Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49701) diegho válasza Napfénysüti (#49700) üzenetére


diegho
nagyúr

A 105mm ágyút használtam rajta. Az E2 egy igazi kis mocsok tank, mert a 6-7es tankok simán pattognak róla szemből, ha kicsit be van forgatva az alja és a 105-ös toronyra célozva elég jókat tud sebezni és persze szétkapja az ágyút. Nem egyszer volt, hogy 8as tankot sebeztem le egyedül 50% alá szemből, mire megölt, vagy odaért a csapat és kinyírták. Mivel elég gyorsan tölt 2-300m-ig pontos is, ezért szerintem E2re ez a legjobb, ha pedig egy francia tank oldalába, vagy hátába kerülsz, akkor jönnek a 400 feletti sebzések.

E2 egy álom tank a tierjében ;) aki nem ezt mondja az nem tudja használni.

[ Szerkesztve ]

(#49702) whatnot válasza diegho (#49698) üzenetére


whatnot
őstag

E2 a tierjében használhatatlan. Kicsit pattogós az eleje, ennyi.
M4-en a HE ágyú tényleg fun tud lenni, ez tier6-on már kevés.
De sajnos muszáj tolni, mert heavy és med ágra is rá akarok menni.

(#49703) Gyuri27 válasza diegho (#49698) üzenetére


Gyuri27
félisten

Halandókat hasonlits halandókhoz. Ne halandókat félistenhez. :DDD
A t29-t én is szeretem. Jónak is tartom.
Az m6-t viszont nagyon útáltam.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49704) Dryman


Dryman
aktív tag

Ha valakinek még rajtam kívül SPG zoom mode vertical invert problémája lenne, akkor itt olvasgathat a megoldásról: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/113115-invert-mouse-in-spg-zoom-mode-change-it-back-please/page__st__20

(#49705) -vitya- válasza diegho (#49698) üzenetére


-vitya-
őstag

T29 - imádtam, még mindig meg van
T32 - tök jó a fejlesztett toronnyal - tier8ban a legjobb statom vele volt...
M103 - csak Zsolti nyafog miatta, pedig tök jó tank
T110 - tuti jó lesz, csak a teszt szerveren próbáltam még anno....

a másik oldalon a Pattont meg ismered mint a rosszpénzt, és piszok jó vagy vele, szereted is...

az amcsi tankok jók, le kell szögezni. ;-)

-=Витя=-

(#49706) Napfénysüti válasza diegho (#49701) üzenetére

A pattogást hamar megtapasztaltam vele, második csatámon már kaptam Steel Wallt. :D

Més que un club!

(#49707) Dryman


Dryman
aktív tag

Én kis kezdőként a T20-asomat szeretem a legjobban ezen az amcsi vonalon....ütőképes kis tank, csak a 90-es löveggel már besorol a játék a tier8-9-ek közé, ez esetben marad a fedezék....:)

(#49708) diegho válasza Gyuri27 (#49703) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem vagyok félisten, egy átlagos játékos vagyok nem több. Ma is megkaptam egy T20 ágyús fullos tornyos 1800 eff-es Patton-tól, hogy noob vagyok, mert IS-4el csak 6530dmg-t osztottam ki a csatában (E-100, JT, T95 max hp-ról ment a levesbe, plusz egy IS-t is kilőttem nem maxról), ő pedig 210-et és vesztettünk. (azért van 1800-as eff-je, mert 2,8 a cap/battle-je és 1,5 a def/battle-je, sebzése valami 1100 csatánként és egy rakás tier8-9 tankja van)

(#49709) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Mines 2012. május 17. 14:18:54
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 059
Credits received: 60 960
tier 10 es csatában nem is rossz.. izzadtam mint kurva a templomban :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49710) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hoppá!

Dear gyzoli,

Congratulations, you are now a World of Warplanes test pilot!

(#49708) diegho: Nekem is feltűnt, hogy az eff rating sokszor nem sokat jelent. Megfigyeltem, hogy sok ilyen magas pontszámú játékos van, aki egy nagy nulla a csapatjátékban.

