Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47151) whatnot válasza Zeratul (#47149) üzenetére


whatnot
őstag

Nem mindegy, ha minden lövés critical?
Ha nem javítom a tornyot, akkor meg körbetáncol, teljesen mindegy, töltve vagyok-e.

(#47152) virkir válasza fsb1000 (#47146) üzenetére


virkir
veterán

Nem neked megy gyakorlatilag a válasz de akik nem hordanak szemellenzőt nehogy már véletlenül elhiggyék megint a marhaságaidat.
- MM fail: szvsz százával vannak screenshotok több fórumon ahol az MM képtelen akárcsak tier szerint szembeállítani a játékosokat a tanktípusról most nem is beszélve
- Noob & moron a csapat, ha vesztünk: hm... ugye az is természetes ha zsinórba jönnek az elsöprő vereségek és kivételesen nem a MM fail miatt hanem mert látszik a top tankokon, hogy vagy vette az acc-ot vagy a macska tévedt a billentyűzetre amíg kiment a játékos brunyálni mert annyira fogalmatlanok
- Mai napon hülyék a csapattársak: érdekes anomália amikor egyik nap csinálok 25% win-t utána meg három napig 65-70%-ot, biztos vannak napok amikor lesüllyedek egy neandervölgyi szintjére majd új reggel és maga vagyok Wittman és igen ilyenkor az ellenfelek nem hülyék általában
- OP a tank, a másik UnOp: majd próbálj ki egy ARL44-et esetleg egy M3Lee-t
Ha nem a faroknövelővel foglalkoznál elsősorban hanem arra mennél, hogy nyerj meg kilődd a tankokat lehet te is megtapasztalnád ezeket a dolgokat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#47153) homeless09 válasza virkir (#47152) üzenetére


homeless09
őstag

Előfordul, hogy pl. nekem se megy úgy mint máskor...de amikor szétdarálják sorozatosan a csapatot amibe vagy, az nem csak a Te sarad.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47154) fsb1000 válasza -vitya- (#47150) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valamit félre értesz... én csak idéztem.. a személyes névmás az idézet része. (értsd: "én")
Nem értékeltem beszolásnak a hsz-t, csak egy részét egyszerű okoskodásnak látom, melynek nincs alapja.
-------

(#47152) virkir : ehhez nincs mit hozzátennem, mert továbbra is a bizonyítvány megmagyarázásának tartom ezeket a dolgokat. (értsd gyógyír a sikertelenségre, ha megmondhatjuk, általában nem mi vagyunk a hibásak/bénák a vereség miatt, hanem a játék és a csapattársák.... én viccesnek és szánalmasnak tartom ezt, és uncsi minden csatában ezeket olvasom, meg még itt is bővített kiadásban... bár néha szórakoztató is ismerve egyesek teljesítményét)

(#47155) homeless09


homeless09
őstag

Hm, KV-val kétszer átlőttem a Wolverine-t, 6hp ja maradt, ugyanoda lőttem mint előtte, lepattant, megint lőttem ugyan oda lepattant....és a változatosság kedvéért megint ugyan oda lőttem....ki nem találjátok mi történt.....hát lepattant, és még majdnem ő nyírt ki engem.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47156) GrooveHero válasza fsb1000 (#47154) üzenetére


GrooveHero
addikt

ment egy privi

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47157) Paul119 válasza GrooveHero (#47156) üzenetére


Paul119
addikt

hoho dúl a láw :DDD ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47158) diegho


diegho
nagyúr

Na most olyant csinálok, amit már jó ideje nem... írok ide és úgy kompletten mindenkinek.

Mi a fenét foglalkoztok még FSB-vel? Család és gyerek mellett képes közel 100 köröket is játszani egy nap, irdatlan mennyiségű pénzt beleölve totál fogalma nincs alap dolgokról. Kb 10ezer köre volt, amikor azon lepődött meg, hogy a Maus-t egy T110-el átlőtte toronyba folyamatosan (269 átlag pen), könyörgöm a Maus tornya 220mm. Ő volt az, aki nagyjából 5000 kör után jött azzal, hogy a tankokat erősorrendben rakja be a MM, magyarán nem jött rá magától, hogy ABC sorrendben vannak a tankok tier szerint. Ti ilyen emberrel vitatkoztok és akartok bármit megmagyarázni neki? Komolyan?! Legalább ti vegyétek már észre (ha már ő nem veszi észre magát), hogy még foglalkozni sem érdemes azzal amit ír, nem még reagálni is rá. Ez megy itt már hónapok óta, valaki ír valamit és ő megmondja a frankót, ami egy oltári nagy baromság, ti meg megpróbáljátok meggyőzni a valóságról. Ne foglalkozzatok vele, röhögjétek ki, ne is reagáljatok rá, mert csak elcseszitek az egész fórumot ezzel és nem ő cseszi el (hiszen ő szent és sérthetetlen és mindig igaza van), hanem ti (földi halandók), mert reagáltok a hülyeségeire.

Csoda, hogy még nem zárták be ezt a fenébe, mert itt még a hozzászólások fele sem a lényeggel foglalkozik...

