Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47551) marked one94 válasza athomi (#47544) üzenetére


marked one94
őstag

Az a lakat nem ezért van ott mert nem tudod megvenni hanem, hogy nem cserélhető, átrakható kiegészítés mint pl.: álcaháló, periszkóp.

You'll Never Walk Alone

(#47552) Mcray válasza -vitya- (#47549) üzenetére


Mcray
senior tag

Srácok csak Ti tudtok megmenteni.

Ész, nadrágkígyó, Csí, meg jing jang meg minden érvekkel beszéljetek le a Type-ról!

Ellenük ultragáz, de ha megveszem és mindenki engem használ majd punching bag-nek, akkor falnak megyek.

Jól keres?
Jól lehet "anglézni"?
Még mindig megy Low tierbe alázni?

Gyenge pontjait ismerem. Sokat Ammo rack-eltem már de BL-9-cel mocskos sokat pattogok az elejéről...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47553) emre válasza Mcray (#47552) üzenetére


emre
veterán

ok, megmentelek, lásd kivel van dolgod. :)

Nem megyünk többet veled szakaszban ha megveszed. ;] :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47554) vbbb


vbbb
őstag

Mi van akkor ha van egy Type59ed és veszel most még egyet? Jár mellé 1000gold, de mennyit adna még rá?

(#47555) Mcray válasza emre (#47553) üzenetére


Mcray
senior tag

Ez jó humor volt, de még mindig akarom. Basszus ez olyan mint amikor a szomszéd csajra gerjedek, amikor itt van Aszony 8 éve :DD :DD :DD Kéne kéne kéne de ha nem lesz akkor "Frack it" :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47556) -vitya- válasza Mcray (#47552) üzenetére


-vitya-
őstag

nemtom - én sosem féltem tőle, és van T44-em amit sokkal jobbnak tartok, így nem is hiányzik. Meg van a T34 pénzt keresni. Én sosem venném meg.

Megéri azt a bazi sok lóvét??? Inkább idd el! :D az legalább látszik ;-)

-=Витя=-

(#47557) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

francnak se kell a gold.. az van.. Type kéne...:D Már csak azért is, mert a T34 mellé pont jó lenne...

Most ez meddig is lesz akkor így?

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#47558) vhw válasza Mcray (#47552) üzenetére


vhw
addikt

Ha ezek után megveszed, akkor elfogadod a WG szégyentelen mocskos viselkedését. A hazugságait, a technikai hibákkal magyarázott leállást és az eredeti egy hónapra szóló ígéretének egy nap után való semmibevételét.
Innentől kezdve már csak elvből is egy forintot se ezeknek az utolsó senkiknek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47559) erikke17


erikke17
őstag

Most akkor megint ömlesztve lesznek Typek random csatákba? :D Vérpistikék bevásárolnak belőle.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#47560) Mcray válasza vhw (#47558) üzenetére


Mcray
senior tag

Még ez a legjobb érv eddig :)

Kínai haver most vette meg...ÁÁÁ. Megértem. Ha Hungarótank lenne és ilyen nehéz ellenfél, én is venném.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47561) Arpee78


Arpee78
senior tag

Első köröm Luchsal:Replay

Victory!
Battle: Karelia 2012. május 7. 17:47:43
Vehicle: PzKpfw II Luchs
Experience received: 5 430 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 14 164
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Master Gunner, Kolobanov's Medal, Invader, Top Gun

Free xp-ből kimaxoltam, a Leo kereken 5000xp, így egyetlen csatával elit lett. Szerencsére az ellenfél is segített, az egyik T57 kilőtte a tétlen társukat.

[ Szerkesztve ]

(#47562) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Melyik tankot csúfoljtátok MiniMausnak? Jól sejtem, hogy nem a giftshopba kapható PzS35739-t?
Erről a PzS35739-ről van valakinek tapasztalata? (alacsony tierű, prém tank vásárlásán gondolkzok)

[ Szerkesztve ]

(#47563) zalman90


zalman90
őstag

medig lehet type ot venni ?:D és mennyit hoz csatákban ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47564) whatnot válasza zalman90 (#47563) üzenetére


whatnot
őstag

Hát, eddigi tapasztalatok alapján nem lehet tudni, akármikor levehetik.

