Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47101) homeless09


homeless09
őstag

Istenem mik ezek a csapatok....az összes úgy félti a seggét, hogy az nem igaz...jönnek rám 3-an, tartom fel őket rendesen, püffölöm az f7-et, de csak állnak hátul fedezékbe mint a f*sz..... :W

mostmeg...én KV-val, meg még egy KV védtünk egy teljes oldalt, mögöttünk egy hummel volt valamennyivel, t6-t7-ek ellen...gondolhatjátok mennyi esélyünk volt :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47102) -vitya- válasza Paul119 (#47100) üzenetére


-vitya-
őstag

arra gondolsz, hogy egy csomó feleslegesen ellőtt lövedéked volt? :P

-=Витя=-

(#47103) Paul119 válasza -vitya- (#47102) üzenetére


Paul119
addikt

pl :DDD , annyira el kezdtem lagolni néha mint a szar :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47104) Gyuri27 válasza homeless09 (#47101) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megint sok a hülye. Nálunk egy arty. Az is afk.
Tudnám az ilyen miért nincs büntetve.

Amd - Radeon - Ryzen

(#47105) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most megint tele van hülyékkel a játék.

Az előbb egy IS 500 alatti eff-fel (5k csatával) noobozott mindenkit a csapatban. Amikor meg meghalt, mindenki idióta volt persze.

***

(#47106) fsb1000 válasza ollie (#47105) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt tanulta a többiektől, mit csodálkozol?
A "jó" példa terjed mint a pestis.

(#47107) homeless09 válasza Gyuri27 (#47104) üzenetére


homeless09
őstag

Én sem értem, aki tudja, hogy afk lesz, az minek indít játékot....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47108) Gyuri27 válasza ollie (#47105) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sikerült ezzel a barommal játszani [link]. Ő tigerrel én t29-l.
Beszoritott minket egy is3-t34 páros. Nem ám az is3-t lövi. Nem a t34-t. Hanem a 400m-re lévő t54-t. Esküszöm ebbe a hac-be mindenki gyík.

homeless09: kezd jó hangulatom lenni. Javaslom mindenkinek ne legyen afk. :W

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#47109) homeless09 válasza Gyuri27 (#47108) üzenetére


homeless09
őstag

Most meglepő módon nyerem a köröket...nemtudom mivan itt kérem, de meglep :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47110) Arpee78 válasza homeless09 (#47107) üzenetére


Arpee78
senior tag

Kattintasz a piros gombon és utána zörög a telefon, msn, mamika, papika, stb...

Kattintasz a piros gombon és összeomlik a játék, újraindítod, de a lassú gép miatt elkésel.

Kattintasz a piros gombon és elmegy a kedv a játéktól az MM láttán.

Ilyenkor felőlem aztán csöröghet zöröghet bármi....ha játszok akkor játszok viszlát
Azért akad olyan aki abbahagyja a játékot, mert a közelben visít a gyereke.

[ Szerkesztve ]

(#47111) homeless09 válasza Arpee78 (#47110) üzenetére


homeless09
őstag

Ilyenkor felőlem aztán csöröghet zöröghet bármi....ha játszok akkor játszok viszlát :DDD

Jó ha családos vagy még megérthető, de olyankor sem lépek ki, mikor IS-4-ek ellen kell mennem, pedig tudom, hogy kb semmit sem fogok rájuk sebezni.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47112) CactuS válasza ollie (#47098) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az kb akkora örömfaktort okozhat, mint a kedvencem: a BL10.

Az utóbbi pár napban vagy kancsal vagy pattan. Ma province-en bármire céloztam - álló tankra - alá/fölé ment. Persze a keresztbe rongyoló medet - elé célozva - sikerült egy lövésből kilőnöm. Biztos velem van a baj...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47113) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Na végre Tankász lettem Tiger(P)-vel is. A TOP listám felén már meg van ez a plecsni. T34-et is megpróbálom, bár az nem kedvenc, de ma alacsony az átlag.
Győzelem!
Csata: Mountain Pass 2012. május 5. 13:03:06
Jármű: PzKpfw VI Tiger (P)
Szerzett tapasztalat: 2 010
Szerzett kredit: 54 303
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Acélfal

(#47114) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#47097) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ne légy már ilyen fafejű, nem igaz, hogy nem érted mit írtam, attól hogy idős vagy még megértheted az ilyen példákat is.... De ha nem megy hát nem megy, elmagyarázom: tudom hogy sokat mész e100-al mivel az a Lori ellentéte ezért írtam a sarkallatos példát. Írhattam volna Maust is, Is4-et is bármit ami acélosabb, mint egy francia tank, és Stell wallként lehet vele előretörni. Te aki ennyire képben érzed magad a wottal kapcsolatban igazán érthetnéd már :K NEM arra írtam hogy hogy te hogy játszol vele tetszik érteni??

