Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45101) thorex


thorex
tag

Üdv!!!

Tudna valaki segíteni néhány kérdéssel kapcsolatosan???
Frissítettem az XP-t szervizcsomag 2-ről 3-ra és utána a következő furcsaságok lettek:
1. Mitől lehet, hogy a Picture Manager programból ha megnyitok kettőt akkor a 2. megfagy és nem jön be semmi?
2. Miért szaggat, ha fraps-el fel akarok venni valamit egy adott játékból (nem feltétlenül nagy grafikaigényű a játék) és utána Miért kell, különböző videólejátszókkal megnyitni kb. 10x végignézni, hogy nézhető legyen?
3. Mitől van "pillanatnyi Windows fagyás", mikor kilépek egy képből, egy videóból, egy szövegszerkesztőből vagy akár csak a képernyővédőből 2sec-re nem tudok semmit csinálni(ez még a xp sz 2 is volt)?

A gépem asztali, és net nincsen rajta. 500 W-os táp, asus p5q-s alaplap, 2gb memória, hd4850-es videókari, 500gb hdd. Túlmelegedve a gép nics, vírus és kémprogram sincs rajta, és Defrag-ot is végigfutattam már rajta, de ugyanolyan. Amúgy minden megfelelően fut (játék, program) csak ezek a kis furcsaságok nem tudom, hogy mitől lehet :W

A választ előre is köszönöm.

(#45102) Csontikka válasza rinaldo (#45100) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Szerintem a video kártya driverét.
Ha a legújabbat raktad fel, akkor próbálj meg felrakni egy régebbit.

Ha régit, akkor értelemszerűen újabbat :)

De először is próbáld hogy leszeded a drivert és úgy és elindítod, hogy úgyis jön-e az üzemet.

Az eszközkezelődben van hibásnak megjelölt eszköz?

milyen videokártyád van?

(#45103) Csontikka válasza thorex (#45101) üzenetére


Csontikka
aktív tag

A legfőbb probléma hogy ezt a frissítést 5 évvel ezelőtt kellett volna feltenni :)

Sp3 utáni összes javító frissítést is ráengedted? (hátha valamelyik csodát tesz :) )

Eseménynaplóban esetleg azóta megjelenő és ismétlődő hibák vannak?

(Amúgy szerintem jobban jársz ha mentesz mindent ami kell format c és újrarakod SP3 integrált telepítőből, kevesebb bosszúságod lesz vele)

Más kérdés, hogy XP-t erre a gépre már biztos nem tennék fel inkább egy 32bit-es 7-est :)

(#45104) Csontikka válasza lolka1980 (#45099) üzenetére


Csontikka
aktív tag

"Kattintsunk a Start/Vezérlőpult/Hangok és audioeszközök pontra. A megnyíló Hangok és a"udioeszközök tulajdonságai ablakban kattintsunk a Hangok fülre. A Programesemények alatt választhatjuk ki azt a tevékenységet (például eszköz leválasztása), amelyhez saját dallamot szeretnénk rendelni"

itt tudsz bizonyos eseményekhez hangokat rendelni / már meglévőket módosítani, ha az nem megfelelő, jobb lenne tudni mi is a pontos cél ezzel, mert úgy lehet könnyebb segíteni.

(#45105) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Valaki foglalkozott azzal mi lesz a támogatás teljes megszűnése után? Ha működtetni kell tovább XP alapú gépeket és nem lehet válltani, hogy lehetne valahogy megtámasztani a védelmét? Milyen szolgáltatásokat lenne érdemes kilőni vagy blokkolni? Szóval van valami elképzelés, leírás hogy érdemes tovább működtetni?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#45106) Csontikka válasza E.Kaufmann (#45105) üzenetére


Csontikka
aktív tag

kis/nagy - vállalati vagy otthoni szinten?

mi az ok ami miatt nem váltható le? (csak mert az okok legtöbbje "csak duma", vagy kellő hozzáértéssel áthidalható / kezelhető probléma)

[ Szerkesztve ]

(#45107) E.Kaufmann válasza Csontikka (#45106) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

kisvállalat
ok:
"jóazmég"

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#45108) Csontikka válasza E.Kaufmann (#45107) üzenetére


Csontikka
aktív tag

volt egy ilyen sejtésem :)

Nagyon egyszerű.

backupolj rendesen és folyamatosan mindent ami kellhet, (ha a sávszél engedi akkor legegyszerűbb valami titkosítottan tároló online szinkronizációs megoldás!)