(#47565) sanya67 válasza Plokijuma (#47562) üzenetére


sanya67
tag

A mini az a 38H735!
Az S35 739-nek kissé meredekebb az MM besorolása, 10-ből 7x KV-k közé tesz be, ott csak a tisztes helytállás a cél! :DDD
Ha néha kifogsz 3-as csatákat, akkor gusztustalan mészárlásra képes...

saját statom vele:
177 meccs, 316 kill
63% winrate

(#47566) virkir


virkir
veterán

Akik már nem bírnak magukkal azoknak egy jó hír.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#47567) zalman90 válasza virkir (#47566) üzenetére


zalman90
őstag

jol nézem ? holnap jön a 7.3 ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47568) sanya67 válasza virkir (#47566) üzenetére


sanya67
tag

Oh yeah! :DD

(#47569) stork13 válasza zalman90 (#47563) üzenetére


stork13
aktív tag

Lassan egy hónapja nem használtam, de addig körönként átlagban, tisztán 35-40k haszon jött vele, prémiummal.
Most szerintem a T34 jobban hoz. Még...

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#47570) forras2 válasza virkir (#47566) üzenetére


forras2
őstag

Van valami magyar leírás, hogy milyen újítások lesznek a 7.3-ban? :U

(#47571) intercell


intercell
csendes tag

Vki Type59 tulaj le tudná írni, hogy mostanában mik a tapasztalatai a tankkal? Mennyit hoz egy jobb-rosszabb kör, miket tud átlőni vele, mennyire papír? Stat alapján kb mindennek át kell lőnie, az ágyúja pedig elég karcsú; kompenzálva van ez azzal, hogy sokat dobja be max T8-ak közé?

Előre is köszi a helpet, remélem segít vki dönteni, hogy vegyek vagy ne :)

(#47572) zalman90 válasza intercell (#47571) üzenetére


zalman90
őstag

IS3 , KV3 ezekkel mindig pattogok róla... de érdekes T29 el átszoktam lőni

én most KV-5 és type59 között gondolkozok

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47573) intercell válasza zalman90 (#47572) üzenetére


intercell
csendes tag

Nekem van egy Löwe-m, ezért a KV-5 nem eleve nem játszik, nem kell még egy lassú tank, bár ha nagyon jó az MM-je, akkor fasza lehet, de tier8-ban már nem sokra jó szerintem.

Persze lehet, h ugyanez a helyzet a Type-val is, hogy sokat dobaj t9-t10-be, és akkor szintén nem jó. A Löwével jól el lehet lenni, csak baromi lassú, viszont így legalább nem érek oda az első sorba, mert úgyis nagyon papír :)

(#47574) virkir válasza forras2 (#47570) üzenetére


virkir
veterán

Csak fordítós

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#47575) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Első csatám a Királytigris nagyobbik 105-ös ágyújával. Két csapattársamat sikerült meglőnöm. Mindkét esetben sokadik lövésemet adtam le a célpontomra és ők lazán átgurultak előttem, én meg tornyon trafáltam mindkettőt oldalról (egy tigris volt és egy T30). Nem hiszem el, hogy ennyire nem lehet odafigyelni a másikra... Ráadásul a mögöttem is el tudtak volna menni.

Győzelem!
CsataCliff 2012. május 7. 18:44:40
JárműPzKpfw VIB Tiger II
Szerzett tapasztalat: 1 032 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 70)
Szerzett kredit: 13 111 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 11 420)
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd

Javítás:
PzKpfw VIB Tiger II jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 9 172

Megvásárolva:
A lőszerek PzKpfw VIB Tiger II járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 14 420

Ez így csúnyán bukó prémium fiókkal is.

(#47576) whatnot


whatnot
őstag

Valaki felnyomta a WG-t a fogyasztóvédelemnél :DD

(#47577) zalman90 válasza whatnot (#47576) üzenetére


zalman90
őstag

:F :F

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47578) nemeth989 válasza intercell (#47571) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nekem van type59-em olyan 300 csatám volt vele, eddig.
Papírság: az eléggé random nálam, ha sikerül úgy beállni, hogy csak a tornya látszik akkor elég sok pattanót lehet vele beszerezni. Ha viszont ftf van akkor már egy t7-es heavy képes elkenni a száját, főleg a tigris a nagyobb átütése miatt. De van amikor T9-es is pattan róla Nekem fent van az ammos cucc, az kötelező, mert nélküle eléggé fákja a tank.
Támogató tankként használom, leginkább ha egyedül vagyok, eléggé pontos az ágyúja, viszont precízen kell vele célozni. T7-ig kb. 70%-os eséllyel, majdnem mindent áttud ütni, csodát nem kell várni, hiszen T6-os ágyúja van, olyan 190-250-is terjed a sebzése. Gyorsulása: tetű lassú, de aránylag jól tud manőverezni.
Kredit az teljesen változó, én megfigyeltem a loggerben, ha kb. sikerül olyan 1000 körül sebezni, de inkább többet akkor olyan 40-60K creditet hoz, ha megvan a 2000dmg akkor jönnek a 80-100K-s creditek, de ezt úgy hogy én premmel játszok. Úgy emlékszem a legrosszabb eredményem, fél perc után kilőttek, az asszem 20k-s volt, de még ez is 10k haszon, javítása olyan 8K, ha kilőnek, lőszer meg olcsó. Leggyakrabban t8-9-esek közé dob be, ha top játékos vagy, akkor lehet vele aratni. Mikor t10-esek ellen vagy, akkor meg kb. a felderítő szerep jut rád.
Egyébként én szeretem, ha med csorda van, akkor mindenkit letudtok aratni vele.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#47579) Chris0321


