Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47701) Plokijuma válasza D.Orion (#47689) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Igen, type59 alacsony, ezért facehugolni jó vele. Legtöbb ellenséges heavy alig bírja rád fordítani (függőleges kitérésben) a lövegét ilyenkor, mert annyira kis részre tud célozni. (Általában csak a tornyot látják, ami azért elég pattogós)
Ha nem tapasztalt az ellenfeled, akkor kell neki pár lövés, míg megtalálja hol tudja át lőni a tank felső részét. (Tipikusan a parancsnoki beszálló kupola)

Egyébként többen érdeklődtek a type59-ről, ITT összeszedtem pár gondolatot róla.

[ Szerkesztve ]

(#47702) D.Orion válasza Napfénysüti (#47697) üzenetére


D.Orion
veterán

T95 ellen: Elfutni, leláncolni, megkerülni. :D

Plokijuma: Igaz, nem mindenki tudja hol kell lőni.

[ Szerkesztve ]

(#47703) emre válasza Napfénysüti (#47697) üzenetére


emre
veterán

Ha tehetem O704-el sem állok le vele f2f küzdeni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47704) Napfénysüti válasza emre (#47703) üzenetére

Ő volt az utolsó ellen mi meg ketten maradtunk és a mi bázisunknál foglalt. Úgy gondoltam megpróbálom. A győzelemlért mindent. Sikerült lefoglalni de érdekes mert nem bírt rám lőni. Közben a KV5 oldalról odalopakodott és kilőtte.
Szóval ez az egy lehetőségem volt hogy ne kapjunk ki. De meg is lett a győzelem. :K

Més que un club!

(#47705) Plokijuma válasza D.Orion (#47702) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

T95 brutális dög, főleg a frontja. Tegnap a T95-ünk a Steppes pályán az egyik oldalt tök egyedül védte 7 ellenséges tank ellen. Összesen 400 életet vesztetett és a meccs után megkérdeztem, hogy mennyi volt a bekapott találat, a válasz : 47

Szóval szívós frontja van a dögnek . Nem szeretek velük babrálni, inkább ha tehetem kiszoktam csalni az artyknak (ha élnek még) vagy megvárni a csapattársakat, hogy 'sok lúd disznót győz' alapon flankelni. :)

[ Szerkesztve ]

(#47706) Djuree válasza Plokijuma (#47705) üzenetére


Djuree
félisten

az valami mozgó erőd, rühellem. ha meglátom fordulok vissza qrtagyorsan :DDD szemből nem lehet átlőni sehol sem, ő meg 800-akat leoszt :U
nekem is ez a tank a célom egyszer....de még a jenkiknél csak a kis sermennél járok...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47707) Timyyy


Timyyy
őstag

Emlékszik valaki, hogy hány óráig tart a peccselés? Én 10 órára emlékszem, de az előbb itt valaki delet írt. :U

(#47708) psycroptic válasza Djuree (#47706) üzenetére


psycroptic
őstag

Lődd a csöve alatt ott fáj neki. Nem egyszer megkaptam már goldammonoob vagyok, mert tudtam sebezni. Meg a kupolán is sebezhető csak nehezebben található el messziről.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#47709) Plokijuma válasza Timyyy (#47707) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Meddig-Meddig? Ameddig nem végeznek. :)

(#47710) Djuree válasza Timyyy (#47707) üzenetére


Djuree
félisten

nekem aztán mind1, 3:20-ig gürcölés van, addig csak befejezik :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47711) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Persze ilyenkor szabadnapos az ember, mikor a patchet rakják :((

Djuree: a T95 nekem is célom, beállsz egy kis mélyedésbe és sehonnan se fogják kilőni, mert úgy pattog, meg nagyon vastag a páncélja.

Valaki szokott klánháborúzni? Illetve melyik klánba érdemes belépni? Néztem a HHR-t de ott tier 8-9-10 kell (arty, medium, heavy)

Szerk: Timyyy: 12-ig fog tartani, mivel az USA szerveren 6 órára fognak leállni, ezért gondolom, hogy reggel 6 meg 6 az dél :)

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#47712) donpe


donpe
aktív tag

(#47713) emre válasza Djuree (#47710) üzenetére


emre
veterán

De azért nem lenne rossz még a munkahelyet leszedni a frissítést. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47714) Plokijuma válasza essexboy (#47711) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Mivel CW-hez általában tényleg azok kellenek, amiket felsoroltál. :)

emre: Majd az lesz szép, amikor mindenki egyszerre cuppan rá és akarja letölteni. 10kb/s csúcs sebességgel :)

