtem ra szembol t43-al 2 HE-t es semmi.
Elobb meg par korrel , 8%-os is-8 oldalaba kozvetlen kozelrol lottem 4-et L100-al (nem a lacot kapta a loves , a test oldalat es lyukakat is utottem ra szepen egymas melle ) es semmi nem tortent , 0 dmg.

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#48470) L-e-f-i-e válasza babferi (#48469) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Próbálj meg a lánc és a test közé célozni ha oldalt áll, sokkal nagyobb eséllyel átüt, és sebez is, ha nem az első ill hátsó görgőket találod el. (néha ugye még akkor is)

=^-^=

(#48471) vhw válasza babferi (#48469) üzenetére


vhw
addikt

Csak nagy kaliberű ágyúval érdemes HE-t lőni, azt is csak különleges helyzetekben (a nagy kaliber minimum 10,5től kezdődik, véleményem szerint)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48472) fsb1000 válasza CactuS (#48447) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Majd meglátjuk mi lesz és mire fussa. Egyébként én sem prém accot írtam.

(#48473) Fel válasza babferi (#48469) üzenetére


Fel
addikt

A baj ott van, hogy a kis kaliberű HE lövedékek sebzését nyeli a páncélzat, és az előtétpáncél (már amelyik tanknál van).
Kb. a 120mm és fölötte kezd érezhető hatása lenni a HE lövedéknek, de ha olyan helyen lősz meg egy tankot, ahol vastag a páncélja, akkor ezekkel is csak nagyon kevés sebzést viszel be. Pl.: 152-es ML-10 + IS-4 torony front = kb. -100hp ..

-----------------------------------------

Eddigi legjobb köröm KV-2-vel. Ráraktam a 107-es löveget...

Victory!
Battle: Fisherman's Bay 2012. május 10. 20:51:12
Vehicle: KV-2
Experience received: 6 495 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 29 767
Battle Achievements: Master Gunner, Reaper, Sharpshooter

Nagyon kevés pénzt hoz (prémiummal).

[ Szerkesztve ]

(#48474) D.Orion válasza Gyuri27 (#48464) üzenetére


D.Orion
veterán

Igen kicsit fura, hogy most már lehet lőni a ruszki tankokat is, nem csak a németek nyelik a golyót. Persze a ruszki még mindig nagyobbat sebez. :DDD Kíváncsi vagyok, hogy 1-2 hónap múlva a mostani új IS8 tulajok mennyit fejlődnek ezzel a tankkal, feltéve ha megtartják. Én egy darabig most nem nyomom(USA vonalan edzem a legénységeket), de nekem ennek ellenére bejön valamiért.

(#48475) Gyuri27 válasza D.Orion (#48474) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én nem ültem eddig se lőhetetlen ruszki tankba. Nem mondom, hogy a kv3 nem pattogott.
De a kv simán lőhető volt. Is szintén, is3 szintén.
M103-t kéne kihúzni. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#48476) Bingisz válasza Gyuri27 (#48441) üzenetére


Bingisz
addikt

[link]

Ez az eu szerver komplett statja

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48477) babferi válasza L-e-f-i-e (#48470) üzenetére


babferi
tag

Az a gond , hogy az IS8 ellen alaploszert hasznaltam es a testet at is utottem az oldalan ( durvan ott ahol a loszerrekesz van ) es igy is 0 dmgs lett 4 loves !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#48478) D.Orion


D.Orion
veterán

No mára leteszem a tankot, mert az imént sikerült lehozni egy olyan kört melyet már a betöltőképernyőt látva temettem. :N Lassan meg kéne tanulnom, hogy meg kell várni míg teljesen összeszűkül a célzókör, majdnem megint ezen ment el a csata. Igen KV3 oldalába lőttem úgy -500hp-t, hogy csak egy tizedmásodpercem volt elsütni a fegyvert. KV3 hátba lövésnél majd látszik. Egyébként úgy vélem lassan kezdek elég türelmes lenni, főleg mikor leszednem már rólam 500hp-t. :B Kár, hogy nincs olyan plecsni, hogy platoon killer. :DDD

Csata eleje, vége, replay. Érdemes az én szemszögemből nézni, hogy hogyan használom ki a 3th person-t. Közepétől nagyon izgalmas.

Tanulság: A franciákkal még mindig nem tudnak játszani. :D Ez nagyképű volt nagyon.

Szumma: Nem egy egetrengető kör, de jobban megizzadtam érte, mint a 80K-ért.
Victory!
Battle: Ruinberg 2012. május 10. 21:19:50
Vehicle: T34
Experience received: 980
Credits received: 58 920

[ Szerkesztve ]

(#48479) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Abbey 2012. május 10. 21:43:29
Vehicle: PzKpfw V Panther
Experience received: 448
Credits received: 13 138
Battle Achievements: Sniper
tier 9es csatában ennél többet nem tudok meg tenni, kilőve t32,e8,is8,megsérült m103( ki nyírtam volna ha nem lopják el a killt)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48480) whatnot válasza babferi (#48477) üzenetére


whatnot
őstag

Ma linkeltek egy IS8 elemzést és ott írták, hogy a lánctalp felett is van egy elnyelő rész.