[ Szerkesztve ]

***

(#49711) vhw válasza diegho (#49708) üzenetére


vhw
addikt

Az átlagos játékosnak (akikből a legtöbb van) ~ 900-1000 az eff-je, vagy ennyi se.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49712) Mcray válasza Dryman (#49707) üzenetére


Mcray
senior tag

Hogy mit csinál a 90 mm-es löveg? :)

A modulok nem változtatnak semmit a mm besoroláson. Ugyanúgy (vagyis jobban) nyeltem a "jóságos ge..t" a T-20-szal a 76mm-es löveggel, mint a 90mm-essel. Most már legalább el tudom kenni az idiótáknak a száját, akik rámrontanak IS, KV-3 és hasonlókkal, hogy "Hamm bekapnak". Aztán írják, hogy csíter, meg gold noob meg egyébb vicces dolgokat :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49713) Gyuri27 válasza diegho (#49708) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te vagy az átlag. Az év vicce. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#49714) psycroptic válasza ollie (#49710) üzenetére


psycroptic
őstag

Te is csak azt a kvízt töltötted ki, mint sokan mások? Vagy máshol is próbálkoztál?

PSNID: Tomy83PS

(#49715) -vitya- válasza Gyuri27 (#49713) üzenetére


-vitya-
őstag

nem viccnek szánta.... vajon miért mondja azt, hogy olyan sok az átlag alatti játékos? :P

-=Витя=-

(#49716) vhw válasza -vitya- (#49715) üzenetére


vhw
addikt

Csak nem az átlag szabja meg a játékosokat, hanem a játékosok az átlagot. :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49717) diegho válasza Gyuri27 (#49713) üzenetére


diegho
nagyúr

Számomra én átlagos játékos vagyok, semmi extrát nem tudok felmutatni a játékban, lehet ha használnék gold ammo-t, vagy váltanék free xp-t, akkor fel tudnék, de ilyen hülyeségekre nem költök. (na jó eddig 1200 goldot váltottam free-be, de az is még a régi ign és stb kódból)

(#49718) 0414setsuna válasza ollie (#49710) üzenetére


0414setsuna
tag

Engem is lol, pedig azt se biztos hogy jól töltöttem ki azt a tesztet. :)

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#49719) hemaka


hemaka
nagyúr

Klánom kihalt, keresek egy másikat, első hsz-ben ott a nickem. T8 századozás, CW, ilyesmik érdekelnek.

(#49720) ollie válasza psycroptic (#49714) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a tesztet töltöttem ki.

***

(#49721) donpe


donpe
aktív tag

Én még soha nem nyomtam szakaszban. :U Valaki össze tudná foglalni, hogy mi kell hozzá? :B :R

(#49722) RaZroX válasza donpe (#49721) üzenetére


RaZroX
addikt

2 tank, és egy személy akivel szakaszban játszhatsz.

This is the way

(#49723) virkir válasza ollie (#49710) üzenetére


virkir
veterán

Szvsz most tolják a meghívókat mert a kutya nem teszteli azt.
Nekem tegnap jött meg, ki is próbáltam de azt hiszem hamarosan összefutnak a Revo Uninstaller-el.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#49724) Snooker


Snooker
senior tag

Hogy lehet beállítani, hogy az a sárga fordított 3szög váltakozzon a legénységem tagjai közt??? Kv2-őn mindig váltakozik, jgpanthernél pedig csak 1-et jelöl ki, és az kapja a több xp-t

(#49725) vhw válasza Snooker (#49724) üzenetére


vhw
addikt

Automatikusan az kapja mindig, amelyik tag leginkább le van maradva.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49726) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Engem is érdekelne ez a századozás, ha még beleférek. :P (KV-1S és KV2 vagy T150-el mennék)

