Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48101) ollie válasza CptMisi (#48086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon sok ilyen artys van. Rohadtul nem érdekli, hogy épp birkózol egy ellenféllel, akkor is lő, ha már percek óta összeértek. Ha meg téged talál el, így jártál. Jó esetben még bocsánatot kér, de az nagyon ritka.

***

(#48102) Napfénysüti válasza Paul119 (#48095) üzenetére

Én meg pont azt vettem észre mintha egy pár fps-el gyorsabban futna a 7.3. ;]

Més que un club!

(#48103) Paul119 válasza Napfénysüti (#48102) üzenetére


Paul119
addikt

én is :K

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48104) Fel válasza CptMisi (#48100) üzenetére


Fel
addikt

Tégy fel valami módosított hangot. Én Duke v2-t használok, nincs pittyegés. :DDD

------------------------------------------

Hoppá!

Victory!
Battle: Redshire 2012. május 9. 15:29:19
Vehicle: T34
Experience received: 9 230 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 130 915
Battle Achievements: Sniper

Előtte zsinórban 3 bukta, 200-300 xpvel, 22-33k kredittel... Ez most meglepett.

(#48105) Napfénysüti válasza Paul119 (#48103) üzenetére

Sajnos bokrok mögött így is leesik 10 körülire de amikor szabadban csapatok némileg gördülékenyebb a látvány mint volt. Azért persze a WOT Tweaker 7-3-as verziója felreppent tegnap. :)

Més que un club!

(#48106) sanya67


sanya67
tag

Nekem még nem volt bajom a grafikával de tegnap az egyik meccsen a sniper üzemmódban nekem is vörösre váltott a teljes képernyő.
10-ből 1 csatában fordult elő.

(#48107) CptMisi válasza ollie (#48101) üzenetére


CptMisi
őstag

Na de engem ez idegesít, hogy 30méterre álltam. De neki megér annyit egy 15%os amx m4, hogy célzás nélkül odalőjön egyet. Mert ha még mellette vagyok, akkor megértem, hogy mellélő, és engem talál el, de hogy így...Ja és nem ám az arty és a tank között voltam, hanem a tank túloldalán, szóval nem akadt fel bennem. :(

Na mindegy, beírtam ezt a bonus code-ot, hát... Más így játszani, hogy megint van prémium... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#48108) D.Orion


D.Orion
veterán

Majdnem el is felejtetem, hogy IS4 T10 lett. Kettőt lőttem egy MAUS oldalába, oda ahol a lánc átbukik a vezetőgörgőn, de ez a tank oldala, nem a hátulja. Mindkét lövésemkor ~500hp ~500hp szállt le a Maus-ról. :C Az már más kérdés, hogy nem tudtam aztán megölni, mert ugye volt velem még 2db T34 és egy ISU152... nos egyikőjük se tudta sebezni a Maus-t. Nekem meg az egérke kilőtte a láncom és a motorom is.

Ui.: Maus is képes pattanni IS4-ről. :R

[ Szerkesztve ]

(#48109) Murder3 válasza D.Orion (#48017) üzenetére


Murder3
addikt

is8-at könnyű átlőni(szerencsére) viszont piszok gyors szóval nem mondanám rosszank főleg azzal az ágyúval.is3 lényegébe t9-be lőni is úgy kell mint azt.
st-1-el még nem találkoztam...de az sztem olyan lesz majd mint az is4 volt...ellenben tele is4-el az egész játék..ami meg hidden buffot kapott...

e-75 viszont nerfet kapott meg a vk is...nem tudom ezelőtt mennyire lőtték át de a high penes ágyúk eléggé elértéktelenítik már...csak azok nem lőnek át akik nem céloznak...de van h még azok is átviszik a frontom..is4-ek pattantak róla sokszor de nem tudom h milyen ágyú volt azokon mert ha stock akkor érthető h pattantak..
ha előrevetem h majd elölről gyullad a motor majd ki..hát akkor eléggé elmegy tőle a kedvem.