=^-^=

(#47115) homeless09


homeless09
őstag

Hmm...szerintem elkezdem a ruszki med tank vonalat...nem néznek ki rossznak :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47116) dre_am


dre_am
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy nagy kérdésem: Hogy lehet T50-el megtanulni jól játszani? Abszolute használható a tank azt érzem, de nem tudok még vele úgy helyezkedni, hogy jó legyen.

Megbízhatóság: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#47117) Plasticbomb válasza homeless09 (#47115) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem is rosszak! Csak baromi hirtelen jön a "sok tp-t kel összegyűjteni, hogy tovább léphess" érzés...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#47118) homeless09 válasza Plasticbomb (#47117) üzenetére


homeless09
őstag

hmmm, kíváncsi leszek :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47119) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#47114) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért nem értem, mert az én véleményem szerint E100-al nem lehet Acélfalként előre törni.

De megint látszik, hogy te ebben tájékozott vagy. Jól tudod melyik tankkal mit lehet.
Kiváncsi vagyok mennyit mentél E100-al. Kár hogy a nicked nem ismerem, akkor nem kéne kérdezzem.

(#47120) Paul119 válasza fsb1000 (#47119) üzenetére


Paul119
addikt

max ha be forgatod de még akkor sem olyan kemény mint az is7, maus ,t110

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47121) freelancer válasza dre_am (#47116) üzenetére


freelancer
tag

Az felderítő tank, nem helyezkedni kell vele, hanem villantani az ellent a heavy/arty-nak

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#47122) fsb1000 válasza Paul119 (#47120) üzenetére


fsb1000
nagyúr

butuskák ezek az elképzelések...

Bármelyik tankkal lehet Acélfalként előre törni, ha nincs olyan ellenfél aki átlőne és nincs arty aki rád vadászna.
Az csaták 90-95%-ban, egyik tankkal sincs így.
Azok képzelik "sérthetetlennek" a TOP heavyket, akik nem vagy keveset mentek vele.
Mindig van ellenfél aki átlő és gyakran van arty is, aki miatt bújni kell.

(#47123) Arpee78 válasza fsb1000 (#47119) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nagyon titkolja, de a te memóriád is kiváló.
Megint kötekedsz, még csak majdnem, de fokozódik a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#47124) Paul119 válasza fsb1000 (#47122) üzenetére


Paul119
addikt

őőm "t az én véleményem szerint E100-al nem lehet Acélfalként előre törni." akkor most lehet ?
nem kötekedés csak nem értem akkor most melyik ?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47125) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Melyik ágon vannak a legpontosabb artyk?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#47126) fsb1000 válasza Paul119 (#47124) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az én véleményem szerint:
A csaták 90-95%-ban nem
A csaták 5-10%-ban igen

Tányleg ennyire nehezen érthető amit írtam?

(#47127) Paul119 válasza fsb1000 (#47126) üzenetére


Paul119
addikt

hát ha a két külön hozzá szólást össze olvasom akkor érthetőbb ,de így más két teljesen eltérő véleményt formáz meg

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47128) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#47119) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

De még mindig nem érted mit akartam mondani, most ne menjünk már bele a tank részletes elemzésébe mert nem erről van szó.

Nyilván sok francia tankkal mentél már, így azokkal sok acél falad lehet....ha kötekedni akarnék ..látod én is tudnék, de nekem nem ez volt a célom...

Általánosságba véve, azt azért be kellene látnod, hogy bármi acélosabb a francia tankoknál, a franciáknak gyakorlatilag nincs páncélja, egy tier 2 is átlövi a frontot a legtöbbnél. Bizony egy E100 is ha itt tartunk sokkal keményebb nála ezért egy e100-al könnyebben beállsz akármi elé, míg egy amx-el nem hinném, ha csak nem kalkulálod be a 99,9%-os tuti sebzést.

Nem azt írtam hogy az e100 a legacélosabb, ez amúgy is szubjektív.... van Is7-em is is4-em is, E100-am nincs, de most nem ezeket hasonlítottam össze ha elolvasnád, hanem hogy bármely nemzet tankjai keményebbek "stell wall" szerűbbek mint a franciák. Már tényleg nem tudom hogyan magyarázzam el másképp...