[ Szerkesztve ]

(#47715) essexboy válasza donpe (#47712) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Vajon ezeket a tankokat el is adják, illetve működőképesek?

essexboy

(#47716) marked one94 válasza emre (#47703) üzenetére


marked one94
őstag

Object704el facehug-olni kell és vége ;)

You'll Never Walk Alone

(#47717) donpe válasza essexboy (#47715) üzenetére


donpe
aktív tag

Nem hiszem, hogy eladják. Kiállítják őket múzeumokban. Amennyire értem, elsősorban esztétikai restaurációt végeznek, tehát nem feltétlenül lesznek működőképesek.

Illetve teljes tiszteletadással adóznak a hősök emlékének, több száz hősi halottat újratemettek már... :R

[ Szerkesztve ]

(#47718) stork13 válasza #21346560 (#47673) üzenetére


stork13
aktív tag

Éjfél körül voltam meccsben ahol 9-en voltunk Type-pal, másikban pedig 11-en artival.

Jönnek vissza a régi, szép idők. :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#47719) fsb1000 válasza D.Orion (#47689) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Most úgy őszintén.. hány kört mentél Type59-el, hogy ezt így megkontráztad?
Nem gondolod, hogy a "színvonalat" pont az ilyen falsul okoskodó és másokat utasítgató hsz-ek miatt érheti kritika?

Dadusnéni bejelentette, hogy kivette a kedvencekből, de valami csak visszahúzza ide napról-napra... Ha egy picit távolabbról nézi az ember olyan nevetséges ez a sok hű-hó a semmi körül. (természtesen beleértve magamat is)

(#47720) emre


emre
veterán

WoT teszt video :)

Valószínű ebből a fajta játékosból van egyre több, ezért olyan a játék amilyen. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47721) nemeth989


nemeth989
senior tag

Én imádom a T95-öm, annyira jó láni, hogy amikor megjelenek vele valahol, mondjuk egy utca végében, az enemy abban a szent pillanatban nyúlcipőt húz, olyan vicces szokott lenni :D.
Mondjuk az érdekes, de úgy vettem észre, hogy T30 nagyobbat sebez a 155mm-es ágyúval.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#47722) Mcray válasza fsb1000 (#47719) üzenetére


Mcray
senior tag

Utolsó mondatodra: Ámen (Nem vagyok vallásos)

Legyen már veletek (velünk) a béka. Épp elég vérszívás van a világon. Mi akik közösek vagyunk a WOT mániával, ne csináljuk.

Peace & Respect

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47723) homeless09


homeless09
őstag

Na, akkor még pont időben szereztem meg a KV-3ast :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47724) fsb1000 válasza essexboy (#47711) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ahol CW-re mennek ott elsődleges hogy a játékosok kellő számú t10-es tankkal és t8-as arty-val (esetleg TOP med/light-al) rendelkezzenek, ezért ez lehet szűrési feltétel is.
Amig nincs meg a megfelelő járműpark érdemes olyan klánt keresni, ahol századozni lehet (majdnem ugyanaz az "érzés"), de azt hiszem legelább olyan nehéz magyar klánt találni ahol minden nap van század, mint bekerülni rendszeresen CW-ző be.

CW orientált klánoknál vannak sikerek és mélypontok... akár egész völgyek. Nem mindenki viseli el, mert közben romlik a stat és fogy kredit. Randomban, szakaszban lehet visszadolgozni.
Viszont az igazán felemelő mikor a csapat be tudja verekedni magát egy területre és aztán meg is védi egy darabig. Mint a sportban csúcson lenni.... WoT-ban ez az olimpia.

(#47722) Mcray: Én maradok a "Vidámság és Rock & Roll" fillingnél [link]. Ha egyszer érdekel majd, élőszóban elmagyarázom mi a szitú, és hogy alakultak a dolgok itt a WoT alfelén. De nem fontos.

[ Szerkesztve ]

(#47725) Mcray válasza homeless09 (#47723) üzenetére


Mcray
senior tag

Grat. Tegnap 1100 gold segítségével + 300 000 creditből megvettem az S70-es löveget az IS-4-re, mert még 30 000 XP hiányzott róla. Amikor ma valaki azt írta, hogy nálunk nem ma jön a 7.3, elengedtem egy hangos "A PÍÍÍCSÁÁÁÁ...." itta munkahelyen...

