Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47751) Mcray válasza Napfénysüti (#47748) üzenetére


Mcray
senior tag

Pont ez a lényeg, hogy NEM hullik az ellen, ha nem sebzik ők is...Emiatt vannak a 3 perc alatt bukott körök. Mert lusta, hülye, szemét arrébb gurulni 10 métert hogy odapörköljön annak akivel épp fordulózok és egyáltalán nem biztos hogy én jövök ki győztesen, főleg ha az ellen társai szednek engem ahogy kell.

Ez nem párbaj, ez véres háború. Senkit nem érdekel a módszer, csak fogyjon az ellen.

Emiatt van hogy úthenger módjára egyesével bedarálnak randomban.

Ahol van 3-4 értelmes egymásnak idegen aki ezt érti, nyert csaták születnek a mi oldalunk javára.

Tank Companyben ilyen bénázás és szenvedés nincs. Szólsz teamspeaken (stb) a parancsnoknak, hogy most verik a szögeket a koporsódba, és ha van tartalék, akkor odaküldi és segít a csapat minden tagja.

.mf
:Y :C :R

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47752) homeless09


homeless09
őstag

Nálam félig angol félig magyar :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47753) .mf válasza Djuree (#47746) üzenetére


.mf
veterán

Sztem régebb óta, mint te :P Tavaly áprilisban kezdtem a bétát, utána viszont nyáron beleuntam (egy szinte hihetetlen pechszériám volt), két hete vettem csak újra elő.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#47754) Patrick76496 válasza .mf (#47743) üzenetére


Patrick76496
őstag

Egyébként azért választottam ilyen marha módszert, mert előlem is lopkodják állandóan a tankokat, hiába írom ki, hogy támadom. Ha a T billentyűm megnyomása után valaki ki meri lőni előlem a célpont tankot, akkor azt egy minősíthetetlen parasztként kezelem.
Mcray: Nem én teszem tönkre másokét, hanem ők az enyémet, de ez ott van ebben a hsz-ben kicsit feljebb. Egyébként csak most kezdtem használni a módszert, de csak akkor alkalmazom, amikor csak 2 lövésből tudnám kiszedni. Persze nem várom meg, hogy egy fullos tankot lesebezzenek, egyből lövöm én is, amikor meglátom. De azért valld be, hogy te is fogod a fejed, amikor kiírod, hogy támadod XY-t, aztán egy b*zi rohadék kilövi előled. Na én ilyet nem csinálok. Ha valaki kajak kiírja, hogy támadja, akkor meghagyom neki, és másfelé elmegyek.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#47755) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Már müxik a 7.3 és 12.000 játszanak vele...
Kiváncsi vagyok este hány IS4/IS8-al találkozom majd csatánként randomban!

(#47754) patrikgtaivs : A célkijelőlést én úgy értékelem, valaki azt szeretné közösen támadjuk, nem pedig úgy hogy rezerválta magának.

[ Szerkesztve ]

(#47756) //Crouch//


//Crouch//
tag

Üdv!
Most, hogy kijött a patch érdemes eladni a KV1-et?

(#47757) StoneBridge válasza //Crouch// (#47756) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Próbáld ki előbb... szvsz.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#47758) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Én tegnap 01:00-kor írtam be a prémium promókódot, de úgy látszik, hogy update után most 2 napra érvényes. Rendes a WG.net, legalább visszaadták a délelőttöt. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#47759) freelancer válasza fsb1000 (#47755) üzenetére


freelancer
tag

Erre válaszolhatok neked, RU pöccs után este szinte csak KV2-3-4 és IS4-8 akat láttam csatában :)

Amúgy agyaltam a prém tank vásárláson (KV5 vagy Type), szerintem veszek egy KV5-öt.
Akinek van friss infója, hogy hozza a kreditet (kb) az megoszthatná. Előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#47760) cikasz válasza Patrick76496 (#47754) üzenetére


cikasz
őstag

Én úgy tudom/tam, hogy többet ér a sebzés mintha te lőtted volna ki!
Tehát ha kilősz 10 tankot 10%hp-ről kevesebbet ér mintha 5 tankot lelőttél volna 10hp-re kill nélkül.
Javitsatok ki ha tévedek...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#47761) .mf


.mf
veterán

Ezek az új tankok, hmm... legalább kaptam ingyen garázs slotokat... ;] A régi tier5-ös KV a 107-essel jobban tetszett, mint ez a sok gyengébb variáns.
Néztétek amúgy, hogy minden tank elejére került WoT matrica?