(#47159) GrooveHero válasza Paul119 (#47157) üzenetére


GrooveHero
addikt

elég sokáig gondolkodtam mit írjak neki, de végülis hosszú elhatározás után megkértem a kezét:DD
Remélem igent mond:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47160) homeless09


homeless09
őstag

Hetzeres ellenfél beírja: The scariest thing ever....a CHARGING KV!!! (megindultam dombnak lefelé az ellennek :DDD )

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47161) fsb1000 válasza diegho (#47158) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szia diegho!
De rég írtál ide. Gratulálok az eredményeidhez!
---

(#47156) GrooveHero: Válaszoltam...

[ Szerkesztve ]

(#47162) Paul119 válasza GrooveHero (#47159) üzenetére


Paul119
addikt

:D sok boldogságot

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47163) Napfénysüti

rodriguezo nevű játékos retardált. Sajnálom ő az első akire ezt mondom. Elszidott mindennek mert szerinte nem segítettem neki mikor kamikaze akciót hajtott végre... :W

Més que un club!

(#47164) tank1 válasza fsb1000 (#47119) üzenetére


tank1
tag

Elég cikis, hogy egy 100 tonnás monstrummal lapítva, sunnyogva kell játszani. Szinte bármi átlövi szemből is az E100-at. Forgathatom bármerre. A tüzérség is kedveli, remek célpont a számukra. E75-tel sokkal bátrabban nyomulok előre, mit ezzel a drága izével. Nagyon nem megy nekem ez a tank.

(#47165) fsb1000 válasza tank1 (#47164) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezzel egyet tudok érteni. És épp ezért gyakran élvezetesebb E75-el menni.

(#47166) homeless09


homeless09
őstag

Tud még meglepetéseket okozni ez a játék :D Pz4 szemből átlő távolról, de az IS folyamatosan lepattog 3m-ről :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47167) virkir válasza diegho (#47158) üzenetére


virkir
veterán

Mert néha szórakoztat így a délutáni szieszta után :D
Bocsi, hogy nem jelentkeztem de rumlisok voltak az koraestéim.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#47168) marked one94 válasza virkir (#47167) üzenetére


marked one94
őstag

Te meg este 9 után gyere játszani! ;)

You'll Never Walk Alone

(#47169) homeless09


homeless09
őstag

Egyébként....csak szerintem kikúrt idegesítő, hogy valaki ott van előttem 50m-re, és egyszerűen képtelen vagyok látni? Meg elkezdek valakit lőni, egyszer csak eltűnik....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47170) athomi válasza homeless09 (#47169) üzenetére


athomi
veterán

nekem volt már olyan h közvetlen előttem a bokorból lőtt egy KV (~10m) és csak akkor spotolódott fel mikor már az arcába másztam :D IS4-gyel voltam, szerencsére nem sok kárt tett bennem :DDD
(de egyébként történt már fordítva is)

[ Szerkesztve ]

(#47171) homeless09 válasza athomi (#47170) üzenetére


homeless09
őstag

Hát nekem ez akkor tetszik a legjobban, mikor KV-val T8-asok lőnek minden irányból, és fingom sincs, hogy kiaz miaz.. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47172) marked one94 válasza homeless09 (#47171) üzenetére


marked one94
őstag

Hát ha KV-val játszol ezen ne lepődj meg, mert kb addig lát el ameddig ér az ágyúcsöve ;) Ennél már csak a SU-85 rosszabb.

You'll Never Walk Alone

(#47173) homeless09 válasza marked one94 (#47172) üzenetére


homeless09
őstag

Már gyűjtögetem a tp-t a kv3-ra :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47174) Timyyy válasza diegho (#47158) üzenetére


Timyyy
őstag

:R :R

(#47175) Paul119 válasza marked one94 (#47172) üzenetére


Paul119
addikt

naaa , néha el lát 20 méterre is :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47176) balintka válasza fsb1000 (#47078) üzenetére


balintka
addikt

Teljesen igazad van, reggel sokkal jobban enged nyerni.

(#47177) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ehehe:

Victory!
Battle: Abbey 2012. május 5. 19:46:39
Vehicle: T110E5
Experience received: 1 387
Credits received: 65 688
Battle Achievements: Boelter's Medal, Sniper, Top Gun

***

(#47178) zalman90


zalman90
őstag

azt vettem észre hogy nem jött meg a peccs :U :F

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47179) krisss93 válasza zalman90 (#47178) üzenetére


krisss93
aktív tag

Én 7-ét tudtam eddig is, szóval nem csodálkozom.
A német kapituláció évfordulójára időzítették a patchet.

(#47180) Viper26 válasza homeless09 (#47160) üzenetére


Viper26
nagyúr

:DDD :DDD

Pixel 7 | FR955

(#47181) Paul119 válasza zalman90 (#47178) üzenetére


Paul119
addikt

eura majd 4 nap múlva jön, elméletileg

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47182) Arpee78


Arpee78
senior tag

Na mi a furcsa ebben a statban? Link

Talán nem egy ember viszi, inkább egy népes família.

(#47181) Paul119
Honnan veszed az infót? Én hétfő v. keddre tippelek a külföldi fórumon olvasottak alapján.