(#48481) Paul119 válasza whatnot (#48480) üzenetére


Paul119
addikt

elején a pilóta nm is tudom minek nevezzem, periszkópja is szereti elnyelni , egy bajom van csak vele hogy a hasa túl magasan van

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48482) Fel válasza whatnot (#48480) üzenetére


Fel
addikt

Ez a rész lehet az:

Ma Jagdtigerrel sikerült kitapasztalnom, mikor 3 v. 4 lövés is pattant onnan/nem sebbzett..

----------------------------------------------

Kiraktak a wot honlapra egy ismertetőt a skillekről/perk-ekről: [link].
De a WoT Wiki-s még mindig jobb: [link]

[ Szerkesztve ]

(#48483) whatnot válasza Fel (#48482) üzenetére


whatnot
őstag

Igen az volt az.

(#48484) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Sand River 2012. május 10. 22:26:40
Vehicle: IS-4
Experience received: 822
Credits received: 40 449
nem prémes kör 14 lövés 13 találat, csóri e75 már heval bombázott a 3. lepattanó lövés után, azt vettem észre hogy az is4elejéről ha ágyú fele pattan a lövés akkor ki üti a löveget:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48485) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

E-100, 150-es ágyú, gold ammo. 5-ből 4-szer pattantam IS-4-ről szemből :F

(#48486) Multikiller


Multikiller
tag

Ez kész! Az előbb Malinovkán írtam a 4 db type-nak, hogy menjenek a magaslatra pár nehéz tankkal. Két marha elment az ellenség bázisához meghalni, egy azt sem tudta mit csináljon és két percig a bázison várt, a csapat nagy része meg elment hillezni. Írja az egyik type, hogy 60%-os legénysége van! Mondom ember veszel egy prémium tankot 50%-os legénységgel?
Válasz: gift shoppból van, még csak ma használta. Nem volt lelkierőm felvilágosítani, hogy lehet legénységet is venni hozzá! ;]
Emiatt van a sok idegőrlő csata! Sok pancser megveszi a prémium tankot, aztán annyi esze sincs, hogy legénységet rakjon bele, meg fogalma nincs a térképekről. Pedig azért 4 type malinovkán akár meg is tudja fordítani a csatát jó kezekben, ehelyett meghaltak 3 perc alatt. Eljutottam abba az állapotba, hogy már nem kapok sírógörcsöt ezektől, inkább nevetek. :D

(#48487) Multikiller válasza D.Orion (#48474) üzenetére


Multikiller
tag

Cáfolom! Ma 3x pattant a tigrisem egy kv2-ről, ebből 2x az elejét lőttem gyenge ponton, egyszer a lövegre céloztam, hogy pofán ne verjen a 152-es. Hát pofán vágott! :((
Nem kicsit voltam ideges! Szerintem a kv sem értette, hogy mi van, mert ez nonszensz! Legalább 1x ütöttem volna át a nyomorultat! Ja! Mindez kb. 50 méteren!

(#48488) Fel válasza Cingáriusz (#48485) üzenetére


Fel
addikt

A HE és HEAT lőszerekre nincs normalizáció. Szépen hangzik a magas átlag páncélátütés (ez esetben 334mm), de ferde felületekről hajlamos lepattanni.. Igaz annyi előnyük van, hogy nagyobb távolságra sem csökken az átütés.

--------------------------------------------------
Mára végszónak ez megfelel.. összejött egy Top Gun a kis sündörgővel :DDD

Victory!
Battle: Ensk 2012. május 10. 23:13:15
Vehicle: T-127
Experience received: 6 780 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 22 239
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Master Gunner, Sharpshooter, Sniper, Top Gun

Kaptam 41 találatot, túléltem, Steel Wall-t mégsem kaptam.. Alacsony tierben nincs ez a medál?

[ Szerkesztve ]

(#48489) zalman90 válasza whatnot (#48466) üzenetére


zalman90
őstag

wallet warrior :DDD ;]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#48490) .mf


.mf
veterán

Ma sincs egy szerencsés napom... vagy mindig elsőnek találnak meg, engem lő az arty és mindenki, miközben közelebb más célpont is lenne, vagy folyton lepattogok, vagy elszedik a killjeimet. pl.:
Battle: Ruinberg 2012. május 10. 23:14:52
Vehicle: PzKpfw IV
Experience received: 811
Credits received: 20 367
Battle Achievements: Sniper
csak 2 killem volt, 3-at pont akkor szedtek előlem le, amikor már egyszámjegyű százalékra levittem őket; össz. 5 sebzés, 13/14 lövés, és pár % cap.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48491) Fel válasza Fel (#48488) üzenetére


Fel
addikt

Közben megnéztem miért nincs acélfal.. minimum 1000 hp-t érő találatot kell túlélni. Gondolom ebbe beleszámít a lepattanók elvi átlagsebzése. Most pedig sokat kaptam automata stukkerrel rohangászó kicsiktől, amiknek elég gyér a sebzése.