=^-^=

(#47129) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#47128) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem értelmetlen dolgokat írsz.
Ha elfogadjuk az állításod, hogy X tank "acélosabb" mint Y, abból még nem következik amit írtál:
"teljesen más stílus mint a beállok e-100-al az utca végébe és kattintgatok"

Ez az amivel én nem értek egyet, és úgy gondolom azok írnak ilyesmiket akiknek kevés tapasztalatuk van ezzel a tankkal.
A véleményem pedig leírtam arról, hogy minden tank lehet acélos, csak megfelelő ellenfelet kapjon. (ez ritkán fordul elő)

(#47130) Paul119 válasza fsb1000 (#47129) üzenetére


Paul119
addikt

vagy neked dobja a gép azt a bizonyos +25%ot, hála égnek is4es videónál nekem sorsolta, 500 hpnál rengeteg pattant le , ill volt 0 dmg, ez volt a mázilm

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47131) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#47129) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Eleinte azt hittem, csak simán nem érted....most már látom, hogy nem is akarod érteni..nem tudom ez a hiányosság nálad miből ered, biztos meg van az oka nem is lényeg, de másképp nem tudom mondani.

Ezt már nem is neked írom csak ha már itt tartunk:

"teljesen más stílus mint a beállok e-100-al az utca végébe és kattintgatok"

Nyilvánvaló, legalábbis az értelmesebbek számára, hogy itt nem szó szerint értettem a dolgot, hanem úgy ahogy azt fentebb leírtam. Én elhiszem, hogy van akinek ez nehézséget okoz, de hogy 20x kelljen elmagyarázni, 2 oldalon át az már kicsit fail....

(nem kell visszakeresni természetesen nem 20x magyaráztam el.. ez az amit előbb is írtam, de bizonyára ez már túl komplex dolog...)

Térjünk vissza a játékra ...jobban járunk... :)

=^-^=

(#47132) homeless09


homeless09
őstag

KV-3 vagy KV-1S? Indokot is légyszi.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47133) ollie válasza homeless09 (#47132) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem egy kategória.

A KV-3 lassú, a KV-1S gyors. Előbbivel heavy tankként, utóbbival med tankként kell játszani. Előbbi ráadásul még nagyon pattogós is szemből, sokszor még a tier 10-es ágyúk is lepattognak.

[ Szerkesztve ]

***

(#47134) homeless09 válasza ollie (#47133) üzenetére


homeless09
őstag

Azt néztem én is, hogy jóval vastagabb a páncélja, meg nagyobbat lő. Akkor szerintem KV-3 lesz, köszi :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47135) D.Orion válasza homeless09 (#47132) üzenetére


D.Orion
veterán

KV-3 hamarosan T7 lesz és kapsz helyette egy T-150 -et T6-ba. Szóval szerintem ha most fejleszted ki, akkor a KV-3mat fejleszd ki már csak az ingyen tank miatt is.

(#47136) Paul119 válasza homeless09 (#47134) üzenetére


Paul119
addikt

kv 1 s is ugyan akkorát lő, annyi hogy fürgébb

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47137) homeless09 válasza Paul119 (#47136) üzenetére


homeless09
őstag

a KV-3 alapsebzése nagyobb.

D.Orion: rendben, köszi Neked is :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47138) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#47131) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, térjünk vissza a játákra, de ettől még "a beállok az utca végébe és lövöldözök" elképzelésed fals marad.

(#47139) D.Orion


D.Orion
veterán

Apró kérdés:

Ez az IS-8 tank egyébként honnan jött? :F Mármint ezt miért nem T-10 tanknak hívják a játékban? :F

(#47140) Paul119 válasza homeless09 (#47137) üzenetére


Paul119
addikt

jó az alap :DDD , de mind a kettőre fel megy a 122

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47141) homeless09 válasza Paul119 (#47140) üzenetére


homeless09
őstag

Azt nem tudtam na :D De szerintem a KV-3 lesz, már csak az ingyééé' tank miatt is :D (nameg "csakúgy" ugrik egy tiert)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47142) Iron Funeral válasza D.Orion (#47139) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Eredetileg IS-8 volt a neve csak a politikai változások (Sztálin halála) miatt lett átnevezve T-10re.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#47143) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok Jó az " öreg " a háznál.