Chris0321
addikt

Az IS4-esre érdemes megvenni a vizes lőszerlőszertartót? Valamelyik nap T34-el kilőttem egyet full hp-ról és mivel most olcsóbb beszereznék rá egyet. Még nem mentem vele mióta megvettem, az IS3-asomon volt és nem volt vele ammorack probléma.

(#47580) whatnot válasza zalman90 (#47577) üzenetére


whatnot
őstag

Hamis reklámozásért.

(#47581) Gyuri27 válasza whatnot (#47576) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt honnan tudni?

Kedves fsb nem én voltam!

Amd - Radeon - Ryzen

(#47582) Fel válasza Dobi 562 (#47575) üzenetére


Fel
addikt

Eszerint az OL bejegyzés szerint a 7.4-ben változtatnak majd ezen a kártérítési rendszeren: [link]
"improvements to the current team damage reimbursement mechanics"
Kíváncsi leszek mit mókolnak vele...

(#47583) Plasticbomb válasza nemeth989 (#47578) üzenetére


Plasticbomb
addikt

T34el a kupolának a csúcsára tudtam csak rálőni vele. Ott is maradt, szépen lángolt a csata végéig..:)

Lol. Object 261 oneshotolt most.. T34el mentem. volna... Eddig ez a második alkalom...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#47584) emre válasza Chris0321 (#47579) üzenetére


emre
veterán

Ha azt nem is, de töltésgyorsító, célzásgyorsító, venti fog kelleni az IS8-ra is. :U
(hogy a többiről ne is beszéljünk)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47585) babferi válasza intercell (#47571) üzenetére


babferi
tag

Hat jatekelmeny szempontjabol a fullos T44-re hasonlt leginkab szerintem ( en most arra hajtok ). Szinte ugyanaz a loveg mint a T44 LB-1-e , bar a jobb loero/tonna arany miatt mozgekonyabb a T44 , de szembol a Type joval pattogosabb !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#47586) Chris0321 válasza emre (#47584) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, azokban biztos voltam csak ebben nem. Nem szeretném feleslegesen felrakni, ne foglalja a helyet.

(#47587) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Áh vicc ez a Bl10, nem is tudom hirtelen mit utáljak jobban, ezt a useless ágyút vagy a varázslatos Ópé E-75-öt...valahogy mindig róla pattanok mindennel legtöbbet..most is Province, 3 szor dugta ki az oldalát az e-75 és bounced, didnt penetrate stb, mire 4. re bekapott egy 950-est, de ez akkor is gáz...hogy 4 lövést kelljen leadni mire ér is valamit..pláne az oldalára és akkor még a pontosságot meg sem említettem...

=^-^=

(#47588) vhw válasza Gyuri27 (#47581) üzenetére


vhw
addikt

"Ooorky
Posted Today, 06:50 PM
I made a Picture today with camera (date, time turned on), and I sent an email with my to the local consumer protection service (or Fogyasztóvédelem as we call it in Hungary).
False advertising is a crime in our country (and i think it is in the whole EU)."

Amennyiben valóban megtette, akkor innen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47589) sanya67 válasza Plokijuma (#47562) üzenetére


sanya67
tag

Rég mentem vele de most, hogy beszéltünk róla, gyorsan előkaptam:

Győzelem!
CsataProvince 2012. május 7. 19:08:00
JárműPzKpfw S35 739 (f)
Szerzett tapasztalat: 8 445 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 30 844
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Top Gun
8 kill (Tier 3-as csata)

(#47590) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

De legalább annyi gerinc lenne bennük, hogy benyögik, hogy "bocs, elbasztuk, vissza az egész". De nem, "karbantartás". Anyátok, az.