Amíg nem lesz valami "baj" addig úgysem fog semmi történni, tépheted a szád nyugodtan, hogy így támogatottság, úgy biztonság, stb... eddig is csak annyit láttak belőle, hogy "ez a hülye gép már megint frissít és nem tudok dolgozni"...

Amikor majd széthullik valamelyik akkor majd jön a felismerés nagy pillanata a hozzáértő vezetés részéről, te pedig nem leszel bajban, mert legalább a fontos adatok nem vesznek el. :)

[ Szerkesztve ]

(#45109) caprine válasza rinaldo (#45100) üzenetére


caprine
aktív tag

Egyes VGA driverek (főleg az intel-é, meg néhány HP drivernél láttam) el tudják forgatni a képet ami akkor jó ha pivot (forgarható) monitorod van. Szerintem szed le a legújabb driverét a netről, illetve a monitor illesztőprogramjának a felrakása is megoldás lehet a gondra. A CD-n lévő drivert alapból nem szoktam feltenni, van amikor 2-3 éves softok vannak rajta, mindig újrarakás előtt leszedem a legújabb cuccokat, átrakom a D particióra és onnan telepitem.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#45110) caprine válasza thorex (#45101) üzenetére


caprine
aktív tag

Két dolog amit én megprobálnák:
- újra raknám a drivereket
- kikapcsolnám az NTFS időbélyegzőjét ([link])

Persze ezek csak tippek, de hátha.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#45111) rinaldo válasza Csontikka (#45102) üzenetére


rinaldo
csendes tag

Nincs hibásnak megjelölt eszköz, és az legújabb driverrel is előjön az üzenet.

Nvidia GeForce 8400 GS

(#45112) Csontikka válasza rinaldo (#45111) üzenetére


Csontikka
aktív tag

ez egy régi kártya és egy régi rendszer, én biztos nem a legfrissebbel próbálkoznék...
Régebbi nvidia kártyám XP-vel pl, csak 2-3 évekkel ezelőtti driverekkel ment jól, az újabbak volt hogy fel sem ismerték, hiába volt ott a kompatibilitási listájukban...

(#45113) bajnokricsy


bajnokricsy
csendes tag

Sziasztok!
Megpróbáltam újra telepíteni az XP-t és sikerült addig eljutni amíg újra nem indul. És kiírja, hogy újra indul. Újraindítás után ugye kiírja, hogy Nyomj gombot... Ugye ilyenkor nem kell nyomni semmit, mert kb. 5s után folytatódik magától, DE ez 20 perc után se csinál semmit.Kikapcsoltam és megpróbáltam még egyszer. Ugyan az a probléma. Megpróbáltam másik partícióra, másik 2 XP-vel, de semmi változás. Ha nyomok billentyűt akkor elölről kezdi a telepítést.Fogalmam sincs mit csináljak. Van valami ötletetek/megoldásotok?

(#45114) lolka1980 válasza Csontikka (#45104) üzenetére


lolka1980
aktív tag

Szia!
Egy szolgáltatónál dolgozik ismerősöm ahol telefonhívásokat is kell fogadnia.
Kapott a géphez egy fejhallgatót amibe van mikrofon is amit usb-n csatlakoztatnak.
Ha van hívása akkor a fejhallgatóba szól a zene meg kap egy felugró ablakot,
mivel nem bírja egész nap a fején tartani a kütyüt ezért szeretné ha nem csak a fejhallgatóból kapna hangjelzést hanem a hangfalakból is.

(#45115) petersonal


petersonal
tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy win xp van az egyik gépemen és a ps2-es billentyűzet nem működik bootolás közben, eg. se bios-ba nem tudok belépni se azt kiválasztani honnan bootoljon. Miután betöltött o.s. rendben működik a billentyűzet, másikkal is kipróbáltam (az sem usb-s) azzal sem megy. usb billentyűzetem nincs, esetleg valaki hallott már ilyen problémáról? Illetve tudja mi a megoldás?

(#45116) Csontikka válasza petersonal (#45115) üzenetére


Csontikka
aktív tag

nem lehet, hogy bios-ban tiltva van?