Aztán láttam, hogy de mégis és megnyugodtam :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47726) Djuree válasza nemeth989 (#47721) üzenetére


Djuree
félisten

T30 sztem akkora sz@r lett, mióta TD lett, egy sima t8-as tanknak tűnik, IS3-al vígan kilövöm, nagyon elrontották...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47727) Fel válasza emre (#47720) üzenetére


Fel
addikt

"Olyan mint a kántörsztrájk, csak tankokkal" -- Kezdésnek ez nagyon jó volt :DDD A többi meg... Igazi sírvafetrengős vidi.

(#47728) D.Orion válasza fsb1000 (#47719) üzenetére


D.Orion
veterán

Most őszinténn: Hozzád ki szólt megint úgy, hogy nekem és másoknak is személyeskedő hangnemben kell válaszolnod? Nem érdekel mit gondolsz rólam, mert én is teszek a te hszeidre.

(#47729) Mcray válasza fsb1000 (#47724) üzenetére


Mcray
senior tag

Hidd el ismerős a szitu abból, amit láttam belőle. Köszönöm a bizalmat, de inkább játszunk, ne politizáljunk. Az még a profiknak sem áll jól. A játék viszont mindenkinek jól áll :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47730) emre


emre
veterán

A türelmetlenek kedvéért:

worldoftanks.com/patches/auto/WoT_0.7.3_eu_patch.exe

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47731) Garold


Garold
senior tag

Nem mondtam semmit....

Köszi emre!

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#47732) diegho


diegho
nagyúr

(#47733) Napfénysüti válasza diegho (#47732) üzenetére

Asszem ezt linkelték kicsit előbb. :D

Més que un club!

(#47734) Zeratul válasza essexboy (#47711) üzenetére


Zeratul
addikt

a T95 nekem is célom, beállsz egy kis mélyedésbe és sehonnan se fogják kilőni, mert úgy pattog, meg nagyon vastag a páncélja.

Ilyenkor jön jól a high tier arty vagy spídigonzálesz francia med teli hatos tárral.

(#47735) fsb1000 válasza Fel (#47727) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nagy az emberekben a közlésvágy, és a gyerekekből sem veszett ki, sőt az internet új teret nyitott. Már nem a grundon kommunikálnak, nem ott mesélnek élményeikről. Ezt a nemtudommit fel lehet fogni egy videonaplónak is. Tényleg vicces, de lehet egy 10 évesnek segít.

D.Orion: Nem értem miért rám haragszol, hiszen te csesztél le valakit, hogy ne adjon tanácsokat Type59 ügyben. Kicsit mellément, lehet napirendre térni felette, nem dőlt össze a világ. Vagy ragozhatjuk is... ma én sem dolgozom, várok a pecsre.

[ Szerkesztve ]

(#47736) #56230144 válasza emre (#47730) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszi szépen :)

(#47737) essexboy válasza Zeratul (#47734) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

De ha jó a csapatod, akkor ez is jó taktika...

essexboy

(#47738) fsb1000 válasza emre (#47730) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerk: Köszi!
(ie8-al nem jött le rendesen, de tűzrókával igen)

Viszont így sem indul... lehet nálam van a hiba? Aszongya: nem Win32 alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#47739) Garold válasza fsb1000 (#47738) üzenetére


Garold
senior tag

Nekem lejött, de a telepítés végénél megfagyott. Feladat-kezelőben kilőttem, de nem engedi újra telepíteni, azt mondja hogy már fenn van. :W

Szerk.: Úgy tűnik hogy a launcer rendbe rakta, elindult, már csak a szerverre kellene valahogy felcsatlakozni.

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#47740) emre válasza emre (#47730) üzenetére


emre
veterán

Az SG-n panaszkodnak, rá, hogy nem százas.

Szóval csak óvatosan.

mod:

Úgy néz ki, hogy a kliens is szedi lefele 231,45mb

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47741) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

jön le az update

- no es importante -

(#47742) Mcray válasza diegho (#47732) üzenetére


Mcray
senior tag

2 dolgot emelnék ki:

-Csapattárs kilövése = bünti pont (Ezt már tudja. Grat neki)

-3 az 1 ellen. (Szerencsétlen annyira nem tudja még, mit hogyan, hogy 1 az 1 ellen is kikapott volna) az MS-1 től...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47743) .mf válasza Patrick76496 (#47677) üzenetére


.mf
veterán

Az ilyeneket úgy hívjuk, hogy kill-stealer camper noob, és nem szeressük. Ha mindenki csak várja, hogy a másik lesebezze addig, amíg már egy lövéssel el tudja intézni, akkor addig a célpont szépen kiszedhet tőlünk pár tankot, evvel is rontva az esélyeinket. Szerencsére az értékelésbe a dmg is beleszámít, ill. ha nem kapod a killt, még Confederate medált akkor is kaphatsz.