(#48110) Paul119 válasza D.Orion (#48108) üzenetére


Paul119
addikt

nekem sikerült előző csatában 2x is szemből át ütnie a tornyomat :O
ps:e75nek meg az e50nél előre került a váltó vkbnek meg hátulra

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48111) Magicrat válasza #21346560 (#48097) üzenetére


Magicrat
tag

Hát a gyengébb gépeknél csinálta 7.2 után, hogy szétesett a kép, volt akinek teljesen fekete volt a talaj, legalábbis azokat texturákat sehogy sem jelenítette meg. Én rosszabul jártam, mert én még a login "betöltés" képet sem láttam, villódzott a cucc és kész. Elég sokan anyáztak a wg support fórumán.
Anno próbáltam mindent (alapból a minimum grafikán ment minden), új vga-driver, directx, játék reinstall. Majd a WG több hét kussolás után - annyi írtak, hogy dolgoznak a problémán - kiadták a peccset. És látta az Úr, hogy ez jó, és MŰKÖDÖTT a game :C
Hétvégén szépen megvettem végre az akciós T29-et, most szabin leszek 3 napot, ma feltettem a 7.3-at, és ugyanaz a kép fogad mint a 7.2-nél :W :W :W
Próbáltam a régi peccset, természetesen nem működik, naiv gondolat volt :(
Hát ez van, kezdhetem böngészgetni a netet, hátha valaki felhekkeli a javítást 7.3-ra...

[ Szerkesztve ]

(#48112) Gyusza91


Gyusza91
csendes tag

Valaki tud segíteni online bankkártyás vásárlásban, mert úgy néz ki az én kártyám nem alkalmas rá :(

unQL-Gyusza91

(#48113) D.Orion


D.Orion
veterán

Továbbra is bugos az észlelési rendszer.... Az előbb elfoglalták úgy a bázisunkat, hogy bent álltam a kezdő körben és nem láttam ellenséges tankot. :Y

(#48114) CptMisi


CptMisi
őstag

Victory!
Battle: South Coast 2012. május 9. 16:08:01
Vehicle: E-75
Experience received: 1 914
Credits received: 66 636
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Scout, Steel Wall

Ezaz!!!! Megvan a második scout medálom. :DDD
Jó kör volt, pedig csak Tiger2 ágyúm és motorom van. :N

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#48115) D.Orion válasza CptMisi (#48114) üzenetére


D.Orion
veterán

Te jó ég! Ez milyen rambo meccs lehetett. Grat, hogy túlélted!

(#48116) Plasticbomb válasza Fel (#48104) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Replayt! Replayt! Replayt! IZIBE! :D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#48117) Iron Funeral válasza Paul119 (#48110) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ezzel a patchel nem került semmilyen váltó sehova.

(#48118) Paul119: hogyne... a VKB gondolom 2020 előtt ki lesz javítva, a másikakról meg egyelőre utolsó infók szerint várnak vele...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#48118) Paul119 válasza Iron Funeral (#48117) üzenetére


Paul119
addikt

azt hittem már át rakták

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48119) CptMisi válasza D.Orion (#48115) üzenetére


CptMisi
őstag

Annyira nem volt durva. Csak végig sikerült olyan helyeken lennem, ahonnan én jól tudtam osztani őket, de valamennyire védve voltam azért. Még egész jó bőrben voltam a végén. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#48122) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Jó lesz a mai stat is. Eddig 5 kör 5 megalázó bukó.
Miért nem lehet egyéni eló és aszerint rangsorolni ezeket a szerencsétleneket.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48123) Simulacrum válasza Snooker (#48081) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem is volt ilyen. A legélvezetesebb rész artyval a végjáték.

(#48124) Iron Funeral válasza Simulacrum (#48123) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Már ha nem kerül 25k kreditbe a javítása :N

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#48125) Magicrat válasza Magicrat (#48111) üzenetére


Magicrat
tag

Na, megvan a megoldás :C , legalábbis nálam működött:

"How to do:

Required files:
http://speedy.sh/4KDA7/Battle.pyc
http://speedy.sh/Sa9Yj/Fix.rar

1. Go to your main world of tanks folder and rename version.xml to version.xm1
2. Copy version.xml from Fix.rar into your main game folder
3. Run WoT_freeze_fix_patch.exe
4. Delete version.xml from your wot main folder, and rename version.xm1 back to version.xml
5. Create folders, so whole path looks like this:
~World_of_Tanks\res_mods\0.7.3\scripts\client\gui\Scaleform
6. Copy Battle.pyc into the Scaleform folder, which youve just created.
7. Open a beer. "

Azért én feltettem a fájlokat datára is.