(#45117) Csontikka válasza bajnokricsy (#45113) üzenetére


Csontikka
aktív tag

próbáltad úgy hogy az összes partíciót letörlöd, majd létrehozol 1 partíciót és arra telepíted? ha több vinyó van a gépben telepítés idejére csak azt az egyet hagyd benn, biztos ami biztos

(#45118) Csontikka válasza lolka1980 (#45114) üzenetére


Csontikka
aktív tag

itt ez a kis progi:

Ezzel csináljatok 2 ikont, ami módosítja az alapértelmezett hangeszközt (1 a füles, 2 a hangszóró)

Amikor lerakja a fülest a fejéről akkor megnyomja a hangszóró gombot, amikor felveszi akkor megnyomja a füles gombot.

(Kérdés mit szól az alkalmazás ha menet közbe módosítod az alapértelmezett hangeszközt, mert ezt nem mindegyik kezeli le, de 1 próbát megér...)

Favágó, de jobbat hirtelen nem tudok, én biztos célprogramot írnék rá :)

(vagy egy pici autoit script, ami figyeli az ablak felugrást, ha felugrik az ablak azzal a névvel amit figyelni kell akkor ezt a progit meghívja, módosítja a hangeszközt a hangszóróra, lejátszik egy hang filet, majd visszaállítja a másik ikonnal.)

[ Szerkesztve ]

(#45119) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem Invitel Net And Go mobil sticket használok párom laptopján. Ujraraktam az asztali PCt, és a mobil net nem akar csatlakozni 730as hibára hivatkozva! Invitelnél utánajártam itt az operációs rendszer regisztrációját nem fogadja el a stick, ennél a hibakódnál! Sokadik PC ujrakásom, ezt az oprendszert használom a lapotopon is XP SP3 annyi különbséggel hogy ha a laptopot ujraraktam először mindig az othoni nettel (kábelnet) dolgoztam és csak utána lett feltéve a stick. A laptopon müködik minden! Feltételezem ha valahonnan tudnék szerezni kábeles netet amit egyből levág a gép utána valsz jó lenne a stick is mert igy volt a laptopon is... viszont ezt nem tom meg oldani... valami ötlet a win regisztrációjára?????? Sose volt még ilyen gondom! Köszönöm a válaszokat!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#45120) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám, hátha tud valaki segíteni.. Előre mondom, hogy nem warez, tessék végigolvasni! :)

Adott egy nagy intézmény, ahol a gépek felén még win xp van, mindegyikhez eredeti win xp pro kód, matrica... Mivel nem egy szériából származnak az xp-k, ezért lustaságomban mindegyiket egy másolt "corporate" lemezről telepítettem fel, amik most elkezdték dobálni a "szoftverhamisítás áldozatává vált.." üzeneteket a Windows Genuine Advantage frissítés után. Mivel ennyi gépet még véletlenül sem szeretnék újratelepíteni, ezért a kérdés a következő: Létezik-e valami progi, ami orvosolja az állapotot? Ha nem, vagy nem megbízhatóan, akkor a serial cseréje (volt erre valami hivatalos MS tool, 'asszem a serialt meg a SID-et ütötte ki, így lehetett gyorsan gépeket klónozni) megoldja-e a problémát (fent lévő winxp telepítőverziójától függetlenül)?

Előre is köszi!

(#45121) InfiniteReality válasza kilozsul (#45120) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Nem, az XP verzióját nem módosítja az a program. Az csak "userteleníti" és egy "pre-installed" állapotba teszi a Windowst, de annak licenszelését nem módosítja.
2 dolgot lehet tenni:

1. Minden gépet újratenni a rajta lévő kóddal.
2. Kiegyezni a Microsoft-tal valami "baráti" árban, mondván van 50 gép, 25 matrica, és szeretnétek VLK kulcsot (ez az a kulcs, amivel Corporate Windowst lehet tenni a gépekre, mindegyiket azonos kulccsal).

A Microsoft Magyarországot kell keresni ezügyben. Ez a VLK licenszelés jó dolog, az ő szerverük nyilvántartja (és egy felületen Te Magad ellenőrizheted is) mennyi darab van elhasználva a kulcsból, mennyi szabad még stb.

Azért is "jó" dolog ez, mert az XP életútjának végét járja, lehet még kedvezőbben adnának VLK kulcsot.