SU-85 a 107-essel amúgy tényleg nagyon ütős. Azzal volt egyszer 9 killem is egy meccs alatt (top tier voltam, sokat egy lövéssel le tudtam szedni).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#47744) homeless09


homeless09
őstag

A szerver mikor fog üzemelni, nem lehet tudni?

Mcray: Azt én is tudom utálni, mikor szétszedek valakit, pláne ha megszenvedek egy magasabb osztályú tankal, erre valaki az utolsó lövést ráküldi....

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47745) Mcray válasza .mf (#47743) üzenetére


Mcray
senior tag

Na még egy, aki büszke arra hogy mások játékát és szórakozását teszi tönkre és jön ide felvágni vele. Brávó patrikgtaivs...

Pár napja 8 azaz 8 killt szedtek el előlem egy körben. Az összeset leszedtem 100 HP alá. A többi nem adott le lövést csak várt a megfelelő alkalomra, de akkor az összesre 6-an mint a géppuskások. Pálya: Camponivka...

Végülis csak 8X6 anyukának kívántam szöges karót a fenekébe az alatt a 10 perc alatt...Ez eddig rekord...

Szerk: Nem az a baj ha besegítenek. AZÉRT vagyunk 1 oldalon. De amikor direkt nem segít, és te buksz HP-t, modult, javító kitet stb, és várja hogy meghaljál, de még sebezzed le jobban az ellenséget, az undorító

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47746) Djuree válasza .mf (#47743) üzenetére


Djuree
félisten

te is WOT-ozol? :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47747) GrG1210


GrG1210
aktív tag

A modok fognak vajon működni az ujj patchehel?

(#47748) Napfénysüti válasza Mcray (#47745) üzenetére

Én lazán állok hozzá, nem érdekel hogy megölöm-e, sebzem ahogy tudom. :K Ezért is kapok xp-t. Na meg jobb is ha addig szedem le az életét, max más nyírja ki a lényeg hogy hulljon az ellen. Persze amiről szó van az tényleg bunkóság hogy csak várja amíg kilőheti... De ez van, én ezen nem mérgelem magam ilyeneken.

Més que un club!

(#47749) Sixkiller6 válasza homeless09 (#47744) üzenetére


Sixkiller6
őstag

már megy

- no es importante -

(#47750) .mf


.mf
veterán

Btw megosztanám veletek tegnapi legepicebb csatám

Murovanka, DNy-i bázis
Vegyes felhozatal, nálunk IS a legnagyobb, náluk Jagdpanther, de
többség tier 5 és 3 (én T1 HT-vel). Sok barom megy jobbra a nagy
erdő alatti kis dombra, IS, VK3601, Pz4 és én megyünk csak balra.
Megyünk előre, KV, Pz4, KV1s, M18 támad, Pz4-esünk elején kiesik.
Egyszercsak nézem a minimapen, hogy már csak 3-an vagyunk, IS,
VK és én T1, teljes jobb szárny eltűnt, és a többiek úgy haltak mind
meg, hogy csak egyetlent szedtek le. Mondom vissza gyorsan,
szerencsére a két csapattárs értelmes volt, ők a dombot K-ről, én
Ny-ról kerülve futottunk vissza a bázisra.
Az állás 5:12, s már 8x% capnél tartottak...
Szerencsére az IS-t célozták, s még nagyobb szerencsére jól is bírta
a gyűrődést (a VK már nem), én pedig szedegettem ki oldalról-hátulról
őket (csúnya tűzgyorsasága van a T1-nek). 5-öt szedtem ki a
bázisunkról, s gondolom csak azért mutatott a végén 100% defense-t,
mert tovább nem számol.
Itt fordítottunk 12:13-ra
Aztán ketten (még 3x% hp-val) megkerestük a maradék hármat is (hetzer
faluban, t-28 erdőben, m37 pedig visszament a bázisunkra, de leszedtük)
:))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.