[ Szerkesztve ]

(#47183) krisss93 válasza Arpee78 (#47182) üzenetére


krisss93
aktív tag

Aztarohadt, mennyit ment A-32-vel...

(#47184) Napfénysüti válasza marked one94 (#47172) üzenetére

A Tigernek is iszonyat gyér a látótávja. Eddig ez a legnagyobb bajom vele. :(

Més que un club!

(#47185) fsb1000 válasza Arpee78 (#47182) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez magyar srác? Nem semmi eredmények. Több regiszterben (értékelésben) is első.

(#47186) emre válasza fsb1000 (#47185) üzenetére


emre
veterán

omg... :W

1, gugli fordító (angolról minek)
2, hol van magyar (EU) oldalon még IS8-as stat adat? (majd talán pár nap múlva)
inkább nem sorolom, de ha az eredeti oldalt meg akarnád nézni egyből írja hogy oroszról lett fordítva.

mod: off

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47187) Arpee78 válasza fsb1000 (#47185) üzenetére


Arpee78
senior tag

Mivel orosz szerveren játszik, valószínűleg nem magyar. Azért(is) első több értékelésben mert nagyon sokat játszik. Mondhatnám non-stop.

(#47186) emre Ő már csak ilyen :)

IS-8-al 2189 csatát játszott múlt csütörtök óta? Hogy?

[ Szerkesztve ]

(#47188) D.Orion válasza zalman90 (#47178) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is, nem értem. Pedig a ru fórumon nem szoktak tévedni. :DDD

(#47189) marked one94 válasza Napfénysüti (#47184) üzenetére


marked one94
őstag

Hát azért a tigrisnek fejlesztett toronnyal már van látótávolsága :) de mondjuk nem egy Patton :))

You'll Never Walk Alone

(#47190) Dexter1024 válasza Arpee78 (#47187) üzenetére


Dexter1024
csendes tag

"IS-8-al 2189 csatát játszott múlt csütörtök óta? Hogy?"

Valószínűleg örökölte a Tier9 IS-4 statját.

Tesztszerveren nálam a T-150 is megkapta a KV-3 eredményeit.

[ Szerkesztve ]

PH! neutral

(#47191) Djuree válasza Arpee78 (#47182) üzenetére


Djuree
félisten

na az ilyen beteg f@szoktól kiráz a hideg :U
ez napi 25 órában wot-ozik vagy mi? szánalmas...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47192) ollie válasza Arpee78 (#47182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Naponta közel 200 csatát kellett játszania a közel 70 ezer csatához (1 év alatt). Ez szerintem lehetetlen. Ha csak 5 perc egy csata, akkor is 1000 perc lenne egyfolytában.

***

(#47193) Oriens válasza Arpee78 (#47187) üzenetére


Oriens
tag

Ha megnézed, is-4-vel viszont csak 6 csatája van. Szerintem a csaták száma amit is-4-vel ment maradt az is-8-on.
Már csak ha átlagosan 7,5 perces csatákkal számolsz, akkor kb. 10 nap non-stop is-8-ozás kell a 2000 csatához.

(#47194) garcia66 válasza Arpee78 (#47182) üzenetére


garcia66
tag

Sziasztok!

Szerintem ez "hamisított" statlap, mivel az orosz szerveren is csak tegnap előtt jelent meg az IS-8-as tank - tehát szerintem lehetetlen ennyi csatát menni 2,5 nap alatt.

Esetleg ha tényleg az IS-4-es eredményeket átvitte.

[ Szerkesztve ]

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#47195) Djuree válasza ollie (#47192) üzenetére


Djuree
félisten

van olyan koreai akinek starcraft1-ben több 100k csatája van. hidd el ők képesek napi 14-16 órát egy játékkal játszani. a wow farmerekről ne is beszéljünk. van aki főállásban wow-ozik napi több 100 dollárt keresve vele :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47196) krisss93


krisss93
aktív tag

Az M103 tényleg olyan papír, mint aminek az adatlapja alapján kinéz?
Vagy csak mázliból tudtam kiszedni egyet a frontján keresztül?

(#47197) Napfénysüti válasza marked one94 (#47189) üzenetére

Megvan a jobb torony de így is alig látok. :F

Més que un club!

(#47198) Paul119 válasza Djuree (#47195) üzenetére


Paul119
addikt

már régen nem emberek farmolnak hanem botokkal, qet is megcsinálja neked, be állítod hogy pl skininget szeretnéd felhúzni akkor el megy a skiningjének megfelelő helyre és ott kezdi el húzni, stb( láttam saját szememmel, alig akartam el hinni)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47199) marked one94 válasza Napfénysüti (#47197) üzenetére


marked one94
őstag

és a 100% legénység is megvan? ;) meg ha nagyon vaknak érzed szerelj fel rá egy periszkópot, a tigris úgy is sniper tank.

You'll Never Walk Alone

(#47200) Djuree válasza Paul119 (#47198) üzenetére


Djuree
félisten

hát én már rég nem wow-ozok, akkor már fejlődött a dolog, sajnos elég szomorú ez :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.