Azonban ha a gépek elbírják lehet célszerűbb lenne Win7re átállni (és Win7 kulcsban megegyezni a Microsofttal).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#45122) kilozsul válasza InfiniteReality (#45121) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Igen, erre a pre-installed állapotra kéne állítani, mi volt a progi neve, nem emlékszel?

Mindegyikhez van liszensz, nem kell venni! csak azon aggódok, hogy az azonos telepítővel felpakolt verzió, el fogja-e fogadni a különböző telepítőkhöz tartozó (de eredeti) oem kódokat?

(#45123) InfiniteReality válasza kilozsul (#45122) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Elfogadja, mert úgy települ, mintha fel kéne rakni "rendesen" de sok mindent nem fog megkérdezni. A program pedig a sysprep, de olvass utána pontosan miként kell jól használni. Vannak magyarnyelvű leírások is hozzá.
A programot nem kell letölteni, Windows könyvtárában ott van (vagy azon belül valamelyik alkönytvtárban sysprep.exe).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#45124) bajnokricsy válasza Csontikka (#45117) üzenetére


bajnokricsy
csendes tag

Szia! Köszi! Így sikerült!

(#45125) lolka1980 válasza Csontikka (#45118) üzenetére


lolka1980
aktív tag

Ok
Köszönöm,megnézem.

(#45126) kilozsul válasza InfiniteReality (#45123) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Köszi! :R

(#45127) zeusz55 válasza zeusz55 (#45119) üzenetére


zeusz55
senior tag

Ha esetleg valaki keresné!:

Hiba: 720: Nem sikerült kapcsolatot létrehozni a távoli számítógéppel.
Error 730: Computer registration is not complete
Error 720: No PPP control protocols configured.

ADSL vagy stick NET kapcsolódási hiba! Itt a megoldás, áldott legyen a keze aki megírta! :)
Alul link!

"harvest said:
I hunted for months for a solution to this problem RAS error code 720.

I have a Thinkpad T60 and about six months ago was suddenly unable to use my Vodafone Vodem so I tried my old Vodafone card modem and it wouldn't work either. Even tried my Sony phone with a cable and it wouldn't work. When I've travelled for the last six months I have had to take my old T42 with me and all the modems work fine with that laptop.

I have tried many solutions to this and wasted countless hours.

Today I finally found a tiny free program called rarepair.exe - do a search and you can easily find it but I got it from here

http://forums.practicallynetworked.com/attachment.php?attachmentid=131

Click on it and it removes all your network drivers, reboots your machine, reinstalls the drivers and then does a second reboot.

Everything was restored perfectly. I would have paid serious money for this as it has saved me from doing a fresh XP install which would have taken weeks to get everything reinstalled.

Please copy this to any sites you have visited while trying to find a solution.

Microsoft couldn't fix this problem - or pretended it didn't exist. Lenovo are in denial that it exists.

The person who wrote this little program is a hero!"

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#45128) George85


George85
tag

Sziasztok,

Az a problémám, hogy Start - Kikapcsolás után a Win XP nem áll le, és nem kapcsol ki a gép.

Üdv. Gyuri.

Macska!

(#45129) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Sziasztok!
Van egy Acer Extensa 5510-es notebook-om, XP SP3-mal. Meg lehet azt oldani (akár külső program, akár beépített funkció révén), hogy a LAN-on érkező, ADSL netet a beépített wifi megossza? Próbáltam már a Connectify nevű programot, de nem működött megfelelően, nem tudtam csatlakozni androidos telefonnal. Csak rövid ideig kellene, elég fél méteres hatótáv is.

(#45130) caprine válasza George85 (#45128) üzenetére


caprine
aktív tag

Szia!

Ki kellene próbálni, hogy csökkentett módban is csinálja-e, mert ha ott nem, akkor valamilyen program bezárására vár a rendszer és amíg az megy addig nem kapcsol ki.