(#47591) nemeth989 válasza Plasticbomb (#47583) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nem azt mondom, hogy mindig pattan, mert tényleg van amikor semmi sem segít, mert mindenhol átütik, meg van amikor IS4 nem tud sebezni s-70-el, te meg csipegeted.
De azért az esetek többségében pattanni szokott.
Nálam mostanában nem szokott kigyulladni, de van amikor olyan napja van.
Egyébként valamelyik nap, simán körbetáncoltam egy t34-et, meg a lassabb heavykkel is meglehet csinálni, mondjuk nem volt a helyzet magaslatán a T34 player :D.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#47592) Plokijuma válasza intercell (#47571) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Prém accounttal durván 60k-80k-t kapsz egy közepesen jó körért. Viszonylag ritkán, de át lehet lépni a 100k kreditet (110k a rekordom vele).

Javítás + lőszer költsége kb 10k-12k közt van.

Type egy viszonylag lomha med, nagyon nehezen gyorsul be. Nagyon könnyen kap ammoracket, ezért javallott használni WetAmmoRack-t. Tier9-Tier10 heavyket természetesen szemből nem nagyon tudja sebezni, sőt néha az IS-4 oldalát se viszi át közvetlen közelről, többször próbálkozás után sem. Tank nagy előnye, hogy alacsony, érdemes az egy-az-egy elleni minicsatákban facehugolni. (Sajnos ahhoz lomha a tank, hogy könnyen megtáncoltathasd az ellenfelet). Amit még jól lehet vele csinálni: Ramming (Szándékosan belerongyolni az ellenfélbe)

Tartós egy kis tank, de egyre kevésbé pattogós érzésem szerint a korábbiakhoz képest. (Sok type59 tulaj abban egyetért velem, hogy többszöri ninja nerfelésnek lehetett áldozata a ez a tank)
Mostanában simán átlövik a tornyát is szemből a tier8-9es medek is. Korábban ez elképzelhetetlen volt. Úgy, mint az is, hogy egy VK3601 folyamatosan messziről átlője a tanktest frontpáncélzatát.

Ha megtanul vele játszani az ember vele gyilkos fegyver, viszont már nem olyan könnyű jól játszani vele, mint egykoron. Sajnos mióta Tier10-esek közé is bedobja az MM, azóta elég sokszor fordult elő, hogy a tanklista alsó harmadában/negyedében szerepeljen a Type.

Tűzgyorsasága jó, viszont relatíve kevés lőszernek van helye. (kb. 5 perc folyamatos lövöldözéssel kiürítheted (pl. Malinovkán) ). Ágyú pontossága változékony, ha jó napja van, akkor 2 pixelnyi felületet is eltalálsz zsinórban többször, viszont van olyan, mikor 20 lövésből csak 1-2 talál összeszűkült célkereszttel.

[ Szerkesztve ]

(#47593) whatnot válasza Gyuri27 (#47581) üzenetére


whatnot
őstag

[link]

Látom már becopyzták közben. Mindenesetre érdekes, hogy mások is szívesen követnék a példát. Én némileg örülök ennek.

[ Szerkesztve ]

(#47594) zalman90 válasza Plokijuma (#47592) üzenetére


zalman90
őstag

8 ast miért ne dobhatna be t10 be ? :U mikor az 5 ös tankokat is berakja.. és ez mégis csak 8as

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#47596) Napfénysüti

Győzelem!
Csata: Fjords 2012. május 7. 19:05:53
Jármű: JagdPz IV
Szerzett tapasztalat: 4 245 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 19 222
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: II. osztály, Kiváló Lövész, Elit lövész

Még a végén megkedvelem. :D

Més que un club!

(#47597) nemeth989 válasza Plokijuma (#47592) üzenetére


nemeth989
senior tag

Egyetértek, teljes mértékben.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#47598) Plokijuma válasza zalman90 (#47594) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Mert ez egy Prém tank, kedvezményezett MM-mel. Prémtankok jó része kedvezményezett MM-t kap, ezért ritkán kerülnek a lista aljára, ellenben annyival többször a lista tetejére (vagy annak környékére)

Type59-nek régebben a max tier a 9-es volt, Tier10-esekkel nem hozta össze.

(#47599) Patrick76496 válasza zalman90 (#47572) üzenetére


Patrick76496
őstag

A KV-5-nek szinte egyenlő a lövege a sima KV-éval, annyival különb, hogy 7-et bír lőni másodpercenként. Ahogy próbáltam a public test szerón, nagyon sok tankról pattantam. :(

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#47600) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

KV-3, még mindig a 107-essel:

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay 2012. május 7. 19:44:26
Jármű: KV-3
Szerzett tapasztalat: 8 715 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 46 861
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész

:))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.