essexboy

(#49727) BinLaden


BinLaden
tag

nem beette :D :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#49728) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Valaki tudja mi lett ezzel a sz*r játékkal? :F Mennék VK3001P-vel csatába, egyszer csak azt veszem észre, hogy 6 FPS-em van! :(( Eddig sem volt valami fényes a játék teljesítménye, full low grafikán (1366x768, high draw distance, csak ezek) elértem 60 FPS-t, ami néha csak 30-40. Ensk-en voltam, amit nem nagyon szeret a játék / a gépem, csak 20-30 FPS szokott itt lenni, pedig nem egy sokkal nagyobb map van nála, szakasz pedig -10 FPS. Van bent kb 5 mod, nem tudom miért rontják le az értékeket. Lassan egy éves laptopon játszok, GT525M 1 GB, Core-i3, 8GB DDR3, és még hűtőt is vettem alá a játék kedvéért, ami nem sokat segített. Felvételek kikapcsolva, és amit tudok, kilövök a futó progik közül. Azóta laggol a menüben is az egér, van rendesen elcsúszás, amit eddig csak akkor csinált, ha töltő nélkül nyomtam, néha megakad a kép játék közben, aztán megy tovább. A tömörített textútákat még nem mertem berakni a ronda grafika miatt, de attól tartok, hogy úgy kell játszanom vele, mintha egy 5 éves gépen tolnám. Elvileg a 7.3-mal is javulnia kellett volna a teljesítménynek, a bétában sokkal jobbnak éreztem. Mikor jön a 2 magos optimalizáció? :W
szerk.: 6 FPS csak az elején volt, mikor indult a csata, leesett 3-ra... Vesztettünk, de a semmiért kaptam 130 tp-t :C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#49729) Fel


Fel
addikt

Monte Cassino Special

May 18th at 07:30 CEST until Tuesday, May 22nd at 07:00 CEST

- 50% discount on following vehicles:

M4 Sherman, American tier V medium tank;
M10 Wolverine, American tier V tank destroyer;
M5 Stuart, American tier IV light tank;
M7 Priest, American tier IV self-propelled gun;
PzKpfw IV, German tier V medium tank;
StuG III, German tier V tank destroyer;
JagdPz IV, German tier VI tank destroyer;
Grille, German tier IV self-propelled gun.

- 50% discount on camouflage patterns

- 50% discounts on garage slots

- 50% discount on the premium tank Churchill, a Soviet tier V heavy tank.

[ Szerkesztve ]

(#49730) diegho


diegho
nagyúr

A MM gyönyörei...

(#49731) donpe válasza Fel (#49729) üzenetére


donpe
aktív tag

Juhúúú! Holnap terveztem Shermant venni! ;) és PzIV-t is. :D

[ Szerkesztve ]

(#49732) -vitya- válasza diegho (#49730) üzenetére


-vitya-
őstag

egy átlag feletti játékos simán megnyerte volna a csapatának ezt... :P

(amúgy szép)

-=Витя=-

(#49733) Paul119


Paul119
addikt

kv5 , meg 3 másik type 59 ellen tök egyedül verekedtem a hegyen :W
kv5öt le gyűrtem nagy nehezen 3 typeon maradt kb 200-300 élet megöltek erre a gyökér löwe fel döcögött és ki lövöldözte őket.. addig meg lent várt majd kijelentette hogy mekkora looser vagyok hogy 4v1ből csak 1 tankot tudtam kiszedni :W ( m4 meg a stug igazából csak free killek voltak)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49734) Paul119


Paul119
addikt

picit jobban sikerült csata szerencsétlen tigris 2 nyomkodta a help gombot mint süket a csengőt át robogtam hozzá löwe már készült kilőni aztán csak le saveltem a seggét maradék 4 társát meg seggbe lőttem, hummel meg már csak csemege volt :DDD(nem prémiumos)

Timyyy: :Y

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49736) Viper26 válasza diegho (#49730) üzenetére


Viper26
nagyúr

Amúgy milyen akadálya van annak hogy ez javítva legyen?Nem egészen értem miért nem tesznek valamit. :F

iPhone 14 | FR955

(#49737) hemaka válasza Timyyy (#49735) üzenetére


hemaka
nagyúr

pf. :D
alt+tab, aztán facebook, 9gag, youtube... :K

(#49738) Bingisz válasza Viper26 (#49736) üzenetére


Bingisz
addikt

Az emberi hülyeséget a wg sem tudja kijavítani.... ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49739) diegho válasza -vitya- (#49732) üzenetére


diegho
nagyúr

Na látod pont ezt mondom. Egyedül a T-50et tudtam kilőni, mondjuk nem arra céloztam, de legalább az meghalt. Előtte hasonló leosztást kaptam malinovka-n, az előtt pedig south coast-on, de ott ilyen 2-3al több tier 8-9 volt az ellenfélnél, itt viszont nálunk kompletten hiányzott egy tier. Az IS-8unk nem is tudom mit csinált én legalább 12 találatot bevittem a 14ből, 1-et öltem 5-öt sebeztem kb 3000dmg-t osztottam ki, ami szerintem több, mint az egész csapat többi tagjáé összesen, mert középen voltam és mire meghaltam mögöttem jöttek max hp-s tankok, igazából kérdéses, hogy egyáltalán sebeztek-e.