Esetleg megpróbálhatód ezt:
Gyorsabb rendszerleállítás [XP] Az XP-ben a rendszerleállítás parancs kiadása után gyorsabban leáll a gép, ha kevesebb időt adunk a futó szolgáltatások leállításához...
HKEY_LOCAL_MACHINE/System/CurrentControlSet/Control
WaitToKillServiceTimeout nevű, string típusú bejegyzést, 100 értékkel megadva.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#45131) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

ma egy elég fura hibával találkoztam
egy acer notebook
bekapcsolom a gépet betölt az asztal és kijelentkezik

hogyan tudnám megakadályozni hogy kijelentkezzen ?
csak a cuccokat akarom róla lekapni
hogy mehessen rá új rendszer

(#45132) Hege1234 válasza Hege1234 (#45131) üzenetére


Hege1234
addikt

megoldva
kivettem a hdd-t és lementettem

azt hogy bejelentkezett majd egyből ki az még érdekelne hogy miért volt :)

(#45133) brd válasza Hege1234 (#45132) üzenetére


brd
nagyúr

Már régen csináltam ilyet, ezért nem tudom, hogy a kettő közül melyik, de vagy rossz a partíció betűjele, vagy a pagefile olyan helyre (olyan betűjelre), ami nem létezik.

The only real valuable thing is intuition.

(#45134) George85 válasza caprine (#45130) üzenetére


George85
tag

Köszönöm a segítséget :R .

Macska!

(#45135) td


td
senior tag

Sziasztok!

Amikor ilyet ír ki a Windows (nem XP volt, hanem 2000, de szerintem itt ez nem számít), akkor mit ért azalatt, hogy please try to save the file elsewhere?

Windows - Delayed Write Failed
Windows was unable to save all the data for the file
\Device\Harddisk2\DP(1)0-0+d\DCIM\100MSDCF\DSC05133.jpg.
The data has been lost. This error may be caused by a failure of
your computer hardware or network connection. Pelase try to save
this file elsewhere.

USB-ől akartam leválasztani egy androidos telefont file-ok rámozgatása (visszamozgatás a vinyóról) után, de csak várakozott, ment a homokóra, aztán vagy összeköttetés megszakadása miatt (piszkáltam), vagy csak timeout volt, de a fenti hibát dobta fel, és az egész microSD elérhetetlenné vált...

Igazából nekem az is megfelelne, illetve az lenne a jobb, ha tudnátok javasolni olyan progit, amivel biztonsággal rendbe lehet hozni a FAT file-rendszert a kártyán, mert az undelete programok nem igazán kezelik jól a helyzetet, úgy látom, nem találnak meg minden file-t rajta (kb. 900 megányi fénykép)

Másodjára még ezt dobta fel hibának, ha minden igaz, akkor, amikor már ténylegesen le is húztam a gépről a telefont, bár lehet, hogy ettől függetlenül.

Windows - Delayed Write Failed
Windows was unable to save all the data for the file K:.
The data has been lost. This error may be caused by a
failure of your computer hardware or network connection.
Please try to save this file elsewhere.

Szóval nem tudom, miket művel a Windows a háttérben ilyenkor, hol maradnak esetleg file-ok, amik jelenleg elvesztek az éterben (egyszer már történt ilyen nemrég, akkor csak a file-ok vesztek el, a kártya olvasható maradt, látszik rajta minden), de egyrészt szeretném az akcióban-eltűnt file-okat is visszanyerni, illetve a rossz kártyán is helyreállítani a file-rendszert!

Azért ide írtam, mert szerintem független attól, hogy Win2000 vagy XP, és mert a másik topik nem nagyon látogatott már.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#45136) brd válasza td (#45135) üzenetére


brd
nagyúr

A Windows csak kiírja ezt a hibát, nem az okozza. Vagy a kártya rossz, vagy az USB-csatlakozással volt probléma (pl. kontakthibás a kábel, vagy csak koszos), esetleg az USB-driver nincs a helyzet magaslatán, vagy talán még a telefon, de ez azért ritka.

Ja, az üzenet arról szól, hogy a késleltetett írás (magyarul az írási gyorsítótár tartalmát írta volna ki éppen) nem sikerült, ezért próbáld máshová menteni a file-t, mert oda nem tudja, amit kiír.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#45137) Csontikka válasza Hege1234 (#45132) üzenetére


Csontikka
aktív tag

ezt általában vírus vagy sérült profil okozza.

előbbi gyakoribb...

(#45138) Hege1234


Hege1234
addikt

brd
Csontikka

kössz!