Szerencsére a SU85-ön még megmaradt a tier7-es 107mm-es ;]

Az új francia egységek csak prémium -- akkor biztos csúnyák lesznek...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#47762) cikasz válasza .mf (#47750) üzenetére


cikasz
őstag

GZ!
Replay van róla? megnézném!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#47763) Fel


Fel
addikt

Húrrá itt az új patch, de van ami nem változott.. Miért is változna?

Rögtön az első csata. IS-4:

Igen jól alakult...

.mf: Azok a wot matricák, klánlogók lennének. Csak ugye, amelyik klánnak nincs egyedi logója, annak ez a wot-os az alapértelmezett.

[ Szerkesztve ]

(#47764) .mf válasza Patrick76496 (#47754) üzenetére


.mf
veterán

:))
A T nem azt jelenti, hogy "stipi-stop, az enyém!" -- hanem, hogy támadjuk együtt a tankot, vagy jelzed, hogy most épp azt támadod, addig a többitől védjenek, vagy artyként, hogy épp hol segítesz be. Tehát a T-vel épp azt kéred, hogy segítsenek kilőni a tankot. Ha nem akarod, akkor ne nyomj T-t...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#47765) psycroptic válasza fsb1000 (#47755) üzenetére


psycroptic
őstag

Arty-k szoktak T-vel jelölni, hogy amit az egyik lő arra már ne pocsékolja az idejét és lőszerét a másik arty. Általában magasabb tierű arty-knál fordul ez elő akik már tudnak oneshotolni is, mert nem ugye senki sem szeret kipurcant tankra lövöldözni.
Tankoknál még nem is néztem, hogy hogyan reagálnak a támadom jelzésre de majd megfigyelem kíváncsiságból.

PSNID: Tomy83PS

(#47766) Patrick76496 válasza .mf (#47764) üzenetére


Patrick76496
őstag

Hát, kinek mit jelent... :DDD Amúgy abbban is van valami igazság, de szerintem a playerek 2 felé oszlanak, valaki stoppolni akarja, valaki meg segítséget kér. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#47767) freelancer válasza Fel (#47763) üzenetére


freelancer
tag

Megmontamelőre :D

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#47768) Mcray válasza freelancer (#47759) üzenetére


Mcray
senior tag

Premium nélkül:

Rossz kör: 12 000 credit - Javítás 8500-Lőszer (változó)
Jó kör: 65000 credit - javítás 8500- Lőszer (változó)

Leggyakrabban 35 000 credit. Ez egy teljesen átlagos bukott kör, ahol én jól teljesítettem, de nem bírtam el az IS-4-ekkel.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47769) #21346560 válasza .mf (#47761) üzenetére


#21346560
törölt tag

Milyen matrica? És hol? :F

[ Szerkesztve ]

(#47770) ollie válasza Djuree (#47726) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne viccelj, a kedvenc tankom. Ha jól tudom, csak annyit változtattak rajta, hogy kisebb a HP-je. 2 lövés az IS-3 a T30-nak, hacsak nem kap rögtön elsőre ammo racket a szovjet.

Az azért szerintem mond valamit, hogy már 5 epic achie-m van a T30-cal (csak mióta TD lett), pedig csak átlagos játékos vagyok.

***

(#47771) freelancer válasza Mcray (#47768) üzenetére


freelancer
tag

Kösz az infót.
Jó az aláírásod :D

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#47772) Fel válasza Fel (#47763) üzenetére


Fel
addikt

Na azt hiszem mára ennyi wot elég is lesz..
Az IS-4-gyel nem jött össze, gondoltam megyek egy kört a KV-3-mal:

Várok egy kicsit, hátha hamar lecsillapodnak a gyerekek, hamar lecseng az újdonság vonzereje.

[ Szerkesztve ]

(#47773) ollie válasza fsb1000 (#47719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez már kezd sok lenni!

Minek kellett most belekötnöd másba? Jó lenne, ha egy kicsit önvizsgálatot tartanál, mert senki sem szólt hozzád. Ezt vedd moderátori figyelmeztetésnek.