Forrás: 9. hsz. :R

Ave
Magicrat

[ Szerkesztve ]

(#48126) fsb1000 válasza Mcray (#48027) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem töltsd le a 2.3-as "t" verziót. Azzal nincs ilyen gond.
Van valamilyen spéci szerkesztőd az XVM-hez? Eddig csak text editorral szerkeszetttem a konfot.

(#48127) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Sziasztok! Elég újonc vagyok még, mindössze egy T-28-al nyomulok, de lassan meglesz a KV-I, kb 2k xp. Nem olyan régen unalom űzés képpen vettem egy SU-18at. Tök sima ügy volt, szépen kifulloztam és megvettem a SU-26ot. Tök alap, semmit nem vettem még rá, belépek első csatába és az én 3 tieres gépem az 5,6,7 tieres gépek ellen kell hogy valamit is csináljon? Elkezdtem lövöldözni egy IS-t, kemény 30at sebeztem rá.. ő megfordult rám nézett és meg is haltam.. Nem lehetne valamit csinálni hogy ne ilyen nagy szintűekkel kerüljek össze? Esetleg valami taktika? Hol lőjjem őket, ahol nem csak 30at sebzek?:DDD
Egyébként a T-28al is sokszor összekerülök a 7 tieres tankokkal, de az még azért tűrhetőbb!

magyarsrac

(#48128) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Victory!
Battle: Cliff 2012. május 9. 17:30:21
Vehicle: T20
Experience received: 10 470
(x5 for the first victory each day)
Credits received: 53 499
Battle Achievements: Sniper

Örülök ennek az ajándék 1 nap premiumnak. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48129) zalman90 válasza [HUN]Dani (#48127) üzenetére


zalman90
őstag

szar a match making.. azért rak össze nagyobb rankokkal..

csak 1 megoldás van : 10 es tankal kell menned , akkor tuti te leszel mindig a legnagyobb :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#48130) virkir válasza CptMisi (#48100) üzenetére


virkir
veterán

Ehun-e meg a klánlogókat is le lehet vakarni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#48131) [HUN]Dani válasza zalman90 (#48129) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ettől sajnos még elképesztően messze vagyok.:D
A T-28-al meccsenként átlagban 200-300xpt és 5000-6000 kreditet kapok, ha nyerünk. Ha vesztünk akkor szinte semmit sem. A legtöbb ölésem eddig keményen 3db volt egy menet alatt. Lehet én vagyok ennyire béna, de tökre nem tudom mit kell lőni hogy pl. kigyulladjon a tank vagy hova lőjjek hogy sokat sebezzek rá. Általában oda lövök ahol éppen látom, elég sokszor lepattognak a találatok is. Azt sem tudom pl. hogy az a másik nem aranyért megvásárolható lőszer mire jó, éppen ezért nem is igazán használom. :C
Egyébként a honlap kezdőlapja nektek sem jön be? :F

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#48132) CptMisi válasza virkir (#48130) üzenetére


CptMisi
őstag

Az nem zavar, csak a pittyegés. :R

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#48133) Plokijuma válasza D.Orion (#48113) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Ma én is többször futottam olyanba, hogy 100méteren belül lő és eltűnik, majd a további lövései után se én, se mások nem látják őt, további tüzelései ellenére sem.

Másik aranyos dolog, hogy Malinovkán úgy kaptunk ki 15:0-ra, hogy talán összesen két ellenséget láttunk rövid időre egész meccs alatt. Lentieket (bázison) szanaszét lőtték és minket fentieket is (templom) úgy szétkaptak, hogy csak lestünk mivan...

Patch óta sokkal több a láthatósági anomália szerintem.

(#48134) Snooker


Snooker
senior tag

Ha van egy 100%-os tagokból álló nehéztank legénységem, akinek jelen pillanatban nem veszem hasznát, mennyivel csökkenne a százalékuk, ha átraknám őket egy TD-be ? (persze, ezred iskolás átképzésről lenne szó)

(#48135) whatnot válasza Snooker (#48134) üzenetére


whatnot
őstag

20%-ot. 100->80.

(#48136) stark4


stark4
tag

Hali!
ha benne vagyok egy klánba és kilépek és egy klánt szeretnék venni akkor is megkel várni a 2 napot?

(#48137) vbbb


vbbb
őstag

Kéne segítség, felraktam a player rating nézőkét. A szerver fut, de játékon belül nem történt változás. Dokan fent van, mindent bemásoltam....

Vissza is olvastam ahogy illik, de nem nem találtam megoldást....