[ Szerkesztve ]

(#45139) InfiniteReality válasza td (#45135) üzenetére


InfiniteReality
őstag

- USB kábelhiba
- A külső USB keret elektronikája
- HDD hiba
- A gép kevés áramot ad le az USB porton

Kb ezek lehetnek. Érdemes lenne a winchestert megvizsgálni a HDSENTINEL ([link]) programmal. Ha valami baj van vele vagy a kerettel vagy a csatlakozással, ki fogja írni (magyarul).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#45140) sredna


sredna
csendes tag

Kedves Hozzáértők!

Egy ötéves laptopon (1,6 GHz, 1 GB ram) futó XP (SP3) kb. két hete nagyon belassult, konkrétan használhatatlan lett.
Újratelepítés után (ugyancsak SP3, a wlan miatt) ugyanezeket a tüneteket produkálja. Továbbra is percekbe telik elindítani egy Total Commandert vagy Firefoxot, ez idő alatt pedig semmi lemezművelet, csak a várakozás... Vírusellenőrzés eredménye negatív, a memóriahasználat sem kiugró. Ugyanazokat a drivereket kapta, mint anno.
Van valami ötletetek? :F

(#45141) Csontikka válasza sredna (#45140) üzenetére


Csontikka
aktív tag

HD sentinellel nézted már a vinyó állapotát? nem lehet h az haldoklik?

(#45142) sredna válasza Csontikka (#45141) üzenetére


sredna
csendes tag

Teszek egy próbát...
Viszont alternatívaképp felraktam egy Ubuntut, ott nem voltak ilyen gondok. Csak épp nem jött be :)

[ Szerkesztve ]

(#45143) zer0fill


zer0fill
tag

Sziasztok!

Erre a problémára szeretnék segítséget kérni , hogy tüntethetném el, ill. javíthatnám ki , mert már nagyon zavar, hogy így indul a rendszer állandóan... amúgy megy rendesen a continue gomb nyomása után...

zopo zp999 1.st. tulajdonos :) + Letv Leree Le3 + Lg V20

(#45144) kispx válasza zer0fill (#45143) üzenetére


kispx
addikt

Ezt te nem nagyon fogod kijavítani, mert alkalmazás hiba. Az egyik automatikusan elinduló program dobja az exception-t. Szedd ki az automatikus indításból és jelent a hibaüzenetet a fejlesztőnek. (amennyiben elérhető)

(#45145) zer0fill válasza kispx (#45144) üzenetére


zer0fill
tag

azt ,hogy tudom kiszedni? -nem akarok én mást csak tünjön el... ha nem gondd írd le légyszives.. egyébként befolyásol ez valamit a oprendszer müködésében vagy a szoftverek inditásában?

zopo zp999 1.st. tulajdonos :) + Letv Leree Le3 + Lg V20

(#45146) kispx válasza zer0fill (#45145) üzenetére


kispx
addikt

Ez a hiba semmi ilyesmit nem befolyásol.
Először is: melyik program hibája ez?

Startmenü -> futattás -> írd be msconfig -> Startup(automatikus indítás) fül
Ott keresd meg a programot és szedd ki a pipát a neve elől.

[ Szerkesztve ]

(#45147) zer0fill válasza kispx (#45146) üzenetére


zer0fill
tag

itt semmi ilyesmi net frameworkös cucc nincs sajna..., de legaláb egy 2 más feleslegest letiltottam.. :D
egyéb ötleted van még?

zopo zp999 1.st. tulajdonos :) + Letv Leree Le3 + Lg V20

(#45148) InfiniteReality válasza zer0fill (#45147) üzenetére


InfiniteReality
őstag

ATI / AMD kártya van a gépben? A CCC (Catalyst Control Center) is .NET program.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#45149) kispx válasza zer0fill (#45147) üzenetére


kispx
addikt

Egyesével nézd meg. Olyan program nem lesz, hogy .NET, csak olyan amelyik használja. Ismeretlenben jobb ötletem nincs, minthogy egyiket kiszeded, majd újraindítod a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#45150) King Unique


King Unique
titán

Vki próbálta már XP-vel a VHD boot-ot [link], most multibbot win7+win8+win8.(VHD) van gépemen, esetleg szeretnék egy XP-t is hozzáadni így, menne, bootot nem rontja el, mert ugye mindig feljetebb OS-t kell utoljára telepíteni, de igaz ez VHD-ra is parancssorból hozzáadva a boot menühöz :F

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.