Nem az a baj, hogy más a véleményed, hanem az, ahogyan azt előadod.

[ Szerkesztve ]

***

(#47774) tank1 válasza fsb1000 (#47755) üzenetére


tank1
tag

Eddig nem tudtam olyan kört menni az amx13 90-nel, hogy ne lett volna minimum három- négy t10-es is4 oldalanként. De a hat darab sem ritka. Ilyen az, amikor az egyébként hatmilliós kreditbe kerülő t10-es tankot kap az ember hárommillióért. Lassan játszhatatlanná válik a játék a sok javítástól.

(#47775) Mcray válasza tank1 (#47774) üzenetére


Mcray
senior tag

Már tegnap is katasztrófa volt a sok új Type + 5X-ös kombó miatt. Ma gondolom hatványozódik a dolog...Kéne 1 hét szünetet tartani... Elő kéne venni az AK-105-öst meg a WZ. 96 Berylt és el kéne menni velük airsoftozni :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47776) krisss93 válasza Mcray (#47775) üzenetére


krisss93
aktív tag

Eddig type-ot alig láttam, minden tele van IS-8akkal meg IS-4ekkel.
Az is-8 egyenlőre kellemes változatosságot jelent az IS-4hez képest.
Ezt átlövöm szemből és nem kell a postaládát keresgetnem ha szembejön egy :D

Én is szívesebben mennék airsoftozni minthogy itt gebedjek :D

(#47777) joker1220


joker1220
őstag

Csak nekem tűnt fel hogy a tank ikonok elromlottak, pont szembe kellene állniuk egymással....!?

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#47778) Plokijuma válasza Fel (#47772) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Most mindenki az új tankjait tesztelgeti, természetes, hogy sok van belőlük. (Főleg, hogy aki képes a patch kiaása után 1 órával játszani azok egy része igazi függő, hardcore kocka (Igen, ti is :DDD ))

Max 1-2 napig tart a rroham, holnapi nap messze jobb lesz, mint a mostani állapot.

(#47779) whatnot válasza fsb1000 (#47738) üzenetére


whatnot
őstag

ie8-al

Teszed azt le!

(#47780) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Na, ez a patch volt az utolsó csepp a pohárban. A készítők tehetnek egy szívességet és elmehetnek a jó édes anyjukba az orosz ág felhúzásával. Jövőhéten megjön a diablo3 és a wot-ot a gépemen sem akarom többé látni.

(#47781) Mcray válasza Cingáriusz (#47780) üzenetére


Mcray
senior tag

Túl jók vagy túl rosszak lettek? :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47782) donpe válasza Cingáriusz (#47780) üzenetére


donpe
aktív tag

Ez azoknak kedvez, akik az orosz ágon nyomultak/nak.
Pl. nekem. :U :C

(#47783) tank1 válasza Plokijuma (#47778) üzenetére


tank1
tag

Öööö, csupán 5100 csatát vívtam, így kizárt, hogy kocka lennék. :)
Örömmel állapítottam meg, hogy KV-1 lett a KV-ból tier5-ön. Churchill menő lesz.
Itt nem probléma, hogy mindenki is4-et tolja. Véreskezű mészáros leszek.

[ Szerkesztve ]

(#47784) emre válasza Mcray (#47781) üzenetére


emre
veterán

Á, csak sokan vannak, mint a.......tudod kik :DDD

(#47785) Fel

Majd megszokjuk, ugyan ez volt a Löwé-vel, T34-el is.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47785) Fel válasza Plokijuma (#47778) üzenetére


Fel
addikt

Nem a különböző tankok számával van gondom. Sejthető volt, hogy mindenki rácuppan majd az újonnan kapott csodákra.
A hiba ott van, hogy Játékoska az új csilivili T10-es tankja mellé eszet nem kapott.. Valahogy elvergődött a T9-es IS-4-ig, most meg tehetetlen, mert nem tudja mit is lenne érdemes csinálnia top tankként. Azért az elég sokat sejtető, mikor IS-4-gyel rükvercben próbálja támadni az ellent... Biztosan hallotta, hogy szemből könnyű átlőni, így inkább mutatja a seggét, hátha az keményebb :U.