Győzelem!
CsataKarelia 2012. május 5. 15:49:34
JárműKV
Szerzett tapasztalat: 1 442 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 20 420

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#47144) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#47138) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Mint ahogy az is, hogy sose látod be ha tévedtél, szóval inkább játsz és lövöldözz de ne az utca végéből ;)

Peace & fight ;]

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#47145) -vitya- válasza L-e-f-i-e (#47144) üzenetére


-vitya-
őstag

egy tény ami ebben a 30 hozzászólásban van:

L-e-f-i-e nem kezdett most személyeskedni, általánosan beszélt dolgokról - teljesen mind1, hogy igaza volt-e vagy sem - fsb meg magára vette az egészet, és sértett hangon, személyeskedve válaszolt.

@fsb: elképzelhető, hogy nem mindig a te személyed ellen szól, ha itt hozzászól valaki, nyugodj le.

-=Витя=-

(#47146) fsb1000 válasza -vitya- (#47145) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valamit félreolvashattál, mert én semmit nem vettem magamra, nem vagyok sértet, csak jeleztem, hogy az E100-al kapcsolatos általános állítás mögött nem sejtek tapasztalatott, azaz egy méretes ökörség.

Lehet egy kicsit erősebben írtam, mint az elvárható, de nekem már eléggé tele van a mézesbödönöm az olyan okoskódokkal akik véleményt mondanak, mindenféle tankokról, miközben nincs a garázsukban és amúgy is tudják hogy kell frankón játszani ezt a játékot.
De ha nagyon lelkizni szeretnél akkor azt is írhatom: hogy irritábilis-agyszindrómám van a fals sztereotipiáktól avagy a téves általánosításoktól.
- MM fail
- Noob & moron a csapat, ha vesztünk
- Mai napon hülyék a csapattársak (és az ellenfelek nem?)
- OP a tank, a másik UnOp.

És így tovább....

(#47147) Zeratul


Zeratul
addikt

Defeat
Battle: Erlenberg 2012. május 5. 16:50:09
Vehicle: IS-3
Experience received: 822
Credits received: 51 082
Battle Achievements: Master Gunner, Sniper

Ez olyan mi lett volna ha győzünk kérdést vett fel. :)

(#47148) whatnot


whatnot
őstag

Megyek IS-sel, Panther II jön szembe:
1. lövés: turret control sárga. megjavítom
2. lövés: ammo rack sárga
3. lövés: turret control sárga.

Ez egy vicc.

(#47149) Zeratul válasza homeless09 (#47137) üzenetére


Zeratul
addikt

De ki játszik alaplöveggel ha már van fullos? D-2-5-T mind a KV-3 mind a KV-1S csúcs lövege, de a torony miatt a KV-1S-en jobban működik.

Whatnot: torony forgatót nem javítunk, csak végszükség esetben (mint ahogy lánctalpat is), lövegre, ammor rackra kell tartalékolni a javítókészletet.

[ Szerkesztve ]

(#47150) -vitya- válasza fsb1000 (#47146) üzenetére


-vitya-
őstag

No akkor akármilyen tele az a bizonyos bödön, akkor is először számolj el tízig, javaslom, olvasd el még egyszer ami ott van...

Idézek (innen indult):
"Hú de lol..micsoda modern szófordulat :DDD

Grat a Boeterhez, Lórival nem nehéz annyira, nyilván rá kell érezni mert teljesen más stílus mint a beállok e-100-al az utca végébe és kattintgatok :)"

Ez minden, csak nem beszólás, abszolút pozitív, gratulációkban gazdag, kedves válasz a Loraine40t-s ászsághoz.

Erre Te:
"Nyilván te vagy az az okoska, aki meg tudja mondani, hogy "beállok e-100-al az utca végébe és kattintgatok".

Kár hogy nem ismert a WoT nicked, mert megnézném, mennyit mentél E100-al és milyen eredményel."

Ez pedig személyeskedés, egy sértő válasz aminek semmi értelme.

BASZKI!
Ha engem valaki megdicsér, megköszönöm, elmosolyodok, és jól érzem magam. Tégy Te is így.

--szerk: továbbra sem a "szakmai" részén van a hangsúly, azzal gondolom mindenki tisztában van, hogy igazából nincs is olyan tank, amivel megállok az utca végén, és kattintgatok... Gondolom egy hasonlat próbált itt lenni, arra, hogy mennyire máshogy kell a nagy tankokat használni, mint a fentebb említett franciát. Ennyi van mögötte, és nem több. L-e-f-i-e majd kijavít, ha ennél többet is bele szeretett volna érteni.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.