(#48138) Snooker válasza whatnot (#48135) üzenetére


Snooker
senior tag

Köszi, hááát végülis jobb mint a 75%

(#48139) #21346560 válasza D.Orion (#48113) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem lehet hogy te másik bázison voltál? :DDD

(#48134) Snooker 90-91%-osak lesznek!

(#48141) whatnot Valóban srry nem figyeltem eléggé! :R

[ Szerkesztve ]

(#48140) tank1 válasza Murder3 (#48109) üzenetére


tank1
tag

Azért korai még az E75-öt temetni. 100%-os legénységgel, BIA, töltésgyorsító, venti, célzásgyorsítóval ellátva nem egyszerű szerkezet. Az imént kapott ízelítőt belőle platoonozó 3db type59. Mind a három kinyuvadt és egy lövést tudtak bevinni. Plusz egy T44 is áldozata lett és egy GwPanther is. Ammoracket kaptam, így az artyt már a 90 tonna felhasználásával ütközéssel tettem el láb alól. Sajna a másik arty kilőtt. És persze veszítettünk is. :)

Type oldalán röpködtek az 500-600-as sebzések. :D

[ Szerkesztve ]

(#48141) whatnot válasza #21346560 (#48139) üzenetére


whatnot
őstag

Típusváltásnál nem. Ha típuson belül marad, akkor 100->90. Ha pl. heavy-ről TD-re vált, akkor 100->80.

(#48142) Plokijuma válasza vbbb (#48137) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Néha van olyan, hogy pár meccsen át nem hajlandó mutatni nekem se. Lehet pont ilyen szakaszban próbálkoztál, amikor nem hajlandó betölteni. :)

(#48143) vbbb válasza Plokijuma (#48142) üzenetére


vbbb
őstag

Megvan a megoldás, sample mappából nem húztam át a konfig fáljt...picsáábaaa... :)

(#48144) Murder3 válasza tank1 (#48140) üzenetére


Murder3
addikt

persze nagyágyúval de itt nem az ágyú a lényeg...
(mondjuk az l/68 al is lehet lőni..ergó itt a példa h a t9-es tankoknak se kéne 225-től több pen...csak a sebzése nulla ahogy van)

magát a tankot viszot egyszerűen átlövik alul kb midnne főleg mert akkora pen esélytelen h pattanjanak onnan elég nagy h eltalálják+azokkal az értékekkel a frontot is átvihetik elég gyakran..
innentől ha nézzük a tank nem gyors+elég könnyű eltalálni.

a másik minden arty téged lő...

ezek fényébe én nem tartom olyan jónak mint amiket itt írtak róla.

(#48145) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na ennek meg mi értelme volt?! Bázis elfoglalása után KV-2 kivégezte a saját csapattársunkat a foglalókörön belül... Azt a csapattársunkat aki ráadásul legtöbbet tett a győzelemért.

Ezek a retardált kis hülye-gyerekek nagyon el tudják venni a kedvem.

(#48146) vhw válasza Dobi 562 (#48145) üzenetére


vhw
addikt

Ő csak játszani szeretne. Miért nem hagyjátok hogy úgy játszon ahogy tud? Nincs jogotok egy játékban leretardált-ozni senkit!!!
...

jaaa KÉK lett akkor azonnal lőjjétek ki mert TK-s!!!

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48147) fsb1000 válasza vhw (#48146) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezzel szerintem emese is egyetértene!
Én inkább farmolok Type59-el, mert szerintem még mindig lehet vele.
Meg persze "Vidámság és rakendrol".
Győzelem!
Csata: Live Oaks 2012. május 9. 18:34:59
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 1 668
Szerzett kredit: 96 819
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mesterlövész

[ Szerkesztve ]

(#48148) Balesz1899 válasza [HUN]Dani (#48127) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Szia!

Mondd, hogy az arty-t rendesen, felülnézetből használod :D (bocs, ha banális kérdés, de nekem gyanús, hogy ezzel is az érdekel, hogy HOVÁ lőj egy tankon) :)

(#48149) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#48147) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Lehet vele, én is most futottam vele egy jót így kezdésnek mára:
 
Victory!
Battle: Cliff 2012. május 9. 18:44:25
Vehicle: Type 59
Experience received: 9 990 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 104 128
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker

Csak 5 killem volt kár hogy nem lett meg a top gun, de így is szuper :)

=^-^=

(#48150) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

HM. Vajon mikor lesz 7.4 test szerver?:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.