[ Szerkesztve ]

(#47786) Cingáriusz válasza donpe (#47782) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Én meg kérem szépen a Löwe-t, ha már ingyen kaptak az amcsi ágon T8 premiumot és szeretnék még egy T10-es tankot ingyen. Német ággal akkora kibaszás ez, hogy nem igaz.

(#47787) Mcray válasza Cingáriusz (#47786) üzenetére


Mcray
senior tag

Ne káromkodj már...Anélkül is megértelek :) Én se kaptam lótúrót sem a 7.2-vel. Se a német ág bővítésével stb. Most is csak azért kapok mert fél éve ezen dolgozok. Eléggé úgy érzem, hogy letettem valamit az asztalra (a pénzen kívűl), és megérdemlem.

Aki meg kapott US ágat annak is grat. Tuti megszenvedett érte.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47788) Veatta válasza Cingáriusz (#47786) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én ugyan nem tettem semmit, de egy Löwenek én is örülnék...

(#47789) CptMisi válasza Cingáriusz (#47786) üzenetére


CptMisi
őstag

Gondolom neked nem volt egy éved kifejleszteni az amerikai és az orosz ágakat... Ja, hogy kb. már egy éve lehetett tudni? IGEN
Amúgy meg német med ág? :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#47790) vhw válasza Cingáriusz (#47786) üzenetére


vhw
addikt

"Jövőhéten megjön a diablo3 és a wot-ot a gépemen sem akarom többé látni."

Minek neked akkor T8 premium meg T10 heavy?
Tavaly tavasztól köztudott volt mindkét fa átalakítása, mindenkinek megvolt a lehetősége hogy kifejlessze azt amit akar (sőt, az apró csúszások miatt premium és akár monitor nélkül is ki lehetett volna fejleszteni ezeket).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47791) Cingáriusz válasza CptMisi (#47789) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Német med ágon behozták az E-50-est, ami valljuk be a 4nemzet közül a leggyengébb T9 medium. Hurrá. 1éve hol tudta bárki is, hogy az orosz ágon ekkora húzás lesz?

(#47792) Paul119


Paul119
addikt

na ki próbálta valaki az új is4et hogy milyen lett?:)

Cingáriusz: ez te sem gondolod komolyan hogy a leg gyengébb med az e50 :DDD
már pach előtt fél évvel lehetett tudni hogy az is4 megy tier Xbe :U

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47793) #21346560 válasza vhw (#47790) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én 2 hét játékkal kifejlesztettem a KV-3-at is.... közben persze nem csak ezt az ágat toltam :))

(#47794) CptMisi válasza vhw (#47790) üzenetére


CptMisi
őstag

Tessék Ez 2011. áprilisi bejegyzés. Object 252 helyett IS8, kb ennyi.

Cingáriusznak ment volna. :B

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#47795) kisküzdő


kisküzdő
tag

Üdv KV-2 rosszabb mint volt KV1 egész jó KV-3 sokat javult a gyorsasága T-150 nem mertem még kipróbálni. :DDD

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#47796) fsb1000 válasza freelancer (#47767) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kemény lesz ez estére.....

(#47797) homeless09


homeless09
őstag

Találtam bérelhető Tigris tankot. Valakinek nincs kedve Pesten kicsit rohangálni vele?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47798) fsb1000 válasza ollie (#47773) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ne viccelj már, nem írtam abban a hszben semmi rosszat, vagy dehonesztálót, csak megkérdeztem hány kört ment azzal a tankkal amiről épp szó volt.
De.. OK, elfogadom a moderátori figyelmeztetésed, meg azt is hogy a stilusomat úgy itéld meg ahogy neked az tetszik.

Egyébként látnod kéne, kik esetében fogalmazok kicsit sarkosabban.
Az viszont valami új dolog, hogy nem lehet bárki hsz-ére reagálni? Hol lehet ennek utánanézni a PH!-n?

(#47799) #56230144


#56230144
törölt tag

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. május 8. 13:55:36
Jármű: StuG III
Szerzett tapasztalat: 931
Szerzett kredit: 25 777
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: II. osztály, Kiváló Lövész, Elit lövész, Mesterlövész

StuG-al.

(#47800) fsb1000 válasza Fel (#47785) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt én élvezni fogom... T110-el meg E100-al remélem aratni fogok a sok IS4 között.

Szerintem is lecseng egy hét alatt, de lehet addig még sokat beszélünk az "új" IS4 használhatóságáról.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.