Multikiller: Ezeken a KV-kon a gyenge pontok sem olyan gyengék... Nekem T-54 D-54 lövegével sikerült 3x is lepattanni egy KV-3 elejéről. Egyszer igaz pont az erősített élt találtam el, de a másik kettő a meredekebb frontrészre ment, ahol a vezető kandikálója és a géppuska van. A KV-2 és a KV-3 lövegpajzsát az M62 sem lövi át.

[ Szerkesztve ]

(#48492) homeless09


homeless09
őstag

Na elkezdtem az amcsiknál is, jelenleg M2 MT-nél járok, nemsokára M3 Lee, előre látom, hogy az szenvedés lesz. Aztán irány a heavy ág.

Fel: Ellenben ha eltalálod a motort fix, hogy kigyullad. Legalábbis nekem az esetek 90%-ában kiszokott.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#48493) whatnot válasza zalman90 (#48489) üzenetére


whatnot
őstag

Jaja, nem is rossz tank egyébként, az ágyúja nagyon jó :K

Más: egyeseknek nagyon rossz szituációs érzékük van.
Type59 hp-ja 61, van ellene egy 311hp-s T34 meg egy S-51. Hátba támadja a T34-et ééés... megáll. Ott az ellen artyja, de ő állva lövi a T34-et :W

(#48494) jimmy74


jimmy74
őstag

Hogy tudom használni a csatában a pótellátmányt?
pl a 6-os gombot megnyomom és semmi..(ott van a cucc, a másik ablakokban az orvosi csomag meg szerelő láda de azok müködnek is ha kell,de ezt az ingyen csokit pl nem tudom aktiválni mikor a csata indul! :F

WoT:jimmbo

(#48495) Oriens válasza jimmy74 (#48494) üzenetére


Oriens
tag

Automatikusan működik az egész csatára (mint a különböző üzemanyagok).

(#48496) .mf


.mf
veterán

Hogy ezt a kiaszott qrva fost ami az alsóbb szinteken megy, és amilyen retardáltakkal tett folyton egy csapatba...
Elkezdtem az amerikai td vonalat, T18-cal 8 csatából csak 1-et nyertünk... Meglett T82, egyből hagyják, hogy leo besétáljon mögém és leszedjen. Kész. Mára tökre felidegeltem magam, asszem most egy ideig nem fogok evvel a szarral játszani.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48497) ollie válasza Murder3 (#48425) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Senki nem fog a két szép szemedért ingyen dolgozni.

(#48438) Murder3: egy ilyen bonyolultságú játék sosem lesz balanszolva. Akkor sem lenne, ha folyamatosan, napi 24 órában 1000 ember csak a balanszon dolgozna. A balansz irreális elvárás. Még a Starcraftban is beletelt vagy 10 évbe, mire többé-kevésbé balansz lett, pedig ott csak fix 3 entitás van. Itt van több mint száz, és a lehetséges kombinációk száma óriási.

[ Szerkesztve ]

***

(#48498) jahrn válasza .mf (#48496) üzenetére


jahrn
senior tag

Ne add fel, a T82 a szintjen egy igazi meszaros. Hasonloan a masik 2 tier 3 TDhez mindegy h mi jon szembe azt ki is tudod loni erolkodes nelkul. Mindemelle fickosan mozog, volt olyan varosi hepaj ahol folyamatosan mozogva/kergetozve a haztombok korul kilottem 2x Su85-t meg egy Stug-ot. Mindharom 100%-on volt, a 2 Su85 raadasul egyszerre tamadt ram. Ment is utana az anyazas a chat-en :D
Igazabol ha belegondolok a 3 tier 3 TD a legnagyobb mokak koze tartozik az egesz jatekban. A HP-d keves, a pancelzatod meg meginkabb, cserebe mindeggyiken nagyon jo agyu van es vannak mas pozitivumaik is (pl a Murder tier 9-el vetekedo latotavja ami komoly elony).

(#48499) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

A KV-I-re a 122mm vagy a 85mm a jobb ágyú? 122mm-el "aprítok" most, ez elég lassú ugyanakkor viszont hatalmasat sebez. :DDD
A következő kérdésem pedig az lenne, hogy melyik tankot fejlesszem ki ez után? KV-IS vagy T-150? Itt azt is figyelembe kéne venni, hogy ha egyszer elérem a tier 10et akkor IS-4-el vagy IS-7-al akarok majd menni. Azok közül melyik a jobb?

magyarsrac

(#48500) emre válasza .mf (#48496) üzenetére


emre
veterán

Miért nem free xp-ből fejleszted a kicsiket?
Nem érnek annyit hogy még meg is kelljen venni.

Ezek közül T57 kivételével egyikben sem ültem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.