(#49740) Fel válasza Bingisz (#49738) üzenetére


Fel
addikt

Nem az 1:15-ös végeredmény az igazi hiba, hanem az, hogy az Almighty MM elfelejtett Tier8 tankot pakolni az egyik oldalra... Ez pedig bizony olyan hülyeség, amit a wg-nek kellene javítani.

(#49741) Gyuri27 válasza Viper26 (#49736) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha veszel kreditet jobb lesz. Ha hozzá prem tankot akkor még jobb.
Vagy marhára tanulj meg játszani. Mert magas tierben sok mínuszos kör lesz. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#49742) Paul119 válasza Gyuri27 (#49741) üzenetére


Paul119
addikt

hajaj prémium nélkül is7 olyan szép minuszokat röptet mint a fene:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49743) CptMisi


CptMisi
őstag

Nagyon ritka, hogy eladjak egy tankot, ami nem elit, de most a GW Panther kivívta magának ezt a megtiszteltetést. Szar sebzés, nincs splash. Nem sokat érek a nagy kitéríthetőséggel. Egy S51 20-ad ekkora kitéríthetőséggel vagy egy M12 3ad ekkorával sokkal élvezetesebb volt. Nagyon gyenge. A hummelt élveztem, de valahogy a Gw-n már a hummel ágyú is gyér volt, gondoltam majd a top ágyú jobb lesz, de nem lett az. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#49744) Bingisz válasza Fel (#49740) üzenetére


Bingisz
addikt

Vagy úgy!

Ez annyira mindennapos, hogy azt hittem a csata végeredménye a lényeg....

Amúgy tényleg borzasztó..... :((

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49745) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy szép utolsó csata a SU-100-al. Kíváncsi vagyok SU-152 milyen lesz.

Győzelem!
CsataEl Halluf 2012. május 17. 17:38:57
JárműSU-100
Szerzett tapasztalat: 1 504
Szerzett kredit: 33 768
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Top Gun

Kifejlesztve:
A következő tank kifejlesztve: SU-152. Elköltött XP: 31 500. Elköltött szabad XP: 0.

(prémiumos)

(#49746) babferi válasza CptMisi (#49743) üzenetére


babferi
tag

En is ugyanezt tettem a GWPantheremmel ! En is ugy voltam vele , hogy megallok es maghagyom . De allandoan szoptam vele. Az ertekeivel megvoltam elegedve ( ary letere mozgekony , a sebzese is eleg volt nekem ) , ha az elert eredmenyeket neztem jobb voltam vele mint a Hummellel joval . A gond ott volt , hogy allandoan szopoagon voltam vele , ha nyert is a csapat neha akkor azok a korok inkabb atlagosak voltak szamomra , pedig eleinte meg voltam vele elegedve .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#49747) CptMisi válasza babferi (#49746) üzenetére


CptMisi
őstag

Hát én ma században utolsó meccsen 300 felett nem sebeztem, de volt, hogy oldalba lőttem a löwét a hátsó felén és 195-öt sebeztem.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#49748) hemaka válasza CptMisi (#49747) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sajnos nem arról híres, hogy nagyot sebezne. Amikor nagy nehezen valahogyan 1000 felett sebez, fel is ordítok örömömben. De ilyen nagyon ritkán van. :U
Bezzeg az S-51...

(#49749) babferi válasza hemaka (#49748) üzenetére


babferi
tag

Nekem teljesen olyan erzesem volt vele , hogy az utolso 2 patchban valamit babraltak vele . A lejatszott csatak elso feleben en pl. sokat oneshotoltam T6-os tankokat , sot nem egyszer Ferdit is . Az utobbi idore ez teljesen megszunt , bar ezek lehet , hogy csak veletlenek ( bar eleg sok erdekes "veletlen" van ebben a jatekban .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#49750) Dobi 562 válasza babferi (#49749) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én a 7.2 után adtam el a Hummelemet. Addig szerettem vele játszani, a patch után alig tudtam vele eltalálni valamit. Az utolsó csepp a pohárban az volt, mikor teljesen összeszűkült célkereszttel a célponttól jó pár méterre lévő csapattársat lőttem ki. Ekkor eladtam, azóta sem artyztam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.